mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

09 lip 2009, 17:58

no wysłałam na ten meil z którego do mnie wysyłałaś :-)

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

09 lip 2009, 18:00

Ale nic nie doszlo :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

09 lip 2009, 18:00

Witam!
sorki,ze nie zagladalam :ico_sorki: choc od zeszlego piatku mam wolne :ico_oczko:
Ale tak jakos nie mialam czasu...
Od poniedzialku przyzwyczajamy sie do przedszkola (razem ze zlobkiem tutaj jest)....Jutro znowu idziemy a od poniedzialku - Ola i Filip zaczynaja juz na "powaznie" bo codziennie od 8 do 13 beda chodzic...

We wtorek dodatkowo bylismy jeszcze na szczepieniach - Hib/Men C i MMR...my teraz mamy spokoj az do 3,5 roku...bo wtedy jest dawka przypominajaca mmr jak sie nie myle.... :ico_noniewiem:
Jutro na wieczor ide juz po raz pierwszy na nocke (4 nocki z rzedu beda)...Nie wiem jeszcze jak to bedzie - mam nadzieje,ze ok...

Mialam dzis kosic trawnik ale sie rozpadalo :ico_olaboga: a w dodatku ledwo co wyjelam pranie z pralki - no i nie mam jak je rozwiesic :ico_noniewiem:

riterka gratuluje kolejnej fasolki :-D :ico_brawa_01:
edulitka trzymaj sie i odpoczywaj duuuzo
asiapanda milo ze zajrzalas i karola sie znalazla :ico_haha_01:

Moja Ola tez jest z tych "wiekszych" i nosi 110 116 (choc niektore ubrania sa za szerokie (np. spodnie i jej z tylka spadaja :ico_oczko: ). Ale swoje wazy - 17kg :-D
edulitko, twoja Niki to rzeczywiscie Calineczka :ico_oczko: bo nawet moj Filip nosi ubranka na 86-92 i wazy 12kg :-) (ale chyba tylko moje dzieciaki jakies takie ogromne :ico_oczko: z natury sa)

Pampersy na noc - hmmm.....my od poniedzialku spimy bez i jest super (puk, puk - zeby nie zapeszac :-D ) - zaluje,ze wczesniej sie nie zdecydowalam :ico_noniewiem: bo sucha pieluche miala juz od dawna....Ale uwazam,ze to przychodzi samo :ico_oczko:

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

09 lip 2009, 21:00

mazia***, dzieki za foteczki,superanckie.Matyldzia faktycznie jest nizsza od mojej ale za to Martynka jaka pannica :ico_szoking:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

09 lip 2009, 23:02

Hej!
karola :-) :-) Ja cię oczywiście pamiętam :-) Może jakieś fotki podeślesz? Ja niestety mam kłopot ze zgraniem, ale jutro mój mi wrzuci do swojego komputera i na pewno wyślę. Maciej od dwóch dni pięknie reaguje na siusiu, dziś w dzień spał bez pampersa i było sucho, ale nocą jeszcze pija :ico_wstydzioch: , więc jeszcze nie zaryzykuję.. Chyba...
maziu, a od ciebie nic nie dostałam...
Maciuś też niewysoki, ma 92 cm i nosi rozmiar 98. Nie narzekam, bo w ciągu 10 miesięcy urósł 12 cm.
kati, Ola ma naprawdę dluuuugie nogi, po mamusi, bo pamiętam, że pisałaś, że jesteś wysoka.
riterko, leż kochana, leż :ico_brawa_01:
edulitko, ty też wypoczywaj.
Witaj felicity!

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

10 lip 2009, 00:12

a ja jak zwykle wieczorową porą-jak ten brunet :-D

Tak na początak to gratuluję Fasolki naszej Riterci.
Mam nadzieję,że marzenia o Lence się spełnią :ico_oczko:
ja zdjęć ani od mazi ani kati nie dostałam,więc podziwiać dzieciaczków nie mogę.poproszę aaneta25@interia.pl

Edytko nie jesteś wybrakowana,nawet tak nie myśl.Taka twoja natura,że twoja szyjka słabiutka.Fajnie,że masz pomoc w siostrze :-)

u nas rozmiar ubrań od 98 do 110.Joachim długi na 103cm i waży troszkę ponad 14 kilo
Mam problem ze spodniami.Wszystkie musimy zakładać na szelki.Taka chudzinka z mojego Joachimka-chudzinka która wcina dużo a po nim nie widać,że je.

Z pampersami pożegnaliśmy się na dobre gdzieś na poczatku kwietnia.Zaczęliśmy w lutym.Z wzlotami i upadkami.W dzień zrezygnowaliśmy a zakładaliśmy na noc i na wyjścia. Ale któregoś razu postanowiłam,że juz definitywny koniec z pieluchami. I tak jakoś z dnia na dzień zrezygnowałam z pampersów na wyjścia potem w nocy.Teraz już woła w nocy jak chce siku,choć nadal mu ceratkę pod prześcieradło kładę.Na podwórku jak się zabawi to zdarza się wpadka.A jak widzę,że przestępuje z nogi na nogę,to pod krzaczek idziemy sikać. Gorzej ma z kupą.Tu jeszcze się uczy kontrolować.Jakoś mu z tym gorzej idzie.Tak więc Karola zdejmuj pampersa Bartkowi.Zobaczysz,że nim się obejrzysz załapie o co chodzi z sikaniem.

U nas bunt jakby przycichł.Nadal uwielbia piszczeć i płakać na zawołanie,ale jestem cierpliwa-kiedyś mu przejdzie.Jesteśmy na etapie "co to?" i zaczynają się lęki u Joachimka.Potwornie boi się wszelkiego rodzaju owadów.Jak zobaczy mrówkę na zjeżdzalni to propnuje aby zmienic plac zabaw :-D mamy też problemy z siku na podwórku bo włańcza mu się wyobraźnia i widzi,że tak chodzą pająki i woła,ze idziemy sikać do domu. Nie wspomnę o przypadkowej muszce na szybie...ale to podobno normalne u 3 latków,że zaczynają bać sie ciemności owadów itp.
Mery to Kornelek taki miłośnik dwuch i czterech kólek jak mój Joachim :-D Wszystkie jeżdzące począwszy od rowera na 4-kókach,samochodzikach,motorkach a skończywszy na spacerówce.

tyle.ciekawi mnie nieobecność Iwci.Pewnie wakacjuje u rodziców.
to tyle.

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

10 lip 2009, 08:02

Witam z samego ranka :-) Dzisiaj czeka mnie mały zawrót głowy czworo dzieci :ico_olaboga: Kolezanka idzie na wesele i mi dzieciaczki zostawia :-) Ale będzie zabawa :ico_brawa_01: Chloee podaj mi jeszcze twój meil bo na jakiś wysłałam, może był już nie ważny :-) Anetko tobie już też wysyłam :-) Dzionek zapowiada się słoneczny :ico_brawa_01: Więc najlepiej go spędzimy w piasku :-D Mojej Matyldzi skórka schodzi z plecków i tak cała noc popłakiwała bo ją swędziało :ico_olaboga: Kati moja Matynka już idzie do pierwszej klasy :-) Długo była malusia, malusia ale od dwuch lat to tylko słysze mamo to już za małe, a to za ciasne :-) Rośnie, rośnie jak na drożdżach, teraz je lepiej karmic niez ubierac :-D Tym bardziej że jak jej ostatnio sama kupiłam sukienke to się obużyła i się pyta męża " a komu się to podoba????" :ico_olaboga: Ide bo u mnie wojna, ciekawe co będzie jak będzie cała czwórka :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

10 lip 2009, 08:58

Hej!
Ja tez przypomne swoj mail: paula.bent@poczta.fm bo chetnie obejrze wasze skarby :-D

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

10 lip 2009, 09:29

matko jak za dawnych czasów wszyscy wracają cudnie :D
Maziu dziękuje za fotki dziewczynki masz cudowne a i cała rodzinka fajna
Anetka, felicity witajcie
Felicity ja wysyłam fotki ale czekam na wasze :-D

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

10 lip 2009, 11:56

Witam :-D
Ale tu sie ruch robi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super,moze wkoncu troche sie u nas ruszy :ico_sorki:

aaneta25, felicity001, zaraz wysle foteczki,wybaczcie ze o was zapomnialam :ico_sorki: :ico_sorki:

Wpadne do was pozniej bo zarz wychodze i jestem tylko tak z doskoku.
Milego dzionka zycze :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość