Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

11 sie 2009, 20:52

Najpierw sto lat dla Patryczka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Sylwia będzie dobrze. Nie wiem, co ci napisać, ale te nasze wrocławskie chłopy to takie czasem lelum polelum. Ech, przynajmniej teraz będzie cię słuchał.
Martuuniu, chodziło mi o to, że dużo bloków i legnicka, to jedna z najruchliwszych ulic Wrocławia i niestety czasem zakorkowana, ale coś za coś. Lokalizacja świetna i pewnie będzie wielu chętnych na wynajem.
Wisieńko to miłego relaksu.
Mnie dzisiaj połamało tak, że się nie mogłam ruszać. Nos, zatoki zatkane, ledwo mówię.Głowa chyba z tonę waży, a bolą nawet paznokcie. Na jutro Ami zarejestrowałam do lekarza, bo doszedł kaszel. Choć ona latała dzisiaj jak wściekła, a ja leżałam połamana. Dziecko przynosiło papier do nosa, wodę w kubku, koc i swoją bajkę o isiu (rycerzu), była wyjątkowo grzeczna i cudowna.
Dziewczyny, może coś wiecie. Sąsiadki synek ma sallmonellę. Amelia z nim się bawi w piaskownicy, czy może się zarazić? W sumie jak się dowiedziałam, to zabrałam ją na spacer, bo nie wiem, jak to jest. Niby tylko przez kał, ale on jest jeszcze malutki i wszystko bierze do buzi.

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

12 sie 2009, 01:21

Yvone, trzymaj sie i nie daj chorobie!!!!!!!!
Dobrze ze Amleka jest tak kochana, dzieci przewaznie jakos wiedza i sa grzeczne kiedy jest sie chorym, Zosiak tak samo sie zachowala jak ja byla chora.
Powodzenia jeszcze raz i sie wygrzej !!!!!!!!!
Apropo sallmonelli nie wiem wiele, jedynie, ze jest na skorupach jajkach i tyle.

[ Dodano: 2009-08-12, 17:01 ]
Ojejku co sie dzieje, jeszcze nikogo nie bylo !!!!!!!!!!!!
Gdzie sie podzialyscie, czyzby byla ladna pogoda w Calej Polsce ?? :ico_oczko:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

12 sie 2009, 21:50

Dla Patryczka :ico_prezent: STO LAT STO LAT!!! :ico_buziaczki_big:

i dla Tosi :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: STO LAT STO LAT!!!

My też stawiamy spóźniony leciutko :ico_tort: :-D
urodzinki były, był tort i goście i prezenty, dwa latka zaliczone :ico_brawa_01:
ale jak się Juleczki pytamy ile ma lat - to dalej mówi 4 :-D

dziwne te choróbska i że muszą teraz atakować :ico_zly:
Ela no nie wiem czy salmonellą można się od tak zarazić, ale lepiej dmuchać na zimne i odizolować chociaż troszkę Amelkę :ico_noniewiem:

Ula udanego wypoczynku!.... i jak leci z dietą???

facet jak facet, każdy ma coś za uszami- zawsze wszystko na naszych glowach idealnie sprawdza się powiedzenie: umiesz liczyć licz sam na siebie- bo facet to kolejne dziecko, które trzeba oprać, utulić i nakarmić :ico_oczko:

Martuunia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za nowe mieszkanko

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

12 sie 2009, 22:10

ja tez stawiam spoznieone torcik dla Patryczka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: i dla Tosi :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

u nas jakos tak bez zmian, mam jeden problem ktorym sie martwie, czytalam na roznych forach i poradnikach o dzieciach o zebach i doczytalam ze dziecko powinno miec po 5 zebow, amelce przebily piatki, ale za piatkami jakby milay jej isc 6?? :ico_olaboga: sama nie wiem czy tak moze byc czy jak :ico_noniewiem: napiszcie jak u was z zebami?

[ Dodano: 2009-08-12, 22:11 ]
i oczywiscie dla Juleczki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

12 sie 2009, 23:07

Tysiac 1100 buziaczkow dla Tosi i dla Julci !!! :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Aga78, calkowita prawda, apropo facetow.
karolina-ch, kazde dziecko rozwija sie inaczej . Zosiak nadal nie ma piatek, ma jedynie po 4 zeby z kazdej strony i tyle.
Bedziesz szybciej miala z glowy zabkowanie !!
Milej nocki
paaaaa

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

13 sie 2009, 12:22

Czesc Kochane!!!

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ DLA JULECZKI I TOSIEŃKI!!! STO LAT!!!

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Potem Wam napisze co u nas, Buziaki

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

13 sie 2009, 15:03

Witajcie:)
Sto lat od cioteczki i Kacperka dla dzieczynek Tosi i Julki duzy buziak :ico_buziaczki_big:
Ale sie napisalam a tu mi zjadlo... wczoraj wykonczylam sobie komp. wycielam sobie przez przypadek sterowniki dobrze ze jest jeszcze laptop :ico_oczko:
Nie chce zapeszyc bo tak dlugo jak nie ma podpisanej umowy ale Rysiek chyba ma prace... nawet nie wiecie jak sie ciesze wkoncu bedziemy normalnie zyc bo bedzie w domu... do tego w koncu odczepi sie od mojej Polowki bo dostanie auto :ico_oczko: pomogl mu nasz stary znajomy maz wspolniczki i jak do niedawna myslalam bylej przyjacołki potwierdza sie powiedzenie " nigdy nie mow nigdy" jestem naprawde pozytywnie zaskoczona nasze stosunki sie poprawily bo po rozstaniu z barem wrecz sie unikalysmy...
Kacper zdrowy az zyc sie chce :ico_oczko: z Ryskiem tez mi sie poprawily stosunki :ico_oczko: bo ostatnio to sie wiecej klucilismy...
Kacper sie wlasnie obudzil... czy wasze dzieci tez wstaja z takim fochem?
Karolina Kacprowi tez jakby sly 6 ale on generalnie szybko zabkowal 5 juz mamy. zajżę jeszcze wieczorkiem...

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

13 sie 2009, 21:14

Sto lat dla naszych dziewczynek Julci i Tosi.
Anitko, już dawno nie pisałaś tak pozytywnie, aż Ci się styl zmienił :ico_oczko: Z gratulacjami poczekam do podpisania umowy, ale bardzo się cieszę, że Ci się układa :ico_brawa_01:
Karolinko, każde dziecko inne. Amelci dopiero idą piątki. Chyba kończymy jej infekcję, ponieważ dzisiaj już było lepiej i nawet dokazywała, jak mała wścieklizna.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

13 sie 2009, 23:10

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla JULCI TOSI I PATRYCZKA!!! :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Sylwia jakos sie ułoży moja droga!!!!Jestem pewna, że czas będzie najlepszym lekarstwem, a konflikt nie będzie się ciągnął wieki...

Anita super, że zaczyna się układać :ico_brawa_01: trzymam mocno kciuki za podpisanie umowy!!!

Yvonedzieki za informacje!!!Pytałam Adasia czy można sie zarazić salmonellą, ale On teraz gra na playu i odpowiedzial mi tylko mhm i nie wiem nic wiecej, nie wiem nawet czy mnie słuchał czy tylko odpowiedział bezpieczne mhm :ico_noniewiem: potem sie dopytam i jak bedę wiedzieć to Ci napiszę :-D

AgaJulcia pewnie ćwiczy przed 4 urodzinami :-D ale się usmiałam!!! :ico_brawa_01:

Karolina Nelce juz wychodza 6tki, 5 ma juz od kilku miesięcy...

Ulamiłego odpoczynku!!!

Kasia3ach te oczka Zosiaka!!!Nie moge sie napatrzeć :ico_brawa_01:

A My juz jesteśmy po negocjacjach z deweloperem, obniżył Nam 35tyś :ico_brawa_01: W piatek podpisujemy umowę przedwstepną i ruszamy z kredytem.Ale się cieszę :ico_brawa_01: Nelka jest z dziadkami w lublinie i jutro do niej jedziemy. Ale za nia tesknię a nie widziałam jej tylko 1 dzień :ico_olaboga: Przyszla kanapa dla Nelci i jest super, jestem bardzo zadowolona!!! W niedziele jedziemy na spływ kajakowy i szykuje się niezła zabawa. Z wakcjami nie wyszło bo chcieliśmy załatwić sprawy z mieszkaniem...szkoda ale co zrobić, coś za coś...

sylwia77
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 21 mar 2007, 22:31

14 sie 2009, 12:33

Wszystkiego najlepszego dla JULKI i TOSI :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent:

Wpadłam się pożegnać bo w nocy z soboty na niedzielę jedziemy do Ustki i już nie będę miała czasu zajrzeć.

Dzisiaj robimy urodziny Patryczka, ale oczywiście bez rodziny mojego męza. Jego matka i ojciec wyjechali na wieś na kilka dni. Wiecie, ze nawet nic Patrykowi nie kupili na urodziny. Po prostu żenada. Wyrzywają się na dziecku, przez to ze ze mna sa pokłoceni. I co ja mam o nich myslec? Na dzien dziecka nic od nich nie dostał i nawet nie przyszli go odwiedzic i na urodziny to samo. Co za świry!! Nawet chrzestny (czyli brat mojego męza) olał sprawę. Brak mi słów na takie zachowanie.

Anita cieszy mnie twój dobry nastrój. Tez bym chciała mieć taki humor.

Dzisiaj mamy z mężem 5 rocznicę ślubu i jestesmy zaproszeni do koleżanki na grila. Poprosiłam mamę, zeby została z Patrykiem a ona ze przeciez niedawno z nim siedziała. A było to 1,5 miesiąca temu w połowie czerwca. Według niej nasze wieczorne wyjscia raz na 1,5 miesiaca to za czesto. Jak czlowieka moze szlag nie trafic. Ostatecznie zostanie ale z wielka łachą.

Martunia zazdroszcze Ci, ze mozesz Nelinke podrzucac. Nam sie nigdy nie zdarzyło, żeby chociaz go ktos na noc wziął.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość