Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

19 cze 2009, 14:11

Dzięki Kasiu :-)) Skożystam na pewno, nie wiem jakim sposobem, ale popadłam w kuchenną rutyne.. Przed ciążą uwielbiałam siedzieć w kuchni ikombinować, a teraz nie chce mi się zupełnie.. dzś zrobiłam krupniczek, jutro wyjeżdzamy na cały weekend, wiec od poniedziałku będę gotować.. Teraz to przynajmniej mam jak, bo Jasiek wydłużył swoje drzemki, śpi średnio 3x1-1.5 godzinki, więc można już coś ugotować i ogólnie zrobić, bo wcześniej spał po 15-20min..

[ Dodano: 2009-06-19, 23:15 ]
Obrazek

Jasiek w kojcu:-))

Mieliśmy dzisiaj szybki wypad do kina na U Pana Boga za miedzą, całkiem fajny film, ale wiadomo jak już trzecia część to nie taka smieszna jak pierwsza :-D

Jasiek został z dziadkami, taaacy zajechani byli kąpielą i usypianiem Bąbla, że byli w ciężkim szoku, że nam to sprawnie idzie :-)

Jutro wyjeżdzamy na weekend do Polic rodzinke odwiedzić, więc raczej nie będę zaglądać, chociaż kto wie, może chłopaki puszczą mnie na chwile do komputerka :-))

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

20 cze 2009, 22:51

a co tutaj tak cichutko?? :ico_noniewiem:

MOJE OCZY DOCHODZA DO SIEBIE!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale jestem szczesliwa!!! reka boli, noga, glowa, d... i jakos jest. Ale oczy - MASAKRA!!! :ico_sorki: Ale juz lepiej i juz nie bede truc o swoich dolegliwosciach. :-)

Ciekawe jak tam dziewuchy na wakacjach.... :-) Tylko oby u nich pogoda byla bo u nas jesienna...
Ale to chyba dlatego bo moj M na tygodniu w delegacji a jak na weekend wroci to trzeba duuuuuuuuuzo rzeczy porobic dookola domu - i pogoda mu specjalnie przeszkadza zeby byl z nami :ico_brawa_01:

Olik ostatnio ma kiepskie dni - albo jest rozpuszczony... :ico_szoking: albo zabki, brzuszek - nie wiem. W nocy w miare OK czyli tak jak zawsze 3-4 razy wstaje. zazwyczaj 4. Ale od okolo 15 ma taki humor jak :ico_zly:

Katarek go meczy niestety i dzielnie z nim walczymy. :ico_sorki: I niestetty to katar alergiczny :ico_placzek: czy musial to po nas odziedziczyc?? :ico_olaboga: Ma zyrtek w kropelkach i ja sobie go sprobowalam i jest popostu tak ochydnie nie dobry :587: A Niunio polyka go - troszke sie krzywi ale nie mam problemow z podawaniem mu lekow. Wit d i Cebion multi zawsze z latwoscia polyka.

Dzis kupilam mojemu Czarusiowi pudelka takie na pamiatkowe rzeczy. pierwsze ubranko, smoczek, sloiczek po pierwszym deserku, obraczka ze szpitala itd...

A jeszcze sie pozale... Mamy w tym roku narazie 3 wesela i nie wiem czy na jakiekolwiek pojdziemy :ico_placzek: juz odmowilismy jedno :ico_placzek: bo przeciez Junior nie chce pic z butli - bawi sie. Nawet soczku nie chce, wody, herbatki NIC :ico_sorki: Moze do tych dwoch wesel wrzesniowych go nauczymy ale na razie kiepsko BARDZO KIEPSKO!!! :ico_olaboga: wlozy sobie smoka z butli do buzi ale wyjmuje, wklada i wyjmuje i tak w kolko... :ico_olaboga: przeciez nie podziemy na wesele jak Junior sie nie nauczy :ico_placzek:

Aha i jeszcze pochwale Olika - jak pokazujemy i mowimy brawo to on tez klaszcze sobie w raczki :ico_brawa_01: komicznie to wyglada :ico_brawa_01: I obnizylismy juz kojec bo skubaniec jak siedzi to sie podnosi i stoi :ico_szoking: Ale sam nie usiadzie jeszcze. probuje ale nie daje rady. Ale jak siedzi to i wstanie. Musimy jeszcze lozeczko obnizyc - bo rano jak sie budzi to przekrecasie na brzuszek i sie patrzy na nas jak my spimy :-)

Buziaki na dobranoc!!!

[ Dodano: 2009-06-20, 22:59 ]
Obrazek

[ Dodano: 2009-06-20, 23:00 ]
Obrazek

[ Dodano: 2009-06-20, 23:01 ]
Obrazek

[ Dodano: 2009-06-20, 23:04 ]
Obrazek

[ Dodano: 2009-06-20, 23:09 ]
Obrazek

Olikowi bardzo przeszkadzaly buty i wlasciwie chrzczony bez butow byl :ico_sorki: mnie akurat to nie przeszkadzalo ale tesciowej.... :ico_noniewiem:

Obrazek

tak troche zdjec wkleilam :-)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

21 cze 2009, 10:33

Odrazu musze napisac bo zapomne ze mały Olik to cudenko, jest taki sliczny :-D :-D zreszta jak wszystkie nasze dzieciaczki.

JAsiek tez malenkie cudo, swietnie wyglada w tym kojcu :ico_brawa_01:

betka, spryciaro ty tez masz nowe włoski, brazowe tak?? Ladnie, ładnie :ico_haha_01:
No super ze wszystko sie udało na chrzcinach, a buciki jeju to tylko dziecko, nie ma czym sie przejmowac.
Wspołczuje dolegliwosci Twoich i małego, nic ciekawego :ico_olaboga:

A z tymi weselami to nie wiem co poradziec, bo u nas nigdy nie bylo takiego problemu, ale wiesz co moze odrazu go uczyc potem z takiego kubeczka pic, tylko gorzej z podawaniem mleczka.
Aha i jeszcze pochwale Olika - jak pokazujemy i mowimy brawo to on tez klaszcze sobie w raczki :ico_brawa_01: komicznie to wyglada
no dzieciaczki coraz wiecej kapuja, moj Filip nauczył sie pokazywac "pa pa" tak fajnie podnosi raczke, ale jeszcze nei umie klaskac.

#ania#, udanego wypoczynku w weekend. Jeju ja juz nie pamietam kiedy w kinie byłam :ico_placzek: chyba ostatnio rok temu :ico_zly:

Blumek tez cos sobie zapodam z tych przepisow :-D

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

21 cze 2009, 19:37

tyyyyyyyyyyyyyyyyle rano napisalam i komp mi sie wylaczyl :ico_zly:

wiola85, wloski moje - nie farbowane. Tylko zrobione "po fryzjersku" :-) to moj kolor.
jest taki sliczny :-D :-D zreszta jak wszystkie nasze dzieciaczki.
Olik nie moze odbiegac od reszty listopadowych dzieciaczkow :-) ale dziekujemy bardzo!!! :ico_buziaczki_big:
Jeju ja juz nie pamietam kiedy w kinie byłam :ico_placzek: chyba ostatnio rok temu :ico_zly:
no to pamietasz ze rok temu... bo ja to dopiero nie pamietam.............. :ico_olaboga: ale o zrobic. Moj M nadrabia romantycznosc innymi rzeczami :ico_haha_01: bo romantycznosci to on w sobie niestety nie ma nic a nic :ico_nienie: :ico_zly: ale co zrobic...

Juz myslalam ze bedziemy miec :ico_ciezarowka: ale @ przyszedl - po 50 dniach prawie :ico_szoking: ale musze wam powiedziec ze nawet bym sie cieszyla. Tylko gorzej z kasa :ico_placzek: naprawde kiepsko u nas z kasiorka teraz :ico_placzek: no ale czekamy na te lepsze czasy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

21 cze 2009, 22:03

betka, a mnie sie wygawało ze ty jestes blondynka??
Na zdjeciach z naszej klasy tak wygladało :-)

Kino kinem ale romantycznosc musi byc, jak nie tak to w inny sposób :-D

Ja tez sobie tak mysle o drugim dziecku ale tak za dwa lub trzy lata, a kasiurka sie nie przejmuj, macie sliczny domek i szczesliwa rodzinka. Kiedys staniemy na nogi :-)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

21 cze 2009, 22:23

Betka, Olik cudo!!! Normalnie uydały się nam listopadowe dzieciaczki, bo każdy ma w sobie coś takiego, że łapie za serducho..

Wiolka, u nas z kinem to nie jest tak łatwo..chociaż ja dowiedziałam się godzine przed wyjazdem, że mąż zabiera mnie do kina, przyszłam ze spaceru z Małym, a on schodzi na podwórko i pyta mame czy zostanie z Jasiem, bo my jedziemy do kina.. więc mama uchachana od ucha do ucha, a my się zebraliśmy..

Film sam w sobie bardzo ciekawy, ale jak to trzecia część wiadomo.. mniej więcej tak jak z "kargulami i pawlakami" śmiesznie, ale to już nie do końca to.. Jedno co powiem.. to warto pójść bo aktorzy rewelacyjni.. Jednak co aktor teatralny to teatralny, wszystkie Mroczki i Cichopki się chowają..

Weekend u Rodzinki też bardzo udany puściliśmy 500zł przez dwa dni, ale mąż kupił mi odkurzacz ;-) byliśy wczoraj w Auchan i wynalazłam tam odkurzacze bezworkowe 1600 W mocy za 99 zł marka nie bardzo rozreklamowana, ale że mamy frytiwnice twj samej firmy to byłam pewna że w porządku.. Kupiliśmy jeszcze prezent dla chrześniaka P na roczek, co prawda skończył 16 czerwca, ale że oni w Wawce mieszkają, to będziemy się widzieć dopiero na chrzcinach Jędrka 26 lipca wiec Bąbel dostanie dwa prezenty (troche późno chrzczą dziecko, ale ponoć w Wawie są kolejki i trzeba czekać, a oni jeszcze bez ślubu kościelnego- planują na przyszły rok, więc ksiądz też troche robił pod górke) Do tego jeszcze troche ubranek dla Jasia, mleko jakieś soczki i 250zł poszło..

Dzusuaj jak wracaliśmy do domu to wjechaliśmy do reala, bo trzeba było kupić świeże pieczywo i takie ogólne zakupy zrobić, u Ciotki w lodówce to byśmy sie nie zmieścili i tam też poszło 250zł a same pierdołki.. kaszki, soczki, Małemu spodenki i bluzeczka, bo już wyrasta po mału.. no i P kupił DVD takie żeby można było oglądac filmy nagrywane z kompa na TV więc do "normalnych" zakupów jeszcze 140 zł ale nie marudziłam, bo mi to DVD na rękę, bo będe mogła obejrzeć film wygodnie, a nie zaglądać w monior i męczyć oczy.. po za tym umowa była taka, że jeśli ja dostaje odkurzacz to on kupuje DVD wiec wszystko wg planu..

Po za tym P zapunktował na maksa u mamy :-)) w auchan była wyprzedaż kwiatów cebulkowych, paczuszka za 1 zł gradiole,dalie i jakieś jeszcze inne.. ja sie nie znam.. wybierałam tylko te które mi się podobały, a dziś jak wróciliśmy to mówie mamie, że Piotruś jej kupił, wiecie co takiej radości na twarzy mamy to ja dawno nie widziałam, ona ma ręke do kwiatów i każdego badyla uratuje, a w sobote rano pojechali dozakładów ogrodniczych i tam P zasponsorował teściówce kwiatki balkonowe za prawie 100zł więc Teściówka kocha swojego zięciunia bez opamiętania i co najśmieszniejsze, z wzajemnością :-))

Teraz co u Ciotki i Wujka.. Jasiek był ogólnie grzeczny, pierwszy raz spał w swoim łóżeczku/kojcu jak się rano obudził to nie wiedział gdzie jest, bo był jakoś za nisko jak na swoje łóżeczko, ale ogólnie to jestem z niego zadowolona.. Rano troche marudził, bo bolał go brzuszek, od jakiegoś czasu robi mi zielone kupki, ale nogdy go nic nie bolało, ale teraz pewnie nałożyły się na to jeszcze dziąsła, bo ząbków nadal nie ma.. do tego nowe miejsce, gadająca bez przerwy ciotka (powinna nazywać się Hanka Bielicka ;-) ) Ale jak pospał, zjadł i poszliśmy na spacer to było już OKI

Z rewelacji, to za 2 m-ce będziemy mieć jorka ( nie wiem czy dobrze napisałam, w każdym razie chodziło mi o psa) Ta ciotka u której byliśmy ma takiego troche skundlonego jorka tzn suczke Luśke, jest troszke wyższa i szersza niż taki typowy jork, ale śliczna, no i Lusia jest w ciąży tzn teraz to już na ostatnich łapkach, na dniach będzie się rozpadać, ojcem jest jakiś rodowodowy jork, więc pieski na pewno będą śliczne.. Zaklepałam sobie suczke:-))

Jaś będzie się wychowywał ze zwierzakami, a co.. tylko na zdrowie mu to wyjdzie:-)

A ja cały czas uparcie męcze się z alergią, mam na pewno na trawy, ale pewnie coś jeszcze sie przyplątało.. musze znów testy zrobić.. Całe szczęście przechodze ją dużo słabiej niż rok temu w ciąży, ale i tak mi dokucza katar i zatkany nos masakra.. Całe szczęście omineło mnie łzawienie oczu Betka, współczuje, bo z tym świństwem na prawde ciężko funkcjonować w miare normalnie..

To tak z grubsza. Jak już naucze obsługiwać się nasz nowy aparat to wkleje zdjęcia Jasia w nowym wózku.. Stary odmówił współpracy, więc kupiliśmy nowy wydaliśmy prawie 1000zł bo chciałam coś lepszego.. a tydzień później okazało się, że silnik w naszym autku umarł, ponoć się zatarł.. i trzeba było kupić nowy wiec kolejny 1000zł normalnie nic tylko się pohlastać.. I wszystkie zaskurniaki szlag trafił..

Nic ide spać bo mi się oczy kleją, a znając moje szczęście, to jak już tyle napisałam to za chwile niechcący przycisne coś i mi się wszystko skasuje..

Dobrej nocki kobietki..

[ Dodano: 2009-06-21, 22:29 ]
Zapomniałam do[osać.. u nas romantyczność w 99% okazuje się poprzez np naprawienie suszarki do włosów, kranu, przetkanie zlewu itp sprawy..

"A co do kasy.. to nie ma sie co martwić.. u nas jest tak, żę jak tylko jest jakaś "wolna" kasa i zaplanuje ją sobie na coś tam.. to chwile przed zakupem wyskoczy np zepsuty silnik, albo cieknąca bateria w łazience.. Z regóły jesteśmy tak ciut ciut nad kreską, ale różnie wcześniej bywało.. teraz wyznaje zasade, że kiedyś będzie lepiej, musi być i trzeba tylko doczekać do tego kiedyś :-))

[ Dodano: 2009-06-22, 13:22 ]
jakie u nas pustki.. buuu..

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

22 cze 2009, 18:08

#ania#, :ico_szoking: ale zakupow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: sama bym polazila po sklepach :ico_sorki: ale coz...

[ Dodano: 2009-06-22, 18:10 ]
wiola85, ja mialam pasemka, za ktorymi tesknie.... ale wlosy mam tak marne ze marne. i nie moge pozwolic sobie na jakiekolwiek zmiany. W gre wchodzi tylko sciecie. niby mam kuzynke fryzjerke i mowi ze teraz sa takkie farby ze nie niszcza wlosow - ale jakos ciezko mi w to uwierzyc i zdecydowac sie na malowanie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

22 cze 2009, 18:22

betka, nic nie mów w tym miesiącu wydaliśmy tyle kasy, że aż mnie głowa boli na samą myś najbardziej przeraziło mnie to, że trzeba było w autku silnik wymienić.. normalnie masakra.. dobrze, że to weselne pieniądze, to mniej serce boli :-))

Ja też mam marne włosy.. cały czas mi wypadają.. ale z drugiej strony to mam ich tyle, że puki co większej szkody nie ma.. a farbować musze niestety, bo odrosty masakryczne, a i mój kolor jakiś taki nijaki..

U nas Jasiek śpi już 2 godziny, a ja sobie ranczo oglądam na DVD, ale mam nadzieje, że zaraz się obudzi i pójdziemy jeszcze na dwór na troszke:-))

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

23 cze 2009, 13:26

hej
u nas ok!
jak zwykle w weekend wszystko nam się przestawia tzn. jedzenie spanie itp ale było fajnie bo była u nas moja siostra w 9 miesiącu ciąży :-D

kasy w tym miesiącu u nas też masa poszła :ico_olaboga: i nawet nie wiem na co!

betka, śliczne zdjęcia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

23 cze 2009, 22:43

Jakie pustkiu nas..

Ja dziś też zalatana.. robiłam wielkie pranie w sumie 6 pralek.. po za tym odkopałam mieszkanie, została mi tylko łazienka do wysprzątania, ale to jutro, bo dzisiaj to już nie wyrobie, tak mnie kręgosłup boli.. Pod wieczór byliśmy u kuzynki, bo 2 tygodne temu urodziła synka.. Jedno co moge powiedzieć, to to że jak człowiek ma już dziecko to inaczej patrzy na pewne sprawy związane z np kupowaniem różnych rzeczy dla dziecka typu bujaczki, kołyski itp..

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości