Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

25 cze 2009, 10:05

A, chcialam Wam napisac, ze Su zaczela się juz puszczac i kilka sekund stoi samodzielnie, a potem upada na tylek, tak kontrolowanie... :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
moze bedzie druga, ktora zacznie chodzic :-)

margarita83, przykro mi z powodu smierci konkubenta tesciowej... dlugo ze soba byli?

ja juz mam gotowy obiadek na 2 dni dla malego... rano stalam przy garach i ugotowalam mu jagniecine z baklazanem, marchewka i ziemniakiem (cos a'la moussaka dla niemowlat) :-D tylko troche ma mdly smak, przez to, ze soli nie dodalam do niczego :/
zobaczymy, czy to zje ;-)

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

25 cze 2009, 10:11

witaj SHOO :)

[ Dodano: 2009-06-25, 10:14 ]
moze bedzie druga, ktora zacznie chodzic

byc moze... :)

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

25 cze 2009, 10:15

Gie, czesc :-D

a wlasnie.. Pati pytala Cie, czy Su zjadla ten domowy obiadek... i ja tez bylam ciekawa, a nie pamietam, czy odpowiedzialas... :ico_noniewiem:
smakowalo jej?

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

25 cze 2009, 10:28

pisałąm o tym jak wstawialam filmik - ze Zuzia jadla obiadek ugotowany przez Pana - smakowalo :)

[ Dodano: 2009-06-25, 10:44 ]
aaaa, wczoraj jadąć do szpitala wstapilam do Rossmanna i odebralam wreszcie ten prezent z Rossnetu :-D

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

25 cze 2009, 10:45

aha, no to przeoczylam to :-)

dobrze, ze smaowalo :-)

ja wlasnie czekam, az Jasperek laskawie zasnie w lozeczku,.. a on non stop wstaje i mnie wola :/

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

25 cze 2009, 11:07

witaj PATI - u nas tez dzisiaj slonko - pewnie tesciowa pojdzie z mala na spacerek...

witaj, no to super , ze u Was fajna pogoda, trzeba korzystac, niech Su pooddycha swiezym powietrzem :-)


A, chcialam Wam napisac, ze Su zaczela się juz puszczac i kilka sekund stoi samodzielnie, a potem upada na tylek, tak kontrolowanie... :ico_brawa_01:
no to :ico_brawa_01: dzielna dziewczynka :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-06-25, 11:08 ]
ja wlasnie czekam, az Jasperek laskawie zasnie w lozeczku,.. a on non stop wstaje i mnie wola :/
ja tez czekam, a on zamiast spac to stoi w lozeczku i wszystko wywala :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

25 cze 2009, 11:55

Witajcie

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Su za kłopoty :ico_oczko: i za puszczanie się :ico_oczko:

U nas też wreszcie wyszło słoneczko, a myślałam,że będzie padało, rano było strasznie mglisto.

Muszę iść coś na obiad zrobić, tylko co? Nie mam pomysłu.
A i Paulince też musiałabym wstawić na zupkę, wczoraj robiłam sałatkę z kalafiora, trochę odłożyłam, to dziś będzie kalafiorowa.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

25 cze 2009, 15:35

Ale tu pustki
Ja wlasnie gotuje malemu pomidorowke, warzywka rozgniotlam to moze teraz zje ja ze smakiem.

shoo, mam pytanko ty kuchareczko, zapodalabys cos dobergo dla malucha na obiad tylko miesko z kurczaka wcchodzi w gre bo cielecinki nie posiadam :-D

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

25 cze 2009, 15:54

cześc

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Suzuki ;-)

teściowa była z tym konkubentem 30 lat, ale slubu nie wzieli :ico_puknij:
wróciła z pracy i zastała go martwego w domu na podłodze.
Mają razem córkę (naszą świadkową z wesela), która jak się urodziła to teściowa nie była po rozwodzie z ojcem P. i Karolina została zapisana na je ówczesnego męża i przz 27 lat jej nie przepisali na właściwego ojca - o losie jakie kłopoty przez to były :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
problem był z zalatwieniem zasiłku pogrzebowego, bo zmarły ma jeszcze syna (ok.50lat), ale to taki mały gazer, ale udało mi się wszystko załatwić i zasiłek trafi do teściowej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Wiecie co, nalatałam się dzisiaj że szok, załatwiłam wszystko co było mozzliwe, bo przecież ta córka Karolina to taka mameja, chciałabym chociaż żeby mnie teściowa teraz uszanowała jako synowa. Nie chcę żeby mi dziękowała.
Najlepsze jest to że P. nie wróci dzisiaj tylko jutro :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: jestem taka wściekła na niego że szok.
qrwa z szacunku do tej matki by przyjechał, skoro tego konkubenta nie lubił i nie tolerował - ale jest zła, zachował się jak pospolity cham i gbur.
Pogrzeb w sobotę o 11.

co do jedzenie to my nadal na słoiczkach ale może wezmę się za gotowanie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
chociaż nie mam problemów z jedzeniem z Majką, otwiera buźkę za każdym razem jak widzi łyżeczkę ;-)
mala chodzi bez opamiętania, wszędzie wejdzie :ico_olaboga: łapulkami wszędzie sięga, palce juz przytrzasniete, buźka zadrapana - o rany a ile jeszcze takich historii ??? :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

25 cze 2009, 15:55

Ja co prawda nie shoo, ale mogę podrzucić kilka przepisów.

Zupka
0,5l wody
kilka szt. kwiatu brokułu
ziemniak
garstkę pora, pietruszki
oliwa z oliwek
3 łyżeczki kaszki ryżowej


Kurczak w jarzynkach

- 500ml wody
- 50g kurczaka
- ziemniak
- garstka marchewki, pora, pietruszki
- kilka szt.kwiatu brokuła
- oliwa z oliwek

Zielona zupka
- 500ml wody
- garstka fasolki szparagowej mrożonej
- kwiat brokułu
- parę plasterków pietruszki i marchewki
- por
- ziemniak
- 2 łyżeczki kaszki lub kleiku ryżowego
- oliwa z oliwek

zupka jarzynowa z kasza manną
- 500ml wody
- duży ziemniak
- po garstce- marchwi,pietruszki,pora,buraka
- kwiat brokułu
- oliwa z oliwek
- 2 łyżeczki kaszy manny


Krupnik

50g kurczaka
woda,
ziemniak,
marchew kilka talarków, pietruszka, por,
kasza jęczmienna łyżeczka
łyżka oleju rzepakowego
odrobinę koperku dla smaku

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość