Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

30 lip 2009, 17:24

izuś_85, właśnie, powiedz mu! niech wie z kim ma do czynienia!

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

30 lip 2009, 18:22

Beata_Tychy, no niestety wszyscy chcą zobaczyć nowego członka rodziny i nie patrzą na nic :ico_puknij: Do mnie zawsze chrzestny Arturka przychodzi dopiero jak on śpi i nic na to nie poradze że nie ma się kiedy z nim pobawić
a ten wariat z radosci lizał je po uszach :ico_puknij:
hehe, no śmiesznie to musiało wyglądać, i tan tłumaczący chlopczyk :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-07-30, 20:03 ]
Mam obsesję na punkcie obniżenia brzucha :ico_puknij: głupol

Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

31 lip 2009, 06:53

Dobry :ico_kawa: :ico_obiadek:
ale pustki :ico_nienie:
Beata_Tychy to przez to, że twój synek taki śliczniutki...ale fakt faktem umiar musi być....zamiast pomagać to przeszkadzają :ico_puknij: :ico_nienie:
Renia0601 mój brzuszek ani nie drgnie na dół :ico_noniewiem: na boki owszem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

31 lip 2009, 08:27

Beatkoto normalne ze rodzina po hamsku nachodzi ciezrna i jej malenstwo,wiem jak u mojego M siorki byo w lutym,w malym mieszkanku dwupokojowym z zarazkami przylazili i siedzieli godzinami i duzdali dzidziusia...ale ja jak zawsze mila bylam ,tak terz sie zmienilam i jak sami nie zrozumieja to im niestety szczerze,ale troche po hamsku moze powiem,ze jakis okres kwarantanny dla mamy i dziecka jest,ze rodzice sami musza poznac co to maciezynstwo i oswoic sie z nim i ze ze 2 czy 3 tyg to jest dla rodzicow i dziecka a nie dla dalszej rodziny!
jest era komputerow i aparatow cyfrowych,wiec zobacza zdjecia dzidzi i na poczatek to musi im wystarczyc...u nie najgorsze jest to,ze ja mieszkam 30km od miasta i jak do mnie sie zjezdzaja to na pare godzin,a jedna ciotka to i tygodniami potrafi siedziec,czego nie moge zniesc,bo se wtraca i wypytuje o to nawet,gdzie ide,jak do sklepu i de-a po co?....po gowno-se mysle:)
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
sie rozpisalam,ale sie wkurzylam
tak wiec witam sie 2w1 jeszcze,choc juz mnie tak wszystko boli,ze niedlugo pekne

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

31 lip 2009, 08:38

i ja się witam :ico_kawa: mnie tez już wszystko boli, kręgosłup najbardziej...

Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

31 lip 2009, 08:41

Mnie pobolewa krzyz tzn posladki ażraz z prawej raz z lewej....ale wieczorami mój mąż wytrwale masuje :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

31 lip 2009, 08:43

Ja też witam się dziś, niewyspana jak zwykle.

A mój brzuch to stoi w miejscu tylko przez moje obserwacje sobie wmawiam że coś się rusza :ico_puknij:

Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

31 lip 2009, 08:45

A mój brzuch to stoi w miejscu tylko przez moje obserwacje sobie wmawiam że coś się rusza :ico_puknij:
A to juz inna sprawa.... :-D

betina ja piekłam taką roladę, tylko,że z wiśniami i dałam mniej margaryny :-D co by w boki nie poszło :ico_oczko: http://www.mojeprzepisy.pl/Przepis/rola ... _jablkami/

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

31 lip 2009, 08:50

wkrecacie sobie:)
moj brzuch to juz z tydzien temu sie obnizyl
a od paru dni to mam duzo sluzu na wkladce,takiego zoltawego i gestego,mysle ze to czopek:)
no i co w poniedz miaa rozwarcie na 2cm,skurcze mam bolesne czsem alwe nieregularne,od wczoraj mnie jeszcze kregoslup nawala jak nigdy,dziecko sie malutko rusza od 3ech dni,a za 3 dni moj termin...i co
i nic:)

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

31 lip 2009, 08:56

czesc dziewczynki :-)
kurcze ten okres jest chyba dla kazdej z nas najtrudniejszy niespelna kilka-kilkanascie dni dzieli nas do punktu zero i kazda z nas czeka z niecierpliwoscia i niepewnoscia kazda z nas pewnie juz sie meczy dodatkowymi kg bolami brzucha kregoslupa -musimy to przetrwac cieszmy sie przez ten okres swym stanem wykorzystajmy go na wypoczynek relaks jedzenie pysznosci(przeciez nie widac bedzie tego dodatkowego cm w brzuchu :-D ) nasze brzdace najlepiej wiedza kiedy to ten czas-czas by zobaczyc sie z osoba dla ktorej bedzie sie znaczylo tak wiele

[ Dodano: 2009-07-31, 08:58 ]
rybcia82, ja z takim rozwarciem od czerwca chodze :-D i tez nic :ico_oczko:
mariquitajednak upieke jakies ciacho ucierane bo drozdzowek sie boje -mam borowki to je wykorzystam

[ Dodano: 2009-07-31, 09:00 ]
u mnie wszystko ok nawet za bardzo bo od 3 dni nie czuje jakbym w :ico_ciezarowka: byla zero skorczy zero boli brzucha kregoslupa nic jedynie odbicie w lustrze przypomina mi o swym blogoslawionym stanie

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość