Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

29 lip 2009, 15:01

aja wpadlam na chwilke do domku nakrmic niunie..jak sie wyspi to ruszamy dalej

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

29 lip 2009, 15:04

Kinga_łódź, bo oglądam sobie film dokumentalny odnośnie porodu naturalnego w domu, w wodzie bez żadnych wspomagaczy itd.
Jak się mały urodzi to wątpię że będę biegać z kanapkami dla mojego. Ale powiem Ci że kochani Ci nasi faceci hihi
aniawlkp86, oj nie wiem jak zareagujesz. Ja to oczywiście płaczę prawie przy wszystkim więc to norma :-D
Chciałabym mieć przy sobie koleżankę fryzjerkę :-D
Więc poradzę Ci tak Kiniu- odczulaj się i przyjeżdżaj do gdyni hehehe

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

29 lip 2009, 15:05

Marcia77 no to się nachodzicie dzisiaj :-D :-D korzystajcie z pogody :-)

[ Dodano: 2009-07-29, 15:09 ]
mój przyjechał
później wrócę

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

29 lip 2009, 15:42

A ja juz po obiadku, aż dziwne że tak wcześnie. Jem sobie chocapic na sucho i myslę co tu robić. Nudy jak cholera

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

29 lip 2009, 15:46

już jestem po obiedzie :-D :-D

mi też się nudzi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

29 lip 2009, 15:48

aniawlkp86, myślałam żeby pojechać do koleżanki....
Ale ubiorę się, zobaczymy czy mi się nie odechce

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

29 lip 2009, 15:51

ja też bym gdzieś wyszła :ico_noniewiem: ale mam lenia :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: i muszę krzaki na nogach zgolić :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

29 lip 2009, 15:53

Uleczka ja szczerze, bardzo bym chciała urodzić w domku, albo w takiej klinice akuszerek :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Elizę rodziłam w czasie strajków, miałam rodzić w szpitalu tam gdzie byłą moja położna ale wyszło inaczej przez właśnie strajki i byłam w Matce Polce a tam dzieci rodzi się jak na jakimś taśmociągu :ico_olaboga: dzień przed tym jak rodziłam byłam na sali przedporodowej i było bardzo dużo porodów bo chyba ok 14 naturalnych i dwadzieścia pare cesarek :ico_olaboga:
Ja rodziłam w nocy więc było chyba tylko 5 razem z moim ja rodziłam pierwsza później dziewczyna o 3 a później to już nie wiem bo byłam już w mojej sali.
A ze mną leżały jeszcze 3 w sali więc komfortu nie było :ico_noniewiem: w tym jedna kobitka która miała 3 cesarki :ico_olaboga: i raz dwa uporała się z bólem a druga długo wstać nie mogła i chodziła zgięta w pół no i my dwie po naturalnym.
szwy na szanownej ciągnęły jak diabli ale jak gadałam z położna ta co przychodzi do domu to 3 bądź 5 dzień ze szwami jest najgorszy mój był 5 :ico_olaboga:
A teraz marzy mi się druga dzidzia i drugi poród naturalny :-D

Aniu najpierw wrócę do PL i tam się odczulę.

[ Dodano: 2009-07-29, 15:56 ]
A ja oglądam sobie te filmiki i co i ryczę jak tylko urodzą :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: To jest tak wspaniałe uczucię do końca życia się nie zapomina ja rodziłam dwa lata temu a pamiętam jakbym rodziła wczoraj :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

29 lip 2009, 16:01

ja rodziłam dwa lata temu a pamiętam jakbym rodziła wczoraj
właśnie tego uczucia się nie zapomina :-D :-D

właśnie oglądam wiadomości na polsacie 23 letnia dziewczyna miała 1,7 promila alkoholu :ico_szoking: prowadziła wózek i go przewróciła przed ulicą,a potem jakby nigdy nic włożyła dziecko do wózka jak lalkę i szła dalej pijąc sobie piwko :ico_zly: :ico_zly: zarejestrowała to kamera miejska :ico_olaboga: zatłukła bym taką matkę :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

29 lip 2009, 16:04

Kinga_łódź, no właśnie chodzi mi o akuszerki. Ale z tego co wiem, to dziewczyny z Polski jadą do Niemiec aby urodzić w takich warunkach :ico_sorki:
Ja jestem ciekawa jak to będzie z moim porodem. Nie chcę cesarki i oby do niej nie doszło!!
I pragnę by mój szanowny pan był przy tym. Na dzień dzisiejszy jest na tak, ale ostatnio mu powiedziałam, że jak nie chce to nie musi być przy mnie, bo miał jakieś wątpliwości. Jak narazie niestety jest za bardzo pracą zajęty żeby o tym pomysleć, ale pewnie jak dojdzie co do czego to będzie za mną biegł hehe. No i oczywiście powiedziałam mu że jak już będzie ze mną rodził to ma mi nie zaglądać między nogi. zgodził się ale ja i tak wiem że jest zbyt ciekawy :ico_olaboga:
Teraz mnie ogląda z każdej strony a co dopiero później hehe

[ Dodano: 2009-07-29, 16:06 ]
właśnie oglądam wiadomości na polsacie 23 letnia dziewczyna miała 1,7 promila alkoholu prowadziła wózek i go przewróciła przed ulicą,a potem jakby nigdy nic włożyła dziecko do wózka jak lalkę i szła dalej pijąc sobie piwko zarejestrowała to kamera miejska zatłukła bym taką matkę
co Ty opowiadasz!! Jakbym taką na ulicy zobaczyła to bym ją za fraki trzymała i policję wezwała. No nie do pomyślenia :ico_sorki:
Dobra to może jednak pójdę sobie poprać... :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość