79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

08 lip 2009, 14:15

Witajcie:)
melduje sie po urlopie...
myszę poczytac bo nie wiem co u was slychac wiec wiecej napisze potem :-D

[ Dodano: 2009-07-08, 23:24 ]
Witam witam...

ale mi miło dziękuję ślicznie za zyczenia ale jest mi ciężko z myślą ze to już 3 z przodu....
Wszystkiego najlepszego składam Janiołkowi i Wisience STO LAT...
Martunia widzę ze tobie tez sie szykują fajne wakacje gratuluje sesji...
Yvon a jednak juz możecie zaczynać a mowilas ze wrzesien... zazdroszcze tego urzadzania ja tez bym uzadzala jakbym miala za co...
Preudenc no wlasnie a dlaczego my jeszcze nie widzialysmy twojego nowego brzuszka?
Kasia3 ale cie rozumiem odnosnie siostry mam dokladnie to samo zawsze faworyzowana wszystko na tacy podane a to ze ja sobie sama radze od kiedy pamietam tego nikt nie docenia i tak ku.. sie przyzwyczaili ze nie mam co liczyc na jakakolwiek pomoc...
Janiolku co do facetow to ja bym chyba ubila ale ja tez mam ostatnio nerwa na mojego Ryska wiec nie jestem obiektywna...
Karolinko a moze wam wyjdzie juz na wczasach ja planowalam wlasnie zrobic Kacpra w Turcji ale nie wyszlo... milego wypoczynu...
My wróciliśmy w poniedzialek ale dopiero dzisiaj doszlam troche do lady z mieszkaniem i z kacem ktorego sie nabawilam rozpaczajac po skonczeniu 30-stki... Wesele sie super udalo nie pamietam kiedy sie tak wybawilam Kacpra polozylismy na gorze w hotelu i nasza elektroniczna niania sie sprawdzila... zreszta Kacpre byl koszmarnie padniety... na drugi dzien nóg nie czulam bo sie tyle natanczyłam. pogode mielismy piekna praktycznie do niedzieli bylo pieknie nawet woda sie troche nagrzała ze mozna bylo wejsc i sie popluskac... Kacper byl wniebowziety ale tez koszmarnie nieznosny mometami bo wiecznie zmeczony... a wrazen mu nie oszczedzalismu bylismy z nim nawet na festiwalu fajerwerkow i ogladalismy sztuczne ognie na plazy fajowo... duzo by pisac generalnie super odpoczelismy i odreagowalismy ale powrót do rzeczywistosci bardzo ciezki... Rysiek wczoraj juz wyjecjal i teraz go naprawde duzo w domu nie bedzie ale mam nadzieje ze zarabiac zacznie konkretnie... troche ten moj maz mnie rozczarowal w urodziny bo tekst choc kupie ci bielizne nie jest tym o czym marzyłam na 30ste urodziny tez o to sie z nim pożarłam bo ja to zawsze z tortem i szampanem czekam i robie niespodzianki odwdziecze mu sie za rok... ale to nic pisalam wam ze moja mamusia mi rzucila sluchawka i olala mnie totalnie jak ja prosilam zeby zajela mi sie psem... od tej pory zero kontaktu nawet na moje urodziny nie zadzwonila z glupimi zyczeniami a to juz chyba przegiecie nic mnie tak nie zaboloal wszyscy pamietali nawet moja byla wspolniczka zadzwonila z zyczeniami a moja mamusia ma mnie w nonono ciekawe jak sie zachowa na Kacpra urodziny? Psa zostawilismy u mojej kuzynki ktora troche zaniedbywalam ale tez jest teraz okazja zeby to nadrobic... byli zachwyceni psem i mam juz teraz gdzie psa wozic bo bardzo te moja psine polubili wyobrazcier ze opiekawala sie ta podobno grozna psina 3 malymi kotkami az bylam w szoku... zreszta tez z nimi tak popilam ze nie moglam na drugi dzien z wyra wstac... jednak wiek z rozumem nie idzie w parze :ico_oczko:
powklejak za chwileczkje troche fotek.

[ Dodano: 2009-07-08, 23:36 ]
[img][img]http://images44.fotosik.pl/159/288cb9e72f3fc007med.jpg[/img][/img] [img][img]http://images46.fotosik.pl/159/fe849e89ca719477med.jpg[/img][/img] [img][img]http://images50.fotosik.pl/159/42341cc5914bd551med.jpg[/img][/img] [img][img]http://images37.fotosik.pl/155/b5fe5b2703e68227med.jpg[/img][/img] [img][img]http://images49.fotosik.pl/159/a3bc9ac2b5f3d793med.jpg[/img][/img] [img][img]http://images47.fotosik.pl/159/22046c2608fadc51med.jpg[/img][/img] [img][img]http://images41.fotosik.pl/155/8daabb4be9b0bb02med.jpg[/img][/img] [img][img]http://images49.fotosik.pl/159/cddf99212f46a7a9med.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 2009-07-08, 23:44 ]
[img][img]http://images48.fotosik.pl/159/7a09ee785c4818aamed.jpg[/img][/img] [img][img]http://images46.fotosik.pl/159/95bf597c42cea075med.jpg[/img][/img] [img][img]http://images41.fotosik.pl/155/a9851dda9bc14264med.jpg[/img][/img] [img][img]http://images48.fotosik.pl/159/6e282265954cb240med.jpg[/img][/img]

i jeszcez z wesela szkoda ze nie umiem wsadzic filmu na yutube bo bym wam pokazala jak moj syn tanczy...

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

09 lip 2009, 08:59

Anita, fotki super!!!! Fajnie, ze troche udało się Wam odpoczac. :ico_oczko: Nie martw sie, Kochana, faceci tak maja. Moj R tez sie zapytal w moje urodziny wieczorem" to co chcesz zebym ci kupił? :ico_zly: Ale w sumie bylo mi to na reke, bo postanowilam kupic obraz, ktory robi sie ze zdjecia i tym spos,obem bedziemy mieli duzego Szymka na scianie w pokoju :-D

Ale ja wczoraj mialam jazde z tesciowa.... :ico_olaboga: Wieczorem, jak bylysmy same zapytala sie czy jestem na cos obrazona, wiec powiedzialam ze tak i na co. I sie zaczelo. :ico_zly: Nie bede wam streszczac calej rozmowy, ale dowiedzialam sie min, że "jestem pchła niechlojka" "klamczucha", "kretaczka", "buntuje ryska przeciwko niej" i "niestety takiej synowej ona sobie nie wybra;la" to tak w telegraficznym skrocie. Oczywiscie sie poplakala i powiedziala ze jestem niesprawiedliwa, ale trudno. Ja tez przez nia nie raz plakalam a teraz powiedzialam ze nie dam sie w taki sposob traktowac i juz :ico_zly: wiecie ze nawet troche mi przeszlo jak sie z nia tak spielam?

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

09 lip 2009, 12:08

Wisienko to widze ze ze wszystkimi to tylko na odleglosc a zwlaszcza z mamusiami wlasnymi i mezowymi...

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

09 lip 2009, 13:22

Anita super ze odpoczynek się udał :ico_brawa_01: !!!Faceci to zawsze na łatwiznę idą :-D !!!Zdjęcia super, nie omieszkałam walnąć komentarza na nk :ico_brawa_01:

Wisienko bardzi mi przykro, że masz taka teściową...Ja bym nie wytrzymala jakby moja mnie tak obrazała :ico_szoking: bardzo dobrze, że się rozpłakała bo takich rzezcy się nie robi!!!!Na szczęście już nie będziecie musieli mieszkać razem i widywać się tak często :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Jakieś 3 dni temu przeżyłam szok :ico_szoking: elce już rosną 6tki :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: jakoś wcześnie chyba....
Dzis wracamy już do Krakowa i zabieramy ze soba mojego brata. Będzie wesoło, Nelka go ubustwia więc tym bardziej fajnie że jedzie!!!Idę gotować obiadek...

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

09 lip 2009, 13:35

Anitko zdjęcia super,a na weselu wyglądałaś bajecznie. Zazdroszczę odpoczynku. Powroty po wakacjach są zawsze trudne. Mąż pewnie nadrobi z urodzinami, a też dałaś mu do myślenia. Co do mamy, to przykre, ale się pewnie zreflektuje i będzie jej dopiero głupio.
Wisieńko najważniejsze, że lepiej się czujesz po tej rozmowie. Męża nastawiać nie musisz, bo stoi za Tobą murem, a swój rozum przecież ma. Mój czasem, jeśli chodzi o jego rodziców, to jest bezkrytyczny, ale i tak zrobił olbrzymie postępy. A jak widać z relacji, to i twoja teściowa była obrażona. Trudno, czasem tak trzeba porozmawiać. Najważniejsze, że jest ci lepiej po rozmowie. A reszta się ułoży. Zazdroszczę Ci też, że mąż za tobą murem stoi i że, mimo wszystko, mogłaś szczerze powiedzieć teściowej, co Ci leży na wątrobie. Ona Tobie też. Trudno, bolało, ale będzie lepiej. Ja z moją teściową wątpię czy kiedykolwiek porozmawiam. Według niej to ja się burmuszę, a nie mam powodu. A rozmowa to przecież jaka, o czym, skoro jest w porządku. Naprawdę zazdroszczę Ci. Było trudno, ale najważniejsze, że masz to za sobą, a co Cię nie zabije to wzmocni. Atmosfera przynajmniej nie jest zawiesista i możecie normalnie funkcjonować.

[ Dodano: 2009-07-09, 13:38 ]
No MArtuuniu z tymi 6. to prawdziwy :ico_szoking: Amelka też grzebie ciągle w buzi, ale 5 nie widać. Cóż, to gotuj i życzę udanej zabawy.

sylwia77
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 21 mar 2007, 22:31

10 lip 2009, 11:50

Witam wszystkich po urlopie.

Mam Wam tyle do napisania, że nie wiem od czego zacząć.

Ale macie fajnie, że wasze dziewczynki nie robią już w pieluchę ja mogę tylko pomarzyć. Patryk nie chce na nocnik siadać i już nie wiem jak go przekonać.

Anita zdjęcia super. Czy to Ustka? My mamy jechać tam 16 sierpnia, tylko jeszcze nie wiem czy wypali i wole nie zapeszać.

Faceci już tak mają, że jakoś nie potrafią zrobić swojej kobiecie żadnej niespodzianki na urodziny. Chociaż mój akurat na moje 30-te zrobić wyjątek i kupił mi kolczyki w APART. Raz mu się udało zrobić niespodziankę i nigdy więcej.

W skrócie napisze Wam jak było na wczasach. Domki z Vacansoleil super extra, nówki sztuki. Camping Union Lido wprost cudowny. Mnóstwo atrakcji dla dzieci i dla dorosłych. Piękna roślinność, oczka wodne, mostki. Jednym słowem otoczenie cudowne. Pogoda była bardzo zmienna. Codziennie były burze, albo deszcz przez pare minut dziennie a potem wychodziło słońce i robiło się ciepełko około 26-27 stopni. Codziennie można było się opalać, ale 30-stopniowych upałów nie było.
Przez te cholerne ulewy jechaliśmy do Włoch z Wrocławia 14 godzin. Bardzo padało w Czechach i Austrii i musieliśmy momentami zwalniać do 80 na godzinę. Ale Patryk bardzo dobrze drogę zniósł. Muszę go pochwalić, w ogóle nie marudził, ładnie się bawił w samochodzie w jedną i drugą stronę.
Na miejscu też go coś wysypało i dostał w jeden dzień gorączkę ponad 38 stopni. Przypuszczam ,że przeszedł różyczkę bo miał takie czerwone kropeczki na całym ciele. Poza tym nic mu nie było i cały pobyt dobrze zniósł. Acha przestał mi jeść, miał tyle atrakcji w koło, że nie miał czasu na jedzenie.

Moja mama też mnie rozczarowała na wczasach, bo nawet 5 minut mi nie przyszła popilnować Patryka. Miała do towarzystwa moja 40-letnią kuzynkę i nie w głowie jej było pilnowanie wnuków. Były ciekawsze atrakcje w koło.

Moja siostra dostała gorączkę 40 stopni i przeleżała 2 dni w łóżku. Chyba przesadziła ze słońcem, czapki nie założyła na głowę i mało udaru nie dostała. Ale skończyło się dobrze.
Na wczasach jeszcze bardziej wyszło, że mamy całkiem inne podejście do wychowywania dzieci i były zgrzyty. Jej 3 letnia córka wszystko zabierała Patrykowi i według siostry to Patryk miał cały czas jej ustępować zamiast tłumaczyć Milenie, że zabawkami trzeba się dzielić. Poza tym Milenie wszystko wolno, zero dyscypliny. Miesza w szklance z gorącą herbatą, decyduje sama w co ma się ubrać, co jeść. Jednym słowem ona rządzi rodzicami a nie rodzice nią. Koniec końców powiedziałam jej co myślę i chwile atmosfera była nie za ciekawa a później się rozeszło.

Zapomniałam o jeszcze jednym. Patryk bardzo ładnie mi tam spał. Budził się dopiero koło 9. Wyspaliśmy się przynajmniej. Rok temu wstawał miedzy 5 a 6, a teraz taki postęp. Niespodziankę nam zrobił.

Ostatecznie urlop można uznać za udany. Teraz mam lenia i w pracy mi się nie chce siedzieć. Jak znajdę chwile to wstawię zdjęcia.

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

13 lip 2009, 14:43

w końcu działa ta strona.
Sylwio, to widzę, że wakacje udane. Super. Czekam na zdjęcia.
A ja jestem po rozmowie z teściami i cieszę się z niej bardzo. Wyjaśniliśmy wiele rzeczy i się dobrze skończyło, choć zaczęło bardzo ostro i naprawdę trudno było ocenić, jak może się skończyć. Ale warto było. Ja się lepiej czuję, jest normalnie i na luzie. Oni też wiele rzeczy wyjaśnili i wiele zrozumieli. Zobaczymy jak to pójdzie dalej.
Muszę też pochwalić mojego męża. Stał za mną murem. Zupełnie inaczej niż w rozmowie ze mną. Bardzo byłam mu wdzięczna i tak naprawdę zobaczyłam, jak niesprawiedliwie go oceniałam. Chyba wszystko idzie ku lepszemu.

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

14 lip 2009, 21:51

Witam:)
wkoncu was znalazlam moje kochane a jak sie stensknilam... juz myslalam ze was nie zobacze :ico_oczko:
Sylwia gdzie obiecane zdjecia... fajnie ze wypoczełaś i ze Patryk sie tak super spisał dzielny chlopak. Moj Kacper tez nad morzem nic nie chcial jesc... i rzeczywiscie byla to Ustka...
Yvon no to fajnie ze atmosferka z tesciami sie poprawila no i barwa dla meza jednak rowny chlop...
Martunia u nas tez zeby ida i tez juz widze 6 na dlole...
Wisienko a gdzie zdjecia z mieszkania pochwal sie jak sie urzadziliście a tesciowa sie nie przejmuj histeryczka moja matka ma to samo jak nie ma argumentów to wali wlasnie z takiej grubej rury.
U nas tez sie dzialo wspomniane 6-stki i na dokladke angina od piatku Kacper mi goraczkowal wczoraj dopiero mu troche puscilo wkoncu ladna pogoda a my siedzimy w domu ja oczywiscie mam zdrowo przerabane bo zawsze jak jest Rysiek potrzebny to go nie ma ale jakos sobie radzimy chyba lece jeszcze na energii z nad morza...
Wyobrażcie sobie ze moja matka sobie o mnie przypomniala( czyt. urodziny) przyjechala do mnie w piatek na poczatku sie poklucilysmy az wyszla ale potem pogadalysmy troche i jest dyplomatycznie niby dobrze...

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

14 lip 2009, 23:11

hej Dziewczyny!!!!

nareszcie działa nasze tt :ico_brawa_01:

Sylwia super, że wakacje się udały... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: widziałam na zdjęciach jaka z Ciebie laska :ico_oczko:

Anita ja zawsze wiedziałam że nasze dzieciaki to są dla siebie przeznaczone, nawet te 6tki rosną w tym samym czasie :ico_oczko:

Yvone bardzo się cieszę, że rozmowa się udała, wielkie brawa dla męża, że stał po Twojej stronie!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Nelka już łazi cały dzień w majteczkach, na razie na noc zakładam pampersa, bo czasem siknie raz w nocy, a czasem wytrzyma do lata. Ale jak kupię podkłady do lóżeczka to już bedzie spała bez :-D :-D :-D :-D Jutro jedziemy do mojej Mamy i wracamy w niedziele. Nelka uwielbia tam być, więc tym bardziej fajnie :-D Taka się mądra zrobiła ta moja księżniczka :ico_brawa_01: Jutro Wam napiszę jakie ma pomysły :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

15 lip 2009, 11:19

Ja tez Was znalazłam, a już myślałam, że forum zakończyło swoja działalnośc.

Urlopowiczki kochane, fajnie, ze wypoczęłyście i wakacje się udały. Sylwia, współczuje powrotu do pracy i rutyny dnia codziennego. Niestety takie jest życie.

Yvone, :ico_brawa_01: dla męża. Może w końcu zrozumie. I ciesze się bardzo, że z teściami jakoś się powoli układa. Mam nadzieje że to na dłuższą metę.

Anita, pewnie rozmowa z mamą nie należała do najprzyjemniejszych, skoro wyszła, ale trzymam kciuki, żebyście się dogadały. W koncu to Twoja mama. :ico_noniewiem:

Sylwia i Anita, napiszcie mi prosze na jakim etapie mówienia są Wasze chłopaki. Bo mamy tu zdecydowaną przewagę dziewczynek, które gadają już na całego i nie mam porównania z chłopcami. Mój Szymek mówi bardzo mało albo coś produkuje po swojemu :ico_oczko: A jak jest u Was?

My ciągle coś jeszcze robimy. Mieszkanko zmienia się i zdecydowanie odbiega wyglądem od pierwotnego założenia kolorystycznego itp. Ale poczekam jeszcze na szafe w przedpokoju i wtedy Wam podeślę zdjecia :ico_haha_01: Ciekawe czy Wam sie spodoba. :ico_oczko:

Wczoraj byłam z Maluchem u pediatry, dostał skierowanei do laryngologa, bo ostatnio chrapie w nocy i nie oddycha przez nos. Podejrzewa trzeci migdal ale byc moze sa to zatoki. Zobaczymy :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość