Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

21 cze 2009, 11:18

Witam

ja juz od 7 na nogach, maly wstal jakos przed 7, poszlam do niego, a on sobie stpi i sie patrzy w okno :-D
Wlasnie zrobilam ciasto tzn, upielam spod od ciasta a miusze jeszcze polewe polozyc i banany ale to jak wystygnie.
Maly spi, a ja ide zaraz jesc sniadanko

shoo, foty super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Pati85, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Erika za czolganie sie... ciekawe, czy zacznie raczkowac..
dziekujemy, kochana on jiuz raczkuje od jakiegops czasu, tylko lepiej jest mu sie czolgac nie wiem czemu, zrobi pare krokow na czworaka i zaraz sie kladzie i sie czolga
no i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za tanczenie :-D
:ico_sorki: moze bedzie tancerzem :ico_oczko: jak uslyszy muzyke to od razu nonono mu skacze :-D :-D
bardzo ladne, tylko szkoda, ze nie Wasze... w sensie wlasnosciowe..
dziekuje i milo, ze sie poodba, a no szkoda, ze nie nasze, moze kiedys sie dorobimy
a powiedz mi, sama urzadzalas pokoj Erika? :-) fajny, taki kolorowy...
tak sama :ico_sorki: :ico_sorki:
Pati85, shoo, fotki rewelacja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
filmiki też super!!!
:ico_sorki: :ico_sorki:
Pati ładne macie mieszkanko,
:ico_sorki:
ale jak już pisałam nie odważyłabym się mieć tak maleńkie dziecko w drugim pokoju :-/
ja tez troche balam, ale chcialam, zeby ERik spal w swoim pokoiku, nic mu sie nie dzieje, ja mam przy sobie nianie i wszystko slysze wiec jak cos jest to od razu lece, ale zagladam do niego z akazdym razem jak sie budze w nocy
aha wczoraj pies mojej sąsiadki wył do 23,30, myślałam że zwariuje.
wspolczuje, ja mam tez problemy ze swoja, bo caly czas wyje, juz mam jej dosc, chce ja oddac, bo mnie kwurza, tylko wyje i wyje :ico_olaboga:

shoo, oby sie wypogodzilo, to chociaz spedzicie milo dzien w tym wesolym miasteczku, a Jasperkowi na pewno sie spodoba :-)

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

21 cze 2009, 14:28

witam i ja weekendowo :)

nie mialam czasu zajrzec wczesniej, jestem z Su sama i nie mam na nic czasu, a jesli mala usnie, to szybko lapie sie za sprzatanie, pranie, albo gotowanie... :ico_olaboga: Tylko na spacerkach jest spokoj... :ico_noniewiem:

PATI - mieszkanko (a raczej chyba dom, nie??) super, zazdroszczę... My też się już przymierzamy do rozpoczęcia budowy, ale to jeszcze się zejdzie...
No i bravo dla Erika - swietnie sobie radzi :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mi się marzy pokój dla Zuzi - taki z kolorowymi małymi mebelkami i w ogole... :ico_brawa_01: Może juz wkrotce... :ico_sorki: :ico_sorki:

SHOO - Wasze fotki tez tez cudne, kurna, czy ja kazdemu musze czegos zazdroscic... :ico_noniewiem: :ico_oczko: Tobie zazdroszcze figury, Hiszpanii i pogody... :-D Moja Su tez mnie tak maltretuje, wklada mi palce do buzi, do nosa, do oczu... :ico_chory:



i ja wklejam kilka filmikow z Su w roli glownej:


http://tinypic.com/player.php?v=rkdnp5&s=5
http://tinypic.com/player.php?v=8xiyh5&s=5
http://tinypic.com/player.php?v=34oaiki&s=5

zmykam na troche, bo Zuzka przysnela, wiec przygotuje obiad... jak Pan wroci z pracy o 18:30, to zjemy i pojdziemy na cmentarz do mojej Mamy, bo chcialam zapalic swieczuszke i troche sprzatnac...

[ Dodano: 2009-06-21, 17:02 ]
PS. PATI - jak ogladalam z Su ostatni filmik, ktory wstawilas i wolalas do Erika, zeby zrobil bravo, to Su zaczela bic :ico_brawa_01: :-D :-D

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

21 cze 2009, 19:15

shoo, zdjęcia super :ico_brawa_01:

Duże brawa dla Su :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: - proszę jak się dziewczyna rozkręciła i zasuwa do przodu.
A moja koło kabla tak by obojętnie nie przeszła :ico_nienie: , zaraz by przysiadła i zaczęła się bawić :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

21 cze 2009, 19:27

witaj IWONKO - moja Su tez zazwyczaj robi sobie przystanek przy kablach, a najbardziej lubi wylaczac nam listwe zasilajaca... Tak sie nauczyla, ze jak Pan siedzi przy laptopie i puszcza Ja na dywan, to Ona 15 razy Mu wylacza te listwe, a tym samym internet :-D

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

21 cze 2009, 19:30

Ostatnio margarita wklejała zdjęcia pirata :ico_oczko: , to my pochwalimy się marynarzykiem :ico_oczko:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

a tu jak "grzecznie" Paula siedzi w krzesełku
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

witaj Gie

[ Dodano: 2009-06-21, 19:32 ]
moja Su tez zazwyczaj robi sobie przystanek przy kablach, a najbardziej lubi wylaczac nam listwe zasilajaca... Tak sie nauczyla, ze jak Pan siedzi przy laptopie i puszcza Ja na dywan, to Ona 15 razy Mu wylacza te listwe, a tym samym internet :-D
sprytna Su, moja jeszcze tego nie wyczaiła ale pamiętam jak Patryk był taki mały, to przez jakiś czas resetował nam komp przyciskiem na stacji.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

21 cze 2009, 19:59

Witam

uff, ale dzis dzien pelen ludzi, mielismy dzis gosci, byli u nas znajomi z dzieckiem i drudzy znajomi tylko duzo starsi od nas, ale sie z nimi kolegujemy.
Maly wykapany, wlasnie zjadl i zasypia, a ja wstawilam obiad :ico_szoking: , bo glupio bylo tak jesc, a nie mialam duzo.

Gie, milo, ze do nas zagladnelas :-)
PATI - mieszkanko (a raczej chyba dom, nie??) super, zazdroszczę...
dziekuje, milo, ze sie i Tobie podoba, a dom niestety nie nasz, tylko wyjamujemy
No i bravo dla Erika - swietnie sobie radzi :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_sorki: :ico_sorki:
PATI - jak ogladalam z Su ostatni filmik, ktory wstawilas i wolalas do Erika, zeby zrobil bravo, to Su zaczela bic :ico_brawa_01: :-D :-D
hehe, jaka madra dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Acha Gie filmiki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Iwonka, zdjecia superanckie, swietnie Paulinka sie prezentuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

21 cze 2009, 20:06

Heehheee, piękna "marynarka" :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

widzę, że też nie umie usiedzieć w miejscu... Zuzia tak samo rozrabia w krzesełku :ico_olaboga:

a wczoraj podczas karmienia szpinakiem z ziemniakami, schylila glownke prosto w lyzeczke i lyzeczka wcelowala prosto w oko :ico_olaboga: :ico_olaboga: łłłooo matkooo, jak ja się wystraszylam, bo cale oko, powieke i rzesy mala miala zalepione zielona papka... Starlam Jej to na szybko pielucha i polecialam po gazik i sol fizjologiczna spodziewajac sie placzu i podraznienia... a jak wrocilam z "osprzetem", to po szpinaku nie bylo juz sladu (musialam niezle trafic ta pielucha), a Su siedziala, jak gdyby nigdy nic... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

21 cze 2009, 20:09

Gie, zapomnialam napisac, ze najlepszy filmik jest ostatni jak Su idzie i robi papa,slodka jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A co do kompa i kabli, to ERik ciagle wlacza i wylacza kompa przyciskiem i je kable :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

21 cze 2009, 20:12

witaj PATI :)

no wiem, ze dom nie jest Wasz, tylko wynajmujecie... ale fajnie, ze DOM, a nie MIESZKANIE :-) Mam niedyskretne pytanie... dużo Was to kosztuje m-cznie w przeliczeniu na zlotowki?? Zastanawiam się, czy przecietnego Polaka byloby na to stac, bo w Niemczech jest taniej, czy po prostu Wy mozecie sobie akurat na to pozwolic??
najlepszy filmik jest ostatni jak Su idzie i robi papa,slodka jest
Bo oNa pewnie chciala mi aparat wylaczyc... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

21 cze 2009, 20:13

a wczoraj podczas karmienia szpinakiem z ziemniakami, schylila glownke prosto w lyzeczke i lyzeczka wcelowala prosto w oko :ico_olaboga: :ico_olaboga: łłłooo matkooo,
lo matko, niezle, u nas tez zdarzaja sie takie wypadki, bop ERik sie ciagle kreci, i juz raz tez dostal w oko, mial wlosy ubrudzone i jedzonko mial w nosie, jak ciezko mi bylo je wybrac stamtad :-D

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości