Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

15 cze 2009, 21:56

Kochane- dziękuję bardzo za życzenia mojej Pyzie.
Iwona H, podawaj Paulince witaminkę C. Troszkę wzmocni śluzówki i zapobiegnie rozwojowi choróbska.
Aginka, Też weźcie jakieś lekarstwa. Lipa, miodek, cytrynka i do wyrka :-D

A my po 19 byliśmy na pogotowiu. Patryk ma biegunkę i wysoką temperaturę- przed spaniem miał 38,5. Jakaś wirusówa się przyplątała. Klusek cały czas śpiewa sobie "aaa"- czyli chce spać. Już tyle razy musiałam go przebierać. Wszystko brudne: body, rajstopki, koszulki a nawet pościel musiałam prać. Jest taki biedny. Tylko się tuli. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

15 cze 2009, 22:27

Mama_Ania pisze:Iwona H, podawaj Paulince witaminkę C. Troszkę wzmocni śluzówki i zapobiegnie rozwojowi choróbska.

Aniu, Paulince i Patrykowi zresztą też, codziennie podaję cebion multi, przy choróbskach zwiększam do 2 razy dziennie, dzięki za radę.

A podajecie swoim maluchom jakieś witaminy?

Bidulek Patryczek :ico_pocieszyciel: zdrówka życzę.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

16 cze 2009, 08:10

Dzien Dobry :)
U nas dzisiaj znowu pada deszcz.. Wczoraj nawet sie Udalo nam wyjsc na spacerek do piekarza po buleczki :-) A dzisiaj znowu pada..No ale juz od jutra zapowiadaja lepsza pogode. Moje dzieci zdrowe i tak to nic nowego wszystko Ok.

Mama_Ania duzo zdrowka dla Patryczka.. a skad sie tak naraz ta biegunka wziela?? Powiedzieli cos na pogotowiu?? Trzymajcie sie :)

Iwona i ja zycze tez twoim dzieciom duzo zdrowka.

Aginka i Wam takze zycze duzo zdrowka,oj chorobska sie posypaly .. Trzymam kciuki za Was :-)

Milego dzionka :)

[ Dodano: 2009-06-16, 08:11 ]
Iwona ja moim dzieciom daje tylko Witamine D w tabletkach,i np. ta tabletka dla Marcuska to sie rozpuszcza w mleku,a Nicolce w herbacie :) I to jest wszystko jakie witaminki dostaja moje dzieci..

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

16 cze 2009, 15:51

Kristi pisze:Iwona i ja zycze tez twoim dzieciom duzo zdrowka.

Gabi pisze:Zdróweczka dla wszystkich chorowitkow :ico_sorki:

dziękujemy, byliśmy dziś u lekarza bo w nocy Patryka strasznie męczył katar, ma zawalone gardło no i nadal leci z nosa.

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

16 cze 2009, 21:56

[size=150]wszystkiego[/size] [size=150]najlepszego [/size][size=150]dla Kinguni!!![/size]

witajcie!!!
u nas tez chorobowo..ja mam angine ropna, dwa dni lezalam z goraczka. Synek podziębiony, Julcia sie jakos trzyma.

pozdrawiam was dziewczyny..i wasze dzieciaczki

[ Dodano: 2009-06-16, 21:59 ]
Moja Jula
Obrazek

[ Dodano: 2009-06-16, 22:02 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

16 cze 2009, 22:08

Iwona H pisze:A podajecie swoim maluchom jakieś witaminy?


ja daję Malwinie immuno kids multi tabsu - z polecenia Basi a Kapik ma sanostol - Kapik je codziennie - bo nie jest owocożerny - Malwince robię przerwy - bo jejj witaminy mają bakterie mlekowe ....


A z chorobami ? Kapikowi jest dużo lepiej - wzasadzie mu przechodzi - gorzej z Miśką .... kaszle - ma katar .... póki co daję dzieciom actifed - nie wiem co bedzie dalej


Jutro mamy w szkole u Kapika popołudniu Dzień Rodziny - muszę iść - nie wiem co z Miśką ..... czy pójdzie czy nie ... dziś nie byłyśmy na sypaniu kwiatków w Kościele .....

Nie wiem co jeszcze ....

[ Dodano: 2009-06-16, 22:15 ]
iza, witaj - ślicznusie -Mati i Julcia są kochani

[ Dodano: 2009-06-16, 22:17 ]
Moja Dama
Obrazek

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

16 cze 2009, 22:36

Witam dziewuszki.

U nas dzisiaj pięknie bylo, cudna pogodę mamy, gorąco się znowu zrobiło.
Jutro najprawdopodonbniej pójdziemy na otwarty basenik dla dzieci z Antośkiem.
Juz dzisiaj chciałam iść ale nie miałam żadnego ręcznika.....(bo bylismy w pobliżu , na sąsiednim placu zabaw :ico_haha_02: )
i czym tu wytrzeć dzieciątko :ico_oczko:

Poza tym to walczę na siłowni, dzisiaj jakoś kondycję miałam słabszą...także kiepsko tylko półtorej godzinki pobyłam....ale 19 kilometrów na rowerku zrobiłam :ico_oczko:

Mój Antolek już spi, a my z mężusiem wtuleni filmik oglądamy :ico_oczko:
teraz reklama :ico_oczko:


Wszystkim chorowitkom życze zdróweczka!!!

Przepraszam że dzisiaj tylko o sobie...głowa mnie boli....jutro cos więcej napiszę. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

17 cze 2009, 11:47

Witajcie
Iwona H, jak dzisiaj dzieciątka?
Gabi, Aginka,iza, dziękuję za życzenia :-D
iza, fajnie, że zaglądnęłaś. Oj, biedaczku :ico_pocieszyciel: , zdrówka życzę.
Aginka, w końcu widzę Malwinkę w kiecce :ico_brawa_01: . Mała dama z niej. I Wy zdrowiejcie szybko.
Magdalena_82, i Ty piszesz, że masz słabą kondycję?
Magdalena_82 pisze:dzisiaj jakoś kondycję miałam słabszą...także kiepsko tylko półtorej godzinki pobyłam....ale 19 kilometrów na rowerku zrobiłam
:ico_szoking:
Zazdroszczę pogody i tego planowanego wyjścia na basenik.

U mnie "Meksyk". Patryk zrobił pobudkę po 4. Był zakupkany. Przewinęłam go i poszłam do kuchni zrobić mu picie. Wróciłam do sypialni i znowu musiałam go przewijać. W tym czasie on zapaskudził mi pościel :ico_olaboga: .
A rano zaczęło się z Kingą. Biegunka i wymioty. Wiszczy, że ją pupa boli, leków nie chce brać- zaraz wymiotuje. Już zapierałam dywany i rogówkę w salonie.
Dobrze,że Klusek bez temperatury i nie robi kupek. Ale w nocy miał 39,5 :ico_placzek: :ico_olaboga: .
Dziewczyny- zwariuję dzisiaj. A G. do 18 w robocie...

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

17 cze 2009, 12:17

Dzien dobry :-)
U nas dzisiaj nareszcie Sliczna Pogoda,jest Cieplo ale troche wietrznie,ogulnie da sie wytrzymac :-) Bylismy juz na spacerku u piekarza po chlebek i brezle tradycyjnie dla moich dzieci,a pozniej bylismy tez na Placu Zabawa,i pozniej juz na Ogrodku u nas w Piaskownicy. Teraz moje dzieci sobie Spia. Oboje,Marcusek najpierw a pozniej Nicolka i ladnie spia.
Jak sie moje maluszki obudza to pewnie pojdziemy jeszcze gdzies na spacerek,a moze do piaskownicy.. Zobaczymy..
Tak sobie mysle czasem.. Moj maz praktycznie Nie Idzie za mna.. :ico_noniewiem: no jak wynikaja takie sytuacje jak ta z moim tesciem czy ogulnie.. to on zawsze przyznaje racje Komus Innemu ale Nie Mi.. ??? Niewiem czemu tak jest?? Przeciez to ja jestem jego zona i On powienien Isc Za Mna,a tego Nie Robi.. :ico_placzek: Czekam jak glupia caly czas ze moze w tym zyciu jeszcze Za Mna Pojdzie..??? :ico_noniewiem:

Magda super,gratuluje Kondycjii i wytrwalosci :-) Ale fajna macie pogode.. u nas jeszcze nie jest az tak goraco zeby mozna bylo pojsc na Basen..Ale juz niedlugo ;-)

Gabi super foteczki,fajnie ze sobie tak urozmaicacie Czas,i wycieczki i te sprawy Super :ico_brawa_01: Fajna jest Emilka i te jej slodkie i smieszne minki :ico_brawa_01:

Mama_Ania i ja tez dolaczam sie do zyczen zdrowia,wszystkiego najlepszego dla twoich dzieci,duzo Zdrowka i Cierpliwosci i Wytrwalosci Trzymaj sie Kochana.

Iza i wam tez duzo Zdrowka zycze :-) I fajnie ze wpadlas. Pozdrawiam.

Ok ja teraz ide pranko posciagac bo taki fajny wiaterek to raz dwa i bedzie suche.. A wiec do pozniej Buziaki pa.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

17 cze 2009, 12:57

Cześć Rybki, no u nas niestety też dzisiaj pogoda gorsza, więc na basenik nie idziemy, narazie sprzątam domek , zaraz wieszam pranko na ogródku :ico_oczko:

Męzuś dzisiaj musiał raniutko wstać, ajć szkoda mi go. :ico_noniewiem:

Antolek bajeczkę ogląda więc mam chwilunię.

Kristi, nie mam pojęcia czemu tak jest że maż nie jest za Tobą...ale myślę że to wynika z domu rodzinnego Twego męża...
bo z tego co pisałaś to Jego ojciec, zawsze krytykował Matkę...nie był za nią wręcz odwrotnie...
myślę że on to wyniósł z domu.... :ico_noniewiem:
przykre to, ja bym rozmawiała z mężem..."do bólu" aż zrozumie jak się z tym czujesz...

Gabi no superaśne foteczki.
Aniu, no akurat rowerek mi dobrze idzie...ale inne sporzęta gorzej hihi na "schodkach" tylko 2 kilometry (a bywało 5 :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: )
I na bierzni 2 ...ale będzie lepiej, teraz miałam kilkudniową przerwę, przez @

Wiecie co wiem że mnie ktoś niepowołany tu podczytuje...
nie ma co robić widocznie, nie ma sego życia... :ico_olaboga:
ale nie mam zamiaru się tym przejmować :ico_haha_01:
tylko śmiać mi się chce że taka sławna jestem... :ico_brawa_01: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość