asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

09 kwie 2008, 19:38

halo jest tam kto??? no halo mówie!! :ico_szoking: nie umiem tego waszego tiko-tego-taka obsługiwać ale mam prikaz od gluta co by "kółko różańcowe" pinformować co teraz czynie! więc miłe "ciężarówki" i te co już się rozładowały z ładunku ! glut może jutro wykluje Antka znajome mają pomóc! po ponownym "KGB" i tu żarcik "ktg " wyszło że skurcze są! kazali czekać nie dadzą oksytocyny jak się rozwarcie nie powiększy nawet po znajomości bo nie ma sensu tylko kilkanaście godzin męczarni! położna patrząc na glutka stwierdziła że on mały glutek jest- a bębdzon duży, może być cesara! jutro się wszystko okarze!

ciekawostka urodził sie chłopiec 5,18kg jakieś 2 godziny temu! a na usg miał 4,3 wagi! nieżle kłamie to usg!

pozdro !!! /marek/!!! :-)

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

09 kwie 2008, 19:38

Joanna24 pisze:Oj przepraszam. Nerwowo sie tu robi.

no niestety, ale nie ma źle, każda z nas ma gorsze chwile ale potem jest lepiej, jednak trzeba się gdzieś wyżalić, a najlepiej tu, bo kto nas lepiej zrozumie jak nie inne przyszłe mamusie :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-09, 19:41 ]
Marek, alez żeś nam tu chłopie namieszał :ico_szoking:
to się urodziło czy się nie urodziło, bo zgupłam :ico_olaboga:
a że duży to wiedziałyśmy, że będzie po Tobie :-D

dobra doczytałam i chyba załapałam :ico_wstydzioch:
USG ma ok. +/- 10% błędu

to trzymamy kciuki aby się coś ruszyło i Antoś w końcu się urodził
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2008, 19:45 przez Myszka_, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

09 kwie 2008, 19:42

mamamonia, no to na pewno. Sypnijcie sie i przeniesiemy sie na watek obok juz w kompletach. :-D

[ Dodano: 2008-04-09, 19:46 ]
To jestes tatusiem juz czy nie??

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

09 kwie 2008, 19:48

Myszka no nie urodziło się. On to podał jako ciekawostkę ze szpitala. Asika to glut???? RANY!!! :-D

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kółko różańcowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

WIDZICIE MóJ SUWACZEK??? :ico_szoking:
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2008, 19:49 przez mamamonia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

09 kwie 2008, 19:49

mamamonia pisze:Asika to glut???? RANY!!! :-D

no "słodzi" jej jak cza :-D

[ Dodano: 2008-04-09, 19:52 ]
mamamonia pisze:WIDZICIE MóJ SUWACZEK??? :ico_szoking:

no :ico_haha_01:
ja będe miec to samo za 2 dni, bo na 11 mam termin :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

09 kwie 2008, 19:55

No niezle kolko rozancowe :-D :-D :-D
Marek jeszcze tatusiem nie jest ale z tego co wiem doczekac sie juz nie moze a mu synek psikusa robi :ico_oczko:
Wlasnie mialam pisac co u Asi ale juz wszystko wiecie :ico_haha_01: Zla jest tylko ze poszla dzisiaj do szpitala bo lepiej jednak czekac w domku :ico_noniewiem: a skurcze takie slabe jeszcze ale miejmy nadzieje ze w nocy akcja ruszy :ico_haha_01: ach jak ja zaluje ze mnie tam nie ma :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

09 kwie 2008, 19:57

Magda Sz. pisze:a skurcze takie slabe jeszcze ale miejmy nadzieje ze w nocy akcja ruszy :ico_haha_01:

trzymamy za nich kciuki :-D

Magda Sz. pisze:ach jak ja zaluje ze mnie tam nie ma :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

ale jesteś z nią sercem i myślami, a to też wazne :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

09 kwie 2008, 20:00

mamamonia, spokojnie to juz naprawde koncowka :ico_noniewiem: moja siostra urodzila tydz po terminie a dzien wczesniej poszla na bardzo dluuuugiiiii spacer no i chyba wydreptala Maje :-) moze i ty sprobuj?

Marek a ty juz obcykany jestes :ico_haha_01: oksytocyna,skurcze,rozwarcie hoho :-D

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

haallooo jest tam kto????????????

09 kwie 2008, 20:04

mamamonia pisze:
Joanna24 pisze:Oj przepraszam. Nerwowo sie tu robi. :ico_noniewiem:


Joasia Ty nie przepraszaj, bo nikt się nie gniewa. A nerwowo to trochę chyba jest przez to czekanie i złe samopoczucie...

haloooo jest tam kto???? już drugi raz wam pisze bo mi za pierwszym nie wyszło ten wasz tak-tik uhhh. :ico_sorki: mam prykaz od gluta małego co by "kuło różańcowe" powiadomić co niniejszym czynię drogie ciężarówki te załadowane i te już po rozładunku! glut miał ponowne "KGB" :-) a moż "usb" :ico_oczko: nie chyba ktg o tak właśnie to! i nonono blada jak to glut zawsze wszystko chce po swojemu a antoś mądry chłopina i się jeszcze nie pcha ale skurcze sie pojawiły! tak żę jak asia wróci to już z małym bykiem! znajoma położna jak ją zobaczyła to stwierdziła " no nie zawielka pani a brzuch duży" tak więc może i być cięcie :ico_nienie: ale najpierw popróbujemy naturalnie ! oxy-strzała nie dostanie do czasu 3cm! nocka w szpitalu a w domciu super a tam jedna chrapie a druga gazy co chwile upuszcza! glut wściekły na samą siebie że chciał przyśpieszyć a się na mine władował! :ico_olaboga: jutro prawdopodobnie po południu się jazda zacznie!a ja sam na chacie więc się nie będę nudził prowiant już na pępkowe mam :ico_zdrowko: !
ciekawostka w siedleckim szpitalu 2h temu urodził się chłopiec 5,18 kg naturalny poród! :ico_szoking:

pozdro /marek/


[ Dodano: 2008-04-09, 20:04 ]
mamamonia pisze:
Joanna24 pisze:Oj przepraszam. Nerwowo sie tu robi. :ico_noniewiem:


Joasia Ty nie przepraszaj, bo nikt się nie gniewa. A nerwowo to trochę chyba jest przez to czekanie i złe samopoczucie...

haloooo jest tam kto???? już drugi raz wam pisze bo mi za pierwszym nie wyszło ten wasz tak-tik uhhh. :ico_sorki: mam prykaz od gluta małego co by "kuło różańcowe" powiadomić co niniejszym czynię drogie ciężarówki te załadowane i te już po rozładunku! glut miał ponowne "KGB" :-) a moż "usb" :ico_oczko: nie chyba ktg o tak właśnie to! i nonono blada jak to glut zawsze wszystko chce po swojemu a antoś mądry chłopina i się jeszcze nie pcha ale skurcze sie pojawiły! tak żę jak asia wróci to już z małym bykiem! znajoma położna jak ją zobaczyła to stwierdziła " no nie zawielka pani a brzuch duży" tak więc może i być cięcie :ico_nienie: ale najpierw popróbujemy naturalnie ! oxy-strzała nie dostanie do czasu 3cm! nocka w szpitalu a w domciu super a tam jedna chrapie a druga gazy co chwile upuszcza! glut wściekły na samą siebie że chciał przyśpieszyć a się na mine władował! :ico_olaboga: jutro prawdopodobnie po południu się jazda zacznie!a ja sam na chacie więc się nie będę nudził prowiant już na pępkowe mam :ico_zdrowko: !
ciekawostka w siedleckim szpitalu 2h temu urodził się chłopiec 5,18 kg naturalny poród! :ico_szoking:

pozdro /marek/

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

09 kwie 2008, 20:06

mamamonia, trzeba bylo ta babe w szpitalu :wpale: :wpale: :504: :504: raz a pozadnie ,teraz ci wolno bylo.niektorzy sa tacy niedelikatni ze nic tylko w pale :ico_olaboga:
asika82 pisze:ciekawostka urodził sie chłopiec 5,18kg jakieś 2 godziny temu! a na usg miał 4,3 wagi! nieżle kłamie to usg!
niezly chlop mam nadzieje ze moje az takie duuze nie bedzie :ico_oczko: to chyba tez cesarka byla??
asia niech sie trzyma bedzie dobrze jeszcze troszke i juz beda w trojke :ico_brawa_01:
Magda Sz. pisze:jak ja zaluje ze mnie tam nie ma :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
jestes jestes nie przy niej cialem ale duchem !!
asika82 pisze:"kółko różańcowe" p
hehe oby to kolko podzialalo i wyprosilo szybkie i bezbolesne porody i zdrowe dzieciaczki :ico_haha_02:
ja dalej chodze jak nacpana ,nogi w soli wymoczylam a dalej wielkie banie :ico_zly: w kroku boli,w brzuchu szczyka ojjj rozsypmy sie juz bo wkoncu nas wizyta u psychiatry bedzie czekac :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-04-09, 20:09 ]
chłopiec 5,18 kg naturalny poród! :ico_szoking:
o boze to wspolczuje matce tego porodu :ico_szoking: :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość