Awatar użytkownika
5thelement
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 275
Rejestracja: 27 kwie 2009, 11:09

13 cze 2009, 07:13

Hej dziewczyny
Udało nam się kupić ostatni zielony wóżek x-lander xq ale jesteśmy szcżęśliwi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Niedługo wkleję zdjęcie:)
A my wczoraj z mężem całkiem niezłe tempo sobie nałożyliśmy - rano sprzątanie, później po wózek a potem szykowaliśmy obiad bo znajomi przyszli:) Było bardzo fajnie a trzymiesięczna córeczka znajomych miała radość bo sobie spała w łóżeczku:) mieliśmy ubaw:)

ziolo007, co do bujaczków to powiem tak - ludzi lubią być bujani dlatego że w brzuszku też się bujaliśmy i to powodowało że się uspokajaliśmy:) Wpływa to przede wszystkim na powrót do wspomnień i rozbudzenie pozytywnych emocji:) Oczywiście każda forma powodowania że bąbelek będzie szczęśliwy jest czymś dobrym, lecz zawsze przyjemności mogą nieść za sobą konsekwencje, np. uspokajanie się jedynie w takim leżaczku, zbyt częste odkładanie dziecka do leżaczka, który mimo wszystko ogranicza rozwój dziecka. Ale wszystko używane w normie jest dobre:) Więc jak macie ochotę to kupujcie:)
Ja też się zastanawiałam nad kupnem, ale póki co nie szaleję, bo wiem, że dzieci lubią leżaczki jedynie na krótką chwilę, bo ich najlepszą zabawą jest czołganie się na podłodze - bo podłoga to najlepsza forma rozwoju maluszka:D

To taki wywód - zboczenie zawodowe :-D :-D :-D


A tak ogólnie dziewczyny jakie plany na dzisiaj - ja mam podobno robić - NIC zobaczymy czy się uda :-D :-D
Miłego dnia

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

13 cze 2009, 08:49

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

13 cze 2009, 09:30

Dzien dobry :-D
Wlasnie biegłam ogloscic ranosna wiadomosc :ico_oczko:

Gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
5thelement, teraz juz nie zostaje nic innego jak nam sie rozpakowac :ico_oczko:
5thelement pisze:A tak ogólnie dziewczyny jakie plany na dzisiaj - ja mam podobno robić - NIC zobaczymy czy się uda :-D :-D
ja dzis planuje spotkanie z pewna lipcowka :ico_oczko:
Wiec mam nadzieje ze dzien zaliczymy do udanych :-D

[ Dodano: 2009-06-13, 23:51 ]
Ale cisza :ico_olaboga:
Wpadłam powiedziec dobranoc i zyczyc przespanej nocy :ico_oczko:
Jak co wieczor z nadzieja ze cos sie wydarzy :ico_oczko:

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

14 cze 2009, 02:21

hej dziewczyny, chcialam tylko napisac, ze urodzilam w srode synka, ma na imie Alex. dzisiaj wyszlam ze szpitala jak narazie to jestem padnieta.

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

14 cze 2009, 08:35

Witajcie Kochane
Wpadłam na chwilę przywitać się jako czerwcowa baaaaardzo szczęśliwa mamusia :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Miałam jednak cc gdyż moja kruszynka wypieła się na wszystkich swoją maleńką pupcią :-D Ze szpitala wyszłyśmy wczoraj o 11:00. Amelka jest poprostu cudna. Ma dużo czarnych włosków na głowie i ciemną karnację. Jak ją zobaczyłam pierwszy raz, łzy szczęścia :ico_placzek: poleciały mi ciurkiem. To jest niesamowite, niezapomniane przeżycie :ico_sorki: Oczywiście tatuś od pierwszej chwili zakochał sie w Niej i zwariował na Jej punkcie :-D Moi najbliżsi też są nią zachwyceni. Po prostu pojawienie się Amelki to jedno Wielkie szczęście :ico_brawa_01:
Wszystkim czerwcówkom które urodziły swoje maleństwa podczas mojej nieobecności SERDECZNE GRATULACJE :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dużo zdrówka dla Was i Maleństw.
Zajrzę jak tylko mi czas pozwoli. Miłego dnia Kochane :-)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

14 cze 2009, 08:41

Ilka79, DUSIA555, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jeszcze raz gratulacje, super ze macie już swoje kruszynki przy sobie :-D :-D

Awatar użytkownika
5thelement
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 275
Rejestracja: 27 kwie 2009, 11:09

14 cze 2009, 09:05

Ilka79, kochana gratulacje:) jak będziesz miała chwilkę to opisz nam jak wszystko poszło i jak ci idzie w domku:)

DUSIA555, kochana super że jesteście zakochani w córeczce wierzę że jest piękna:)

Dziewczyny czekamy na zdjęcia cudeńków:)

[ Dodano: 2009-06-14, 10:32 ]
dodaję obiecane zdjęcie pierwszej "fury" naszego małego:)
Obrazek

[ Dodano: 2009-06-14, 10:34 ]
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

14 cze 2009, 13:40

Ilka79, DUSIA555, gratulacje kochane :ico_brawa_01:
Mam nadzieje ze pochwalicie sie fotkami :ico_sorki: :ico_sorki:
5thelement, sliczny wozeczek :-) No i kolor super, ja jestem chyba uzalezniona od zielonego :ico_oczko:

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

14 cze 2009, 17:56

Troszke Wam opisze jak wygladal moj porod, no wiec ogolnie we wtorek to juz sobie miejsca nie moglam znalezc, w nocy to wogole nie spalam, a jak juz tam bylam na 6 to najpierw zaczely sie przygotowania, ktore trwaly gdzies okolo 2 godzin odrazu kroplowka, pobieranie krwi itd. To wtedy bardzo sie zle czulam psychicznie czekajac na ta cala operacje. Gdzies o 8:15 dostalam znieczulenie w kregoslup i ta cala cesarka trwala moze pol godziny, maly przyszedl na swiat o 8:41,
Pozniej po cc trzeba plackiem lezec przez dobe, wiec odlezyn na tylku mam troche, ale ogolnie dobrze sie czuje, boli mnie jeszcze tam gdzie cieli, ale dobrze sobie radze. maly duzo spi, ciagnie troche cyca, troche dokarmiam go jeszcze mlekiem modyfikowanym , bo zaczelam go dopiero przystawiac w czwartek, narazie mam mleka malo, ale mam nadzieje, ze lada dzien bedzie wiecej, troche tez sciagam. No wiec to jest prawdopodobnie moje ostatnie dziecko, nie zdecyduje sie chyba juz rodzic, nie wiem jakos zle psychicznie na mnie oddzialywala ta cala operacja. Chyba nastepnej cc bym juz nie przezyla. Nie chodzi moze tutaj o ten caly bol, bo sie nawet dobrze czuje, ale sam fakt tego czekania tam na to wszystko. w pewnym momencie jak czekalam na operacje to nawet sie poplakalam z tych nerwow i stwierdzilam, ze zaraz sie odlacze od tetgo wszystkiego i pojade do domu.

Awatar użytkownika
5thelement
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 275
Rejestracja: 27 kwie 2009, 11:09

14 cze 2009, 18:12

Ilka79, kochana i tak jesteś wielka:) super sobie radzisz a przygnębienie to sama wiesz że normalne zachowanie po ciąży:) wiem że dnia na dzień będzie lepiej:) najważniejsze że masz synusia już ze sobą.
A co operacja to operacja dłużej człowiek psychicznie i fizycznie dochodzi do siebie. Mam nadzieję że masz w domku pomoc i wsparcie. Pamiętaj że jakby coś to jesteśmy tutaj byś mogła się wygadać. Trzymamy kciuki:)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość