Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

30 lip 2009, 22:30

Jakie dobre wieści na koniec dnia :ico_brawa_01: Dzielne jesteście dziewczyny i tak trzymać! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

01 sie 2009, 09:04

witam w sobotni poranek i życzę miłego dzionka :-D

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

01 sie 2009, 10:33

Hej!
Melduję się :-) Wczoraj wróciliśmy. Wyjazd udany, pogoda rewlacyjna. Przeczytałam tylko wpis Edulity i wiem, że Idusia jest bardzo silna :-) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .
Pozdrawiam. Całuję. Ale się stęskniłam. Jak się trochę obrobię, to jeszcze zajrzę.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

01 sie 2009, 18:14

witaj Chloe pisz jak było wysyłaj fotki :-D

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

01 sie 2009, 21:34

Cześć. Chciałam wysłać zdjęcia i na pewno to zrobię, tylko USB zastrajkowało :ico_zly:
Nad morzem...Maciej szalał w wodzie i na plaży. Jednym słowem kocha morze...To zupełnie jak ja :-D Ale jedyna rzecz jaka mnie wytrącała z równowagi, to fakt, że nam uciekał, a my biegaliśmy za nim, z wywieszonym jęzorem. Maciej to sprinter :ico_szoking: Mój stwierdził, że jak mały zobaczy morze, to mu piana z pyska leci. Jednego dnia dostał kataru, bardzo mu leciało z nosa. Na szczęście morskie powietrze pomogło i już 2 dni później pływał swoim skuterkiem (dmuchanym).
Wiecie, dziś zalożyłam spodenki i okazało się, że schudłam, po prostu miałam aktywny urlop :ico_haha_01:
Dzisiaj dowiedziałam się, że w październiku jedziemy na wesele, bo moja najbliższa siostra cioteczna zaszła :ico_oczko: ...wesele było zaplanowane na lipiec 2010, a tu taka niespodzianka :-D
kati, pewnie teraz jesteś bardzo zmęczona??
asiu, a jak twoje zdrówko?
riterko, jak Lenka się czuje?? termin rozwiązania świetny :ico_brawa_01:
maziu, a jak wasze zdrówko?
edulitko, myślę o Was
iwciu, piękne zdjęcie masz w podpisie
anetko, okres buntu i złości u Joachima minął? U mojego nadal trwa :ico_olaboga: .
Dziewczyny, czy wasze dzieci potrafią się dzielić, np. zabawkami z innymi dziećmi? u nas jest to spory problem :ico_olaboga: Wiem, wiem, dwoje dzieci lepiej się chowa, niż jedno.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
KarolaGD_30
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:47

01 sie 2009, 22:36

Hej dziewczyny, my tez juz wrocilismy z urlopiku na Wielkopolsce, bylo super, pogoda swietna, dzieci calymi dniami na dworze, wiec spaly do 9:00 / 10:00 (a w domu max do 8:00), wiec nawet sie wyspalam.

Edulita - super wiesci. widac, ze Idusia jest silna dziewczynka, oby tak dalej!!!

Chloe - swietnie, ze urlop nad naszym cudnym morzem sie udal.
Jesli chodzi o dzielenie sie zabawkami, to u Bartka jest podobnie jak u Maciusia, niestety... w piaskownicy nic swojego nie chce pozyczac innym dzieciom, jak ktos sie chce nawet razem z nim pobawic, to zabiera i mowi, ze to jego i niestety to, ze ma brata nic nie zmienilo, bo Kubie tez zabiera wszystkie zabawki i chowa... nie wiem jak to bedzie w przedszkolu, gdzie trzeba sie bawic razem z dziecmi, na szczescie tam nie bedzie mial swoich zabawek, tylko przedszkolne.

Kati - jak tam w pracy? czy ja cos przegapilam, czy nic sie nie odzywasz????

Riterka - wspolczuje samopoczucia, ale przeciez to co ono zwiastuje - jest cudem :-))) buziaki w brzusio.

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

03 sie 2009, 14:11

Hej!
Karola, Maciej zachowuje się podobnie jak Bartek.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

03 sie 2009, 16:29

witam

My już wrócilismy od rodziców w czwartek więc takze po wakacjach jesteśmy :)

Riterko współczuję samopoczucia, ale jak pisze Karola nie bez przyczyny się tak czuje ;) W każdym razie także całuję :ico_buziaczki_big:

Chloe dziękuję za troskę :-) musiałam wziąć niestety antybiotyk, ale tylko 5 dni i już jest git

Wiki zaliczyła dziś pierwszy dzień w przedszkolu, wyjść nie chciała. Jeśli chodzi o dzielenie się to chyba u nas podobnie, swoich pilnuje, ale resztą się dzieli np na placu zabaw. Robi się coraz bardziej samodzielna, a ja powoli plauje urodzinki :D

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

04 sie 2009, 12:07

Hej

Dziekuje za zyczenia
Dawno nie zagladałam

Chloe- super, ze wyjazd sie udał, tez chciałabym mieć pogodę od 15-go
Jeśli chodzi o zabawki toKornel nieraz zanosi dzieciom i daję, wymienia sie, wlaśnie on przewaznie lubi bawic sie zabawkami innych dzieci i jak sie uprze, ze cos chce to juz na maxa.

Edytko- ciesze się ,ze jest lepiej, trzymajcie się kochane

Riterko- w takim stanie różne miewa się nastroje :ico_oczko:

A ja dzisiaj chyba pojade do mamy, miałam jechac w sobotę ale dziś mamy wizytę u lekarza z małym bo ma powiekszona trochę watrobę i aspat podwyższony, nie wiem od czego, ciagnie sie to od rota wirusa jak był w szpitalu, zobaczymy co lekarz powie, jask trzeba bedzie jakieś badania dorobic to niepojedziemy, szczerze mówiąc wiekszośc zrobiłam a nie chce go znowu kłuc bo napłakał sie na pobieraniu krwi bidulek,
miłego dnia u nas pochmurno i smutno,

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

04 sie 2009, 22:25

mery, jak po wizycie??
Wysłałam wam pare zdjęć znad morza.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość