Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

08 lip 2009, 12:52

Mojej małej nawet szybko wyszedł ząbek. Miała temp, katar i strasznie nieznośna była. Myślałam, że to przeziębienie a pani dr powiedziała, że zęby idą i za 2-3 dni coś się wykluje i tak było! Ola śmiesznie wygląda z tym jednym ząbkiem :ico_oczko: nie jest jeszcze duży ale taki ostry, że hej! wczoraj ugryzła mnie w sutka to aż mi łzy się zaszkliły z bolu. wkłada sobie smoczek odwrotnie do buzi i już cała rączka jest pogryziona, tzn takie ma rowki jakby ktoś żłobił dłutem tak mała skrobie tym zębem :ico_oczko:

robię własnie z mamą jagodzianki, mniam mniam

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

08 lip 2009, 12:59

dr powiedziała, że zęby idą i za 2-3 dni coś się wykluje i tak było!
u nas tak mowi 3 miesiace i nic..ale na szczesie niunia nie jest marudna i nic jej nie jest

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

08 lip 2009, 13:00

aniabella moj tez woli jesc deserki, ale zupki daje prawie codziennie, bo dziecko trzeba do wszystkiego przyzwyczajac.

my na razie nie zaobserwowalismy zadnej alergii :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ja mojemu wlasnie zblendowalam surowe jabluszko z marchewka i maly wszystko zjadl, pozniej dam mu jarzynki z kurczakiem.

a wiecie co moja mama slyszala :ico_olaboga: mowila ze jakiejs dziewczynce 3 letniej zaczely roznac piersi a inna dostala okresu taka malutka. no i wiadomo od czego...mamy kupowaly dzieciom codziennie i robily obiadki z mieskiem z kurczakow, a to wszystko w sklepach sztucznie pedzone i napakowane hormonami. normalnie szok! :ico_olaboga:

ja na dniach dostane kurczaczka mlodego od tesciowej to sobie bede robic z tego zupki, przynajmniej wiadomo ze nie ma zadnych hormonow :ico_sorki:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

08 lip 2009, 13:00

robię własnie z mamą jagodzianki, mniam mniam
mianmmmmm też bym zjadła :-D

synek pospał 30min i znów marudzi, ciągle coś chce ściągać i wkładać do buźki

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

08 lip 2009, 13:01

milutkaja juz sie w pon przekonam czy odczulenie na mleko pomogło..bo ona mi po kazdym odczuleniuu sprawdza i dopiero jak nie pomogło to odczula drugi raz

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

08 lip 2009, 13:01

mój wszystko chętnie je :-)

[ Dodano: 2009-07-08, 13:04 ]
a wiecie co moja mama slyszala :ico_olaboga: mowila ze jakiejs dziewczynce 3 letniej zaczely roznac piersi a inna dostala okresu taka malutka. no i wiadomo od czego...mamy kupowaly dzieciom codziennie i robily obiadki z mieskiem z kurczakow, a to wszystko w sklepach sztucznie pedzone i napakowane hormonami. normalnie szok! :ico_olaboga:
:
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: dziwny przypadek :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

08 lip 2009, 13:07

u nas tak mowi 3 miesiace i nic..ale na szczesie niunia nie jest marudna i nic jej nie jest
także ja mogę powiedzieć, ze mielismy farta z tą diagnozą bo np mojej sąsiadki synek ma 8 m-cy a już od 4 m-ca męczy się strasznie z zabkowaniem. dr im powiedział, ze to kwestia dni ew tygodnia a tu tyle miesięcy i nic. rodzice już szału dostawali od wrzasku, mały ciągle dostawał czopki przeciwbolowe. aż w końcu dostał uderzeniową dawkę wit D i kilka dni temu pojawił się pierwszy ząbek :-)
mamy kupowaly dzieciom codziennie i robily obiadki z mieskiem z kurczakow, a to wszystko w sklepach sztucznie pedzone i napakowane hormonami
dlatego ja jem indyka, ma podobno mniej tych całych hormonów. a dla niuniu zupki będę sama miksować, narazie tylko raz kupiłam na spróbowanie jarzynową i ziemniaki z dynia a tak to sama będę robić. nam dr powiedziała zeby mięsko wprowadzić jak mała skończy 6 m-cy

[ Dodano: 2009-07-08, 13:08 ]
synek pospał 30min i znów marudzi, ciągle coś chce ściągać i wkładać do buźki
to samo u mnie, Ola już nie śpi, obudziła się własnie i już marudzi, ssie wargi i dziwne miny robi bo cos jej tam przeszkadza w buzce

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

08 lip 2009, 13:17

aż w końcu dostał uderzeniową dawkę wit D i kilka dni temu pojawił się pierwszy ząbek :-)
no my niesety nie mozemy szalec z wit D3 bo niunia juz ma prawie zarosniete ciemiaczko

Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

08 lip 2009, 13:22

no tak, to musi zawsze lekarz zadecydować indywidulanie w przypadku każdego dziecka. idę nakarmić małą bo już się kokosi i jęczy to dam jej cyca i będzie cicho przez chwilę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

08 lip 2009, 13:28

dziewczynki czy mozemy prosic o głosik :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość