Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

12 cze 2009, 22:42

Kristi, sytuacja z teściami rzeczywiście nieciekawa a i na dodatek mąż Cię nie wspiera tylko dołuje. Wydaje mi się,że powinnaś to przeczekać aż emocje ulecą.

Gabi fotki świetne :ico_brawa_01: , Emilka jaka szczęśliwa :ico_brawa_01:
Mama_Ania koniecznie daj znać co pzygotowałaś na urodziny
koniecznie :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

12 cze 2009, 22:58

Kristi ja zgadzam się z Aginką...chyba powinnaś przeczekać...ja uważam że to że zwróciłas uwage teściowi , nie znaczy że nie masz szacunku...i co powiedzieć juz nic nie mozna...ale to jest tak jak Aginka piszę, oni sa starej daty, nie rozumieją niektórych rzeczy i juz raczej nie zmienią myślenia...myślą że młodszy od nich ma się ich słuchać...i nie daj boże skrytykować...
a ja Cie podziwiam za odwagę i trzymam kciuki żebyś się już tak nie przejmowała...i żeby Twój mąż tez Cię zrozumiał...

Aginko
no szkoda że tak szybko się skończyło co dobre :ico_oczko:
zdrówka dla Kacperka.

[ Dodano: 2009-06-12, 22:59 ]
A u nas juz cichoszaaa, dzieciątko moje śpi :ico_oczko:
a meżu w Szkocji....a buuuu
a ja juz wykąpana, niedługo się kładę spać, bo dzisiaj pierwszy dzień @ i boli brzucho, oj boli :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-06-12, 23:02 ]
o opisałam się zawszystkie czasy - komu będziechciało się te głupotki czytać :ico_oczko:
NAMMMMMMMMMMMMMMMM !!! :ico_oczko:
czekaj Madzie - jeszcze poczekaj .....
czekam czekam i doczekac sie nie mogę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

13 cze 2009, 12:10

Dzien dobry :)
Macie racje,ten moj temat z Tesciami jest Zamotany,ale powiem wam ze jest Juz Lepiej.Wczoraj do pozna w nocy pogadalam z mezem i jest Lepiej. W kazdym razie Tescia niemam zamiaru i NIE przeprosze. Pozatym to Ok. Najchetniej bym unikala towarzystwa tesciow ale niewiem czy to sie tak da.A Ja nie zamierzam sie zmienic.. moze tylko musze czasami sie jednak ugryzc w jezyk ale to takie trudne.. bo cos mi sie nie spodobalo i powiedzialam to glosno i Zle.. CIezka sprawa,ale ciesze sie przynajmniej ze z moim Mirkiem juz jest lepiej. A dzisiaj po sniadaniu maz pojechal z tesciami na camping tam troche pokosic trawe i poplewic.. I mam wraznie ze oni go buntuja przeciwko mnie,tak chocby by go chcieli tylko do siebie miec.. a moze mi sie wydaje.. Niewiem.. Wazne ze juz pogadalismy i jest naprawde Lepiej.
Dziekuje wam za slowa wsparcia i otuchy.Dziekuje ze moge na was liczyc jak tego potrzebuje. Czasami mysle naprawde ze lepiej by mi,nam sie zylo jakby Tesciow Nie Bylo.. :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Ale ja nikomu smierci Nie zycze. tak tylko czasem mysle.
A My juz dzisiaj bylismy w piaskownicy i na na Placu Zabaw,i na Lodach. A teraz Marcusek idzie ladnie spac.
Milego dnia i do pozniej :->

[ Dodano: 2009-06-14, 19:42 ]
Witajcie Kochane :-)
U mnie wszystko sie Pieknie Uklada. Z moim mezulkiem juz wszystko Ok,jest tak super teraz.Bylismy dzisiaj na Campingu na Riegsse,bylo Pieknie,pogoda wspaniala 30 ° C ,napuscilismy dzieciom wode do basenika i tam sie ladnie pluskaly,pozatym bylismy tez pozniej po obiadku tam w jeziorku,woda troche zimna ale mimo wszystko Nicolka sie chciala bardzo pluskac a Marcusek sie bawil kamyczkami,i wogule moje skarbki nie chcialy wychodzic z wody. Oj normlanie Bylo Bosko :-> A wiecie moj Maz dzisiaj gotowal obiad na Campingu,ja mu wszystko przygotowalam a on smazyl kotlety,zrobil specle,i sos i do tego bylo warzywko :-) Normalnie mnie mezulek zaskakuje,a pozniej nawet poszedl i umyl naczynia po obiedzie.. :ico_szoking: :-D :ico_haha_02: Oj kochany :-) I tak to Ok,teraz sie ciesze bo troche odpoczne od tesciow a przede wszystkim od tescia.
Ale widze ze u nas cisza.. ale to tylko chwilowe.
Teraz moje dziecinki sobie spia,a ja ide robic kolacje,i pozniej jeszcze musze wziasc prysznic.
A zdjec z dzisiejszego wypadu na camping niemam,nie zrobilam.. zepsula nam sie ladowarka do baterii naszego aparatu.. :ico_zly: i dopiero w piatek albo sobote pojedziemy i kupimy wiec jeszcze jakos musze wytrzymac bez zdjec.. a to mi tak trudno.. bo to moja pasja robienie moim dzieciom zdjec :-> :-D
:ico_haha_02: Ale jak pogoda dopisze to znowu za tydzien w niedziele pojedziemy na Camping :-> Fajnie tak sami,i obiadek na swierzym powietrzu,oj Bajecznie normlanie. Ok zycze wam wszystkiego co Najlepsze i ide jakas kolacje zrobic bo glodna jestem :-)

Magda juz niedlugo i znowu sie postaracie o dzidziusia :-) Trzymam kciuki :->
Ja tez nie lubie pierwszych dni okresu .. zawsze tak wtedy brzusio boli .. :ico_haha_02:
A pytalas kiedy jedziemy na nasz Urlopek. My jedziemy 12 lipca(niedziela) raniutko,bo moze tak juz miedzy 6 00 a 7 00 :-> i tam na miejscu bedziemy jakos o 15 00 - 16 00 i do hotelu :->

Aginka i ja poczytalam twoje gluptaski :-D :ico_haha_02: Zycze milej Imprezki,ale takich duzych imprez to my nie robimy.. U nas bedzie na Urodzinkach Nicolki 11 osob(w tym jakby tesc przyszedl.. ale watpie ze przyjdzie..) Pozatym jestem ciekawa czy przyjdzie do nas na Urodziny mojego Meza bo ma 6 lipca.. ciekawa jestem.. :-)

Gabi jeszcze raz napisze Super Piekne Foteczki,sliczne morze.I ciesze sie ze Urlopik ladnie mija,a pogoda ze w kratke.. MOze za rok sie gdzies indziej wybierzecie,moze tak jak my w tym roku na Chorwacje.. oj juz ciekawa jestem jak bedzie..

Ok uciekam cos zjesc najpierw zrobic.. Buziaki dla wszystkich pa

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

14 cze 2009, 22:36

u nas lepiej, pogoda sie poprawiła i taka ma juz sostac, ładna i słoneczna, bardzo sie cieszymy.
no to super, może już wreszcie poopalacie się na słoneczku :ico_oczko:
mam nadzieje, że nie macie dosyc :ico_wstydzioch:
Gabi, oczywiście,że nie mamy dosyć, wklejaj, wklejaj a my będziemy oglądać :ico_oczko:
nowe fotki naprawdę świetne, ślicznie Emilka wygląda z parasoleczką :ico_brawa_01: a i fotka w podpisie rewelacja.

U nas dziś była leniwa niedziela, G. poszedł do pracy na drugą zmianę a my zostaliśmy sami. Nic nam się nie chciało robić, dopiero po 16ej wyszliśmy na spacerek, pochodziliśmy 2 godzinki i wróciliśmy do domu. Pogoda była nawet ładna i nie wiem skąd Patryk załapał katarek :ico_noniewiem: , oby tylko na tym się skończyło. Ciężka noc nas czeka bo już 3 razy budził się z zapchanym noskiem. Mam nadzieję tylko, że Paulinka nie załapie.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

15 cze 2009, 11:29

Dzieńdoberek.


Gabi cieszę się że wszystko OK że pogoda się poprawiła...no widzsz ja trzymałam kciuki i się udało. A zdjęcia super!!!!
i wklejaj kochana wklejaj!!!

Kristi no to już niedługoi urlopik :ico_oczko:

Iwonka zdrówka dla dzieciaczków.

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

15 cze 2009, 11:30

Cześć Babeczki :-D
Gabi, widzę, że świetnie spędzacie urlopik. Emilka szczęśliwa a i Wasze minki świadczą, że dobrze Wam robią dni spędzane razem. Pewnie, że chcemy oglądać fotki :ico_brawa_01:
Iwona H, może to tylko katar i nic więcej. Życzę, aby Paula nie zaraziła się od Patrysia.
Kristi, dobrze, że dogadałaś się z mężem. I miło spędziliście dzień na campingu. Widzisz, jak się chłopina stara? Nawet jedzonko zrobił i pozmywał :ico_brawa_01:
Madziu, :ico_nienie: jeszcze troszkę i będziecie się starali o rodzeństwo Tośkowi.
Aginko, ja robiłam mało na ciepło jedzonka. Raczej sałatki. Później napiszę jakie. Teraz pędzę z dziećmi do mojej Prababci. Zaniesiemy Jej troszkę tortu i innego ciacha.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

15 cze 2009, 11:57

Sto lat sto lat niech żyjeeeeeeeeee KINGUSIA nam!!!!!!
Obrazek
prosimy Aneczko o fotki z urodzinek!

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

15 cze 2009, 12:37

Dzien dobry :-)
A moje dzieci sobie spia.. Dzisiaj od rana pada deszcz,i tak mokro wiec moze przez ta pogode dzieci spia.. byly juz takie marudne oboje i w tym samym czasie prawie ze zasnely ;-) Pozatym to ja gotuje rosolek i tak leci dzien.

Magda oj tak urlopek juz za pasem :) Juz sie doczekac nie moge :->

Mama_Ania oj tak widze ze moj maz stara sie i mile to i zaskakuje mnie przy tym :-D
I dla Kingusi Najlepsze Zyczonka Urodzinowe,duzo zdrowka i Spelnienia Marzen oraz Wszystiego Najlepszego i Pieknego :-> Sto Lat malutka,zyczy Ci Ciocia Kristi z Nicolka i Marcuskiem. Czekamy tez na Foteczki z Urodzinek i jak sie Malej Kinguni podoba rowerek??

Gabi masz racje to z tym moim tesciem,ale staram sie naprawde nim Nie przejmowac.. ciesze sie tylko ze moje relacje z moim mezem sie poprawily a to jest dla mnie Najwazniejsze,a tesc jak tak musi to niech sie obraza i dalej zostane i bede ta "najgorsza" bo cos sie odezwalam.. Ale to temat juz zamkniety..
Piekne foteczki,i nareszcie macie super pogode,tez trzymam kciuki zeby tak zostalo :-> A foteczki jak zawsze Mile widziane,i niemam ich :-D dosyc :ico_haha_02:

Iwona zycze zdrowka tez twoim dzieciom i moze Paulinka sie nie zarazi.. chociaz to tak szybko idzie z tym zarazeniem. Ale fajny mieliscie dzien,ja tez lubie takie leniwe niedzielki :ico_haha_02:

Milego dnia i do pozniej kochane :-) A moj maz przyjdzie dzisiaj pozno z pracki.. Bo dopiero jakos 18 - 19 :ico_noniewiem: znowu te nadgodziny :/ .Raz nie zawsze :-)

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

15 cze 2009, 15:36

Ja tylko wpadam się zameldować by złożyć Kindze życzenia


Kingusia - wszystkiego najsłodszego :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

i niestety - nas dopadło choróbsko :ico_chory: - Kapikowi przechodzi - za to przechodzi na mnie i na Malwinkę - mnie boli gardło a Miśkama mega katar i co gorsze zaczyna kaszleć- ale narazie nie mamy gorączki ..... zobaczymy co się wykluje .... oby nic ....

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

15 cze 2009, 20:18

KINGUSIU, życzę Ci wszystkiego najlepszego,
szczęścia i radości moc, ciepłego słoneczka co dzień
i kolorowych snów co noc.

Obrazek Obrazek

[ Dodano: 2009-06-15, 21:13 ]
Niestety dziś dopadło choróbsko Paulinkę, na szczęście to tylko katar (albo póki co...), na razie do lekarza nie idziemy, wstrzymamy się do środy, no chyba żeby jutro było gorzej.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość