sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

10 kwie 2008, 18:49

I znowu tyle nastukałyście :ico_olaboga:
Marcia,Iwona super fotki Waszych Skarbów :ico_brawa_01:
Marcia,gdzie Ty w te góry jeździsz?
Iwona,ja to faktycznie rzut beretem od Ciebie i Marioli :-D
A co do zjadania piąstek, to moja Maja ma to samo,ona teraz zresztą wszystko pcha do buźki,pieluchę,kocyk,śliniak.Dzisiaj wcale nie spała przez dzień,byłyśmy na zakupach,bo Maciek spał po nocce,zasnęła dopiero ok.18
Lecę coś w domu porobić,póki spi,sterta prasowania czeka i ogólny porządek trzeba zaprowadzić,jak tak dalej pójdzie to do chrzcin się nie wyrobię :ico_olaboga:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

10 kwie 2008, 19:40

Czesc wam ja tylko na chwilke mialam gosci a teraz Amelka marudzi.przypalilam kluski na parze i mam niezly dym w mieszkaniu ha ha jak mozna kluski spslic

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

10 kwie 2008, 20:11

Ja juz jestem. Przeczytałam, ale nie mam czasu odpisać.. Norberta zaraz kąpię, amciu i lulki. Wolna będę gdzieś za godzinę.

[ Dodano: 2008-04-10, 20:12 ]
Ja juz jestem. Przeczytałam, ale nie mam czasu odpisać.. Norberta zaraz kąpię, amciu i lulki. Wolna będę gdzieś za godzinę. Jeszcze coś net mi się muuuuuuuuuuli :ico_zly: jak nigdy.. pewnie ktoś coś ściąga.

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

10 kwie 2008, 20:22

my przez to robimy kilka zdjec majka robi tak samo jak tylko zobaczy kamere lub aparat przestaje sie smiac i sie przyglada
u nas jet dokładnie to samo :-)
Pinko co nas skłoniło?...hehehe....oglądanie filmów z kompa w większym formacie ...hihihi

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

10 kwie 2008, 20:32

Ale miałam jazde!!!! zaraz po tym jak wysłałam posta ze Krzys wreszcie zasnął po cycku obudził sie i płakał do kąpieli - nie mogłam go ubrac normalnie tak wrzeszczał - musiałam go brac co chwile na ręce takiego golaska zeby sie troche uspokoił i znów kawałek ubierania i znów na ręce - masakra :ico_szoking: . nie wiem może chory :ico_chory: , chociaz na rękach trochszke sie uspokajał i nawet czaem jakiś uśmiech posłał, ale minute później zas płakał. o boszeeeee, nie wiem co z nim dzis było.
teraz pokarmiony i ułożony tak jak zwykle na nocke do spania juz spi pół godziny - mam nadzieje ze nocka bedzie ok dla niegho - szkoda mi go jak tak biedny płacze - od razu mi sie tez chce ryczec!!!


aha w góry to ja do Sidziny jeżdżę za Suchą Bezkidzką i Makowem podhalanskim.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

10 kwie 2008, 20:33

A ja mam teraz pokąpielny koncert, drze się bez opamiętania, nauczył się usypiać na rękach już tatuś by go brał, myślę że się zmęczy i uśnie wkońcu. :ico_puknij:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

10 kwie 2008, 20:39

Renia0601 pisze:A ja mam teraz pokąpielny koncert, drze się bez opamiętania, nauczył się usypiać na rękach już tatuś by go brał, myślę że się zmęczy i uśnie wkońcu. :ico_puknij:


tez swietnie! lece moze poxniej po na wspólnej (oglądam czasem dla odstresowania) wpadne. pa

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

10 kwie 2008, 20:53

Iwona, mam taką samą pościel, tylko żółtą
Marcia mamy taką samą grzechotkę-Gabriel ją lubi bardzo, bo robi dużo hałasu :ico_haha_01:
dzisiaj przyjechał mój tato i wydaje mi się, że przez to, że Gabik już rozpoznaje ludzi i głosy to boi się obcych (a to można różnie interpretować) jak był mój tato to się mały tak wydzierał i miotał jakby Go coś bolało, ale po przytuleniu takim solidnym był troszkę ciszej, doił smoka i robił koj koj koj-jak to nazywa moja mama... jak tylko tato wyszedł-spokój, Gabriel uśmiechnięty, zadowolony, mama nagrzała mi w piecu i o 20 kąpanie i już mój bąbelek śpi smacznie, tylko mu nie mogłam pośpiewać, bo od tego kaszlu mi gardło wysycha jak mówię i tak szczypie nieznośnie :ico_olaboga: ile mogłam pośpiewałam i starczyło, bo zasnął bardzo szybko.
dużo czasu dzisiaj spędziliśmy na spacerze, Puma-moja suczka się wylatała po polu, cała była brudna, chciałam żeby się wykąpała i wózkiem się przebijałam przez taaakie chaszcze do rzeki, postawiłam aparat na drzewie i zrobiłam nam zdjęcie to mi łeb ucięło i się baterie rozładowały i nie mogłam już więcej zrobić, bo mi się wcześniej zachciało filmiki kręcić jak pies po polu szaleje :ico_puknij:
idę się nie długo kąpać-marzę o tym od kilku dni, żeby wychlapać na siebie całą gorącą wodę z bojlera :ico_oczko:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

10 kwie 2008, 21:09

Marcia współczuje tego płaczu,mam nadzieje ze zadno choróbsko się nie wykluwa :ico_sorki:

Tak w ogóle spóźnione zyczenia dla wszystkich dzieciaczków :ico_tort:

Ostatnio w ogóle nie mam czasu na kompa i jest mi żal ze nie moge sobie z Wami "pogadac" jak kiedyś :ico_placzek: A Wy tak dużo piszecie :ico_brawa_01:

Moja mała jeszcze nie spi, włożyłam ją do huśtawki, bardzo lubi się bujać, Patryk przed chwilką zasnął. Nie wiem co miałam komu napisac bo tyle tego było ze zapomniałam :ico_sorki:

U nas jest okropna jesienna pogoda a wy tu piszecie o ciepłych spacerkach, mam nadzieje ze w koncu się poprawi :-)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

10 kwie 2008, 21:21

A mnie choroba lapie i to niezle.Mam temperature katar i gardlo boli jak cholera.Amelka spi ale kupy dzisij nie robila to pewnie w nocy zrobi

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość