Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

22 lip 2009, 20:02

i zasłonki powieszone :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

22 lip 2009, 20:02

Ja po wizycielux,
zmiękczyła się mi szyja i rozwarcie prawie na dwa palce, mam się przyoszczędzić troszkę. No i od piątku ma tydzień urlopu więc nogi na krzyż
Mała prawie dwa kilo ma :-D

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

22 lip 2009, 20:03

Renia0601, no to duża dziewczynka :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-07-22, 20:05 ]
ja mam jutro wizytę, zobaczymy co u mnie słychać i czy Tomuś to nadal Tomuś :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

22 lip 2009, 21:46

No to zrobiłam big zakupki :-D
materacyk i łóżeczko i pościele już zamówione, po wypłacie zabieram się za kilka ubranek i butelki i takie tam...
w tą sobotę przebieram worek ciuszków rozmiarami i piorę i w przyszłym tygodniu pakuję torbę, a niech sobie stoi. Bo ostatnio jak mi lekarz powiedział że główka małego się ładnie odbija to za 5 dni urodziłam, a nie chcę na szybkiego się pakować. Torbę postawię w kącie i będzie stała :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

22 lip 2009, 22:54

Witajcie kobitki!
Wybaczcie oj wybaczcie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ze nie pisze... ale zaraz sie wytlumacze.
Olala, dzieki za smska - to mnie zmotywowalo zeby do was zajrzec, choc juz padam z nog i lozeczko czeka.

Planuje odstawic leki od piatku jak skoncze 37 tydzien, wiec staram sie wszystko tu i w lokalu ogarnac. Opiekunka sie rozchorowala, a Hance sie godziny spania przestawily. Wszystko zwala sie na glowe i nie wiem co wpierw. Do tego zmniejszylam dawke lekow i mam wieczny jeden wielki skorcz. Boli mnie brzuchol i ledwo sie ruszam, wiec czasem jak padne to sie podniesc nie moge. To tak w duzym skrocie.

Poza tym boje sie do konca odstawic te leki bo wiem ze zaraz wyladuje na porodowce, a mi sie wcale nie spieszy bo strasznie sie boje... wiem juz o co lota i bynajmniej szczesciem mnie to nie napawa. W ogole nie mam nic gotowe :( ciuchow dla malego nie mam gdzie schowac bo Hanki nie przenioslam do jej pokoju, smoczek gdzies mi wcielo, w chacie balagan bo mloda roznosi swoje zabawki od podworka do toalety, mezus meble jakies nazwozil od kogos eeeech szkoda gadac. I jak tu byc ogarnietym i gotowym do porodu? :ico_olaboga:
Na dodatek ta zgaga. No szlag by ja! Wypala gardlo. Maly w brzuchu sie rozepchal, zoladek skopal gdzies pod zebra i teraz mam! Zgaga jakbym wrzatek z kranu pila... wiec moze lepiej urodzic... Juz sama nie wiem. Probuje wycelowac z porodem miedzy jedna inwentura a druga, ale to nie takie proste bo po drodze jest weekend a wtedy mniej lekarzy w szpitalu. I badz tu madry :ico_nienie:

Anyway, zdaje sie ze mnie cos ominelo, prawda? Kto urodzil????????????????? Szybko mi tu mowcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co tu sie dzialo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????????
Widzialam tylko - myknelo mi jakies zdjatko Betiny z gazetki dla niegrzecznych chlopcow :D Brzuszek ladny, gatki tez niczego sobie!

Sciskam was mocno i sprobuje tu jutro zajrzec! TEraz ide brzuchacza do wyrka odstawic!

papa

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

23 lip 2009, 07:19

Dobry :ico_sorki:
My wczoraj skonczylismy meble ustawiac :ico_sorki: a w miedzyczasie zaczelo nie gardlo pobolewac. Na wieczorr juz mowic nie moglam, a nocy prawie nie spalam bo sie dusilam :ico_sorki:
Czuje sie fatalnie, jakies chorobsko mnie dolapalo :ico_chory: :ico_chory:
Ide lezec z ciepla herbatka malinowa :ico_placzek:

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

23 lip 2009, 07:44

witam sie z wami kochaniutkie
widze,ze u was przygotowanka pelna para:)
tak trzymac...
Renia0601, zaciskaj ozki,bo troszke za wczesnie-chyba :ico_noniewiem:
Tweety123, pewnie mu ptaszek nie odlecial :-D
bo ktoredy???
hehe
Tagar, tez mialm zgage ale zadko-no ale jak juz byla to taka na maxa!
nie rodz jeszcze,poczekaj
megi5566, bidulka,wykuruj sie bp i ja bylam przeziebio na w te upaly-nic fajnego...
dobrze ze juz macie mebelki:)
Betinka-moje stopy tez sa takie obolale jak nigdy tylko juz od 2 miesiecy
najgorzej jest jak w nocy n siusiu wstje,bo jk je rozchodze to juz lepiej
moja dzidzi tak sie wierci caly czas ze juz nie moge-tak boli,wczoraj jak moj M reke przyozyl do brzucha to byl w szoku,ze tak sie wierzga :ico_szoking:
a ja tak mam caly czas,a brzuch to mam jednak nizej nieco bo sie przyjzalam,no coz zostaje mi czekac na rozwoj wydarzen:)

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

23 lip 2009, 08:54

Renia0601, fajnie ze juz wszystko prawie masz
teraz musisz naprawde uwazac rozwarcie masz takie jak ja tylko ze dalej do porodu wiec zaciskaj nozki
Widzialam tylko - myknelo mi jakies zdjatko Betiny z gazetki dla niegrzecznych chlopcow :D
:ico_szoking: :ico_haha_01:
Tagar, jeszcze musisz troche wytrzymac czasem tak to jest ze jak jedno sie zepsuje to potem juz wszystko naraz zacisnij zeby-dasz rade ogarnac wszystko zobaczysz
megi5566, tylko nie przesadzaj z ta herbatka bo podobno same maliny u :ico_ciezarowka: dzialaja rozkurczowo
rybcia82, dobrze ze dzidzi bryka bynajmniej wiesz ze wszystko ok :-)

ja od wczoraj czuje sie wyjatkowo dobrze jakbym wogole w :ico_ciezarowka: nie byla

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

23 lip 2009, 09:03

hej dziewczyny
wizyte mam na 11.30, trochę się martwię, ale może i tym razem będzie wszystko ok...
u nas słonko, gorąco od rana, popijam poranną :ico_kawa: i nic mi się nie chce, mój mężuś jeszcze śpi - leniuch jeden! :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

23 lip 2009, 09:09

Wkońcu zwlokłam się z łóżka :ico_oczko: pół nocy nie spałam i jeszcze burza była :ico_olaboga: tylko wstałam a stopa robi sie jak balonik :ico_zly: idę jeść!!! :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość