Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

05 lip 2009, 21:29

oj zle sie dzieje dziewczyny, nawet nie mam sily pisac, siedze w sosnowcu, Marek mial przyjechac, a sama nie dam rady z Lenka sie zabrac bo jest za duzo rzeczy, a ten cham sie nie odzywa za bardzo, sama musze po znajomych dzwonic zeby sie z nim skontaktowac, bo mysle ze zaraz dojedzie a okazuje sie ze nawet sie nie wybieral mama jutro wyjezdza, a ja wybieram sie z kolezanka po jakies buty, bo juz mi sie adidaski rozsypaly i dostalam kase na urodziny.
torcik postawie jutro

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

05 lip 2009, 21:43

Hey, to są moje wybory:
zlewozmywak http://www.promar24.pl/index.php?p67,zl ... werbena-20 (tylko z wlewka taką prysznicową).
okap http://www.kuptv.pl/produkt-6014.html (tylko 60, ale z wyglądu to taki sam).
piekarnik http://www.electro.pl/produkt-_-29608,1.html
płyta gazowa do zabudowy też inox, tyle tylko, że z żeliwnym rusztem.
Wybraliśmy już wannę , płytki do kuchni, łazienki, toaletę, meble.
Macie jakieś namiary na fajne miejsca z meblami do pokoju dziecinnego. Znalazłam fajne łóżko w ikea dla dziewczynki. Taki metalowy stelaż (biały) i baldachim. Jak dla księżniczki, ale szukam też mebli, a ikea ma wszystko takie samo.
Dwa dni w aucie z drącą się Amelą lub uciekającą po sklepach. Ale się nie przejmuję. Najważniejsze, żeśmy zrobili to, co zaplanowaliśmy. Rany, jak ja zazdroszczę tym spośród Was, którzy nie muszą brać ze sobą dzieciaka na takie zakupu. Jest to prawdziwa katorga. Ale z głowy. Teraz obliczenia ile czego i do boju.
Miłych wakacji Karolinko. Kasiu ja ci się nie dziwię. Ja też wolę teraz, żeby do nas przyjeżdżali niż my do nich. Dziecko, pies, po prostu cała wyprawa, a nie mam oceanu przed sobą lub pod sobą :ico_oczko: . Tak więc wytrwałości w postanowieniu.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

06 lip 2009, 18:39

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Stawiam torcik z okazji moich urodzin i przy okazji życzę Anicie wszystkiego najlepszego bo jej dzis 30 stuknela :ico_oczko: kochana wypije twoje zdrowie.
Marek sie znalazł tj. udalo mi sie z nim skontaktować. W końcu ze mna normalnie pogadał i powiedzial, ze się wstydzi, ze nic mu nie wychodzi i dlatego taki jest. To fakt, ale ciesze się, ze potrafil mi to powiedziec, moze bedzie normalniejszy i w koncu sie cos poprawi. Moze mu dobrze ta rozlaka zrobila.
Chcialam sobie kupic buty jakies takie adidaski ale cholra same zlote i srebrne nitki a na to wszystko brylanty, nic tylko na bal w takich isc, jedne znalalzlam w miare chociaz nie jestem przekonana, pojade jeszcze do 2 sklepow jutro i sie zdecyduje bo stare juz do niczego sie nie nadaja.
moja mama dzis wyjechala, siedzimy sobie w sosnowcu, troche jej posprzatalam :ico_oczko: A wieczorem wpadnie kolezanka to jakiegos ruskiego szamapana tradycyjnie walniemy.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

06 lip 2009, 21:51

Hej, sporo mnie nie było!

Wszystkiego naj na urodzinki dla Justyny i Anity :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

U nas czas zasuwa jak błyskawica, praca dom i tak w koło, do tego było po drodzepanienski i wesele, ale bawiliśmy sie super. Udało mi sie wytrzymac do godz. 4 mimo tego że mnie kiecka cisła, bo beol to mi wywaliło na maksa. Ale już skończyłam pierwszy trymestr i ze spokojnym sumieniem zakładam ciuchy ciążowe.

Tosia juz lata bez pieluchy i woła siku, kupa, nie robi nic w majtki, w dzień jak spi to też bez pieluchy, w sumie to używamy jednej na dobe tylko na noc, ale nie budzi się jeszcze w nocy i nie woła siku więc jeszcze za wczesnie, żeby z niej zrezygnować.
Mówi też coraz więcej, czasem zdarza się nawet zdania, dziś mówi do mnie mamusia choc tu połóz się :-D ale w większości łaczy tylko po dwa trzy wrazy.

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

06 lip 2009, 22:03

Janiolek, z facetami tak jest. A najfajniejsze oni sie wogole nie zmieniaja. Wiem z doswiadczenia. moj w sobote pojechal sobie bawic sie doslownie bawil sie z kolega z pracy, strelali z broni na naboje z farba. I mial wracac okolo 13 a wyjechal o 14:30 i jak bylismy spoznieni do znajomych na 16 to byla moja wina, dalam mu taka bure :ico_zly:
I tak jest bez zmian, faceci tacy sa.
Yvone, wybory supereste wszystko mi sie zawse podobalo. Tylko jest jedno ale , ze stali rzecy ciezko sie myje. Mylam u klientow przez 3 lata i bluzgalam za kazdym razem, jak mylam, czyli co tydzien. a zzlew taki kolor chcesz czy masz do wyboru inna kolorytyke?
To prawda teraz to wielka wyprawa gdzie kolwiek sie wybieramy.
Ja wczoraj widzialam rodzinke 5-ro dzieci. Najmlodsze jeszcze niesiadzialo samo, a najstarsze nie mialo 10 lat. Ci dopiero maja. Ale mama byla super , widac bylo ze kocha co robi, czyli dzieci!! :-D
Milego wieczorku dziewczynki, paaaaaaa
Lece prac, zosiak spi trzeba korzystac. :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-07-06, 22:07 ]
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: dla Justyny i Anity
Pruedence, jeste super mama.
Ja nadal nie moge namowic moje dziecko, aby siadalo na nocnik , wielka histeria.
A ty mowisz o zdejmowaniu na noc!!!!!!!!!!!!
Dobra lece :ico_pranko:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

07 lip 2009, 10:00

Ja mam zlew w takim samym kolrze, tylko dwukomorowy. Zobaczymy czy sie sprawdzi. Wiem że ze stali nierdzewnej ciezko sie myje, ale tak na prawde nie ma teraz niczego innego. A fajnie wyglada. :ico_oczko:

Janiolek, Anita, Wszystkiego naj :ico_prezent: :ico_prezent: W sumie to ja tez mialam urodziny 1.07 ale poniewaz mialam dola z tego powodu to nie stawialam torcika. Teraz mi przeszlo wiec moge :ico_tort: :-D

Aniu, tak dlugo Cie nie bylo, ze :ico_szoking: Fajnie, ze Tosia tak szybko zalapala zabawe z nocnikiem i super jej idzie mowienie. Szymek niestety nie łapie ani jednego ani drugiego a jest najstarszy z naszych sierpniowych dzieciaczkow. :ico_noniewiem:

U nas przeprowadzka :ico_brawa_01: dzis konczymy blaty w kuchni (niestety byl jeden porysowany i musielismy wymieniac) i przenosimy nasze rzeczy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

07 lip 2009, 12:43

Czesc Dziewczyny!!!!

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Anitki i Justynki!!!!!

Ula super, że już będziecie na swoim :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Justyna pewnie odpoczynej od siebie zrobi Wam dobrze!!!

Ania fajnie że wesele sie udało, jestem też ciekawa Twojego brzuszka więc może wklej jakieś zdjątko :ico_oczko: . Super że Tosia się rozwija!!!!

Kasia3 ale fajnie sobie Ciebie poczytać!!!!!

Karolinaudanych wakacji!!!

Yvone super rzeczy do mieszkania, z mebelkami Ci nie pomogę, bo my zaoparujemy sie jak narzie w ikei wiec jak sama napisałaś mały tam wybór....

A co u Nas...jestem prawie po sesji, został mi jeden egz na wrzesien ale to bedzie pierwszy termin bo teraz nie dalam rady...Nelka gada coraz wiecej, z nocniczkiem super, sama siada i robi, ale sisi, bo kupy nie chce ostatnio...teraz jesteśmy u Mamy mojej i odpoczywamy!!!!za jakies 2 tyg lecimy do tunezji a wczesniej jeszcze moze do Wiednia na kilka dni. To tak w skrucie.... :-D

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

07 lip 2009, 14:46

Ale wam dobrze z tymi wakacjami. My nigdzie sie nie wybieramy z wiadomych powodow :ico_placzek: Zazdroszcze Wam, ale tak pozytywnie :ico_wstydzioch:

Martuniu, gratuluje zaliczonej sesji :ico_brawa_01:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

07 lip 2009, 22:08

martuunia1, gratulacje,z okazji sesji i tak wspanialych wakacji.
wisienka24, duze buziaki z okazji urodzinek!!!!!!!
A ja siedze w domku i wymyslam co moge robic z moim gluptaskiem, wymysla co noz nowe rzecy, a ja chodze i sprzatam po niej :ico_nienie: !!!!!!!!!!!

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

08 lip 2009, 13:07

Dołączam się do życzeń :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla naszych jubilatek.
Wisieńko Tobie także spóźnione, aczkolwiek szczere życzenia :ico_tort: :ico_tort:
Ja też zazdroszczę (pozytywnie) wakacji. My też będziemy w domu z powodów podobnych do wisieńkowych.
Zlew taki mi się podoba, właśnie taki kolor. Był jeszcze zielony, niebieskie, czerwony i czarny, ale ja chcę właśnie taki. Stal nierdzewną ciężko utrzymać w porządku, ale ta nawet się nie palcuje. Nie wiem od czego to zależy.
Pruedence super Cię przeczytać. Cieszę się z postępów Tosieńki.
Janiołku taka przerwa Wam dobrze zrobi. A najważniejsze, że umie się przyznać do problemów. Mojemu M przychodzi czasem to naprawdę ciężko.
Amelka śpi już bez pieluszki. Bałam się okropnie nocy i też ją kładłam w pielusze, ale skoro od dwóch tygodni wstawała z suchą, to stwierdziłam, że spróbujemy. Na razie nie zsikała się. Za to ma wysypkę na całym ciele i nie mam pojęcia, od czego. Ani nie je nowych rzeczy, ani nie pije. Nie zmieniałam proszku do prania, płynu do płukania. Wcale jej to nie schodzi. To już tydzień, jak się utrzymuje.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość