moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

11 cze 2009, 15:48

doris pisze:a ja mialam dzisiaj na grilla isc i leje... z planow nici


to tak jak my. Też pogoda się psuję i nici z wypadu grillowego :ico_zly:

zborra pisze:Moni26 a Ciebie poznałam po jednym zdjęciu, na którym jesteś z małą... :-D


:ico_wstydzioch: hmmm jak to mnie poznałaś... :-)

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

11 cze 2009, 22:42

a no tak, że po nicku Cię nie kojarzyłam...ale w ogóle to się gdzieś na forum już "mijałyśmy" :-D i to zdjęcie mi wpadło w oko...no ja mam pamięć do twarzy, więc jakoś tak...hehehe

u nas też pada...porażka...
a ja stoję w kuchni i piekę ciasta...

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

13 cze 2009, 11:16

witajcie w ten deszczowy weekend.

Odpoczywam i codziennie śpię do 8:30 :-D :-D :-D

W Boże Ciało cały dzień spędziliśmy w domu :ico_wstydzioch:
Wczoraj cały dzień dla odmiany spędziliśmy poza domem.
Dziś ja już po zakupach, a zaraz rodzinny wypad do fryzjera.

Dla chętnych :ico_kawa: i coś słodkiego :ico_tort: bo trzeba jakoś poprawić sobie humor jak pogoda do d.........

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

13 cze 2009, 15:46

zborra pisze:a no tak, że po nicku Cię nie kojarzyłam...ale w ogóle to się gdzieś na forum już "mijałyśmy" :-D i to zdjęcie mi wpadło w oko...no ja mam pamięć do twarzy, więc jakoś tak...hehehe


no właśnie twoja buziunią też mi się wydała znajoma :)

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

15 cze 2009, 22:55

i co słychać moje panie???
kolejny tydzień pracy się zaczął...
dobrze, że z pogodą lepiej, bynajmniej u nas...
u nas w porządku...dzieciak mnie zadzwia swoimi tekstami...
wkleję z majówek, bo nie chce mi się wklepywać tego od nowa ok?
młoda znów mnie wnerwiała...po prostu przegina z tym płakaniem...ja nawet nie zdążam się położyć we własnym łózku, bo ona już o północy płacze...Wczoraj najpierw czekałam chyba 15minut, ale coraz bardziej wyła i poszłam do niej. Ale dziś jej zapowiedziałam, że nie ma płakać, bo i tak nikt nie przyjdzie. Że duże dziewczynki śpią ładnie same itp...nie rozłożyłam tam też kanapy, żeby wiedziała...zobaczymy jak będzie.

ja mniej, bo nie wyspałam się na tej kanapie...i rano wygoniłam Hanię do J, poszła sobie sama i słyszałam jak kablowała "mamusia się na mnie denelwowała..."
a potem jeszcze babci opowiadała jak nas już nie było, że mamusia się denerwowała bo Hania płakała, niezła co??
wiecie co wczoraj zrobiła??? wychodzimy na dwór, a ta wkłada rękę do psiej miski z wodą i robi "w imię ojcia i sina i ducha świetego amen" myślałam że padnę ze śmiechu!!!!!!!!! normalnie asiorka!!!
dziś wyszła z piaskownicy i pobiegła po ślimaki, bo teraz to jej nowa maskotka na spacerach...woła do mnie "mamusiu, zalaź wlaciam" -zaraz wracam...nie mogę z niej, no tekści mi nieziemsko...pękam ze śmiechu!
a dziś po kąpieli jak jej opowiadałam, że nie przyjdę w nocy itp...to chyba mnie chciała udobruchać i mówi mi "kocham cię mamusiu", potem znów i się tak przytuliła do mnie słodziak...
dziś rano jak byłam z leksza na nią zła, to też mnie chciała ucieszyć i ciągle mnie całowała...głaskała i drapała po plecach myszka....

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

15 cze 2009, 23:44

zborra, no i jak mozna sie gniewac na takiego slodziaszka jak masz?Cudna jest.Ciekawe czy moj Antos bedzie kidys taki wylewny,na razie na udobruchanie rozdaje caluski,bez gadania...a ja juz sie nie moge doczekac na takie wyznanie milosci :-)

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

16 cze 2009, 00:17

katrin, doczekasz się :-D
zborra, suuuper teksty :-D :ico_brawa_01:
Ja zawsze jak "podpadnę" słyszę, że jestem brzydka, stara i niedobra... :ico_olaboga: :-D I teksty tez czasem takie ma, że i kolana miękną i włos się jeży zarazem :-)

[ Dodano: 2009-06-16, 00:19 ]
A i Jula też chodzi skarżyć... ostatnio poszła do Babci i powiedziała "Mama krzyczała na Julcię, nie wiem o co jej chodzi" :-D Jak zwykle ona nic nie wie :ico_oczko:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

16 cze 2009, 08:54

zborra :ico_brawa_01:

Jeżeli chodzi o teksty To u nas jak mała się w kurzy to słyszę: pocałuj się w nonono... :ico_olaboga:

co do wylewności to ona ma sposób na budzenie nas :ico_haha_01: przychodzi i głaszcze, całuję, mówi kocham cię :-D a jak to nie pomaga hehe to przynosi takiego kotka i podstawia ci pod ucho... a jak się go naciśnie to miauczy... tak że sąsiad z boku usłyszy.
Bardzo często młoda przychodzi i mówi że kocha, całuje, tuli się itp.

Jak gdzieś wychodzimy bez niej, to musimy jej wyjaśnić gdzie idziemy i musimy się pożegnać: buziak w policzek i usta, cześć i papa... cały rytuał...

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

16 cze 2009, 22:27

witajcie dziewczyny

U nas życie toczy sie jakos......
Pogoda lepsza, ale jak na czerwiec to........
Nie moge doczekac sie juz na urlop.
1 lipca wyjeżdżamy do Zakopanego, potem wesele w Biłgoraju i powrót do rzeczywistości.

Moja Majka mówi praktycznie wszystko, ale nie przychodzi mi na myśł żadna śmieszna scenka .

[ Dodano: 2009-06-19, 08:55 ]
[size=200]Hej dziewczyny!!! Co tu taka cisza????[/size]

U nas ok.
Dziś wybieram się do szkoły na pierwsze zakończenie roku szkolnego mojego synka.
Pogoda do du....... zachmurzone niebo i zimno.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

20 cze 2009, 20:38

witam dziewczynki :-D

My wrocilismy ze wsi,bylo super :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość