Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

30 lip 2009, 14:35

izuś_85 :ico_nienie: uspokój się juz niedługo...znowu bedziemy sexi :ico_zakochani: dla naszych chłopów...
A tak wogóle to dzięki komu tak wyglądamy... :wpale: :wpale: :wpale:
nastukać im i już!!!
Mój na szczęście grzeczny...za to zaczyna panikować i mówi, że nie będzie ze mna rodzić...bo ma inne plany :ico_sorki: :036:
I jak im krzywdy nie zrobić :ico_zly:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

30 lip 2009, 14:36

dziewczyny ale ja chyba zeświruję do końca
nie mow tak pomyśl jaki skarb nosisz w sobie i że niebawem sie z nia zobaczysz i ten twoj wyglad obecnie to wszystko dla Amelki zeby ja miec i moc poźniej kochać i tulic bez konca

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

30 lip 2009, 14:43

malutkaniunia88, wiem o tym, myśle cały czas ze to dla dzidzi, sama wiesz ze do tej pory olewałam rozstępy i inne fałdki, ale jak zobaczyłam takie komentarze to aż mnie zatkało :ico_placzek:

mariquita, sama nie wiem jak mam zareagować, udawać ze o niczym nie wiem i przemilczeć czy zrobić mu awanturę... boje sie pokłócić

nie moge sie doczekać solarium, butów na obcasie, mniejszych spodni i sexownych majteczek... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

30 lip 2009, 15:04

mariquita daj przepis na drozdzowke bo ja lalik jestem z tym ciastem
izuś_85, kg bynajmniej wieksza czesc stracisz po porodzie i karmiac,nie minie pol roku a znow bedziesz mogla ubrac spodnie z rozmiarem 36-38 zobaczysz :-)
powinnas pogadac z P bo tak czy inaczej bedzie cie to dreczyc powiedz mu co czujesz bo sadze ze napewno nie jest az tak zle jak myslisz glowa do gory

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

30 lip 2009, 15:07

izuś_85, już bliżej niż dalej, pogadaj z nim i obróć w żart, nie masz co się stresować.

Ja wczoraj usłyszałam komplement że mój jeden półdupek wygląda jak cały nonono wcześniej, wogóle moja 'myszka' mu się nie podoba i słyszę to często, śmieje się że go pożre :ico_haha_01: i takie tam ...nie przejmuję się tym wcale, jeszcze będę wyglądać lux :ico_haha_02:

Więc Izuś główka do góry :ico_oczko:

I jednak dobrze że megi w tym szpitalu jest chociaż fachowo się nią zajmą

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

30 lip 2009, 15:44

no i Gratulacje sierpniówki 1 rozpakowanaa :)



Ja wczoraj przeżyłam horror
miałam w domu 20 osób -rodzina kazdy z dzwoniacych miał wpasc tylko na godzine
bo wyjaśniłam ze o 20 kąpiemy
i kurnaaa co o 22 mialam nadal pełną chałpe :ico_olaboga:
o 18 juz wybuchłam płaczem z nerwow :ico_placzek:
i mojej szalonej matki ktora stwierdzila jak to sie zachowuje ze zamiast witac gosci siedze w sypialni z ksiazka
tlumacze wariatce ze po claym dniu krocze pobolewa a z tego wszystkiego mam zastoj pokarmu
w prawej piersi a bol to straszny wiec
czytam co zrobic
wywrocila oczami twierdzac ze niewdzeczna jestem
normalnie choooooreeee baby do 23 siedzialm z okladamy na cycku i laktatorem
dobrze ze z 2 lecialo jak z kranu to Krzys zjadł o 21 i spal do 5
ale ja padnieta bylam
zasnelam w nocy obudziłam sie na odciaganie nie pomogło ;/
dopiero dzisiejszy spacer 2h z Krzysiem i upal rozpuscił w tym zaparzonym cyckonoszu grudki pokarmu :ico_sorki:
ulzylo leci
Ale rodzina to żygam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeszcze tekst moejej matki" Powinnaś ich zrozumieć" -A mnie to nikt?!!!!!!!!!!!!

Krzysiu jest Kochany je spi, cala noc przesypia na spacerze moge nium trzas , stanac pod maszyna do zrywania asfaltu a ten spi :) Złote dziecko


a Moj mopek mnie zaskoczył jak tylko zapłacze Kyś ta leci do niego, jak dlugo płacze to szczeka i leci mu po karme
jak karmie siedzi i patrzy sprawdza czy ok
nie opuszcza go na krok...normalnie szok!!!! :ico_szoking: oby tak dalej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

30 lip 2009, 15:45

a ja się sobie podobam w ciąży i mało mnie interesuje co o tym myśli mój M. taką se wybrał i koniec :ico_haha_02:
a ja jeszcze niegdy nie byłam taka duża

[ Dodano: 2009-07-30, 15:48 ]
Beata_Tychy, cudo dzidzia, taka grzeczna...oby tak dalej :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

30 lip 2009, 15:51

Beata_Tychy, hej :-D
niestety z goscmi czasem tak jest ze nie znaja umiaru :ico_noniewiem: cale szczescie ze juz jest ok bo najgorsze co moze cie spotkac to zapalenie piersi
super ze Krzys taki grzeczniutki i ze juz chodzicie na wspolne spacerki
no i :ico_brawa_01: dla Mopsa za jego zachowanie
ucaluj Krzysia od ciotek :-)

[ Dodano: 2009-07-30, 15:52 ]
ide sobie odgrzac pierogi ruskie-tesciowka zrobila dla mnie :ico_szoking: :-D

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

30 lip 2009, 15:55

pierogi ruskie-tesciowka zrobila dla mnie
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dbamy o :ico_ciezarowka:
oby tak dalej :ico_haha_02:
dokładnie obyyy ...odpukać
ucaluj Krzysia od ciotek :-)
calusienkiego wycałuje :)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

30 lip 2009, 16:00

wróciłam z zakupów, szykuję obiad... Przemek dzwonił zę mu sie pogorszyło i bedzie cały czas w łózku leżał bo zaziebiony :ico_olaboga: a ze mnie sie śmiał ze cały czas chodze i stękam na bóle :ico_nienie: ma za swoje...
tak sobie myśle ze nie zostawie tak tego, usłyszy co mam mu do powiedzenia, bo jak raz mu popuszcze to potem bedzie czuł sie pewnie, a tak ostrzeżenie dostanie i przynajmniej bedzie wiedział ze oko wielkiego brata patrzy i widzi wszystko, nic mojej uwadze nie umknie :ico_nienie:
a jeszcze zdązę mu to wypomnieć jak wejdę znów w moje sexi ciuszki

Becia super ze zajrzałaś :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

rodzinke to bym wytłukła chyba :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
biedna trzymaj sie :ico_oczko: :ico_oczko: oby z cycami juz problemu nie było :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ucałuj Krzysia od cioteczek :-D :-D

[ Dodano: 2009-07-30, 16:20 ]
a tak w ogóle, byłam na zakupach z Hakerem... no wiec zapiełam go pod warzywniakiem, jak zwykle jakies dzieci sie do niego uczepiły :-D :-D :-D a ten wariat z radosci lizał je po uszach :ico_puknij:
dzieci zachwycone, pytały kiedy znów przyjdzie Haker... a taki mały chłopczyk podszedł do mnie i sie spytał "pani jest w ciaży prawda?" a ja mu "no... tak"
hehe a on mi "tak jak moja ciocia, ona ma taki brzuch duży ale nie wiem jak tam sie dziecko mieści... przecież ma nogi, brzuch i głowe, musi mu być bardzo ciasno" :-D :-D :-D :-D hehe a jakie fajne miny robił :-D i pokazywał ten duży brzuch :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość