Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

07 lip 2009, 09:59

Witajcie

Gie, shoo - nasze dzieci dorastają, nie będą wiecznie grzecznymi niemowlaczkami :ico_oczko: , moja też wyrabia cuda niewidy czasami ale nie jest źle :ico_oczko: i niestety musimy do tego przywyknąć.

Gie a jak dzisiaj z gorączką u Su? Może ząbek się przebija i stąd ta gorączka i dzisiejsza nieprzespana nocka?
Iwona tort przesliczny
Iwonka, ale z Cie ie zdolniacha, torcik przepiekny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
jeszcze raz dziękuję
Wracając do urodzinek - solenizantka była mega zadowolona choć najpierw jak zobaczyła torcik to po prostu ją zatkało, nie wiedziała co powiedzieć. Później w podziękowaniu dostałam dużego buziaka, aż mi łezka zakręciła się w oku. Dla takich chwil warto żyć.
Kohana dzis bede dzwonila do mamy i wezme przepisy, jejku przynam sie, ze na smierc zapomnialam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
nic nie szkodzi, poczekam do piątku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

07 lip 2009, 10:12

Gie, przykro mi z powodu nocki... u nas tez sie czasami i taka zdarza :(
sama bylas w domu? Twoj Pan w pracy, tak?
najgorzej jest, kiedy wszystko spada na Ciebie.. ale coz, nikt nie mowil, ze macierzynstwo to taka latwa sprawa..

a z tym biciem i denerwowaniem sie, to moze to jest jakis skok rozwojowy.. skoro wszystkie maluchy maja podobnie.
oby to minelo :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-07-07, 10:43 ]
Iwona H, hej... :-)
super, ze sie tort podobal (nie moglo byc inaczej) :-)

no i masz racje z tym, ze nasze dzieci rosna i robia sie wszedobylskie i ciekawskie.. no i nie zdaja sobie sprawy, ze bijac, czy ciagnac za wlosy robia komus krzywde... :(

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

07 lip 2009, 11:52

Witam

u nas nocka ok, maly spal ladnie.
Pogoda ladna, troche pada, ale jest cieplo i swieci slonko, na razie upaly minely, ale maja wrocic od czwartku
aaaaa juz widzialam Erika na n-k :-D jaki on jest pocieszny!
hehe, dzieki :-)
Pati wloski super! :)
:ico_sorki:
PATI - a jak Ci sie wreszcie udalo obciac wloski Erikowi?? I to nie tylko grzywke??
przed kapiela razem z P. scianlismy, ja trzymalam Eryka, tzn zabawialam go, a moj mezulo go scinal, troche nie rowno jest, ale i tak dobrze nam wyszlo , ciezkou takiego malucha sciac wloski.
PATI-Maly i tak wyglada pieknie, ale bede tesknic za tymi Jego loczkami... :ico_noniewiem:
dzieki kochana, ale uwierz mi , ze ja tez bede tesknic za jego loczkami, ale szkoda mi go strasznie, bo mial tyle tych wloskow, a jak te upaly byly, to takich potowek na karku dostal, ze :ico_szoking: wiecznie mokry byl, az cieklo mu po czole wiec dlatego zdecydowalismy, ze zetniemy mu wloski

moja Su tez sie tak kloci - a na dodatek jeszcze mnie bije... :ico_olaboga: albo drapie... A dzisiaj usilowalam ja przewinac przez 10 min, bo tak mnie kopala i machala nogami na zlosc, ze nie dalam rady wytrzec jej psituli po kupce... Myslalam, ze jajko zniose... :ico_zly: :ico_zly: Nie wiem czemu Ona sie zrobila taka niedobra, jest takim nerwusem, ze szok :ico_olaboga: :ico_olaboga: Boje sie co bedzie pozniej... chyba rosnie mi okropna zlosnica i lobuzica... :ico_placzek: A jak Jej mowie: NU NU!!, to Ona jeszcze bardziej i sie smieje... :ico_olaboga:
u nas jest to samo, Eryk jest strasznie wredny, jak cos jest nie tak, cos mu nie wychodzio to szybko sie denerwuje, krzyczy, drapie mnie, szczypie i to bardzo mocno, bije po twarzy, a na slowo "nie wolno" tez reaguje msiechem i lezie jeszcze bardziej.
Otiera szafki, wywala wszystko z nich, trzaska nimi, no mowie Wam mam z nim urwanie glowy, a najgorsze jest to, ze zaczyna sie wspinac np. na lozko,ale jest za wysoko i mu nie wychodzi :ico_olaboga: :ico_olaboga:
nic nie szkodzi, poczekam do piątku :ico_oczko:
ok, mam dla Ciebie dwa przepisy na salatki

Salatka:

ryz
ugotowana piers z kurczaka
kukurydza
szczypiorek
pieprz
sol
mozna dodac tez majonez

Salatka z tunczykiem
ryz
tunczyk
kukurydza
fasola czerwona
sol
pieprz
majonez

Gie, kochana przykro mi z powodu nocki, to pewnie zabki, ja tez ostatnio mialam taka akcje, maly wyl od 01.30 do 3 nad ranem nie moglam go uspokoic, nic nie pomagalo, az w koncu zasnal mi na rekach

A co do przewijania to u nas jest koszmar, maly nie da sie przewinac, bo od razu ucieka, musze go na sile trzymac, on wyje przy tym jak bym go bila :ico_olaboga: to samo jest z ubieraniem :ico_placzek:

Ufffffffffff, ale posta napisalam

Acha i dziekuje wszystkim za komentarze na n-k :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

07 lip 2009, 11:56

Pati, dziękuję za przepisy, chyba skuszę się na tą pierwszą.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

07 lip 2009, 11:59

Pati, dziękuję za przepisy, chyba skuszę się na tą pierwszą.
nie ma za co, mama nie ma za duzo, a myslalam, ze ma wiecej, tez wlasnie mowila o gyrosie i greckiej, ale na necie popatrz a fajne przepisy, ale mowila ze obie sa smaczne

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

07 lip 2009, 12:03

Na necie jest tego multum, dlatego chciałam takie sprawdzone

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

07 lip 2009, 12:17

Na necie jest tego multum, dlatego chciałam takie sprawdzone
acha, a bedziesz robila tez salatke gyros czy nie????
Mysle, za jak zrobisz grecka, ta pierwsza ode mnie i jeszcze jakas to w zupelnosci wystarczy

Ja bede robila z tunczykiem :-)

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

07 lip 2009, 12:24

właśnie myślałam o gyrosie, greckiej no i zrobię z ryżem i kurczakiem od Ciebie

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

07 lip 2009, 14:08

Iwona H, http://www.kuchnia.o2.pl/przepisy/?id_kat=8 tu sa fajne salatki... ja czesto korzystam z przepisow z tej strony...

a i dorzuce jeszcze przepis na moja ulubiona i niedawno odkryta salatke z brokulow i jajka...

skladniki:
ok.10 rozyczek brokula (podzielonych na male czesci)
2 jajka
2 lyzki majonezu
2 lyzki jogurtu nat.
sol, szczypta cukru
pieprz
pietruszka
koperek
sok z polowki cytryny

brokuly gotujesz ok. 3-4 min (nie dluzej, bo sie rozgotuja)
jajka gotujesz na twardo, ostudzasz, kroisz w kostke, lub cwiartki
w osobnej miseczce mieszasz jogurt, majonez, sol, pieprz, cukier i sok z cytryny
zalewasz tym brokuly i jajka
posypujesz koperkiem (ja uzywam suszonego) i pietruszka (swieza, poszatkowana)
delikatnie mieszasz

pyyyychaa :-D

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

07 lip 2009, 21:55

o nie :/ ja sie rozpisalam tyle i cos mi sie zawiesilo i wchodze myslac ze jednak poszlo,ale nie poszlo ://

chcialam tylko napisac ze bylysmy na basenie dzis i bylo cudownie! i ze tez nie moge przebrac malej i przebieram na stojaco przy lawie - a ona ma na niej duzo rzeczy i sie nimi bawi wtedy :) a najlepiej jak tatus ja chwyci do gory i potrzyma chwile

Ja ogolnie nie mam zbyt wiele czasu bo moj M ma wolne wiec odpoczywamy :) jutro dentysta i jade z sasiadka na obrone pracy dyplomowej ;) ale srednio mi sie chce :[

Poza tym basen rozlozony na tarasie i tam tez Nina urzeduje :)

Wczoraj dostala przesliczna sukieneczke na ramiaczkach koloru bialego ale nie zrobie zdjec bo nie mam aparatu :( dzis pozyczylam od sasiadki zeby zrobic na basenie,ale miala malo miejsca i tylko 7 mi sie udalo ;( a filmu moglam nagrac 2 sekundy ale to albo albo wiec wybralam zdjecia :(( ale poki co problemy ze zgraniem bo ja siedze na stacjonarnym, a oni nie maja kabelka do aparatu :/

[ Dodano: 2009-07-07, 22:57 ]
Dziewczyny co kupic rodzicom na 25 lecie malzenstwa? Zupelnie nic poza filizankami nie wpada mi do glowy :(

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości