Awatar użytkownika
myszka 81
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 254
Rejestracja: 10 cze 2009, 17:19

23 cze 2009, 22:58

idę spać bo tu zaryję o klawiaturę a ostatnio Oskar mało śpi i źle przez te zęby
Miłej nocki wszystkim

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 cze 2009, 23:00

myszka 81, ,milej nocki oby Oskarek ladnie spal :ico_sorki:

Awatar użytkownika
myszka 81
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 254
Rejestracja: 10 cze 2009, 17:19

23 cze 2009, 23:04

myszka 81, ,milej nocki oby Oskarek ladnie spal
dziękuję mam nadzieję :-)
PA pa do jutra

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

24 cze 2009, 08:47

Witam sie z rana :ico_kawa:
nie wiem gdzie sie dziewczyny podzialyscie ale mam nadzieje :ico_tort: ze wrocicie :ico_sorki:

u nas pogoda sliczna :ico_sorki:
dzis w planach mamy spacer ,wazenie i wizyte u osteopaty wiec troche tego jest :ico_oczko:
ciekawa jestem ile Iga wazy.Oststnio bylam 1,5 miesiac :ico_haha_01: temu na wzeniu

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

24 cze 2009, 09:24

Witam !
I bardzo przepraszam ale naprawde barak mi ochoty na wszystko ogolnie zdolowana jestem i jeszcze ta pogoda :ico_olaboga: a pozatym moj M mial pare dni wolnego wiec kombinowal zebym tylko nie usiadla :ico_olaboga:

Ale koniec biadolenia

Najlepsze spuznione zyczonka dla MAŁYCH SOLENIZANCIKÓW :ico_prezent:

yoanna Ninulko cudna super zdjeciatka :ico_brawa_01: Co do kuchni to masz super! A koszt no to wiesz zalezy wlasnie ile do roboty moja jest wielkosci nie cale 4m wiec malusia i jak rozmawialam z innymi to sami mowili ze 4800zl za taka kuchnie to troszke duzo wiec jednak bede szukac u kogo innego W piatek ma przyjsc inny gosc wycene zrobic zobaczymy chcialam szybko ale stwierdzilismy ze sie spieszyc juz nie bedziemy :ico_oczko:


Pati super masz mieszkanko :ico_brawa_01: Filmiki super!!! mały jak zwykle śliczniusi włochaczek równo zasowa :ico_brawa_01:


Wiecie juz nie wiem co z ta moja Wera jest ma ten katarek caly czas dostala zyrtek w syropku ale nic nie dziala a ten katarek to tak bardziej jak by jej w zatokach zalegal jak je to slychac jak charczy a normalnie to czasem jej pocieknie z tego nosa i jest taki przezroczysty i spieniony jak go scigam aspiratorem nie wiem co myslec lekarka do bani nic nie wie musze sie chyba umowic do tego innego goscia moze sie cos wiecej dowiem mysle ze jeszcze moze to od tych gornych zebow bo mowia ze taki katarek tez niektore dzieci dostaja jak gorne zeby sie powoli wyzynaja :ico_noniewiem:

A @ mam nadal slabiej krwawie ale juz jest 6 dzien jak nigdydo 5 zawsze mialam i bylo po a tu jeszcze :ico_noniewiem:
Moze mnie tak na pierwszy raz zalewa a wy jak dziewczyny mialyscie?

Martunia a co do tego urlopu to wiesz chlopy zapominaja wlasnie ile my sie musilalysmy nameczyc zeby dzieciaczki urodzic i ich wdziecznosc za to szybko przemija A naprawde kazdej z nas nalezal by sie taki tydzien przynajmniej a w luksusowych warunkach zeby wypaczac no ale tak to juz jest z nimi Moj byl w szoku jak mu kumel powiedzial ze zonce na prezent za urodzenie dzieckakupil sliczniusie autko i wyjezdzaja wlasnie na super wakacje do cieplych krajow az gllupio mu sie bylo przyznac ze on swojej zonie nie dal nic bo tamnten byl zdziwiony jak mozna nic zonie za to nie dac

Moj jak mi to mowil to chyba bylo mu wstyd ze mi nae wet kwiatka za to nie dal chociaz mam gdzies prezenty chce innego traktowania i zrozumienia jego i pomocy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

24 cze 2009, 09:36

Dzien dobry :)))

Ja tez nic nie dostalam, poza tona winogron, przemyconych do szpitala, ale moj M specjalnie przejechal 500km zeby nas zobaczyc i po godzinie wracac spowrotem. Wiec to mnie wzruszylo wystarczajaco :) a on nie wpada na takie pomysly niestety - na dzien mamy tez nic :/ mam nadzieje, ze o rocznicy nie zapomni bo go zabije! Co prawda o urodzinach, dniu kobiet nie zapomina :)

Moja Ninka obudzila sie o 1 i szalala, a jak ja odkladalismy do lozeczka to ryczala tak ze tchu jej brakowalo :ico_olaboga: do 3 nad ranem nosil ja moj M, ale co ja odkladal to ryk. O 3 ja wstalam i ja nosilam ale u mnie nawet na rekach plakala. W koncu stwierdzilam, ze skoro placze i u mnie i w lozeczku to wole zeby byla w lozeczku :/ no i tam po 15 minutaach ryku i dostaniu 4 raz butelki z sama woda juz, zasnela.. nie wiem o co chodzilo!! Ale obiecalam mojemu ze jak ja bedzie nosil a ja pospie to dam mu pospac rano, no i teraz mam problem bo on wciaz spi a mi juz nudno!! :PP

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

24 cze 2009, 10:06

Witam sie i ja,,
Nocka do bani,,,mialam zastoj w pies´´rsi,potworny bol,maz musial ewakuowac,przyniosl mi dafalgan.Eryczek tez zle spal,,a nad ranem taka histerie zrobi ze szok.No ale jak tylko wstalismy to nawalil calego pampka kupy,,wiec chyba to byl ten problem.
M pojechal na wycieczke i wroci po 20godz--chyba oszaleje.Oscarek tez zaczal kaszlec krtaniowo,,brrrrrrrrrrrrrrr.

Wlasnie wypilam sobie herbatke z imbirem i cytrynka i az mnie rozgrzalo.

Marta--JA tez czesto zerkam na forumm,,to fakt--nalog:-)
Wiola--To nie jest kuchnia yoanny,,tylko wstawila jaka by chcial,jaka jej sie podoba :ico_haha_01:
yoanna--Fajna ta wasza Ninka,,sprytna,,,jestem w pelni podziwu.
Super ze masz kolezanke z malym dzieckiem i to niedaleko domku,,,,zawsze jakas rozrywka od codziennosci

Prosimy o glosiki kobitki
http://bobovita.com.pl/fotogaleria.php? ... tosList=19
DZIEKUJEMY :-)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

24 cze 2009, 10:51

Witam sie i ja :-D

Podobnie jak Dana tez nie miałam weny do pisania, a ta pogoda to tylko pesymistycznie nastraja. Pada juz dobrych kilka dni i deprech mozna dostac.

Oczywiscie Filipkowi tez sie udziela bo jest strasznie kaprysny, wiec sama nie wiem czy to zabki czy pogoda :ico_noniewiem:
Od jakiegos czasu nie chce mi spac w łózeczku, ani nigdzie :ico_szoking: poprostu jak go połoze to ciagle sie podnosi bo chce siedziec i chwyta sie szczebelek i fika i sie podnosi.
Widac ze jest starsznie zmeczony ale nie zasnie, chyba tak mu sie podoba ze moze sam wstawac ze ciagle trenuje, albo nie wiem co :ico_noniewiem:
No i ostatnio juz bylam taka nerwowa bo nie chcial spac, ze go zostawiłam i marudził plakal i sie podnosił tak z 10 minut, potem ucichło ja poszlam sprawdzic, aon ze zmeczenia zasnał na siedzaco z glowa miedzy nogami :ico_olaboga: co za lobuz mały :-)

Z dobrych wiadomosci to zaczyna nam powoli raczkowac, ale takie na prawde poczatki, nie potrafi jeszcze tej pupki dlugo utrzymac ale powoli sie przesuwa :ico_brawa_01:

:-D sarenka, ale sie zagmatwało :-D to Pati napisała ze to kuchnia yoanny, a ja jej na to ze to jest tylko kuchnia jaka chciala by miec :-)

yoanna, fajnie masz z ta sasiadka :-) i nie przejmuj sie bo masz łądnie w domu, a ona moze wam tylko doradzic jak bedziesz chciała cos zmienic.
A no i fotki super, ale cos ukrywasz tego tatusia przed nami :-D

b]dana[/b], masz racje moze lepiej jeszcze skonsultowac sie z innym lekarzem.

mmarta81, wy narzekacie na brzuszki, a ja mam cycki jak te murzynskie baby, wisza do pasa :ico_placzek:
Mialam bardzo duze w ciazy rozmiar D a teraz tak mi zmalały ze mam B i to sama skora mi zostala, wyglada to paskudnie :ico_zly:

myszka 81, oj te zabki to daja sie we znaki wszystkim, a Oskarek ma juz 6 wiec super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

24 cze 2009, 11:06

wiola85, no nareszcie jestes :ico_sorki: wioelkie brawa dla Filipka za poczatki raczkowania :ico_brawa_01:
no i mam nadzieje ze da Ci troszke odsapnac :ico_oczko:

sarenka, z tymi kupami to pewnie teraz tak bedzie bo dzieciaki jedza wiecej normalnego jedzenie kupka twardsza i trudniej ja wypchnac :ico_olaboga: no ale na to juz nic nie poradzimy :ico_noniewiem:
a jak tam cycek ok ????
od czego ten zastoj ??????

yoanna, mozde ta nocna akcja przez zeby ????
ja wlasnie tak mam ze Iga mi sie czesto budzi ale jak ja wezme na rece albo do cyca to zaraz zasypia w 2 minuty i od urodzenia nigdy mi w nocy nie plakala :ico_sorki: ale za to czesciej wstaje :ico_olaboga:

dana, dobrze ze jestes :ico_brawa_01:
w sumie to powinno byc tak ze ja powinnam sobie na tydzien tam pojechac sama a on zostac z Iga :-D no ale wiadomo marzenia...
mam nadzieje ze troche Ci minie ten zl nastroj i powroci troche radosci :ico_sorki:

Iga spi juz prawie godzine wiec juz posprzatalam i obiad jej zrobilam teraz czekam az sie obudzi i wyruszamy na spacerek :ico_brawa_01:
milego dnia

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

24 cze 2009, 11:44

Witam sie i ja

u nas piekna pogoda, cieplutko. Erik spi, a ja robie pranie, juz jedna pralka sie wyprala i druga juz sie konczy i znow trzeba bedzie na podworko rowzwiesic.
Nocka ok, bez pobudek :-)

A wczorajszej zupy nie zjadl, krzywil sie, mowie Wam co on wyrabial :ico_olaboga: a pozniej zaczal wyc i zamykal buzie i nie chcial jej jesc.
Dobrze, ze kupilam sloiczek w razie co i mu zagrzalam to zjadl caly i nie krzywil sie, jejku jakie ja bede miala teraz problemy :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek:

yoanna, fotki super, slodka ta Twoja Ninka i jak fajnie buszuje w szafkach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Wkleje foty jak Eris zasnal po kapieli wczoraj
Obrazek[img]http://[/img]
Obrazek[img]http://[/img]
Obrazek[img]http://[/img]

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość