Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

28 lip 2009, 17:19

Brawa dla Erika za nowego ząbka :ico_brawa_01:
dziekujemy bardzo za gratki :ico_sorki: :ico_sorki:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Brawa dla Ericzka za nowego zabka :ico_brawa_01:
rowniez dziekujemy :ico_sorki:
pati on jest przeslodki,widzialam ze ma za soba pierwsze strzyzenie,pieknie wyglada :ico_brawa_01:
dzieki za mile slowa :ico_sorki:
Ja tez kochana zachodze w glowe co sie dzieje,ruchu przeciez mamy za czterech,
u mnie to samo, zamiast chudnac to ja znow tyje, wygladam jak swinia, moja d.... wyglada gorzej niz kiedykolwiek, nogi jak galarety, tez grubowate i celulit :ico_placzek:

slonko
, sliczne foty, ale Antos cudny chlopczyk, a jaki duzy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

O to nowe zdjecie do paszporciku Erisia:)

Obrazek[img]http://[/img]

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

28 lip 2009, 20:07

Dzien dobry :)

Miszka fajnie ze czesciej sie do nas odzywasz bo my tu wszystkie co chwile zastanawiamy sie co u Was slychac :)))) i jakie Natalie robi postepy - a co do niej to mi sie wydaje ze caly tatus jest...

Zirca a Ciebie to podziwiam z tymi pieluchami - ja moze przy nastepnym sprobuje ;) bo teraz jakos nie mam parcia - swoja droga mala dzis zrobila kupke na srodku pokoju i to dwukrotnie - najpierw rano, a pozniej popoludniu podczas przebierania - wstalam po pieluszke wracam a tam czarna wielka plama po jagodach :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Pokaze Wam zdjecie w ciemnych wlosach - to taki ciemny braz - pod swiatlo ma jasniejsze refleksy, niestety nei mam aparatu normalnego wiec tylko z komorki udalo mi sie jakies zrobic :/

Obrazek

Ide do mojej siostry bo biedna meczy sie z szyciem :/ probuje szyc na maszynie i slabo jej idzie - nie umie nawet nitki przeciagnac przez wszystkie pierdolniki :P

Milego wieczoru!

[ Dodano: 2009-07-28, 21:12 ]
Przepraszam za ten biustonosz na wierzchu ale zsunela sie koszulka :P

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

28 lip 2009, 21:56

slonko Antos to czysta rozkosz :ico_brawa_01: Piekne fotki,rany jak on wyrosl :ico_sorki:
pati normalnie takie cudenko z Ericzka,sliczny jak dziewczyneczka,a nowa fryzurka,przekozacka :ico_brawa_01:
yoanna No powiem Ci ,ze swietnie wygladasz w nowych wloskach.Kolor pasuje Ci jakbys cale zycie taki miala :ico_sorki: Az mam sie ochote z powrotem przefarbowac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

28 lip 2009, 22:00

hej dziewuszki :-)

yoanna, musze odrazu napisac ze fantastycznie wygladasz, jakos tak innaczej jak nie ty w tych ciemnych włoskach :-D
Ja mam umowiona wizyte na 6 sierpnia do fryzjera na drastyczne ciecie włosow, bo juz mi sie znudziły te dlugie, ciagle takie mam, no a 8 ide do siosty na wesele w nowej fryz, boje sie ze bede sie czuła nieswojo, ale zobaczymy.

Miszka fajnie NAtalka juz taka madra, u nas tesiowa nauczyła Filipka pokazywac na lampe i okno paluszkiem, fajnie to wyglada, ale maly chyba przesadza, bo ciagle ma głowe w gorze i patrzy na lampe w kazdym pokoju gdzie jest :ico_noniewiem:
A jak mu pokazuja MAMA to nie pokazuje na mnie :ico_placzek: ciekawe czemu :ico_noniewiem:

slonko Wiesz chyba lepiej skromniej w jednym pokoju niz innaczej a ciagle w nerwach. JA mieszkam z tesciami mam cały doł dlal siebie 3 pokoje, kuchnie, łazienke, a ciagle sie z nimi stykam bo od rana juz lataja do małego a mnie to wkurza.
A tesciowa ciagle nadaje ciagle gada i gada bla bla bla... :ico_olaboga: nigdy jej sie ta geba nie zamyka :ico_zly:

Pati ekstra zdjecie, jak model taki powazny :-)

Adia ooo a jednak KAceperek nie idze łeb łeb z zabkami :-D nam juz tez wyszla druga jedynka z gory i mamy 4 zabki :-)


Powiedzcie mi jeszcze jak tam nocki u waszych dzieci???
Filip ciagle płacze w nocy i sie budzi, ciagle mysle ze to przez zabki ale sama juz nie jestem pewna :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-07-28, 22:05 ]
Przepraszam za ten biustonosz na wierzchu ale zsunela sie koszulka :P
juz kiedys widziała twoje piersi jak kamerowaliscie Ninke, twoj maz je nagrywał, wiec staniczek tez moze byc :-D :-D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

29 lip 2009, 10:32

Dzień dobry ja w smutnym nastroju mojego z pracy zwolnili i to tak z dnia na dzien :ico_placzek: udupieni jesteśmy, zacznie sie teraz latanie i zalatwianie jakis zasilkow no i z ladlordem musimy pogadac by nam czynsz obniżyl za tan ostatni miesiac :ico_noniewiem: bo przeciez z niczego pieniedzy nie wezimiemy, tak czy siak za miesiac wylatuje do Polski Piotr zostanie i bedzie szukał czegos dorywczego poki nie sprzedamy mieszkania w Polsce, powiem wam że to wszystko tak sie popieprzylo że szok :ico_olaboga:

Miszka Dzieki za komplementy na temat kacperka :-D
Pati Erik zabójczo wygląda w tych wloskach taki dorosly chlopczyk a jego oczka takie niebieskie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Słonko super zdjęcia :ico_brawa_01:
Wiola brawa za kolejnego zębacza :ico_brawa_01:
Yoanna super kolor i bardzo twarzowy
miłego dzia

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

29 lip 2009, 10:43

adia26, tak mi przykro, na pewno jakos sie ułozy i dacie rade, trzymam kciuki :ico_oczko:

A u nas jakos spokojnie od rana, mały wyjatkowo grzeczny, a teraz znowu poszedł spac, wiec ja zaraz biore sie za jakis obiadek :-)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

29 lip 2009, 11:51

Witam

Nocka okropna, maly zasnal o 19.30 i obudzil sie na dobre przed 23 z takim wiskiem, ze nie moglam o uspokoic, smarowalam dziaselka ale to nie pomagalo, zrobilam herbatke, wypluwal i jrszcze gorzej plkakal, zrobilam mleczko i to samo, mialam go caly czas na rekach, co jakis czas przysypial, ale za chwile budzil sie z wiskiem, gdzies o 24.30 polozylam go do lozeczka i zasnal, wypil jeszcze herbatke i wstal dzis przed 8.

My juz spakowani, dzis jedziemy tylko szybko na male zakupki i wszystkp pakujemy do auta i jutro pewnie o 20 wyruszamy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Erik spi juz godzine, oby pospal jeszcze troche, ja tez powinnam sie polzyc, bo jestem nietomna.

miszka, adia26,wiola85 dziekuje kochane za mile slowa o Eriku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

adia26, oprzykro mi bardzo, ze zwolnili Twojego meza, ale jakos sie ulozy, na pewno znajdzie cos.
A czemu bedziecie sprzedawac mieszkanko w Polsce???? Nie wracacie juz na stale do Pl???

wiola85,
sliczny Twoj syncio i jaki podobny do Ciebie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

29 lip 2009, 12:04

Dzien dobry!

Dzieki dziewczyny - bo szczerze to mi sie wydaje o ton za ciemny - chociaz taki chcialam to teraz wolalabym taki sredni braz :P ale nastepnym razem :) fakt, ze czuje sie dobrze tylko te wloski malutkie ktore rosna mi w zastraszajacym tempie po tym jak przestalam karmic - denerwuja mnie strasznie i musze sie nameczyc zeby nie wygladac jak cwirek :)

Adia glowa do gory! Dupiasto troche, ale na pewno sobie poradzicie! Nie macie zadnych kredytow itp prawda? Bo ja jak sobie pomysle ze mojego mogliby zwolnic - to nagle nie ma z czego placic 2000zl kredytu a do tego za co zyc - a w Polsce zadnych normalnych zasilkow MASAKRA!! Dobrze ze za granica za zasilki mozna zyc na normalnym poziomie.
juz kiedys widziała twoje piersi jak kamerowaliscie Ninke, twoj maz je nagrywał, wiec staniczek tez moze byc :-D :-D
;) hihi mala eksybicjonistka ze mnie :P

W ogole kurde mam problem z wakacjami - moj M ma niedlugo urlop, ponad miesiac - myslimy o last minute jakims ale zaczynam sie bac - ze wyladujemy z mala w egipcie albo turcji (w sumie juz tam bylismy ale mi sie tak podobalo ze chcialabym jeszcze raz :))) i nagle okaze sie ze brudno albo ze nie mamy gdzie spac - normalnie by mi to nie przeszkadzalo :D przespalabym sie na plazy i imprezowala co chwile i opalala sie :D i tydzien bym przezyla - ale z mala??

Marzy mi sie tez jechac do Chorwacji do Plitviskich Jezior - jest tam najpiekniej w europie chyba :) cudo, wodospady, zielono, mnostwo rybek, i innych gadow :) ale samolotem do chorwacji i pozniej na wycieczke niebardzo - a znowu samochodem to ponad 12h, ja bym wziela mala noca - ale jak licze koszty to przestaje sie oplacac :/ musielibysmy kogos ze soba zabrac :( Na Wegry nie chce, w Polsce tez, na Slowacje rowniez bo boje sie,ze zaplacimy, pojedziemy i bedzie brzydko, bedzie padac a my bedziemy jak glupi siedziec w pokoju :( i jeszcze za to zaplacimy...
Myslalam o Wiedniu ale co to za odpoczynek dla mojego M spacerowac z dzieckiem po miescie?
A moze Wy macie jakies pomysly? Tak zeby sie oderwac, nie stresowac, nie zaplacic za duzo :D i do tego jeszcze nie nudzic na jakims zadupiu? Chyba mam za duze wymagania :P

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

29 lip 2009, 13:03

yoanna, fajne nowe włoski, zawsze jakaś odmiana!!!!
Pati85, erik jak zwykle nieziemsko przystojny!!! :ico_brawa_01:

nie chce mi się wiecej pisać..... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

29 lip 2009, 16:13

Hej dzieki za słowa pocieszenia już mi troche lepiej jeżdzimy załatwiamy itd.
A czemu bedziecie sprzedawac mieszkanko w Polsce???? Nie wracacie juz na stale do Pl???
Wiesz Pati to jest roche pokręcone z tymi mieszkaniami bo jedno ma Piotr na wspólke z siostrą i dlatego sprzedaja by sie podzielic drugie to kwalerka ktora odremontujemy i na wynajem pojdzie,apieniadze za sprzedaż pierwszego planujemy przeznaczyc na rozkręcenie swojego biznesu :ico_noniewiem: te mieszknia są w Poznaniu a ja narazie wracam do siebie do mamy , Piotrek zostanie w irlandi do poki nie sprzedamy chaty i tu cos dorywczego znajdzie. Myśle że to najlepsze wyjście jak na razie...

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość