margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

12 cze 2009, 13:52

jestem
a tutaj weekendoew pustki
wynik HCV ujemny takz ei ja i dzidziuś jesteśmy zdrowi i bezpieczni :ico_brawa_01:
a dziś kupiłam synkowi takie buciki Obrazek bo nie miał biedak jeszcze zadnych :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

12 cze 2009, 14:29

malutkaniunia88, fajne, ja jeszcze takich poważnych butów nie kupuję:)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

12 cze 2009, 16:31

malutkaniunia88, super butki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

12 cze 2009, 20:40

szalone! jej ja wacikow do pepka nie mam, a wy juz buty kupujecie :-D
ale chyba sie wyrobie bo butki to w zasadzie gdzies dopiero jak maly zacznie chodzic powoli to beda potrzebne... a po waciki wysle meza jak sie maly urodzi... na ta chwile moge jedynie sobie po allegro pochodzic...

malutkaniunia! jej Ty juz tak blisko :ico_brawa_01: na kiedy masz termin?

bardziej sie martwie pieluchami i iloscia jaka zaczne wynosic wkrotce ze sklepow.
Renia, czy Twoj Arturek zapoznal sie juz z nocnikiem? Czy tez bedziesz podnosic sprzedaz papmersow w sklepach? Bo ja nie wiem co zrobic, ale najchetniej Hanke nauczylabym nie robic w pieluchy tylko raz ze ona wydziera sie na widok nocnika, a dwa ze slyszalam ze dzieci w tym wieku jeszcze nie do konca potrafia utrzymac swoje rozwieracze na smyczy... mozna jedynie wycelowac z kupka zakladajac ze wypadnie w stalej godzinie. Ale ona taki wierciworek ze przeciez nie bedzie siedziec pol godziny i czekac az zrobi... A pieluchy drogie :ico_placzek:

moja cora od czasu jak wrocilam ze szpitala nie moze nawet na sekunde zostac sama. boi sie ze ja zostawimy gdzies i strasznie zaczyna plakac, spuszcza glowe na dol jak ktos jej zniknie z oczu i stoi nieruchomo jakby ze strachu. nawet wieczorem jak ja klade, to kiedys moglam wyjsc z pokoju i zasypiala a teraz jest straszny przerazliwy krzyk, musze wrocic ja glaskac, czytac ksiazeczki az sie tak zmeczy ze oczka zaczyna przymykac... jej co to bedzie jak urodzi sie maly :ico_olaboga: a ona jeszcze taka malutka i ciagle nas potrzebuje blisko...

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

12 cze 2009, 21:26

Tagar, jejku, to nie ciekawie masz z Hania, biedactwo :ico_olaboga:

Ja tez jeszcze nic nie mam kupionego ale chyba pomalutku zaczne cos gromadzic, chociaz powiem Wam szczerze, ze nie chce mi sie :-P boje sie porodu, i tak podswiadomie mysle, ze jak juz zaczne kupowac, to sie porod zacznie, wiec nie kupuje :-D

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

13 cze 2009, 07:58

Tagar, Arturek nocnik zna, ale jak napisałaś nie umie sam się zorientować co i jak, tym bardziej że nie mówi zbyt wiele, rozumie jak mu się coś powie ale mówi tylko podstawowe słowa, raz próbowałam całkiem go oduczyć pieluchy ale to jeszcze za wcześnie. Kupkę za to wyłapujemy już od dawna, po zachowaniu można wywnioskować co się święci ;-)

[ Dodano: 2009-06-13, 07:59 ]
Tak wogóle to witam pierwsza :ico_szoking:
stawiam :ico_kawa:

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

13 cze 2009, 09:16

Renia0601, witam z :ico_kawusia:
my posiedzieliśmy wczoraj u znajomego do północy ii coś mi się oczy kleją
a kotek dzisiaj stłukł talerz, ale nie sprzątnę go niech mąż zobaczy jakiego diabła wcielonego mamy w domu :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

13 cze 2009, 09:39

hej dziewczyny :-D :-D
stawiam kawę :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

u mnie wieści mieszane, zaczne moze od tej złej
mój akt urodzenia nie doszedł, nic z Pzremkiem nie załatwilismy, zmarnował paliwo za 150zł zeby tu przyjechać a przyjechał na darmo...

taka średnia wiadomość jest taka ze mamy jednak kolejny kredyt i obciążenie miesieczne 100zł, moze nie dużo ale zawsze stówka mniej w portfelu...

a dobra wiadomosc jest taka ze kupilismy już komode tą z Ikea za 450zł Malm, stoi poskładana i czeka na moje ciuchy :-D :-D :-D bo moją komode dziedziczy Amelka, mamy też tą nadstawke nad szafe w promocyjnej cenie z wystawy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: postanowilismy kupić wszystko co nam potrzebne za jednym razem, dziś ide kupić łózko nasze do sypialni, tzn tapczan rozkładany

za te pieniadze tez zrobie sobie wreszcie moje ząbki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D :-D :-D :-D :-D z tego ciesze sie najbardziej :-D :-D

pozostanie blat w kuchni do wymiany, pomalowanie ścian, parapetu i drzwi :-D :-D

z tych pieniedzy zrobimy też obiad dla rodziny po ślubie naszym, ale oczywiscie szaleństw nie ma :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: każda złotówka ma już swoje przeznaczenie i nie wydam tego na żadną pierdołe niepotzrebną

Tweety123, masz wesoło z tym kotem, ja bym go chyba na balkonie trzymała
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Tagar, moja kuzynka też ma dwóch synów a między nimi jest przerwa rok i 5 miesiecy, na początku było ciężko pogodzić opieke nad dwójką no ale dała radę, Ty też dasz :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: przecież masz męża do pomocy :ico_oczko: :ico_oczko:

Cortinka230
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 426
Rejestracja: 14 mar 2009, 07:51

13 cze 2009, 09:57

Hej dziewczyny. Widzę, że u Was zakupy rozpoczęte:) Ja w następnym tygodniu wybieram się na większe zakupki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

13 cze 2009, 10:57

Witam.
Ja tylko sie przywitac przylazlam :-D
Cortinka230, no niektore jeszcze nie zaczely ale snuja takie odlegle plany :-P
izuś_85, no mimo wszystko dobre wiesci, przynajmniej polowa :-D
I jeszcze troche i uz wszystko sie ulozy. A kiedy sukienke dostajesz????
Tweety123, no to moj w porownaniu do Twojego diabla to istny aniolek :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość