kruszka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 22 lut 2008, 17:55

Boję się ,że mogę zrobić krzywdę synkowi...

31 lip 2009, 14:13

Wystraszyłam się ostatnio, jak poszłam z moim małym synkiem na spacer do parku, niedawno zrobili tam taki plac zabaw – idealnie przystosowany dla takich maluchów. Mały siedział wygodnie w wózeczku , ale jak tylko dotarlismy na plac zaraz zaczął się wyrywać i nawet próbował sam wysiadac z wózeczka...w końcu pochyliłam się nad nim i chiałam wyciągnąć , tylko ,że nagle poczułam jak mi pociemniało przed oczami, zdążyłam puścić małego z powrotem na siedzenie wózeczka i straciłam przytomność – mały zaczął płakać w niebogłosy, jakaś kobieta zaczeła mnie cucić, chciała wezwać pogotowie, ale wystarczyło ,że posiedziałam na spokojnie trochę na ławce i zaraz zrobiło mi się lepiej. Nie wiem skąd to się wzięło, i prawde mówiac mam obawy przed kolejnym spacerem z synkiem , albo ,że cos takiego mogłoby się przydarzyć kiedy będę z nim sama i stanie się coś złego :((( nie wiem jaka może być przyczyna i jakie badania najlepiej powinnam zrobić. Cieszę się tylko ,że nic się wtedy synkowi nie stało...

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

31 lip 2009, 14:39

kruszka, najlepiej bedzie jesli pojdziesz do lekarza i o wszystkim mu powiedz, on juz bedzie wiedzial na jakie badania cie skierowac :) Pozdrawiam i zdroweczka zycze

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

31 lip 2009, 23:01

Tak, zgadzam się z tym co napisała mojamaja.corcia,

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

01 sie 2009, 14:48

kruszka ja myślę, żebyś zrobiła sobie podstawowoe badania i z ich wnikami już poszła do lekarza, nawet jak prywatnie sobie zrobisz, to morfologai+żelazo+ogólne badanie moczu będą cię kosztować ok. 30 zł tylko a już bedzie wiadomo co dalej. Ja tak miałam przy anemii - zemdlałam w pracy, zabrało mnie pogotowie, zrobili badania i dzieki zwykłej morfologii i żelazu okazało sie, że za niski poziom tego ostatniego i hemoglibny - wystarczyła kilkutygodniowa kuracja witaminami+odpowiednia dieta i wszystko wróciło do normy :-)

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

01 sie 2009, 22:50

kruszka, najpierw idź do lekarza pierwszego kontaktu. I nie zwlekaj z tym!!!!!!!!!!

kawoszka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 29 lip 2009, 23:23

.

01 sie 2009, 22:56

kruszka idz do internisty.przyczyna moze byc prozaiczna typu upal..nie martw sie na zapas.

Awatar użytkownika
goya
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 19 lut 2008, 13:27

03 sie 2009, 12:12

nie wiem na co czekasz powinnas po prostu isc do lekarza i przebadac się porzadnie – chyba nie warto czegoś takiego bagatelizowac tym bardziej ,ze tak jak piszesz często sama opiekujesz się malym synkiem.

dobcia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 22 maja 2009, 13:56

05 sie 2009, 11:35

Kobieto! Ja tez nie rozumiem na co Ty czekasz , jesteś nieodpowiedzialna, bo od razu tego samego dnia powinnaś była zrobić sobie badania.Pzyczyn może być wiele: tarczyca, anemia, cukrzyca Cyt.„ Cieszę się tylko ,że nic się wtedy synkowi nie stało...”A co będzie jeśli następnym razem się stanie?!?!?!

kawoszka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 29 lip 2009, 23:23

.

06 sie 2009, 08:57

kruszka porobilas badania?

Awatar użytkownika
Panna_Joanna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 21 lip 2008, 10:01

06 sie 2009, 12:48

Na moje oko to wygląda na niedocisnienie. Sama się na to lecze, i wiem ,że gdybym w końcu nie poszła do lekarza to mogłoby to wyglądać poważnie. Biore gutron, i jak na razie wiem ,że takie nagłe omdlenie nie złapie mnie gdzies w środku miasta. I tez zgodze się z wcześniejszymi wypowiedziami ,że ze względu na synka nie powinnaś tego zlekceważyć.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość