donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

24 cze 2009, 18:48

bo nie mam sily go tak bez przerwy nosic :ico_noniewiem:
ja też nie, jest ciężki i wszystko mnie boli od noszenia, oby te ząbki szybko wyszły :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-06-24, 18:56 ]
ale jestem przybita, ja sama z dzieckiem w domu a meza nie ma i jeszcze dlugo nie bedzie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
współczucia :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

24 cze 2009, 19:23

Jedwabna, Kochana, niestety czasami maluszki tak mają...
pewnie Cię nie pocieszę, ale powiem Ci, że mój Alek ostatni miesiąc też nieźle daje popalić w kość... już zresztą pisałam, że najbardziej mu się podoba, jak jest, jak moja broszka i w dodatku z ciągłym kontaktem wzrokowym :ico_sorki: w zasadzie nie podoba mu się ostatnio nic, jeśli ciągle przy nim się nie jest...
a jak tylko patrzysz na niego, gadasz, a juz robisz miny i podziczysz się - to jest w siódmym niebie, ale jak tylko odłożysz na chwilkę to wycie i marudzenie i złość nieziemska... nie za długie mam chwile, że on się zajmuje jakąś zabawką... ostatnio polubił butelki po mineralnej, no i jak siedzi to jest chwila spokoju...

a sprawdzałaś, czy nie jest chory albo cosik go nie boli??

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

24 cze 2009, 19:32

podoba mu się ostatnio nic, jeśli ciągle przy nim się nie jest...
a jak tylko patrzysz na niego, gadasz, a juz robisz miny i podziczysz się - to jest w siódmym niebie, ale jak tylko odłożysz na chwilkę to wycie i marudzenie i złość nieziemska... nie za długie mam chwile, że on się zajmuje jakąś zabawką...
dokladnie jest tak u mnie... tylko wiesz mnie to najbardziej dobija to ze jestem wiecznie sama z nim, jak by moj maz mial normalna robote, tzn chociaz na nocki by byl w domu to ja bym chyba skakala pod sufit z radosci i od razu by mi bylo lzej :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
chory nie jest, wszystko w porzadku od tej strony na szczescie :ico_noniewiem:

ja zaraz na kapiel malego lece, butla i mam nadzieje ze pojdzie laskawie spac juz bo normalnie wykancza mnie juz ta sytuacja :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

24 cze 2009, 19:51

a ja mam kolejne 0,5 kg w dół :-D :-P
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

24 cze 2009, 19:52

ananke, Ania to była randka z mezem tylko we 2 :-D jeszcze dogonie vcie z kilogramami hehe do 26 wrzensia musze wbic sie w sukienke rozmiar 40 :P


jedwabna, ja cie tez nie pociesze moze to chwilowe glowa do góry...a mzoe cie pociesze ze ja mam tak juz 3 miesiąc?? i czesto jestem sama??? a ze Wam pomarudze tylko tyle mi zostaje uwierzcie a rade musze dawac :ico_sorki:
a jak tylko patrzysz na niego, gadasz, a juz robisz miny i podziczysz się - to jest w siódmym niebie, ale jak tylko odłożysz na chwilkę to wycie i marudzenie i złość nieziemska... nie za długie mam chwile, że on się zajmuje jakąś zabawką... ostatnio polubił butelki po mineralnej, no i jak siedzi to jest chwila spokoju...
kurde jakbym swoją niunie widziala w tym tekscie :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

24 cze 2009, 19:53

jedwabna, to chyba im ida zeby bo moja Emi dzisiaj tez taka sama :ico_placzek:

Na dodatek zawsze po kapieli szła grzecznie spac a dzisiaj siedzi i sie chichra :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

24 cze 2009, 19:55

moja niunia ma uczulenie na sliwki i chyba krolika bo dzis zjadla krolika z hippa w potrawce z zirmniakami i cala wysypana :ico_puknij:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

24 cze 2009, 19:57

synek już zasypia, coś mało mleka wypił na noc :ico_noniewiem:
nio ja mam to tyle dobrze, że mąż ma normalną robotę , mimo tych zmian, ale wierzcie mi, że te 9 godzin sama z małym to też jestem wykończona, no i mama pomoże jak ma czas, no cóż wszystko jest do przeżycia, choć nieraz mi nerwy puszczają

[ Dodano: 2009-06-24, 20:00 ]
moja niunia ma uczulenie na sliwki i chyba krolika bo dzis zjadla krolika z hippa w potrawce z zirmniakami i cala wysypana :ico_puknij:
to odstaw i wróć pa paru dnaich i zobaczysz czy to rzeczywiście to

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

24 cze 2009, 20:22

ananke napisał/a:
a ja mam kolejne 0,5 kg w dół :-D :-P
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a za mna chodzi cos słodkiego..ptasie mleczko lezy i patrzy na mnie błagalnie..ale nie dam sie..po piewsze mam diete wątrobowa a po drugie do sierpnia cche wrócic do swojej wagi..to pewnie mało możliwe ale przynajmniej chce sie zblizyc na max
moja niunia ma uczulenie na sliwki i chyba krolika bo dzis zjadla krolika z hippa w potrawce z zirmniakami i cala wysypana
a to tak szybko by wysypało??/

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

24 cze 2009, 20:29

a za mna chodzi cos słodkiego
ja dziś zjadłam prawie całą paczkę delicji, dwa ciastka i parę wafelków :ico_olaboga: , mam okres i dlatego mam apetyt

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość