Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

22 cze 2009, 12:45

pati super macie te mieszkanko.
dziekuje
No ale troche strach tak forumowo przedstawiac wlasny katek bo...
a czemu, nikt mnie nie zna, nie wie gdzie mieszkam
Synus zdolniacha.Mialam pytac,,twoj maz jest polakiem???
dziekujemy, a maz jest Polakiem, mieszka w tym samym miescie w Pl co ja

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

22 cze 2009, 13:55

dzien dobry. Ja szybko tylko odpisze, bo mala w kablach grzebie :/ a na usg musimy isc bo mala ma duzego naczyniaka na pupie i powiedzieli, ze trzeba sprawdzic profilaktycznie czy nie ma naczynika w glowce.

zmykam, pozniej na silownie, dzis moj m ma wolne wiec korzystamy chociaz pogoda do nonono!! :/

Marta, masz racje ze sie denerwujesz. Ja lubie siostry mojego M ale jakby chcialy duzo kasy pozyczyc to bym zabila :[ jak nie maja kasy to niech nie inwestuja czyjejs no hardcore!!! Porozmawiaj z Marcinem moze da sie go namowic, ze to glupota bo Wy na tym tracicie i jak nie wyjdzie to co wtedy? Ale ze ten brat ma tupet i chce pozyczyc wrRrr wiedzac ze Marcin ma na kogo wydwac!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

22 cze 2009, 14:24

Sarenka glosik oddany -kiedy rozwiazanie tego konkursu ??? no i pochwal sie jak cos wygracie :ico_sorki:
Duzo zdrowka dla Ciebie i synkow :ico_sorki:

yoanna, wiesz nie chce sie za bardzo odzywac bo niby wspolna kasa ale to Marcin pracuje i nie chce zeby mi czasem powiedzial ze to onzarobil wiec pozyczy-wiesz o co chodzi...:/ Niby Marcin mowi z eodda te pieniadze na bank wiec zobaczymy bo to nie jest 1000 czy 2000 zl tylko duzo wiecej i gdyby nie oddal to mogloby popsuc stosunki moje z cala rodzina Marcina a i pewnie z nim bo bylabym mega wkurzona :ico_zly:
co zrobic...zycie pokarze dam wam znac jak odda :ico_oczko: jesli odda...
masz racje lepiej to usg zrobic...zawsze lepiej wszystko posprawdzac -szczegolnie jesli chodzi o nasze dzieci :ico_sorki:
milego cwiczenia :-D

a ja po zakupach pieluchy tez kupione ale wracam a tu list ze jednak kanseluja ta moja wizyte szpitalu 7.7. i podadza mi kiedy mam przyjechac w najblizszym tygodniu :ico_zly:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

22 cze 2009, 14:35

Marta--Produkty z bobovita mozna wygrac,ale nie wiem czy mam szanse bo zarejestrowalam sie dopiero niedawno,,hmm.W tamtym miesiacu wygrala osoba ktora uzbierala ponad 2000 glosow a ja mam zaledwie 150,ale warto probowac:;-)
Dziekujemy za glosiki,zwlaszcza Eryczek dziekuje ciocia..

JA przygotowalam obiad,czekam na meza a mi sie przypomnialo ze pojechal odebrac dyplom,wiec sama zjadlam.Ale glowa mnie boli,czuje ze mam goraczke,zaraz wezme tabsa i sie legne,tylko czy Eryczek tez ie bedzie chcial legnac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
myszka 81
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 254
Rejestracja: 10 cze 2009, 17:19

22 cze 2009, 15:44

witam zakupy zrobione deszcz na dworze dziś pogoda do bani mały coś spać nie może ciężki poniedziałek
Jeśli można my też poprosimy o głosiki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

22 cze 2009, 16:13

sarenka, pewnie ze warto probowac :ico_sorki: miejmy nadzije ze sie uda :ico_brawa_01: i cos wygracie :ico_brawa_01:

a jaki dyplom Twoj maz odbiera ?????

myszka 81, oczywiscie za Oskarka tez zaglosuje ale to dopiero wieczoram jak bede mogla :ico_brawa_01:

ja wcinam wlasnie makaron ryzowy z warzywami dla Marcina mam paste z owocami morza a Iga juz zjadla zupe wiec na dzis obiad wydany :ico_sorki:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

22 cze 2009, 18:22

Marta--moj maz mial 2letnie szkolenie w firmie w ktorej pracuje.Dzis odebral dyplom i przyjechal po paru lampkach winka, :ico_noniewiem: do tego kierowal autemm :ico_olaboga: No ale ja sie polozylam pod kolderka a on zajal sie dziecmi,a teraz odwrotnosc :ico_noniewiem: a strasznie mnie gardlo boli.
Ciesze sie tylko ze w koncu doszlam do ladu i moge byc na biezaco z wami.Mialam duze zaleglosci i dlatego nie potrafilam sie wbic w temat ale tarz juz ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

22 cze 2009, 20:41

Dobry wieczor :)

Ja juz po silowni. Malo brakowalo nie pocwiczylabym posladkow! Bo pan instruktor siadl soobie koloo "malysza" i glupio bylo mi sie nachylac przy nim, wiec czekalam 45 minut robiac inne rzeczy zeby wreszcie sobie poszedl :ico_zly: :ico_zly:

Poza tym moj M stwierdzil, ze mam nie robic prania. Ze on bedzie pral, bo skoro nie umiem zlozyc to po co w ogole robie? A wszystko rozchodzi sie o to, ze jak skladam pranie to segreguje ladnie tylko rzeczy Niny, nasze skladam, a skarpetki i majtki wrzucam do szuflad (jedna moja druga mojego M.) ale nie skladam ich w klebuszki, i NIE PRZEWRACAM NA PRAWA STRONE! :ico_szoking: :ico_szoking: ja nie skladam, bo piore tak czesto ze mi sie nie chce szukac par - w jednej szufladzie sa skarpetki to chyba moze przed wyjsciem sobie poszukac pary? No w kazdym razie doszlismy do konsensusu - ja jestem roztrzepana i mi to nie przeszkadza, on poukladany wiec jmu pozwijam w klebuszki :P ale nie przewracam na prawa strone bo to juz jakis pedantyzm! :P ach no i nie piore przez najblizszy tydzien - zobaczymy czy damy rade wejsc do lazienki, czy bedzie zawalona tak praniem :D

Awatar użytkownika
myszka 81
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 254
Rejestracja: 10 cze 2009, 17:19

22 cze 2009, 21:13

dziękuję za głosiki te oddane i te które będą oddane ;jestem dziś zmęczona Oskar dał mi popalić przed snem ryczał 30min.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

22 cze 2009, 21:30

sarenka, no ja tez sie ciesze ze sie juz wbilas w temat :-D :-D
no a Twoj maz jak sie szkolil 2 lata to mial prawo wypic sobie troszke winka :ico_oczko: no i dziecmi sie zajol :ico_brawa_01:
Iga dzis wieczoram zostala z Marcinem a ja biegiem na silownie :ico_olaboga:

yoanna, no to macie ciekawie jak Ty roztrzepana a Twoj taki porzadnicki :-D
ciekawa jestem jak mu pojdzie.Moze opzbedziesz sie jednego obowiazku :ico_brawa_01: prania :-D

a ja wymeczona dobrze ze Igusia slicznie zasnela w minutke :ico_brawa_01:
dziewczyny gdzie sie podziewacia..Slonko Adia Miszka to juz wogole sie nie pokazuje :ico_placzek:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość