Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

18 lip 2009, 11:54

a ja byłam na spacerze z moim potworem, po drodze chciał zjeść dwa psy :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
normalnie go udusze kiedyś :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: i na zakupy z nim nie pójde, prawie rozerwał mi torbe z bułkami tak sie pienił oszołom i znów mnie podeptał tymi swoimi pazurami... nawet dławik mu nie przeszkadza
za kare bedzie wychodził w kagańcu, i nie obchodzi mnie to ze mu duszno, nie bede sie z nim szarpać na ulicy jak jakiegoś psa mijamy :ico_puknij:

musze sobie humor poprawić :ico_oczko: zrobie sobie kawusie i ide na balkonik plecki opalić :-D i loda wsunąć :-D

Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

18 lip 2009, 11:59

a ja sie pytam gdzie to ochłodzenie, masakra, nastawiłam 2 pranko pierwsze juz się suszy :-D
Dobrze, że mój mężuś wczoraj przyniósł wiatrak z piwnicy bo bym padła....nie ma czym oddychać :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

18 lip 2009, 12:57

a na moim balkonie tropikalny upał, termometr pokazuje 44 stopnie :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
ide pod prysznic :ico_oczko:

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

18 lip 2009, 13:47

heja!
ja dzis pozniej troche,bo jakos nie spalam cala noc,a jak sie zwleklam po 5ej z wrka to mnie na ukladanie papierow w szufladzie naszlo i zdjecia sobie z przed lat poogladalam,kurcze ale bylam mloda i chuda :-D :-D :-D
,mama do mnie przyjechala,to obiad chociaz zrobi-a upal-nie mam czym oddychac-tlenu!!!!!!!!!
uffffff....nowa kuchcnie dzis zamontowali to rosolek sie gotuje
Beata po weekendzie mialas rodzic!
poczekaj,bo ja to po 23im :ico_oczko: :-D lipca
dobra smigam do kuchni po arbuza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

18 lip 2009, 14:27

tak sobie mysle, ze jak bedzie Izuś zakładała nam nowy wąteczek to może zrobimy forum zamknięte, żeby mogły go czytać tylko te z nas, które będą na liście dostępu. wtedy nikt obcy nie bedzie juz nas czytal ani ogladal zdjec.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

18 lip 2009, 14:42

U mnie jeszcze żeby cieplej było to się gotuje od rana, wcześniej grzyby a teraz pizzę robię, no skwar niesamowity, idę na dwór bo troszkę wieje.

Ja też prosiłam o usunięcie konta, bo i po co ma tam być

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

18 lip 2009, 15:01

tak sobie mysle, ze jak bedzie Izuś zakładała nam nowy wąteczek to może zrobimy forum zamknięte, żeby mogły go czytać tylko te z nas, które będą na liście dostępu. wtedy nikt obcy nie bedzie juz nas czytal ani ogladal zdjec.
hmmm... szczerze nie widze takiej potrzeby, po co mamy sie separować? tworzyć szczelną grupę... a w sumie co mamy do ukrycia?
przecież od czasu do czasu na wątki wchodzą rózne osoby spoza "sierpnia" np. ramonka, Małgorzatka, zeszłoroczne sierpniówki... ja sama zagladam na maluszki majowe i sierpniowe z tamtego roku
nie widze tu na forum obecnosci pedofili czy obraźliwych podtekstów zeby sie ukrywać...
a dodawanie zdjęć jest dobrowolne :ico_oczko:
takie moje zdanie...

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

18 lip 2009, 18:36

olala, tak jak Izus sadze, ze nie jest to potrzebne :ico_oczko:

Jejku, ja sie ugotowalam, moje nozki zrobily sie jak dwa male babelki :ico_olaboga:

Acha i chcialam sie dowiedziec, bo ja taka lewa jestem. Znow zaczal mi twardniec brzuch ale nie czuje przy tym zadnego bolu ( na szczescie), tylko, ze on twardnieje tak srednio co 10 min :ico_zly: czy to normalne?? Boje sie, ze znow mnie wezma bolesci w nocy :ico_sorki:
Wprawdzie jutro jade do gina mojego ale tak glupio pytac czy to normalne?

Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

18 lip 2009, 18:57

Mój brzuch to prawie cały czas jest twardy, tylko, że to pewnie przez to, że mam dość mały a niunia duża i wierci sie ciągle :ico_olaboga:
Czy wam też kazano liczyć ruchy płodu.....ja to się chyba zaliczę... :ico_olaboga: przecież to dziecko ma adhd :ico_sorki: :-D

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

18 lip 2009, 19:28

przecież to dziecko ma adhd
, witaj w klubie :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość