Awatar użytkownika
KarolaGD_30
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:47

12 lip 2009, 12:28

no i odstawilam pieluchy rowniez w nocy, na razie mamy dwie noce bez papmpkow za soba, efekt - pierwsza noc - powodz :-), a druga noc - jak wstawalam do malego, to na spiaco wysadzilam Bartka na nocnik (2 razy) i do rana suchutko!

Chloe - dziekuje za zdjecia, Macius do tatusia bardzo podobny.

Jesli chodzi o wymiary mojego starszaka, to wzrost 98 cm, a waga niecale 16 kg. Ciuszki nosi na 104, ew. 110 jak malutkie.
Ogolnie Bartek wyglada jak chudzielec, wszystko co zje to wyszaleje i wyskacze, bo na miejscu 5 sekund nie usiedzi, ale widze, ze u wszystkich podobne wymiary :-) a ja sie martwilam, ze moj taki chudy...

Pozdrawiam weekendowo i szykuje sie na imprezke mojego tatuska - 60-siatka na karku ;-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

13 lip 2009, 13:23

Witam dziewczynki moja Ida została sama w szpitalu a ja już dziś zostałam wypisana do domu. Na oddziale lezałam na sali z laskami które miały dzieci przy sobie a ja ja bez małej - nawet nie moge jej jeszcze dotykac więc patrze tylko na nią w inkubatorze
Waży teraz 1000 i mierzy 37 cm . Stan jej jest bardzo cięzki i walczy o siebie jak może jest zaintubowana i dzis jeszcze zaczoł sinieć jej brzuszek. przepraszam ale nie mam sił aby pisać jest mi naprawde cięzko wybaczcie

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

13 lip 2009, 13:31

edulita, kochanie 3maj sie,musisz miec duzo sily dla Idusi,mysl pozytywnie,wiem ze to trudno w takiej sytuacji,ale trzeba wierzyc ze bedzie dobrze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Jestesmy wszystkie z Toba i modlimy sie o zdrowko dla malutkiej :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

13 lip 2009, 13:39

Edytka ja również mocno trzymam kciuki za Idusię i modlę się za was!

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

13 lip 2009, 13:49

riterka, witaj :-D
zostajesz na tym forum czy bedziesz na TT??bo ja tu,tamto mi jakos nie podpasowalo.

Awatar użytkownika
asiawiki
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 13 lip 2009, 10:37

13 lip 2009, 13:49

Edytko jesteśmy z Tobą, trzymaj się kochana, dużo zdrówka dla Twojej malutkiej życzę

to ja asiapanda, niestety tamten nick mi nie działa, nie mam pojęcia czemu :ico_placzek:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

13 lip 2009, 14:16

tutaj raczej, ale jak jeszcze raz wyłączą to się przeniosę :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

13 lip 2009, 15:24

HEJ kobiety!!!

Edulitko buziaczek dla Idusi i dla ciebie,bądż dobrej myśli na pewno wszystko się dobrze skończy,trzymam kciuki :-)

Riterciu gratuluję,fajnie tak czytać,że następny maly człowieczek rośnie w którejś z Was :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,odpoczywaj,oszczędzaj się ile tylko możesz :-) ,a i dzieki za fotki,Jaś ślicznie wyrósł,chociaż z tego co piszesz nie jest wysoki,ale jest taki fajniusi,już nie taka chudzinka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kati ,Chloe i Mazia -Wam również dziękuję za foteczki,też cudne dzieciaczki,jak malowane :ico_brawa_01:

Kati niezły horror opisałaś,ja czytałam na WP,że gdzieś tam piraci napadli na statek i nawet pomyslałam o tobie,ale nie myślę sobie to nie możliwe,bo coś byś pisała ,a tu proszę :ico_szoking: .Niech już wraca ten twój T ,bo naprawdę osiwiejesz,ale co, niedługo znów gdzieś wypłynie.Ech ta praca ,każda ma jakieś minusy :ico_noniewiem:

Witam zguby po długiej nieobecności ,oby Wam już tak na zawsze zostało to zaglądanie na forum :-D

widzę,że mierzyłyście swoje maluszki w między czasie ,ja też niedawno Bartka złapałam i ma 95 cm wzrostu i waży 15 kg ,myślałam,ze jest malutki,ale jak byliśmy w przedszkolu,to jesscze mniejsze dzieci były :ico_haha_01:

ja jeszcze na noc zakładam pampersa,ale od 1 lipca to już zupełnie asekuracyjnie,bo nie zdarzyła nam się żadna wpadka,ale wcześniej też bywały suche tygodnie,a potem bum ,to zobaczymy jak dalej bedzie wszystko wyglądało :ico_noniewiem:

cieszę się ,że za mną tęskniłyście :ico_wstydzioch: ,a ja się wybrałam do rodziców (Aneta miała nosa :ico_oczko: )-SAMA ,tzn z chłopakami,ale bez kierowcy (męża).Nie jeździłam też długo,ale bez problemu dałam radę :-D .Najważniejsze to się odważyć i uwierzyć w siebie,ja już mam tyle lat prawko,że wstyd byłby zapomnieć wszystko :ico_wstydzioch:

się rozpisałam,ciekawe czy któras się zmierzy z tym moim postem :ico_oczko: ,a gdzie się przeniosłyście i jak Was tam znaleźć,czy trzeba się od nowa rejestrować -napiszcie coś więcej :-)

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

13 lip 2009, 15:41

Iwcia 33, zgubo nasza kofffan,jak fajnie ze juz jestes :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
niezły horror opisałaś
nic nie mow,ja spac po nocach nie moge,niech on juz wraca bo mnie do czubkow wywioza :ico_sorki:
Teraz sa juz w porcie i myslalam ze tam bezpieczniej,ale nonono....wczoraj wpierdzielili sie znowu piraci na statek ale zostali wyploszeni i uciekli,na szczescie nikomu nic sie nie stalo :ico_sorki: :ico_sorki:

My juz ponad mies.bez pampersa,ale ceratka pod przescieradlem jest,tak na wszelki wypadek,ale nie przydaje sie juz zupelnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Najważniejsze to się odważyć i uwierzyć w siebie,
dokladnie,trzeba przelamac strach,poczatki zawsze sa trudne.
a gdzie się przeniosłyście
od pt nie bylo naszego forum wiec poszlysmy na TT,ale na szczescie juz dziala i wracamy tutaj :-D

Uciekam zaraz na spacerek z Olcia,to do pozniej papa :-D

Awatar użytkownika
KarolaGD_30
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:47

13 lip 2009, 16:03

Edytko - wiara czyni cuda! my wszystkie wierzymy, ze bedzie dobrze, wiec bedzie! Trzymaj sie dla Idy - bo ona teraz tego najbardziej potrzebuje.

Dziewczyny gdzie sie przenioslyscie, co to jest TT? podajcie linka, dzieki.

Podaje swojego maila: caroca1@wp.pl - poprosze o zalegle zdjecia dzieci, dziekuje z gory!

U nas jednak za wczesnie na zdjecie pampersa w nocy :( dzis znowu przescieradlo bylo mokre, nie duzo, nawet Bart sie nie obudzil...

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość