Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

25 lip 2009, 18:06

IWONKA - ja sie wczoraj wzielam za pisanie zaleglego mail'a do kolezanki - mialo byc szybko i w skrocie, ale sie nie dalo, wiec walnelam niezly esej i siedzialam nad nim do 23:30 :ico_olaboga: (o ile ta wzmianka o tym, ze ktos tu nie moze spac - byla o mnie) :-D
tak tak, to o Ciebie chodziło :ico_oczko:

Fajne zdjątka Su w foteliku, jaka ona uśmiechnięta :ico_brawa_01:
Wy (Ty i Pan) też fajnie wyglądacie... w tym gąszczu drzew.
Nina ma chyba wiecej par ode mnie - ma ich pewnie z 20 ...
:ico_szoking: Wszystkie akurat są na teraz?
ja przymierzalam Jasperkowi kilka par w sklepie, ale podobnie jak Paula (no i jak ja) - ma wysokie podbicie i mu sie stopka nie miescila :/
z tym będą mieć problem, jak buty będą się podobać, to na nóżkę nie wejdą. U nas i Patryk i Paula mają to po G. Śmieję się,że całą stopę mają po G. bo i kształt paznokci mają identyczny.
aha, od jakiegos czasu Jasper zaczal mowic na wszystkie rzeczy "gaaaa" - pokazuje mu cos, pytam "co to jest?", a on mowi "gaaaaaaaa"... do ludzi zwraca sie dalej "aaaaa!!!" - czyli chyba ma juz jakis swoj podzial, nie wiem... :ico_noniewiem:
pewnie tak, jeszcze troszkę a zaczną już mówić zrozumiale :ico_oczko:
Moja Paulinka czasami jak ją zapytam gdzie jest Patryk rozkłada rączki co oznacza,że nie ma a czasami powie ma (czyli,że też nie ma) :ico_noniewiem:
Albo już zaczyna rozróżniać ludzi, których bardzo dobrze zna i często widuje (dziadek, babcia, Patryk, G. czy mnie)jak pytam ją o kogoś, to odwraca głowę w kierunku tej osoby. A podchodząc do mnie podnosi rączki i mówi mama (chce żebym ją wzięła).

Ależ u mnie zapachy roznoszą się po mieszkaniu, właśnie piecze się jabłecznik :ico_oczko:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

25 lip 2009, 18:54

Albo już zaczyna rozróżniać ludzi, których bardzo dobrze zna i często widuje (dziadek, babcia, Patryk, G. czy mnie)jak pytam ją o kogoś, to odwraca głowę w kierunku tej osoby. A podchodząc do mnie podnosi rączki i mówi mama (chce żebym ją wzięła).
super! moj nie ma tylu ludzi w okolo, zeby mogl cwiczyc reagowanie na ich imiona... jestesmy tylko ja i A.
za kazdym razem, jak A. mu znika z oczu (wychodzi do pracy, zamyka drzwi itp.), to mamy placz gwarantowany... a za to, jak wraca z pracy, to jest taki pisk i smiech, ze az uszy bola :-)
ciekawe, czy zauwazy, ze dzisiaj i przez reszte tyg. cos bedzie nie tak - nie bedzie taty ;-)

natomiast jak ja wyjde z pokoju, to maly leci do bramki i wola "mmmammmaa" - wiec chyba to slowko juz zna, chociaz nie chce go powtorzyc, jak go prosze ;-)
Ależ u mnie zapachy roznoszą się po mieszkaniu, właśnie piecze się jabłecznik :ico_oczko:
mmmmniam! ale mi smaka narobilas!! a nie mam jablek :/ tzn. mam jedno :/ :/

ja sobie dzisiaj robie kolacje taka, jaka ja lubie i ktorej A. by kijem nie tknal - mianowicie piersi z kurczaka zapiekane z kasza gryczana, brokulami i sosem serowym :-D

[ Dodano: 2009-07-25, 20:06 ]
kurde, chce sobie zaczac ogladac film z komputera, a Jasper nie chce isc spac :/ wisi mi na kolanie i sie smieje... pozwolilam mu na 15 min drzemke ok. 18:45, bo wczoraj tego nie zrobilam i na sile chcialam go do 20 przetrzymac.. efekt byl taki, ze nie spal do 22, przez 1,5 godziny darl sie wnieboglosy :ico_olaboga: mnie rece opadly (w przenosni i doslownie, bo probowalam go ululac na rekach.. nie dal sie skubany), dopiero A. wzial go na rece i jakos go uspokoil.. moze dlatego, ze jest silniejszy i potrafi go przytrzymac, jak ten sie wyrywa - a ma sile chlopak..

zeby tylko dzisiaj nie bylo powtorki z rozrywki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

26 lip 2009, 00:44

A co do bucikow - to wszystkie w rozmiarach od 18 (tu ma sportowe, sandalki, takie szmaciane usztywniane do chodzenia po domu, i trzy pary baletek) a reszta to od 19 do 21 :) i tak jak mowie, ja kupilam jej dwie, ale uwielbiam buty naprawde! Kocham buty do tego stopnia ze jak sama mam wydac 300zl na buty na obcasie to to zrobie - ale np na sukienke juz nie .... aj moja mala placze :( wiec lece, napisze rano a poki co milych snow!

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

26 lip 2009, 07:53

dzien dobry, u nas nocka minela super, bez zadnej pobudki... maly zasnal ok. 21 i obudzil sie o 7:30 - chyba bylo mu zimno, bo spal tylko w body i szortach (wieczorem bylo prawie 30 stopni)... w nocy temp. spadla do ok. 23 i zrobilo sie chlodno.. zalozylam mu kaftanik i spi dalej :ico_brawa_01:

wczoraj obejrzalam sobie Nianie w Nowym Yorku - ech, co za syf :/ chcialam to obejrzec, bo niedawno czytalam ksiazke i malo rzeczy w ogole sie zgadzalo z tym, co bylo w ksiazce..takie przeslodzone romansidlo :/

[ Dodano: 2009-07-26, 08:00 ]
aha, wracajac do slowa body, to u nas tez sie to nie odmienia :-) moze dlatego, ze to jest slowo obcojezyczne... chociaz to nie jest jakas regula, bo wiekszosc slow obcojezycznych odmienia sie w jez. polskim - np. shake, gin, joker itp. :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-07-26, 08:02 ]
hehe, a swoja droga, co jest poprawne: pomaracz, czy pomarancza? rodzynek, czy rodzynka? podkoszulek, czy podkoszulka? :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

26 lip 2009, 13:11

Pomarancza, rodzynek, koszulka :) u nas uzywa sie tych odmian :D

Dzien dobry :) ja wlasnie wstalam :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: mialam chwilowa przerwe na sniadanie (mamusia zrobila jajecznice ;) i poszlam spac dalej, one poszly do kosciola, mala spala obok mnie w lozeczku bo siostra dala jej kaszke i w koncu wstaje i patrze na zegarek a tam 12.45 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: az sie zmeczylam snem no i sny mialam strasznie dziwne :) alez uwielbiam takie blogie lenistwo :)
Mialam zaczac malowac jakis obraz na plotnie,ale zapomnialam wczoraj sobie kupic podklad :((( a chcialam dac sobie tydzien zeby namalowac i zawiezc do krk - normalnie malowalam w rok :P czyli prawie jak Matejko - tylko formatem i jakoscia sie troche roznia ;)
No nic ide daleej leniuchowac i zycze milego dnia!

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

26 lip 2009, 13:39

Pomarancza, rodzynek, koszulka :) u nas uzywa sie tych odmian :D
u nas mowi sie rowniez pomarancza... natomiast "rodzynka" - jezeli chodzi o bakalie, rodzynek, jezeli mowimy np. o jedynym facecie w grupie kobiet, co do koszulki, to rowniez koszulka, ale juz podkoszulek, a nie podkoszulka :-D
Mialam zaczac malowac jakis obraz na plotnie,ale zapomnialam wczoraj sobie kupic podklad :((( a chcialam dac sobie tydzien zeby namalowac i zawiezc do krk - normalnie malowalam w rok :P czyli prawie jak Matejko - tylko formatem i jakoscia sie troche roznia ;)
a co malujesz? krajobrazy? martwa nature? portrety?? pokaz jakas swoja prace :-D :ico_sorki:

mnie w przeciwienstwie do Ciebie, nie bylo dane pospac do 1 :(
juz o 7:30 bylam na nogach... ugotowalam rano obiadek dla malego na 2 dni i zrobilam dla siebie placuszki z cukinii - zjem sobie na lunch :ico_brawa_01:
pozniej wyjde z malym na spacer... ogolnie to nudna, spokojna niedziela sie zapowiada.

milego dnia rowniez!

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

26 lip 2009, 15:46

witam

wpadlam Wam pokazac "dadej" w wykonaniu Zundka (nie patrzcie na brudna obdrapana sciane - to od mocowania karuzeli) i kilka fotek z dzisiaj:

http://tinypic.com/player.php?v=29nfcpv&s=3


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

MARGARITA - jak tam po wczorajszej "akcji??" :ico_noniewiem:

SHOO - gratuluje i zazdroszcze przespanej ciurkiem nocki...

YOANNA - nie wiedzialam, ze malujesz... Wspominalas kiedys o tym?? Wlasnie, pokaz kilka swoich prac... :ico_sorki: :ico_sorki:

Widzialyscie nowe fotki SZKRABA na N-K? Ale ta mala sliczna... Bardzo sie zmienila moim zdaniem...

[ Dodano: 2009-07-26, 16:01 ]
hhhmmm... czy u Was w "dadej" tez obraz nie jest zgrany z obrazem, a Zuzka jest w zwolnionym tempie...?? :ico_noniewiem: wrzucalam filmik dwa razy i za kazdym razem tak wychodzi... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

26 lip 2009, 17:17

hhhmmm... czy u Was w "dadej" tez obraz nie jest zgrany z obrazem, a Zuzka jest w zwolnionym tempie...?? :ico_noniewiem: wrzucalam filmik dwa razy i za kazdym razem tak wychodzi... :ico_noniewiem:
tak, jest w zwolnionym tempie, ale glos jest okej :-) ale ona slodko mowi "dadej" :-D
Jaspi podsluchal i po filmiku tez zaczal mowic "dada" ;-)

co do zdjec Julki - widzialam i potwierdzam, sliczna dziewczynka z niej :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

26 lip 2009, 20:32

Witam dziewczyny.Z gory przepraszam za moja nieobecnosc,ale tutaj na wsi mam duzo wiecej zajec niz w miescie wiec i na kompa czasu mniej. A zwlaszcza jak pogoda dopisuje bo wtedy moje dziewczyny siedza calymi dniami na polu no i ja razem z nimi. Ale ogolnie jest przyjemnie dzieki ciaglemu ruchowi mam wage z przed ciazy :ico_brawa_01:
Jula rosnie jak na drozdzach chodzi dzielnie przy meblach ale narazie nie ma odwagi puscic sie wolno :-) Ale to pewno kwestia tygodni :ico_olaboga: Dopiero mi sie zacznie a juz teraz wszedzie jej pelno, jak tylko zostawie otwarte drzwi na pole ona juz tam jest :-) Zabkow mamy juz 6 i nie obylo sie bez goraczkowania.
Apetyt jej dopisuje jadla by z kazdym i wszystko :-) W kazdym razie pol pudelka Bielucha na deser to podstawa i do tego pol kromki chleba :-)

Wasze dzieciaczki tez sa sliczne i super sie rozwijaja :ico_brawa_01: Zagladam tu do was ale nie zawsze mam juz sile na pisanie :ico_wstydzioch:

Dzieki za mile komentarze na NK. Pozdrowienia.

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

26 lip 2009, 21:09

"dadej" w wykonaniu Zundka
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , super jej to wychodzi
i fotki też świetne.

Witaj szkrab
spojrzałam na suwaczek i wychodzi,że Jula ma dziś 11 m-cy, :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla niej.
Śliczności te Twoje dziewczyny, zresztą co się dziwić - mają to po mamie.

A wiecie co, Patryk chyba wczoraj pobił rekord w spaniu - wczoraj jakoś za bardzo nie miał humoru i marudził cały dzień, nic mu nie odpowiadało, jeszcze trochę pokasłuję choć sporadycznie. Ok. 16ej położył się na łóżko i zasnął, nie budziłam go, myślałam,że z godzinkę zdrzemnie się, to trochę będzie inny. Była już 19-sta a Patryk nadal spał, wykąpałam Paulinkę, nakarmiłam i też ok. 20-stej zasnęła. Patryk nadal spał. Ogarnęłam z grubsza mieszkanko, Patryk śpi. Patrzę na zegarek, już po 21ej a Patryk śpi w najlepsze bez kolacji i bez syropów. Postanowiłam,że jednak nie będę go budziła. Po 23ej położyłam się spać, Patryk dalej spał. W nocy wstawałam jeszcze 2 razy i zaglądałam do niego. Obudził się dopiero przed 5 jak G.wstawał do pracy, pogadał za tatą, dał buziaka jak G.wychodził do pracy i przyszedł do mnie, położył się, nie minęła chwila i zasnął. Już tak na dobre obudził się dopiero o 7.30. Ale się chłopak wyspał.
Od samego rano zupełnie inne dziecko, taki radosny. Dziś zasnął już normalnie po 20-ej.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość