Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

04 lip 2009, 11:36

yoanna, Ty tpo masz przejscie :ico_olaboga:
a co do facetow to wiesz...im trzeba wszystko podpowiadac bo oni nie sa domyslni za grosz :ico_nienie:
no i mam nadzieje ze kumpela nie jest zla :ico_sorki:

zirca, super fotka w podpisie i kurde Al to niezly aparat :ico_haha_01: jaki on ma slodki glosik :ico_brawa_01: :-D no normalnie leje jak taki maly kociaczek :-D :-D
a poza tym masz fajna podloge :ico_brawa_01: kocham deski :ico_brawa_01:

Igolina spi wiec mam chwile spokoju :ico_sorki: nie dobiera mi sie do kompa :ico_sorki:

u nas troszke lepiej dzis z pogoda :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

04 lip 2009, 12:30

witajcie kobitki!
ja tylko na chwilke,bo wiecie przygotowania na powrót mężusia mojego!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bedzie o 15!!!

zirca super Twój Al! ślicznie mówi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

yoanna ale miałaś przygode z autem,ja to bym juz miała pełno w gaciach :ico_olaboga: :-D

u nas pogoda była extra upały ze szok,ale przed chwilą przeszła burza i lało,a teraz znowu słoneczko świeci :ico_brawa_01: i jest super powietrze :ico_brawa_01:

moj maly chyba wyczuwa ze tatusia bedzie juz dzis mial,marudA taki i zasnac nie chce!!!!
dziewczyny w jakim czasie wyszły następne zęby waszym dzieciaczkom po tych pierwszych???? kurcze nasze w maju i do tej pory nic tylko dwa!!!!

dobra ide jeszcze obrac pyrki,serniczek juz gotowy chłodzi sie w lodówce,mięsko przyprawione tylko zapiec w piekarniku!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

04 lip 2009, 14:42

yoanna, ale masz przygody Kobitko.... :ico_szoking:
nie wiem czy już pisałam-fajowe foty Niny ostatnio wkleiłaś :ico_brawa_01: no i nawet się ujawniłaś na jednej-niezły lachon z Ciebie!!!! :ico_brawa_01:


:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Dziekuje dziekuje :)))


jeszcze tylko wam napiszę, że Al od wczoraj ma fazę na gadanie....bez przerwy powtarza słowo "kajak"!!!!! :ico_szoking: :-D :-D :-D albo "jak" :-D smiejemy sie do upadłego z tego śmieszka :-D
HAHAhAaa ojaaaa hah :D on faktycznie mowi KAJAK!!! Ale jaja :D moj brat trenuje kajakarstwo gorskie i to najczesciej wypowiadane slowo przez niego, wiec jakby Al tylko chcial poplywac troche to niech da znac ;)


Agusia kurde az sie ciesze z Toba!!! Naprawde super ze bedziecie razem :) koniec tych ciezkich dni, dzieciczki beda miec tatusia przy sobie a Ty mezula :)) Super!!

A ja czekam na tesciow :/ maja przyjechac. Moj Maz oczywiscie sie zbiera i jedzie na egzaminy i go nie bedzie. Zastanawiam sie czy nie wyciagnac tesciowej na zakupy :P bo przydalaby mi sie mata balkonowa na barierki i pare innych rzeczy :P moze ja wykorzystam? :) skoro juz musze cierpiec ... no nic popatrzymy a teraz spadam bo mala krzyczy

[ Dodano: 2009-07-04, 22:04 ]
Witam :) my juz po wizycie tesciow, jutro znowu wpadna obiad nam ugotowac. Tesciowa zrobila mi ciasto hihi :P i zrobilismy zakupy, poszlysmy na spacer, tesciowi dziecka nie oddam na 100% :D bo ma dziwne pomysly

BTW: Zirca widze ze Al siedzi na filmiku tak jak Nina (nozka przykurczona). Powinnas go poprawiac jak tylko to widzisz (ostatnio moja bratowa zauwazyla tak Nine i mowi ze kolanka sie jej pokrzywia - a jest fizjoterapeutka i teraz pracuje z maluszkami i je rehabilituje). W sumie moja nalogowo niestety tak siada :/ i co chwile jej noge poprawiam (ale juz jak poprawie to siedzi ladnie ;)

Zmykam wziac kapiel, popracowac troche, dac bita smietane i truskawki na moje ciasto :P posprzatac bo jutro wpadnie brat z przyszla bratowa i chyba pojezdzimy z nimi porozdawac zaproszenia na slub bo jedna ciocie chce odwiedzic bo mam dla niej rzeczy a druga bo musze porozmawiac :P wiec zrobilabym to przy okazji - a Nina nie nudzilaby sie w domu (gorzej bo tesciowie chca wpasc - no ale to oni sie maja dostosowac a nie my do nich)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

04 lip 2009, 21:34

Agusia1982, no to sie wreszcie doczekalas :ico_brawa_01: :-D :ico_haha_02:
napisz jak Nicolasek zaragowal na tatusia :-D

yoanna, tez slyszalam o tej nozce :ico_olaboga: Iga tez czasem tak siada :ico_noniewiem: wiec jej poprawiam :ico_sorki:

a ja za tydzien do PL zmykam :ico_brawa_01:
juz sie nie moge doczekac :-D
bede wszystki oddawac Ige :-D wszystkim procz tesciowej :ico_noniewiem: -uraz nie minol nadal nie przepadam za nia :ico_zly:
a ona oststnio jak dzwonila do marcina mowi ,,ooo dobrze ze Marta przylatuje 11 bo bede miec akurat urlop,,...ale niestety ja bede siedziec z moja rodzinka na dzielce bo tez moj tata i siory maja akurat urlop i nie bede sie telepac z daleka doniej :ico_nienie: bedzie miala szczescie jak przyjade 4 razy
a dziecka nie moge jej zostawic bo oststnio debilka zapytala mi sie czy moze jej dac delicje :ico_szoking: (juz nie wspomne o tym ze jak Iga miala 6 miesiecy to stwierdzila ze spoko moze zjesc golabki :ico_szoking: )
zreszta jak zostawic dziecko komus kto go nie przewinie :ico_noniewiem: jak zrobi kupe to bidna w tej kuoce bedzie siedziec...
jedynie wizyty u tesciowej psuje mi caly wyjazd do Polski :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-07-04, 21:41 ]
Zirca musialam sobie pozyczyc Twoj tekst :-D zostal oficjelnie mianowanym tekstem roku dla mnie :-D

a igolinie dzisisj skapnol sie szczeniaczek uczniaczek :ico_haha_02: http://www.ceneo.pl/417496?gclid=CPehyN ... 4wod8kuQDQ w wersji angielskiej :ico_oczko: i mowie Wam ze nawet sie bardzo nim zainteresowala :ico_szoking: latwo sie dusi wiec bardzo sie jej podoba ze ciegle wydaje jakies dzwieki :ico_brawa_01:

Iga chyba bedzie spala dzis pirwszy raz pod kolderka :ico_noniewiem: bo zawsze spala w spiworku ale oststnio byly sceny jak byl upal i spala w samej piluszcze to brakowalo jej tego spiworka wiec teraz ja oduczam ....
narazie spi pod kocykiem a jak sie zrobi chlodniej w nocy naktyje ja kolderka :ico_brawa_01:
dobra dalej...
wiec wczoraj byla polozna srodowiskowa i Igusia dostala szczoteczke do zebow i paste,3 ksiazeczki i karte do zapisania sie do biblioteki :-D fajne w sumie te ksiazeczki :ico_brawa_01:
paste i szcoteczke ma :ico_oczko: ale milo z ich strony ze daja :ico_sorki:
wiec ona zaproponowala mi zebym przeniosla Ige do swojego pokoju :ico_noniewiem: i zastosowala w nocy metode placzu kontrolowanego na to jej budzenie sie :ico_noniewiem: -oczywiscie po zabkowaniu-bo nie wolno tego robic jak dziecku cos jest-ale ja i tak tego nie zrobie :ico_nienie: bo nie jestem zwolennikiem tej metody :ico_nienie: serce by mi peklo chcialabym sprobowac ale wiem ze nie dam rady wiec nie ma po co bo do tego trzeba konsekwencji

[ Dodano: 2009-07-05, 09:23 ]
to znowu ja :ico_noniewiem: :ico_kawa: niedzielna kawka i kawalek ciasta na podwieczorak :ico_tort:

Iga juz buszuje z zabawkami :ico_olaboga:
Marcin oczywiscie sobie spi :ico_zly: zatyczki w uszach i chrapie :ico_noniewiem:
pogoda ladna wiec pewnie gdzies pojedziemy :-)
milego dnia :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

05 lip 2009, 10:50

Witam!

zirkaAl supersiarsko sobie gada :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ubawialam sie ogladajac go
Agusia1982,No to nareszcie bedziecie razem w kaplecie :ico_brawa_01:
HAHAhAaa ojaaaa hah :D on faktycznie mowi KAJAK!!! Ale jaja :
A moze jemu chodzi ze czas wyskoczyc nad wode i poplywac w kajakach :-D :ico_brawa_01:

Nie mam cos weny do pisania ale czytam czytam Nic sie narazie nie dzieje poprostu nuda jak w polskim filmie :-D

[ Dodano: 2009-07-05, 11:01 ]
A opowiem wam cos
Mowie do mojego M
"wiesz codostała Madzia (moja przyjaciolka)na 30 urodziny od Krzysia(meza )
- No co ?
-złota branzoletke za 800zl
No co moj M mi odpowiedzial
-ty dostaniesz nowa kuchnie
No to sie zagotowalo we mnie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: To kuchania jet moim prezentem na 30? przeciez to dla nas a nie dla mnie Zartownis z niego
tak to nic od niego nie chce :ico_nienie: :ico_puknij: W nonono go mam i takie prezenty Ja nie zadam tez takiego prezentu jak moja przyjaciolka ale mowic ze kuchnia ma byc moim prezentem to przesada :ico_nienie: :ico_zly:
W koncu ja na jego 30 sie postaralam bo chcial fotel dyrektorski do biurka i mu kupilam A ze go zalatwil i niechcialo sie mu jechac go reklamowac to juz jego sprawa ja 400 wywalilam na niego :ico_olaboga: dla mnie to nie malo kasy ale uzbieralam i dostal to czego chcial No wiec niech mi tu nie wyjezdza z takimi pomyslami wole nic nie dostac :ico_nienie:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

05 lip 2009, 11:37

hej dziewczyny, gorąco prosimy z Wiktorkiem o glosik
z góry dziękujemy :)


http://smyki.pl/fotki/zobacz_940121_Z-k ... rowka.html

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

05 lip 2009, 18:06

mmarta81, nie ma sprawy z tekstem...my-super woman musimy sie trzymać razem! :-D
yoanna, o tej nóżce wiem....akurat wtedy nie poprawiłam bo go nagrywałam i nie chciałam w gadaniu przeszkadzać :-) ale fakt-dość często tak siada....i w foteliku do karmienia tez czasem jedną nóżke podciąga albo przechyla sie uparcie na jedna stronę :ico_olaboga:

ok, lecę jeść, bo padam z głodu-miłej niedzieli!!! dzieki za komplementy dla Ala!

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

05 lip 2009, 20:36

Dzien dobry :)

Zirca moj brat nie mogl sie nadziwic, smial sie na glos jak uuslyszal KAJAK, bo on naprawde ma fiola - i stwierdzil, ze jego syn tez pierwsze co powie to kajak :DD

A poza tym ja jestem wlasnie po wizycie tesciow (wczesniej odwiedzilismy ciocie i druga ciocie :) Nina sie rozerwala troche, a pozniej prababcie i Ninka dostala kasiore od niej na czekolade (a to ze strony mojego M i mi wsadzala bo jego nie bylo i zupelnie nie wiem jak reagowac - mowie ze nie trzeba ale jak wciskaja to biore bo to dla niej nie?)

Z tesciem male spiecia :P bo w ogole wali takimi tekstami ze mi slabo (tesciowa mowi - przynies obiad dla naszej corki (siostry mojego M) a on ze jak tesciowa zje to sama wstanie i wezmie bo co on jest na posylki? :ico_olaboga: :ico_olaboga: a co tesciowa ma latac i wszystkim dawac i usiasc nie moze? A on stal i nic nie robil :O co za kutas!~!! A w ogole mowie, ze ja jak mowie mojemu mezowi ze zrobie obiad jak obierze ziemniaki i on mowi ze woli kanapki to nie robie obiadu - a on pyta A DLACZEGO ON MA OBIERAC ZIEMNIAKI?? A ja mowie - jak to dlaczego? Bo jest mezczyzna a u mnie w rodzinie mezczyzni to robia - tak samo jak ma wstawac w nocy do dziecka, ma gotowac obiady czasem, ma sprzatac - jest rownouprawnienie - poki on pracuje a ja siedze w domu to 85% moge robic ja, ale jakies obowiazki miec musi - popatrzyl na mnie jak na chora psychicznie - co za nonono!!!!!! No nie moge.. ile razy przyjezdza to lezy do gory nonono i nie moge tego zniesc, naprawde!! I krzyczy "bo Nina zabrala piloty i sie nimi bawi" a czemu jej nie zabierze? Nie ma mowy zebym ja z nim zostawila

Marta dlatego rozumiem niechec zwiazana z wizytami u tesciow :) w ogole kupili jej basen mimo ze widzieli ze mamy jeden dmuchany (ale ten jest plastikowy) no i mam teraz dwa na tarasie... a po co az dwa? No ale dobra ich kasa :)

Poza tym w sumie OK :P rodzice z Chorwacji napisali, ze jest cudnie i nam zafunduja wakacje dla naszej 3 :P ale nie chce od nich pieniedzy - powiedzialam, ze jak cos to nam doloza jak braknie ale fundowac :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: juz i tak maja duzo wydatkow bo slub brata za pasem :) ale marze o morzu srodziemnym i wakacjach bez tiwi,kompa i tylko z moim M i Nina :)

[ Dodano: 2009-07-05, 21:42 ]
Achh Dana moj jak kupilismy 42" tiwi to powiedzial, ze to dla mnie na urodziny - a pozniej jak sie klocilismy to mi zabral pilota sila i ogladalismy to co on chcial :[ wiec sraty taty - na szczescie dostalam bukiet kwiatow rano - no i nie chcialam prezentu mial tylko rzucic palenie :)

No ale ja w swoje urodziny siedzialam caly dzien z Nina bo on mial zajecia na studiach a pozniej pilke - i o 1 nad ranem dnia nastepnego wrocil -zrobilam mu awanture ze nie pomyslal zeby zrezygnowac z zajec na uczelni albo glupiej pilki zeby ze mna pobyc - to powiedzial, ze nie wiedzial ze dla mnie to takie wazne i wystarczylo powiedziec :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Podczas gdy ja w jego urodziny zaczelam od sniadania do lozka, kupilam mu karnet na silownie i saune za 400zl i caly dzien robilam wszystko zeby byl najszczesliwszy na swiecie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: no ale mezczyzni maja zryty mozg :P i mysla innymi kategoriami (on np mysli ze dla mnie wazniejsze jest dostac kwiatka na dzien kobiet niz na urodziny :ico_szoking: :ico_szoking: ale to kolejny przyklad bledu rodzicow - bo w jego urodziny jego ojciec mimo ze matka stala obok i zlozyla mu zyczenia przez tel - to on wzial sluchawke i nie zlozyl zupelnie - oczywiscie telefon wykonal moj M bo mial sprawe, a oni specjalnie nie zadzwonili... wiec zwalam na jego rodzicow bo u mnie od malego bardzo intensywnie sie swietuje urodziny - pieczemy torty, robimy niespodzianki itd itp a tata zawsze mi dawal kase zebym dzieci z podworka na lody zapraszala :P

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 lip 2009, 21:39

zirca, jak tam ta twoja kumpela po cesarca ????? bo mialam sie jau wczesniej pytac :ico_sorki: jeju mam nadzieje ze wszystko jest ok :ico_sorki:

dana, no to sobie niezle z tym prezentem obmyslil :ico_haha_01: och ci facecie wszystko potrafia dopasowac tak zeby im pasowalo :ico_zly:

yoanna, juz wczesniej pisalas ze Twoj tesciu taki jest-ale myslalam ze to chwilowe ,ale wyglada na to ze on taki jest ....
co do urodzin to ja tez zawqsze jak debil sie staram a M idzie na latwizne :ico_noniewiem:

dziewczyny co sie dzieje z Adia[b/] :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
nic nie pisala ze gdzies jedzie :ico_noniewiem: albo nie doczytalam
kurde mam nadzieje ze wszystko ok u niej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-07-05, 21:49 ]
Napisalam do Adii na gg-ale nie wiem czy ciagle ma ten numer :/
mam nadzieje ze sie odezwie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

06 lip 2009, 00:12

mmarta81, stan stabilny...nic wiecej nie wiem....czyli jej zyciu nic nie zagraza, ale jest zle....tzn mase przetoczonej krwi, usunieta macica....i kontakt z dzieckiem tylko 10 minut :ico_placzek:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość