Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

09 lip 2009, 14:28

narazie z tego co dostaje to na nic nie jest uczulony, odpukac, zobaczymy dalej..
_________________
TO DOBRZE MOJA NIESTETY SKAZOWIEC ALE JUZ ODCZULAMY

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

09 lip 2009, 14:39

oo, dziękuję dziewczyny :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

tak, mleko zabieramy ze sobą, w sumie jedziemy na 20 dni, licząc z drogą i bierzemy 3 opakowania, choć on ostatnio tak mało je, że pewnie tej 3 puszki nie otworzymy, ale przyda się bankowo... no i jak wrócimy to kupimy juz kolejne mleko te "następne"

oo, o huggiesach w bierdonce zapamiętać muszę, ba! juz sobie w notesie zapisałam :-D też zabieramy ze sobą, ale jak zabraknie to będę wiedziała, gdzie pójść...

ja Alkowi kupiłam ciasteczka z Heinza, ale one są do rozpuszczania w mleku lub wodzie na papkę, a dla starszych dzieci do gryzienia :-) więc my tak pół na pół, rozcierałam mu o ząbki pól ciacha i zaciesza bardzo, a jak odgryzie większy kawałek i się dławi, to go ratuję :-D dlatego nie mogę się doczekać biszkopcików polskich i chrupek kukurydzianych :-D sama za nimi tęsknię :-D :ico_puknij: :-D

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

09 lip 2009, 14:39

My byliśmy na spacerze i po powrocie o 14 młody zjadł obiad a teraz "czyta" katalog z Avonu :-D już strzępy zostały :-D :-D

Bartek też dziś dostał biszkopta rozmoczonego w soczku. Wczoraj kupiłam paczkę zwykłych biszkoptów z Lu.

A tak generalnie to jadł już nawet truskawkę w gryzaku do owoców, po troszkę daję mu różne rzeczy do spróbowania, bo on aż się cały rwie jak widzi, że my coś jemy. Chłop dał mu nawet polizać parówkę :ico_puknij:

ananke ja pampki kupuję w Realu albo Carrefour bo są fajne promocje. A jedzonko w Rossmanie lub Kauflandzie bo jest najtaniej, a czasami też w Realu. Niestety u mnie nie ma Tesco

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

09 lip 2009, 14:41

aa, pół żółtka dałam wczoraj pierwszy raz do dupki, dziś dostał pierwszy raz pierś z kurczaczka i tak będę na zmianę dawała :-) no i obserwuję :ico_sorki:

a gluten podaję tak, jak gaga (noo, chyba ciut mniej) ale właśnie wczoraj dostał deserek dla dzieci od 6go miesiąca i tam już gluten był, nic mu nie wyskoczyło po takiej większej ilość produktu z glutenem, więc chyba nic mu nie będzie już... zresztą dostawał tyle czasu do zupek a ostatnio też do śniadaniowych kaszek dosypywałam takiej z glutenem :-)

[ Dodano: 2009-07-09, 14:42 ]
A tak generalnie to jadł już nawet truskawkę w gryzaku do owoców, po troszkę daję mu różne rzeczy do spróbowania, bo on aż się cały rwie jak widzi, że my coś jemy. Chłop dał mu nawet polizać parówkę :ico_puknij:
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: noo, ja od 2 tyg też mu daję różne rzeczy :-) aż się trzęsie z radości, jak widzi gryzak do owoców :-D ostatnio kupiłam morele i takie kwaskowate były, to aż go trzepało, ale nie oddał :-D

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

09 lip 2009, 14:46

http://photos04.allegroimg.pl/photos/or ... 77302337_3
Zastanawiam się nad kupnem takiej parasolki. Co o niej sądzicie?

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

09 lip 2009, 14:47

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: noo, ja od 2 tyg też mu daję różne rzeczy :-) aż się trzęsie z radości, jak widzi gryzak do owoców :-D ostatnio kupiłam morele i takie kwaskowate były, to aż go trzepało, ale nie oddał :-D
mojemu akurat kwaśna truskawka się trafiła - krzywił się, ale też nie dał sobie zabrać. A poza tym daję mu czasami pić z niekapka nawet nie najgorzej mu idzie jak już przestanie się buntować, że to nie smoczek

Wrzuciłam na You tuba filmik Bartka z butelką, ostatnio jak się dorwie, to nie da sobie zabrać, muszę wlewać do butelki po 30 ml, bo oddaje dopiero jak skończy :-D

[ Dodano: 2009-07-09, 14:49 ]
Zastanawiam się nad kupnem takiej parasolki. Co o niej sądzicie?
Rqagazza coś nie działa ten link :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

09 lip 2009, 14:52

Ragazza fajna, widze ze wszystko ma co powinna :ico_brawa_01:

wczoraj moja mama dala malemu polizac kanapke z kielbaska ze sloika :-) super otwieral buzke :ico_szoking: :-D

biszkopty juz kupilam, ale zwykle no i w sumie to nie wiem jak mu je dawac :ico_noniewiem:

moj maly tez duzy chlopak. bedzie juz wazyl grubo ponad 8 kg, 15 lipca sie przekonamy no i od razu wypytam sie o wszystko lekarki :-)

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

09 lip 2009, 14:53

moj prawie wszystkie sezonowe owoce jadl, zreszta nie chce sie domyslac co mu rodzice daja jak mnie nie ma, bo rozpuszczaja go strasznie...

gaga22, moj tez sam butelke 3ma i oddaje jak jest pusta..wiec tez mniej daje mu do picia,

od paru dni rzuca wszystkim co w rece mu wpadnie wszystko laduje na 2 koncu pokoju albo na korytarzu bo drzwi wszedzie pootwierane...

Ragazza555, ladny wozeczek :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

09 lip 2009, 14:53

ja wlasnie sobie smaze ziemniaczki w plasterki bo cos mnie naszlo, jak wroci maz to chyba zrobie schabowe z takimi ziemniaczkami bo pyyycha :-)

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

09 lip 2009, 14:53

Rqagazza coś nie działa ten link
hmmm mnie się otwiera :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości