Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

07 lip 2009, 13:35

ale tu cisza szok :ico_szoking:
chyba musze poszukac tez iinnego fora :ico_oczko: zeby sie nie nudzic :ico_haha_01:

u nas troche sie przejasnilo wiec lece wywiesic pranie :-)
wkurzylam sie na tego durnego rayanera :ico_zly: przysegam najgorsze linie lotnicze na calym swiecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wymyslili sobie ze musze teraz sama drukowac sobie karte odprawy :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: no debile !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niedosyc ze zaplacilam ponad 250F za bilet dla mnie i Igi i 230 F za bilet dla Marcina to KU&^%$ jeszcze drukarke musze kupic :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ...tanie linie lotnicze nie ma co :ico_zly:
ale najlepsze ze to napisane jest w jakiejs rubryczce z boku wogole tego nie przeczytalam kumpela mi powiedziala ze trzeba sobie samemu wydrukowac a jak nie to od osoby beda kasowac 40 F za wydrukowanie na lotnisku :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: smiech :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

07 lip 2009, 16:00

chyba musze poszukac tez iinnego fora zeby sie nie nudzic
ty to masz duzo wolnego czasu :-D :-D
U nas dalej ząbki ida ale jeszcze sie nie przewbiły , Antek dzisiaj bawił sie wiaderkiem z wodą cały mokry ale ubaw miał po pachy niestety basen piesek mu pogryzł :ico_zly: bo dziadek nie upilnował :ico_zly:
Dziewczyny czy wasze maluchy też nic tylko by piły a jedzonka to tyle co nic bo u mnie Antek bardzo mało je :ico_olaboga: .
ale najlepsze ze to napisane jest w jakiejs rubryczce z boku wogole tego nie przeczytalam kumpela mi powiedziala ze trzeba sobie samemu wydrukowac
no to dobrze ze ci powiedziała , moze znajdziesz kogoś kto ma drukarke i wydrukuje Ci z dobrego serca no chyba ze zamierzasz latac tymi liniami to zakup drukarki sie opłaci :ico_oczko: :ico_oczko:
Pozdrowienia dla maluchów
Pati Eryk wyglada niesamowicie bez loków trudno go poznać :-D :-D

Awatar użytkownika
myszka 81
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 254
Rejestracja: 10 cze 2009, 17:19

07 lip 2009, 16:03

łóżeczka mi nie przyjeli zareklamowałam chamy jedne :ico_zly:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

07 lip 2009, 17:26

slonko2008, Igusia od jakis 2 tyg prawie nic nie je :ico_olaboga: do tego ma troszke rozwolnienie przez te zeby no i bylo bardzo goraco :ico_olaboga:
wiec wydaje mi sie ze pewnie Antek tez pewnie przez zabki i upal nie je zabardzo :ico_noniewiem:
ty to masz duzo wolnego czasu
:ico_haha_01: no :ico_haha_01: wlasnie dlatego musze sie postarac o 2 bobo :ico_haha_01:

myszka 81, a dlaczego reklamowalas ??? i dlacvzego odmowili przyjecia ???

Awatar użytkownika
myszka 81
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 254
Rejestracja: 10 cze 2009, 17:19

07 lip 2009, 20:25

a dlaczego reklamowalas ??? i dlacvzego odmowili przyjecia ???
_________________
bo się popruło przy zamku a odmówił bo stwierdził facio w sklepie że z mojej winy się to stało ;a co ja niby skakałam po tym łóżeczku :ico_zly:
ale już był m i sprawa załatwiona :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

07 lip 2009, 21:05

Hej :)

Marta do biblioteki skocz :) za kilkanascie pensow wydrukujesz ;)

A my bylysmy dzis na basenie!! Bylo cudownie!!! w ogole najpoierw nina pluskala sie na tarasie w basenie a pozniej tata nas zabral na normalny :))

Nina jak weszla na basen i zobaczyla ten ogrom wody to sie rozplakala! Chwycila mojego M za szyje i nie chciala puscic i miala lezki w oczach, to samo jak wchodzilismy do baseniku dla dzieci (o temp 31 stopni :ico_brawa_01: bo wszedzie byly zimniejsze :/ no ale po chwili jak sie rozbrykala, jak nozkami kopala jak piesek, smiala dsie do tego na glos!! :D myslalam, ze z 10 minut posiedzimy a posiedzialysmy z 30 minut :ico_szoking: :ico_szoking: bo juz jej sie zaczely marszczyc stopki :) plywala na brzuchu, na plecach, skakalysmy sobie w wodzie, stawala na paluszkach, lapala dzieci za czepki bo mialy kolorowe :DDDD niestety aparat ma moja siostra a drugi moi rodzice i pozyczylam od sasiadki a tu okazalo sie ze karta full :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: zrobilam 7 zdjec po czym okazalo sie ze nie maja kabelka do aparatu :[ i musza szukac ajajjj pokaze Wam jak znajde :P

Poza tym przyszedl plaszczyk - jest cudny!!!!!!!!! :))) Naprawde mi sie podoba. Nie wiem jak wyglada na Ninie ale superowy :) napisze do niego ze jakby mieli okazje zrobic czerwony to zeby dali znac ;)

Awatar użytkownika
myszka 81
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 254
Rejestracja: 10 cze 2009, 17:19

07 lip 2009, 21:22

dziękuję za głosy idę spać dobrej nocki

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

07 lip 2009, 21:37

myszka 81, no to dobrze ze sprawa zalatwiona :ico_sorki:
i dobranoc :-) zaglosowane :ico_haha_02:

yoanna,dzieki za pomysl z bibiloteka :ico_sorki: udalo mi sie juz zalatwic wydrukowanie :ico_sorki: naszczescie...ale sam ten pomysl nadal jest dla mnie bardzo irytujacy :ico_zly:
ale super musialo byc na tym basenie :ico_brawa_01: az nabralam ochoty zebi Igilinke tez zabrac :ico_brawa_01:
ale to musi byc przezycie dla maluchow :-D :ico_brawa_01:
no i czekamy na zdjecia-jak tylko Ci sie uda :ico_sorki:

Igolinka spiula a ja sie nudze :)
w sumie juz sie spakowalam i Ige i oczywiscie mam nadbagaz :ico_zly: wiec musze cos wywalic...chyba to bedzie cos Igi bo swoich cuchow i tak mam niewiele :ico_oczko: ciezko spakowac sie z dzieckim w 15kg :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

07 lip 2009, 21:57

A ja ogladalam chwile baseball z moim mezem, ale mnie znudzilo :/ poszukam lepiej czerwonego plaszczyka :P

w ogole moi rodzice dzis maja 25 lecie malzensta, w niedziele idziemy na impreze do nich i nie wiem zupelnie co im kupic - chyba filizanki no bo nie mam innych pomyslow, a narzekala ze nie ma takich do codziennego picia... a Wy macie jakies inne pomysly?

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

07 lip 2009, 22:17

yoanna, mysle ze filizanki to dobry pomysl na ta okazje a jak juz Ci mowili ze nie maja to wogole bym sie nie zastanwiala :ico_sorki:
mi tak zabardzo nic nie przychodzi do glowy...moze posciel jakas fajna...jakies zdjecie wspolne w fajowej ramce....

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość