Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

14 cze 2009, 11:38

jej, a ja myslalam ze to tylko wybrane chlopy o wszystkim zapominaja...
moj to ciagle wychodzi z domu bez portfela albo telefonu :ico_olaboga:
a jak mu cos waznego daje i prosze zeby schowal do torby na moich oczach to sie na mnie obraza i kladzie ekspresyjnie na stol po czym... no oczywiscie ze wychodzi i to zostawia.... łazja jedna...

a jedno co go rozni od pozostalych - nie kolekcjonuje tylko wrecz przeciwnie, wszystko wywala... co mnie zaskoczylo bo cala moja rodzina to rodzina kolekcjonerow - mam to ma nawet fartuszki i gacie po babci bo moze kiedys sie te szmaty przydadza...

Tweety... fajnie masz... ja juz nie mam sily w ogole sie poruszac...brzuch mnie tak ciagnie i boli wszystko ze juz tylko odliczam dni do konca lezac na jednym boku... grrrr jak ja nie lubie ciazy...

u nas wreszcie jakies sloneczko wyszlo!!!

Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

14 cze 2009, 18:30

Witajcie dziewuszki :-D
Ja juz teoretycznie mam wakacje :ico_brawa_01: jestem prawie szczęśliwa :-D
Zaliczyłam dzis egzamin z filozofii na 4,5 :ico_haha_01: i egzamin z marketingu na 4,0 :-D
Miałam wielkie chęci na stypendium, ale mam za mało piątek :ico_noniewiem: no i uczyć mi sie nie chciało :ico_wstydzioch: :ico_nienie:
Ale teraz wkońcu troszkę luzu...chyba poleżę brzuszkiem do góry... :ico_brawa_01:

aaaa....i stawiam :ico_tort: za kolejny tydzień :ico_urodzinki:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

14 cze 2009, 19:51

ja tylko na momencik bo po 20 jedziemy autko postawić do mechanika na wymianę oleju i filtrów :ico_oczko: przy okazji ręczny nam naciągnie a jutro ok południa sobie go odbiorę :ico_brawa_01:
weekend minął super od piątku była babcia zapraszała mnie na następny weekend do siebie :ico_oczko: bo chciała by abym odwiedziła ją jeszcze nierozpakowana :-)
póki co się wybieramy zobaczymy tylko co ginka mi jutro powie i kedy umówi się ze mną na USG bo od kilku dni czuje małego całkiem nisko :ico_noniewiem: i wewnątrz tak jakby w szyjce mam takie dziwne uczucie( nie wiem do czego je porównać :ico_noniewiem: ) jedynie dzisiejszy dzionek taki nudny strasznie był bo deszcz padał nie można było nigdzie wyjść :/ niedawno się wypogodziło
mariquita, gratuluje kolejnego tygodnia :ico_brawa_01:
Tagar, moj R. to też zapomina a ja teraz w :ico_ciezarowka: niewiele róznię się od niego :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

14 cze 2009, 20:31

mariquita, :ico_brawa_01: za ocenki, super

ja jutro zawodowy mam :ico_szoking:

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

14 cze 2009, 20:38

mariquita, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejny tydzien, no i za zdana sesyjke... teraz lez do gory brzucholem... moze Ci go troche przybedzie :-P
Renia0601, zawodowy to chyba pikus, co? :-P :-D

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

14 cze 2009, 20:41

malutkaniunia nie moge patrzec na Twoj suwaczek :ico_olaboga: bo o jej... u Ciebie to lada moment, szczegolnie jesli mialas wczesniej problemy z szyjka... tzn oczywiscie super :ico_brawa_01: ze to lada moment, ale chyba zaczynam sie za Ciebie denerwowac! jestes spakowana? jej... normalnie stresuje sie za Ciebie!

w ogole dziewczyny cos slabo piszecie... jak ja juz mam czas nadrobic to widze ze sie opuszczacie! ale to chyba przez dwie najwieksze objadaczki i zakupowiczki - Izus i Betina - gdzies sie podzialy i teraz nie ma kto stukac tych 10 stron na dzien!

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

14 cze 2009, 20:45

bo o jej... u Ciebie to lada moment, szczegolnie jesli mialas wczesniej problemy z szyjka... tzn oczywiscie super :ico_brawa_01:
ostatnio podczas badania była zamknieta i lekarka nic nie mowila czy sie skrocila ale tak jak mowie ostatnie dni to chodze i czuje dziecko strasznie nisko a wieczorami i w nocy takie dziwne uczucie mam wszyjce i nie wiem do czego moge je porownac :ico_noniewiem:
jestes spakowana?
jeszcze nie :ico_wstydzioch: mam wszystko ale nie mam chceci aby sie spakowac moze zrobie to w tym tygodniu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

14 cze 2009, 20:49

Tagar, alez Ty sie nie denerwuj, bo zaraz wszystkie zaczniemy panikowac :-P
Ja tam juz nei patrze na suwaczki ani Beata_Tychy ani malutkaniunia88.

I w ogole, jak rano zagladam i widze, jak to leci, to mnie sie slabo robi :ico_sorki: :ico_sorki:
A Ty, Tagar, jeszcze siedzisz na bombie :ico_szoking: matko... a ja jeszcze nawet nie mam nic kupionego ale w e wtorek ide na zakupy, zeby przynajmiej na wszelki wypadek miec do szpitala badziewia :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-06-14, 20:55 ]
mbuuu... nikogo nie ma... to ja tez zmykam :-P

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

14 cze 2009, 21:33

wróciłam :-D :-D :-D

hehe poszliśmy do tej castoramy rano, kupiłam farby do ścian i do drzwi :-D :-D :-D :-D

ale jakoś tak wyszło, zę nie chciało mi sie w domu samej siedzieć i pojechałam z Łukaszem na mieszkanie robić :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: uwielbiam remonty :-D to jest mój żywioł, nie jeden facet chyba nie moze pochwalić sie takim doświadczeniem jak ja :ico_oczko:

troche sie napracowałam i od razu lepiej sie czuje jak rozruszałam stare kosci, pierwszy raz dziś gładzie szlifowałam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: kolejny punkt moge sobie do cv wpisać :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: we dwójke robota nam sie paliła w rękach, poszlifowaliśmy ściany, zagruntowaliśmy a na koniec pomalowaliśmy całą kuchnie i cały przedpokój :-D :-D :-D :-D :-D :-D

teraz została łazienka i podłoga w przedpokoju i Łukasz bedzie mógł sie wprowadzić :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-06-14, 21:38 ]
w ogole dziewczyny cos slabo piszecie... jak ja juz mam czas nadrobic to widze ze sie opuszczacie! ale to chyba przez dwie najwieksze objadaczki i zakupowiczki - Izus i Betina - gdzies sie podzialy i teraz nie ma kto stukac tych 10 stron na dzien!
ech, no weekendy zawsze tak cicho jest... ja zaglądam wtedy jak Przemek jest w pracy :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: bo jak jest w domu to zawsze razem, na spacer z psem, do znajomych, do knajpki jakiejś, na piwko, na grilla... my nawet jak w domu siedzimy to wszystko razem robimy :ico_oczko: :ico_oczko: nie ma tak u nas ze jak oboje w domu jestesmy to jedno z nas przy kompie a drugie coś tam... :ico_nienie: :ico_nienie:
a Betinka pojechała do Milówki na weekend z Kubą :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-06-15, 05:50 ]
:-D :-D :-D



pierwsza :ico_haha_01: :ico_haha_01:
widze ze dziś śpicie chociaż wy dobrze :ico_oczko: :ico_oczko: bo ja sie już zdązyłam wybudzić :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ale jak chwilke posiedze na forum to mze zasne później

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

15 cze 2009, 08:23

ja tez juz sie witam, niestety juz ze śmierdzącego Poznania. Koniec wakacji.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość