Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

17 cze 2009, 20:27

sierpniówka fajne zdjęcia :ico_brawa_01:
my załatwialśmy sprawy do południa na mieście i jak wróciłam to nie byłam w stanie nawet obiadu ugotować!!!! i obudziłam się po 4 godzinach!!! masakra jakaś, ciekawe co będę robić w nocy... mój Marek już mi wieczór filmowy zaplanował, a ja wysprzątałam kuchnię i łazienkę :ico_haha_02:
betina :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejny tydzień
olalaza nasz ósmy miesiąc :ico_oczko:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

17 cze 2009, 21:01

witam wieczorkiem
właśnie wróciłam od teściowej jezdziliśmy po szczaw w słoiczkach taki na zime i to była moja ostatnia wyprawa w taka podróż oczywiście R. za kółkiem :ico_oczko: i powiem wam szczerze ze ja przy nim to na drodze szatan jestem :ico_wstydzioch: przy okazji kupiłam przewijak tak na łóżeczko (mieliśmy nie kupować ale doszłam do wniosku ze tak bedzie nam wygoeniej) i pozytywkę dla Igorka :ico_oczko:
renia szczerze to jeszcze nie spakowała torby no ale od jutra bierzemy sie za to :ico_oczko: ja włącze z rana pościel do prania R. wróci z pracy to wyniesie dywanik i wytrzepie a później bede pakować torbe :-D

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

17 cze 2009, 21:13

Izus, mi jak przy Hani taka kula jezdzila po brzuchu to jak sie pozniej okazalo, byla to nonono a boki walila mnie kolankami, raczki natomiast czulam takie delikatne gilganie na wysokosci jajnikow :-D

Beata - pisz na tego maila z tej strony. Ja te bransoletki sprowadzalam ze Stanow, nie wiem czy masz takie same? Ten sam rozmiar itd... ale jesli te same to nie ma problemu zeby dorabiac oczka...

W Poznaniu odkrylam fajny sklep. Jest to galeria, w ktorej babka szyje ciuchy, paczlorki, zabawki, czapeczki i inne bajery - dla mamy i dla dziecka. Mozna sobie kupic komplet - takie same rzeczy dla mamy i dziecka, lub rozne. Mozna zamawiac. Zawsze szukalam sklepu gdzie moglabym kupic dla siebie i Hanki to samo i prosze, wreszcie odkrylam! Szkoda tylko ze sa na takiej bocznej uliczce gdzies daleko poza centrum bo nie wiem czy tam przetrwaja...

Sluchajcie, ja chyba zaczne wyprzedawac ciuchy po Hani. Z bolem serca sie z nimi rozstane ale mysle o aukcjach na allegro. Mam duzo slicznych sukienek, czesc ciuchow ze Stanow... Wszystko trzymalam dla drugiego... a tu prosze... niebieskiego niewiele mam :D Anyway, gdybyscie chcialy dla swoich dziewczynek to dam wam linki jak juz porobie aukcje.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

17 cze 2009, 22:23

hej dziewczęta :-D
byłam na spacerze z Hakerem, potem u kolezanki na ploteczkach, wróciłam do domku, zrobiłam spaghetti na kolację no i teraz mnie na forum przywiało, bo nie wiem co ja mam ze sobą zrobić

mam dosc wszystkiego... tego mieszkania mojego, tego całego zamieszania, wszyscy cos ode mnie chcą, mają o coś pretensje... kłopoty spadaja na mnie jak grom z jasnego nieba... wykończe sie przecież psychicznie, mam doła takiego ze chciałabym sie zapasć pod ziemie, zniknąć, pewnie i tak nikt by nie zauważył...

jutro musze chyba jechać do Bytomia pozałatwiać te mieszkanie wreszcie, tylko czy ja zdążę przyjechać z powrotem do Chorzowa na zdjecie tego holtera??? a jak nie zdązę???
dostane szału niebawem, jeszcze troche to wyladuje w psychiatryku z tego wszystkiego... do tego troche sie posprzeczaliśmy z Przemkiem :ico_olaboga: :ico_olaboga: zamiast mieć spokój chociaz w ciąży to ja zawsze musze nosić na barkach problemy innych a ja nie mam sie komu nawet wygadać... sama w pustym mieszkaniu :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-06-17, 22:27 ]
Izus, mi jak przy Hani taka kula jezdzila po brzuchu to jak sie pozniej okazalo, byla to nonono a boki walila mnie kolankami, raczki natomiast czulam takie delikatne gilganie na wysokosci jajnikow :-D
no u mnie akurat to jest głowa, pupcie Amelka ma w moim kroczu :-D :-D

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

17 cze 2009, 22:32

izuś_85, ah z P posprzeczaliscie sie pewnie dlatego zes nerwowa jeszcze dzis pewnie sie pogodzicie

co do spraw mieszkaniowki to musisz po prostu wczesniej wstac zeby wszystko spokojnie zalatwic -dasz rade silna babka jestes :-D

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

17 cze 2009, 22:42

co do spraw mieszkaniowki to musisz po prostu wczesniej wstac zeby wszystko spokojnie zalatwic -dasz rade silna babka jestes :-D
ale ja już mam dosc... dzis jakiś koleś pzryszedł tam na mieszkanie i twierdził zę jest jakimś tam radcą prawnym i miał pretensje ze Łukasz tam remont robi...
twierdził zę te mieszkanie i tak bedzie mi odebrane :ico_szoking: :ico_szoking: wiec po co kase wkłądać :ico_zly:
palant jakiś... :ico_puknij: :ico_puknij: ciekawe jakim cudem skoro zadłuzenie zostało spałcone w całosci miesiac temu, musiałam wszystko pozałatwiać do nowej umowy, oni potrzebuja tam nawet zaświadczenie z zusu wiec troche to trwało... ale umowa ma być mi przywrócona sama dyrektorka mi powiedziała zę nie ma innej mozliwości :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

żadnej eksmisji nie miałam, tylko zawieszenie umowy z nakazem natychmiastowej spłaty zadłuzenia

tylko po co ta nerwówka?????????? po co ktoś nachodzi moje mieszkanie i opowiada takie bzdury? czy ja nie moge juz normalnie w domu wysiedzieć tych dwóch miesiecy w spokoju?????????

[ Dodano: 2009-06-17, 22:46 ]
ech z Przemkiem sie posprzeczałam bo miał pretensje ze dzwonie i mu głowe zawracam :ico_puknij: a komu ja mam sie wyzalic?????????? wogóle go tu nie ma, sama jestem ze wszystkim i już mam dość, ja powinnam mieć teraz spokój

a on ma to gdzieś... jest daleko przyjeżdza na weekendy to chce mieć świety spokój

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

17 cze 2009, 22:51

izuś_85, tylko ze on wyjezdza nie dla jego wydzimisi a dla was zeby wiecej zarobic zeby wam sie lepiej zylo napewno wolalby byc z wami
i pewnie on mial zly dzien -musicie oboje ochlonac bedzie dobrze wy jestescie taka para ze zawsze znajdziecie wspolny jezyk

a co do tego palanta z mieszkaniowki to szkoda gadac nie ma co zawracac sobie nim glowy najwazniejsze ze zadluzenie masz splacone i zebys jak najszybciej podpisala umowe

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

17 cze 2009, 22:57

betina, ja wiem o tym, my sie zazwyczaj nie kłócimy i teraz też jest ok, tyle ze była mała wymiana zdań i ten mój piernik stary juz chyba zapomnial że miał mnie nie wkurzać :ico_zly:

szkoda tylko ze zarabia grosze na wygnaniu a mógłby zarabiać tą samą kase na miejscu :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

[ Dodano: 2009-06-17, 22:59 ]
dobranoc, ide spać bo już mnie denerwuje wszystko, ide sie uspokoic troszkę

[ Dodano: 2009-06-18, 06:46 ]
:-D



widze ze pierwsza dziś jestem pomimo tego ze mój komputer włączał sie ponad pół godziny

jem śniadanie i spadam do tego Bytomia, bo mnie nerwy zeżrą wcześniej
potem ide ściagnąć holtera
a potem na poczte :ico_zly: :ico_zly: moja kiecka została wysłana w poniedziałek tydzień temu priorytetem :ico_zly: a akt urodzenia jeszcze nie doszedł :ico_zly: :ico_zly: a Przemek chciał na jutro wolne sobie załatwić :ico_zly:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

18 cze 2009, 07:05

witam sie i ja :-D
izuś_85, trzymam kciuki aby udalo ci sie pozałatwiac wszystkie sprawy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

18 cze 2009, 07:11

dobra lale ja sie powoli ide ubierać, psa wyprowadzić...
wpadne popołudniu :ico_oczko:

trzymajcie kciuki zeby mnie jakis zawał po drodze nie złapał

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość