Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

13 cze 2009, 14:24

magduś81, To pewno poród cesarka sie skonczy?? czy naturalnie??

Boszz jak ja chcialam miec bliźniaki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: w sumie to nie wiem czy nie mam :-D

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

13 cze 2009, 14:29

To pewno poród cesarka sie skonczy?? czy naturalnie??
rozmawiałam z lekarzem ostatnio i mówił że raczej cesarka, chyba że się dwa dobrze ułożą ale on raczej za cesarką jest!! Więc cesarka!!
w sumie to nie wiem czy nie mam
życze ci bliźniaków :ico_brawa_01: pewnie duuuuż będzie roboty ale ja się ciesze bardzo bardzo!!!

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

13 cze 2009, 14:41

Więc cesarka!!
No cc jest spoko :-D ja mialam i bylam bardzo zadowolona :-D w sumie przez cala operacje gadalam z anastezjologiem a nasmialam sie jak glupia bo zaczal kawalami sypac :ico_haha_01:
życze ci bliźniaków
:ico_sorki: :ico_sorki: nie dziekuje by nie zapeszyc :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

13 cze 2009, 14:55

No cc jest spoko
ja powiem że bardziej bym się bała naturanego porodu. Mój próg bólu jest bardzo niski a u nas bez znieczulenia porody :ico_sorki: A po cesarce dostane coś na ból jak mnie będzie boleć. Także nawet się ciesze na takie rozwiązanie!!!
nie dziekuje by nie zapeszyc
a pewnie że tak. My się nie spodziewaliśmy bliżniaków, w rodzinie to chyba piąta woda to bliźniaki więc u nas to przypadek ale cudowny przypadek. Mój mąż wykrakał po badaniu bety że będą pewnie bliźniaki :ico_brawa_01: a teraz jeszcze dwóch chłopców więc jest pomilionowy szczęsliwy!!!

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

13 cze 2009, 15:00

magduś81, No dwoch synow to niezle :ico_brawa_01: moj M bardzo chce miec synka a ja za to corcie :ico_brawa_01:

Ale mnie brzusinek zaczal bolec :/
Kurcze co to by bylo jak ja bym miala teraz miec dwoch synkow.... ło matko nie wyobrazam sobie szczescia M :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

13 cze 2009, 15:05

moj M bardzo chce miec synka a ja za to corcie
powiem ci że ja marzyłam o parce jak już się dowiedziałam o bliźniakach, ale ostatnio na usg wyszły dwa pisorki. Mój mężuś prawie oszalał :-D aż pojechalismy do sklepu to latał jak pijany zając chciał wszytsko kupić dla nich, a najbardziej dwie piłki nożne haha
Ale w sumie dla mnie to płeć nie była i nie jest ważna, ważne że dzidziulki są zdrowe serduchal walą jak dzwony i ruszają się dużo!!! A córeczke to sprawimy sobie za 4-5 lat!!

[ Dodano: 2009-06-13, 15:06 ]
Ale mnie brzusinek zaczal bolec
napewno się rozciąga, ale weź sobie może nospa i poleż na lewym boku to pomaga!!!

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

13 cze 2009, 15:10

Ale w sumie dla mnie to płeć nie była i nie jest ważna, ważne że dzidziulki są zdrowe
No to na pierwszym miejscu wiadomo :-D
napewno się rozciąga,
No wlasnie tez tak mysle :ico_sorki: juz bym chciala miec taki duzy brzusinek i czuc malenstwa.... najbardziej to chyba boje sie pierwszego usg :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

13 cze 2009, 15:23

magduś oj gratuluję tej pareczki w brzusiu :ico_brawa_01: a Ty masz jednojajowe? :-)
ja bardzo bym chciała bliźniaki..tak z serducha po stracie tamtych, ale wiem, że lepiej byłoby gdyby bylo jedno dzieciątko, bo i tak będą problemy z utrzymaniem, a w pojedynkę łatwiej, dlatego Jaga podołała a Bliźniaki nie.. :ico_noniewiem:
oj magduś jak ja juz bym chciała być na Twoim etapie... :ico_haha_01:

mnie brzusio boli z rzadka dzisiaj - staram sie odpoczywać ile mogę - naczynia stoją po obiedzie wciąż niepozmywane :-D ale zmęczenie daje o sobie znać a Jaga niezmorodowanie nie poddaje się senności :ico_oczko:

a co do płci - mi teraz już na prawdę wszystko jedno...teraz doceniam słowa - "byleby zdrowe" :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

13 cze 2009, 15:26

hej dziewczęta co u was?
moze jakas nowa lutóweczka???
magduś81, no naturalny poród bliźniaczy rzadko kończy sie naturalnie, moja koleżanka akurat tak urodziła bliźnieta ale to cały szpital sie zleciał zeby zobaczyć taki poród, bo zazwyczaj jak jedno dziecko sie obróci dobrze to drugie nie tak leży i na drugie dzidzi to już cesarka zaplanowana a wiec poród mieszany :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
lepiej chyba mieć od razu cesrakę i nie meczyć się najpierw z pierwszym dzieckiem i mieć szwy i w kroczu i na brzuchu :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

13 cze 2009, 15:29

mi się też wydaje, ze przy Bliźniakach cesarka bezpieczniejsza, choć jesli okolicznosci są sprzyjające, dzieciaczki już silne i dobrze ulożone to wiadomo, ze poród naturalny zdrowszy :-)
magduś najważniejsze, zebyś miała oboje zdrowe i wyczekane za te klikanaście tygodni przy sobie :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość