Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

12 cze 2009, 17:06

gratis od firmy sobie wzieła
:ico_haha_01: no...lezal to sobie zabrala :ico_haha_01:
nawet jej sie podoba bo juz jest caly obsiliniony :ico_oczko:
drogi nie byl bo 6F wiec nie zbiednieja :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

12 cze 2009, 19:15

Dzien dobry! No ladnie :P Igusiu! Kazdemu sie moze zdarzyc, zwlaszcza jak kroliczka dobrze sie slini :PPPP sweet! A my wrocilysmy, a tesciowie z nami i chyba zostana na noc (bo jak zwykle ani ja ani moj maz nie wiemy co maja w planach, ale zostawili torbe) ja zaczynam podchodzic do tego z dystansem - ale tesciu mnie nie bedzie lubil (lubial?) bo dzisiaj jedzie tesciowa autem, a on od samego domu krytykuje ze tu za szybko, tu za wolno, tu za wysoki bieg - a moim zdaniem poza tym ze przy wyprzedzaniu za szybko zmienia pas jak wyprzedzi auto i prawie w nie wjezdza (przy 110km/h dzielilo nas kilka cm od niego) to jezdzi naprawde spoko, i z biegami ok, a za to tesciu wlasnie wsadza 4 przy 40km/h :/ i przejezdza na czerwonym swietle, i jak smie w ogole krytykowac cala droge? Niech sie nie wtraca, ja nienawidze takiego czegos, u mnie nigdy sie nie wtracoano bo to rozprasza kierowce denerwuje itp, ja tylko jak moj M jezdzie za szybko to powiem, zeby zwolnil i tyle - bo zazwyczaj nie mam pasow, z tylu :/
No zatem wracajac do watku - tesciowa sie wkurza na niego cala droge i po 1,5h pyta mnie czy ja bym to zniosla - a ja taka ucieszona ze wreszcie ktos mnie zapytal o zdanie, bo nie chcialam sie wtracac - i mowie "zdecydowanie nie. gdyby Wasz syn mi sie tak wtracal to zatrzymalabym sie na pierwszym przystanku i powiedziala ze ma dojechac autobusem, bo to jest nie do zniesienia" :ico_olaboga: :ico_olaboga: ajajj powiedzialam to mojemu M a on na to ze pewnie mu sie przykro zrobilo :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: no i dobrze, przeciez tesciowej nie dosc ze bylo przykro, byla zdenerwowana to jeszcze wozi jego tylek wiec by docenil, nie?

No :D a poza tym bylo super, przedwczoraj (nie wiem czy pisalam bo mialam napisac ale w koncu mi czasu zabraklo) nina w autobusie krzyczala, piszczala, przechodzila z miejsca na miejsce, ciagnela za wlosy itd itp, a na koncu sie rozplakala i nic nie szlo ja uspokoic - wiec w koncu dalam jej maczac palce w serku danio i sie cieszyla brudzac mnie, siebie i moj sweterek :/

Poza tym w domu bylo fajowo, dwa wieczory z rzedu mama mi uspala Nine a ja wczoraj poszlam z przyjaciolka na piwo :) umowilysmy sie na impreze pod koniec czerwca, i planujemy caaaala noc szalec - no zobaczymy co nam z tego wyjdzie :) znalazlam tez bluzke, ktora powieksza optycznie moje piersi!! :D:D i to tak, ze pozbywam sie kompleksow (jest taka pod szyje, marszczona na piersiach hihihi :)

Nina wlasnie zasnela a ja zabieram sie za dokumenty ktore dostalam od cioci i pozniej ide chyba ogladnac jakis movie, i zjesc bagietke z serkiem bialym szczypiorkiem i rzodkiewka (co prawda chcialam zeby zostalo na sniadanie, ale zjedza sobie parowki jezeli tu zostana - teraz sa na jakiejs imprezie..) Achh Nina dostala pianino o takie:

http://allegro.pl/item654610401_fisher_ ... yczny.html

I bardzo sie cieszy jak przy nim stoi, a najbardziej sie cieszy z malutkiej pileczki, jak widzi jak nia odbijam :D:D:D no i dostala tez przepiekny kapelusik, ale juz troche za maly :( i kilka par bodow, spioszki, sukienki (ale tez za male) czapeczke nr 2, i dwie pary rajstopek :)

[ Dodano: 2009-06-12, 20:17 ]
A i wozek przywiezli - powiem Wam ze gdyby nie kolory i jakbym odczepila kapyze (no moze jakby byl szaro zielony np :P albo rozowo czarny) to i kapuze bym zostawila, to moze bym z nim wyszla do ludzi, zaslaniajac kocykiem te dziwna kreature na plecach... a tak to moze jak pojedziemy na wakacje to wezme, ale tu na na spacer na pewno nie pojde :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

12 cze 2009, 21:57

dziewczyny gdze jestescie
:ico_szoking:
:ico_szoking:
:ico_szoking:
:ico_szoking:
:ico_szoking:
yoanna, ja niecierpie jak mi marcin cos mowi na temat jazdy samochpdem :ico_zly: wiec sie nie dziwie ze sie tesciowa wkurzala :-)
ja tez bym sie wkurzala :ico_zly:

Ale nuda dzisiaj jaks taka...
spiaca jestem Marcin tez :ico_spanko: tylko Iga oczywiscie nie byla :ico_haha_01: no ale zasnela po 30 minutach wojowania w lozeczku :-)

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

13 cze 2009, 08:25

witajcie:)

kurcze nie mam juz sił :ico_placzek: była gorączka i teraz wylazła wysypka,więc wydaje mi się ze to ta trzydniówka :ico_noniewiem: ale te plamki zrobiły się krostkami :ico_noniewiem: i teraz nie wiem czy to nie jakieś paskudztwo zakaźne! :ico_noniewiem: a on nie był szczepiony na żadne takie tam świnki różyczki czy ospy :ico_olaboga: :ico_noniewiem: kurcze poczekam jeszcze ten weekend,bo jeśli to trzydniówka to juztro powinno mu to zniknąć alle no nie wiem,pojde z nim do lekarza w poniedziałek jak coś :ico_placzek: mam już dość łażenia po tych lekarzach~! dziewczyny wy to pewnie mnie juz nawet nie czytacie bo nic tylko narzekam! :ico_placzek: :ico_olaboga: kurcze ale jakoś nie mam sie z czego sotatnio cieszyc same nieszcześcia nas dopadają :ico_olaboga: chyba sobie nie wybacze tego powrotu tutaj,bvo mi sie cos zdaje ze mały sie tu poprostu nie zaklimatyzował,kurde bo tam mu nic nie było,zdrowiutki szczęśliwy,i nie płakał a tu bez przerwy mi marudzi :ico_olaboga: tak sie cieszylam ze ładnie je,a tym czasem w nosie ma jedzenie,nie chce mi pić mleka :ico_placzek: :ico_olaboga: a przeciez musi!!! kurcze juz chce stąd spadać !!!! mam wrażenie ze tu same zarazy wookoło!!!!!! :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-06-13, 09:34 ]
mój śpioszek zasnął dziś w krzesełku :-D taki był zmęczony

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

13 cze 2009, 09:46

Agusia1982, moze to tzrydniowka i zabki razem :ico_olaboga:
mam nadzieje ze to nic zakaznego :ico_sorki: i ze dzisisj mu minie :ico_sorki:
a spi jak aniolek :ico_brawa_01:
A tak wogole to dziendobry :-D
my jeszcze przed sniadankiem :-)
Musze dzisiaj pojechac na wieksze zakupki do sklapu i chce kupic taki wiecie maly podreczny odkurzacz na ladowarke :ico_haha_01: zebym tego wielkiego co godzine nie musioala wyciagac :ico_haha_01:
milego dnia dziewczynki

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

13 cze 2009, 10:16

Witam i ja.

Wpadlam tylko usprawiedliwic moja nieobecnos, a to dlatego ze dopadł mnie ten okropny wirus, wymiotuje mam biegunke i goraczke :ico_placzek: czuje sie fatalnie, ledwo zyje. Najbardziej sie boje ze Filipek sie zarazi :ico_placzek: :ico_placzek: jak narazie to jest ciagle z tesciowa, ale wiadomo ze na bakterie nie ma mocnych. Sciskam i pozdrawiam.

Awatar użytkownika
myszka 81
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 254
Rejestracja: 10 cze 2009, 17:19

13 cze 2009, 11:40

witaśki miłego dzionka kobietki

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

13 cze 2009, 11:55

witam się z wami , kacper ostatnio mi zyc nie daje łazi za mna wspina sie ciągle po mnie lub po wszystkim i wyje bo zleżć nie umie :ico_noniewiem: jak tylko siadam do komputera ob juz on jezt pod stołem i sie wspina mi po nodze ehh, po za tym to straszna noc za nami budzil sie co chwile az wyladowal u mnie o 3 w nocy w lozku ale i tak nei chcial spac :ico_olaboga:
Marta pisałaś ze Iga ukradła cos ze sklepu :-D wiec powiem że Kcper robi to już z premedytacja wyniósł dwa pluszaki :ico_wstydzioch: :ico_haha_01: jakiegos czerwonego potwora z jednym okiem i żółwia z peleryna jak supermen :ico_haha_01: od razu widac typowy chlopak mi rosnie :-D i do tego łobuziak ale taki ukochany :ico_haha_01:
kurcze nie mam juz sił była gorączka i teraz wylazła wysypka,więc wydaje mi się ze to ta trzydniówka

kurcze Agusia dużo zdrowia :ico_sorki:
kurcze ale jakoś nie mam sie z czego sotatnio cieszyc same nieszcześcia nas dopadają chyba sobie nie wybacze tego powrotu tutaj,bvo mi sie cos zdaje ze mały sie tu poprostu nie zaklimatyzował,
Agus mi się wydaje że on wyczowa że ty tu nie jesteś szcześliwa :ico_noniewiem: ale gdybyś nie wrocila do Polski caly czas byś sie zastanawiala czy moze tam by wam bylo lepiej,prawda A Nicolasek sie zmienil pewnie, bo ząbkuje, interesuje go duzo nowych rzeczy i nie jest juz maleństwem ktore spi i je ma tyle ciekawszych rzeczy do odkrycia :ico_brawa_01: , a lotem sie nie przejmuj ja jak lecialm pierwszy raz sama mialm jedzonko dla kacpra obiadek mleczka 2 sztuki herbatke chrupki no wszystko czego moze ptrzebowac i nikt sie nie czepial :ico_sorki: tylko kazali mi na lotnsku jego herbatki probowac,a ze jeszcze bedziesz miec meza przy sobie to juz wogole super :ico_brawa_01: .
yoanna, ja choc nie mam prawa jady szlak bu mnie trafil gdyby mi ktos cala droge nonono trul :ico_zly: podobnie jak ty nie zwracam uwagi mojemu no chyba ze jedzie zbyt szybko i :ico_zly: gwaltownie przy tym skreca :ico_zly:
super to,pianinko :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-06-13, 11:57 ]
wiola85,
zdrowia dla ciebie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
myszka 81
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 254
Rejestracja: 10 cze 2009, 17:19

13 cze 2009, 13:15

A oskar gryzie wszystkich i się z tego śmieje a jak mówisz aałłaał to tymbardziej

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

13 cze 2009, 14:37

dziewczyny czy wy dajecie już maluchom mleczko nastepne czy ciągle początkowe :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość