Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

11 cze 2009, 20:45

Duzo zdrowka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: rosnijcie zdrowo panienki
oty super, widac, ze apulince sie podobalo na trawce :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dziękujemy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
MOj Skarbus juz spi, wykapalam go o 19 i jakos chyba 19.30 zasnal
Paula też gdzieś tak zasnęła
A mi zamiast lepiej to wcale po tym antybiotyku nic nie przechodzi, cz yto mozliwe???? MOze zly antybiotyk mi dala :ico_noniewiem:
nie mam pojęcia dlaczego tak może być, może dopiero teraz na dobre zaczyna Cię rozkładać???

Ciekawe jak tam margarita, czy pogodę mają?

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

11 cze 2009, 20:51

nie mam pojęcia dlaczego tak może być, może dopiero teraz na dobre zaczyna Cię rozkładać???
nie mam pojecia, az mam takie bomble na gardle, bylam dzis u lekarza i mowila, ze jest lepiej, no ale ja nie wiem czy jest lepiej, boli tak samo jak bolalo :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Ciekawe jak tam margarita, czy pogodę mają?
no tez sie wlasnie zastanawiam

A ja mysle o Gie caly czas, ciekawe jak on sie czuje, brakuje jej tu na sierpniowkach :cry: :cry: :cry:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

12 cze 2009, 08:41

Witam z ranka

Nocka luzik - pierwsza pobudka o 5 :ico_brawa_01: , Paula troszeczkę podjadła i spała do 7.20 :ico_brawa_01:

Dziś znowu wieje i zaczyna padać :ico_zly: ze spaceru nici...

A.... dziś :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Emi

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

12 cze 2009, 08:45

hej dziewczyny :-)

u nas dzisiaj nocka super, bez jednej pobudki :ico_sorki: w koncu sie wyspalam :ico_brawa_01:

Iwona H, widac, ze dzieciakom sie podobalo :-) a tort super, masz przepis? moze tez bym zrobila... hmm

aha, :ico_tort: :ico_tort: dla Pauli i Zuzi! :ico_brawa_01:

Pati85, jak dlugo juz bierzesz te antybiotyki? calkiem mozliwe, ze zle Ci przepisala... ja bym poprosila o inne :ico_noniewiem: w koncu to nie witaminy, ktore mozesz sobie lykac ot tak... to silne leki i wazne, zeby byly dobrze dobrane :ico_sorki:

ja tez mysle o margaricie, napisze do niej smsa pozniej

no i nasza Gie... pewnie jeszcze potrzebuje troche czasu.. na pewno o nas nie zapomniala.. Gie, jezeli to czytasz to wielki buziak dla Ciebie :ico_buziaczki_big: :-)

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

12 cze 2009, 08:57

aha, :ico_tort: :ico_tort: dla Pauli i Zuzi! :ico_brawa_01:
dziękuję w imieniu dziewczynek :ico_oczko:
a tort super, masz przepis?
tort był robiony tak na szybko, poszłam na łatwiznę - upiekłam tylko biszkopt, przekroiłam na pół i przełożyłam gotowymi masami (malinowa i waniliowa)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

12 cze 2009, 11:12

Witam

u nas nocka koszmarna, ERik sie przebudzil o 01.30 i nie chcial spac, plakal i plakal, smarowlam mu dziaselka i nic nie pomagalo, dalej plakal, zrobilam melczko, ale nic nic nie wypil i dalej plakal, jak sie uspokoil i go odlozylam, nie zdarzylam dobrze ulozyc sie w lozku i juz znow musialam wstawac. Obudzilam P. mowie bierz go na rece, a ja ide mu kolejny raz mleko robic. Pomyslalam, ze moze przez ten nosek nie moze spac i dlatego tak placze, bo az ciezko oddychal, wyczyscilam mu nosek, zakroplilam kropelkami od katarku i wypil prawie wszystko i zasnal i tak spal do 7.30 wiec pewnie mu ten nosek przeszkadzal, ale za to ja nie wyspana i nic mi sie nie chce :ico_placzek: :ico_placzek:

Iwona H, co sie nie pochwalilas, ze Paulinka ma juz 4 zabki :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A.... dziś :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Emi
zdroweczka dla Emilki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Pati85, jak dlugo juz bierzesz te antybiotyki? calkiem mozliwe, ze zle Ci przepisala... ja bym poprosila o inne :ico_noniewiem: w koncu to nie witaminy, ktore mozesz sobie lykac ot tak... to silne leki i wazne, zeby byly dobrze dobrane :ico_sorki:
biore od wtorku od poludnia, ale dzis juz lepiej, naprawde juz mniej boli, bow czoraj to az balam sie przelykac. Gardlo strasznie wygladalo, mam az bable czerwone taks ie doprawilam :ico_placzek:
no i nasza Gie... pewnie jeszcze potrzebuje troche czasu.. na pewno o nas nie zapomniala
na pewno nie zapomniala, potrzebuje jeszcze po prostu czasu pewnie.

Ciekawe jak tak Su, jakie nabyla nowe umiejetnosci i dawno jej nie widzialam na zdjeciach

Awatar użytkownika
myszka 81
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 254
Rejestracja: 10 cze 2009, 17:19

12 cze 2009, 11:46

hej

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

12 cze 2009, 11:56

hej
witaj :-)

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

12 cze 2009, 13:13

Iwona H, co sie nie pochwalilas, ze Paulinka ma juz 4 zabki :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
nic się nie da ukryć :ico_oczko:
zrobiłam najpierw zębowy suwaczek a później miałam się pochwalić ale Paulinka mi nie pozwoliła. To teraz pochwalę się - mamy już 4 ząbki.
Ciekawe jak tak Su, jakie nabyla nowe umiejetnosci i dawno jej nie widzialam na zdjeciach
no ciekawe... i jak jej waga, czy Sinlac pomógł? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

12 cze 2009, 13:27

no ciekawe... i jak jej waga, czy Sinlac pomógł? :ico_noniewiem:
no wlasnie, tez jestem ciekawa

A moj maly spal prawie 2 godzinki, teraz rozrabia i zaraz bedzuie obiadek jadl

Iwonka, Ty juz gotujesz Paulince czy jeszcze tez na sloiczkach????

[ Dodano: 2009-06-12, 13:29 ]
Lece sprzatac, juz popralam, trzy pralki puscilam, musialam leciec na ogrod sciagac pranie, bo zavzelo padac,a teraz slonce wyszlo, ale juz nie bede kursowac w te i nazad, niech schnie w suszarni.

Moze pozniej zajrze choc nie wiem czy bede miala czas, bo w koncu zmobilizowalam meza do sprzatniecia sypialni :-D i jutro jesli uda nams ie sprzatnac wkleje foty :-D fotki z Erika pokoju juz mam

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość