Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

10 sie 2009, 13:43

Magda ja już sama nie wiem kiedy tam zamieszkam:) do połowy września będzie wszystko wykończone łącznie z poskręcanymi meblami, szafami wnękowymi, firankami i kuchnią a podłączone media nie wiem czy będą także dziś mam wielkiego doła bo tu nie miałam zamiaru rozkładać łóżeczka dla dzidziusia. Nawet nie ma gdzie za bardzo. Oby coś się zmieniło i podłączyli wszystko szybciej!!

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

10 sie 2009, 21:19

Oby coś się zmieniło i podłączyli wszystko szybciej!!
trzymam wiec mocno kciuki&&&&& :-)
mysle ze dacie rade :ico_oczko:
a czynsz juz normalnie placicie?

A wogole to szkoda ze mamuski z watku sie wykruszyly :ico_placzek:

Żaba
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1001
Rejestracja: 06 lip 2007, 22:19

11 sie 2009, 09:12

Zaglądam tutaj, bo moje dziecię od września też będzie przedszkolaczkiem. Właśnie w sobotę zrobiliśmy większość zakupów z przekazanej nam listy. Ale powiem wam, że im bliżej tym bardziej ja się denerwuję. Najbardziej boję się pierwszego dnia, jak ją tam będę musiała zostawić, no i następnych też jak będzie płakać :ico_olaboga: .

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

12 sie 2009, 14:29

Magda Sz. to jest mieszkanie bezczynszowe także płacimy sobie kredyt i na razie żadnych innych opłat na szczęście!!

Żaba pierwsze 2 tygodnie najgorsze. Potem będzie lepiej. Dużo zależy od mamy i organizacji czasu przed. Nie ma co się rozczulać i dawać dziecku do zrozumienia, że będzie mu tam źle, a Ty z pewnością tak nie robisz więc wszystko szybko minie:)!!

Żaba
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1001
Rejestracja: 06 lip 2007, 22:19

13 sie 2009, 07:48

Żaba pierwsze 2 tygodnie najgorsze
No właśnie. A ja mam termin na 8.09, więc jeszcze dodatkowy stres dla niej będzie.
Dużo zależy od mamy i organizacji czasu przed
Ja teraz już jestem na zwolnieniu, czyli całe dnie spędzamy razem, obawiam się, że to nie pomoże. Ale zobaczymy w praniu. Na razie dopytuje kiedy pójdzie do przedszkola, tak jakby nie mogła się doczekać, ale raz po raz mówi, że nie chce tam być sama. Tłumaczę, że nie będzie sama tylko z dziećmi i z paniami, ale wiadomo, że nie o to jej chodzi.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

13 sie 2009, 08:40

Żaba no nic pozostaje Wam przetrwać ten trudny okres. Może z początku zabieraj ją szybciej niech mała zna nie godzinkę odbierania a to co się w tym czasie będzie działo. Np. po zupce, po deserku, po leżakowaniu. Wtedy będzie na to czekać i już sama będzie wiedziała, że zaraz po nią przyjdziesz. Jestem dobrej myśli, że się uda:)

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

14 sie 2009, 11:29

Magda Sz. to jest mieszkanie bezczynszowe
Wlasnie jak to jest z takimi mieszkaniami?slyszalam o bezczynszowych ale nie rozumiem tego :ico_wstydzioch:

Żaba, widze ze sie denerwujesz ale pomysl ze kazda mama przezywa taki stres Ty wiadomo dodatkowy bo jeszcze malenstwo ma sie pojawic.Wiesz czesto sie okazuje ze to tylko mamusie sie boja a w rezultacie dzieci znosza przedszkole calkiem niezle :-) Najwyzej na poczatku wczesniej mala odbierzesz i powoli malymi kroczkami sie przyzwyczai.Kasia dobrze napisala zeby wyznaczyc jakis moment np obiadek.
Bedzie dobrze nic sie nie martw :-)
A zdradzisz nam kto mieszka w brzuszku? :ico_haha_01: no i jak sie czujesz prawie na mecie?

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

14 sie 2009, 13:04

Po prostu jest od razu własnościowe i nie płaci się czynszu. Ja już raz na takim mieszkałam. Super sprawa. Płaciliśmy tylko rachunki i pare zł do wspólnoty na sprzątanie w koło bloku i wszelkie naprawy.

Magda pytałaś kilka postów wcześniej czy szkraby będą miały wspólny pokoik, a ja Ci nie odpisałam. Przeprasza, przegapiłam. Na początku mała będzie spała z nami w sypialni, by Mati się nie budził jak ona będzie płakać, a by ona miała spokój do spania w dzień. Jednak wszystkie zabawki będą mieli w 1 pokoiku. Potem za 1,5-2 lata dokupimy łóżko i będą razem w pokoiku. Myślę, że jak się za szybko nie będą kłócić to za jakieś 10 lat pozbędziemy się sypialni dla córeczki:)

Żaba
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1001
Rejestracja: 06 lip 2007, 22:19

15 sie 2009, 08:51

A zdradzisz nam kto mieszka w brzuszku? :ico_haha_01: no i jak sie czujesz prawie na mecie?
Podobno chłopiec :ico_brawa_01: , ale zobaczymy na pewno jak się urodzi :ico_haha_01: . A co do samopoczucia, to ok. Tyle, że rozwarcie mi się zrobiło i po ostatnim badaniu czop mi odszedł a to dopiero 36tc skończony. Gin każe mi leżeć do wtorku, żeby ciąża teoretycznie donoszona była. Zobaczymy czy wytrwamy. Trzymajcie kciuki.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

15 sie 2009, 10:46

Żaba to staraj się dużo odpoczywać i nie martw się za bardzo. 36 t to już i tak super. Wytrzymaj jeszcze z 2 tygodnie i na pewno będzie super. Ja też urodziłam w 38 t.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość