Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

28 cze 2009, 11:18

czesc dziewczyny ja tylko na sekunde bo zaraz uciekamy a jeszcze musze kanapki porobic Ige spakowac :ico_olaboga:
zirca, ja wlasnie narazie Igi juz nie sadazm na nocnik bo w ta dupeczke mama jej wchodzil ten plastik :ico_zly: ze sprzetam sie zapoznala reszta szkolenia jak bedzie bardziej kumata :ico_oczko:

dobrz lece bo mnie M pogania do wieczorka

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

28 cze 2009, 20:41

witam! jestem padnieta jak zwylke
dziękuję za kompleciki co do sukieneczki :-D :-D

nie doczytalam ale chyba dobrze zrozumialam ze Igunia Marty zjadla pająka???
o kurcze współczuje ja bym sie chyba porzygala ze tak napisze !!! ale mój synek ostatnio mało nie zjadł swojej kupki :ico_olaboga: miał lekko czerwoną pupe wieć przed wyjściem z domu puściłam go z gołą pupą żeby sie przewietrzyla,a w tym czasie prasowałam sobie bluzke na wyjście w pewnym momenie odwracam głowe patrze :ico_szoking: a ten gniecie w rączce swoje gówienko i już pakuje do buzi jejku całe szczęście że w ostatniej chwili go dorwałam :-D :-D :-D i zaraz było kąpanko!!!!bo wszytko było w kupce i nozki i rączki i brzyszek hahhaha!!! ale mojej siostry córcia jadła swoją kupke i chyba jej smakowała :-D :ico_smiechbig: oczywiście została wtedy z tatusiem swoim a ze grzecznie siedziała pod stołem to ten myślał ze ładnie sie bawi a potem jeszcze sie zsiusiała i ładnie to wszystko rozmazała i siorbała przez paluszki!!!! pamiętam że oberwało sie mojemu szwagrowi!!!!!

oj jeszcze przywiozłam swoją bratanice,normalnie jestem w szoku ma 11 lat nie widzielismy jej 3 lat,bo sie rozwiedli a ta wyjechala do swojego miasta jakeis 80 km od szczecina,no i wzięła ślub,ma teraz innego faceta i ta moja bratanica źle mówi o swoim ojcu biologicznym bo tak mamusia nauczyłą :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: a to mój brat wiem ze nie był dla nich dobry ale nie można tak!!!!! ahhhhh :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

28 cze 2009, 21:24

Agusia1982, dobrze zrozumialas Iga zjadla zywego pajaka :ico_placzek:
ale nicolaske by Ci numer wywinol jakby sie kupki najdl :ico_haha_01: :-D :ico_brawa_01:
a co do bratanicy to masz racje bo ja wychodze z tego zalozenia ze dzieci sie w takie cos nie miesza :ico_nienie:
gdybym ja sie rozeszla z Marcinem nie mowilabym Igusi zlych rzeczy na niego bo to jej ojciec i ma dla niej byc wyznacznikiem w zyciu :ico_sorki:
no ale roznie to bywa :ico_olaboga:

ale tu dzis cisza jak makiem zasial :ico_olaboga:

Iga ma temperatura :ico_chory: 38 :ico_szoking: i innych objawow nie ma :ico_olaboga: albo zabki albo dopiero sie rozpocznie choroba :ico_placzek:
nic jej narazie nie dalam za godzine pojde jej znowu zmierze temp.bo spi od 7

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

28 cze 2009, 21:32

Czesc i czolem
Niech ta niedziela sie konczy bo tylko jem z nudow :ico_zly:

Marta--Moze trzydniowka sie rozpoczyna,albo od zabkow?Tez podajesz czopki od 38,5°??Oby to nic zlego.
A jak spedziliscie niedziele??Jutro silka,prawda? :ico_haha_01:
Agusia--Niezle z ta kupa,,,szwagrowi sie oberwalo ,,no ale sam sobie winny :ico_nienie:
Udalo ci sie mnie odnalezc na NK :-)

Prosimy o glosiki
http://bobovita.com.pl/fotogaleria.php? ... tosList=19

Awatar użytkownika
myszka 81
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 254
Rejestracja: 10 cze 2009, 17:19

28 cze 2009, 21:35

witam Oskarkowi wychodzą dwójki ma dziąsła opuchnięte jeść nie chce i marudzi na maxa
Poprosimy o głosiki :-)

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

28 cze 2009, 21:45

myszka--zaglosowalam :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

28 cze 2009, 21:46

Agusia1982, hahha dobra ta historia z kupka :-D
Nam to sie kiedys przydarzyło ale z rzygulkami. Filipek kiedys czesto ulewał i pewnego razu tez tak grzecznie sobie lezał na brzuszku i cisza i cisza, a wiem ze nie lubi na brzuszku lezec, poprostu jemu sie ulało i sie tym bawił. Zobaczył plame z melka i raczkami tam babrał i mial frajde :-D

mmarta81, a jak ty czesto mierzysz malej goraczke??
Bo juz kilka razy piasalas o goraczce małej, ale to chyba przy zabkach.
Przyznam sie ze ja mierzyłam małemu moze ze 4 razy od jego urodzenia. JAk widze ze jest rozpalony, no i jak był chory na oskrzela, ale ostatnio to nawet mi sie nie przypomniało :ico_wstydzioch:
Tak jakis miesiac temu jak czekałam na zabki, ale miał normalna.

sarenka, myszka 81, nie mam pojecia o co chodzi z tymi głosikami ale czasami oddaje jak mi sie przypomni tak jak teraz :-D

Awatar użytkownika
myszka 81
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 254
Rejestracja: 10 cze 2009, 17:19

28 cze 2009, 21:59

sarenka, wiola85, dzięki za głosy

[ Dodano: 2009-06-28, 22:00 ]
sarenka, też głosik oddany :-D 281- głos chyba masz wygraną t garści co? :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

28 cze 2009, 22:07

myszka-nie wydaje mi sie ze wygram,poniewaz w tamtym miesiacu wygrala osoba majaca 2200glosow.Widzialas to?
Pozatym jak sie liczy czas,od poczatku do konca miesiaca??
Napewno sa osoby z wieksza iloscia ,ja wkroczylam dopiero w polowie miesiaca

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

28 cze 2009, 22:34

Iga ma temperatura 38 i innych objawow nie ma albo zabki albo dopiero sie rozpocznie choroba
nic jej narazie nie dalam za godzine pojde jej znowu zmierze temp.bo spi od 7
oby to nic nie było,zadne choróbsko,miejmy nadzieje ze ząbki

sarenka tak znalazłam u Marty :-D
a głosików jeszcze nie moge oddać bo wczoraj późno i jeszcze nie mogę,ale słodki twój synuś,a ze starszym jak bliźniaki :ico_brawa_01: super

aaaMarta nie złe z tym pajączkiem,chyba pajączek??? nie pająk???

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość