Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

05 sie 2009, 18:12

aaaaaaaaaaaaaaaaaaale popisaluyscie :ico_szoking: czy ja oby na nasze listopadowe forum weszlam :ico_noniewiem: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

motylku :ico_brawa_01: nareszcie. juz mialam pisac smsa co u was :-) ale Filipus sie zmienil :ico_szoking: zupelnie inny jest!!!

nasz Junior wstaje juz przy wszystkim. Raczkuje jak traktorek :-) dzis robilam wieksze porzadki odkurzaczem - w oknach, na balkonach itp - i biegal za mna jak szalony :-)

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

05 sie 2009, 19:14

cześć
david dziś pobił rekord spania w wózku
3h
super, to pierwszy raz, tak długi sen w ciągu dnia...
bylismy dziś w parku, pełzał po trawce,
wcinał kore... i
bujał sie na huśtawce...

David też zasówa jak mały motorek, wszedzie go pełno...
kabelki i firanki to jego specjalność...
kocha pralkę, a szczególnie jak sie pierze kolory...
no i mały nadal nie ma ani jednego zęba...

powiedzcie mi jakie buty ubierac dzieciaczkom??
ja dzis ubrąłm pełne na kauczukowej podeszfie
i szok, nie umiał w nich nawet czworakowac, ciężkie...
czepaiły się siebie...
myślałam o czymś takim
http://cgi.ebay.co.uk/NEW-LUXURY-SOFT-L ... 286.c0.m14
http://cgi.ebay.co.uk/NEW-SOFT-LEATHER- ... 286.c0.m14
http://cgi.ebay.co.uk/NEW-SOFT-LEATHER- ... 286.c0.m14
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 23:23 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

05 sie 2009, 20:54

poccoyo, ja jak założyłam Jasiowi sandałki takie z usztywnianą piętką, ciężkie to Mały tak się rzucał, że głowa mała robił wszystko żeby je zdjąć no i w końcu spadły mu z nóżek.

a teraz (tzn przedwczoraj) kupiliśmy mu takie tenisówki zapinane na rzepy w Tesco coś w tym stylu jak pokazałaś i musze Ci powiedzieć, że jest o tyle lepiej że nie ściąga ich z nóżek, ale i tak ma problem żeby w nich ładnie chodzić, czy pełzać.. Teraz zakładamy mu butki na każde wyjście, żeby się przyzwyczaił, że coś oprócz skarpetek nosi się na nóżkach My dzisiaj mieliśmy wycieczke rowerową, tzn my rowerazmi, a Jaś w swoim foteliku, jaki on był zachwycony.. normalnie głowa mała..

no i nasz psiak nie nasiusiał nam przez cały czas jak nas nie było, myśle, że ze 2 godziny, może 2,5 za to jak ją wyniosłam na podwórko to sikała jak opentana.. Mam nadzieje, że szybko załapie o co chodzi.

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

05 sie 2009, 21:27

poccoyo, ja nie zakaladam Olikowi butow. chodzi teraz zazwyczaj na boso albo w skarpetkach. Chyba ze idziemy do lekarza albo jakies extra wyjscie i jest chlodniej to wtedy mamy adidaski na snurowki. Oczywiscie sznurowki ciganie i czasem udawalo mu sie zdjac buta. Ale jak ja zawiąże kokardke to potem jeszcze kokardke ze soba wiaze (nie wiem czy to jasno napisalam) i nie da rady rozwiazac :-)

#ania#, my planujemy zakupic sprzet rowerkowy za rok. Bo to super sprawa tak sobie pojezdzic. Niestety w tym roku brakuje nam na wszystko :ico_olaboga: A dla pieska :ico_brawa_01:

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

05 sie 2009, 22:17

hej
moje dzieci juz spia,
aj lece na peeling suchy... i dlugą kąpiel...
a potem lulkac...
dobrej nocki
do jutra na kawie babeczki
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 23:23 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

06 sie 2009, 08:18

Hejka :-D

My dzisiaj mieliśmy pobudkę o 00.30 i Filipek zasnął dopiero o 1.30 :ico_szoking: Dawno tak nie miał, ostatnio zawsze śpi do rana a tu taka wpadka :ico_oczko:
Wczorajsze zakupy. . . super! Można było ładować do wózka ile się chciało bez paniki że trzeba będzie to tachać.

#ania#, ja też jak idę sama na zakupy to wszystko do wózka pcham. . . tylko ja mieszkam na trzecim piętrze więc potem musze to wszystko wtachać na górę :ico_oczko: Wtedy najcieższe zakupy pcham do torby, zakładam na ramie a wózek wciągam po schodach razem z Filipkiem:-) Ale teraz mam nadzieje nie będę musiała robić takich ciężkich zakupów sama :-)

Brawa dla psinki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: naprawdę szybko załapała z tym siusianiem, zdolna bestja :-D

Super sprawa z tą przejażdżką rowerową :ico_brawa_01: a jaki macie dla Jasia fotelik?

poccoyo ja w ogóle nie zakładam Filipkowi butów, wydaje mi się że jeszcze nie ma potrzeby, a w te upały to mój syncio jeździł nawet bez skarpetek :-)

betka brawa dla Juniora za sprawne raczkowanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ale jak ja zawiąże kokardke to potem jeszcze kokardke ze soba wiaze (nie wiem czy to jasno napisalam)
jak najbardziej jasno :-)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

06 sie 2009, 08:56

fotelik mamy mniej więcej taki http://www.allegro.pl/item700694774_fot ... _nowy.html

nie pamiętam nazwy firmy ale na oko bardzo podobny, montuje się go do bagarznika, jest bardzo stabilny. My mieliśmy w planie kupić nowe rowery i nowy fotelik dla Jasia, ale z braku funduszy P wyremontował rowery, którymi jeździliłam z siostrą jako nastolatki, w czasie kiedy był szał na rowery górskie, fotelik odkupilismy od siostry koleżanki, za 50 zł, więc całość wyniosła nas koło 100zł.

Pies to zdolna bestia, zaraz musze z nią wyjść, bo ostatnio była ze 2 godziny temu..

My butki nosimy tylko naa wyjście, w domu śmiga boso albo w skarpetkach:-)) a porządne butki kupie mu jeak już będzie chodził, te "szmaciaki" to tylko po to żeby się przyzwyczaił że coś się nosi na nóżkach..

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

06 sie 2009, 10:18

:ico_kawa: stawiam kaweczkę
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 23:23 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

06 sie 2009, 10:24

#ania# super fotelik :ico_brawa_01: Jasio napewno dobrze się w nim czuje :-) Ja planuje kupić coś takiego może na wiosnę bo przeważnie te foteliki są od 9 kg a nasz Filipek jeszcze tyle nie ma :ico_oczko: Taki z niego okruszek jak mamusia :-)
żeby się przyzwyczaił że coś się nosi na nóżkach..
No właśnie.. .może ja też powinnam tak robić.

poccoyo, a ja INUSIĘ dla wszystkich :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

06 sie 2009, 12:59

OJ COS CZUJE ŻE KAWKA NIE DZIAŁA
WSZYSTKIE SIĘ CHYBA SPOPAŁYŚCIE... :ico_oczko: :-D
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 23:23 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości