Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

14 sie 2009, 12:54

Sylwia WSZYSTKIEGO NAJ Z OKAZJI 5 ROCZNICY ŚLUBU!ŻYCZĘ WAM, ABY WSZYSTKO SIĘ POUKŁADAŁO!!! :ico_buziaczki_big:

To prawda Dziadkowie nam sie udali, ale to jest tez tak, że od początku "nauczylismy" ich tego, że musimy czasem wyjść, albo wyjechać, ale fakt faktem,że sami też chcą i nawet wolą jak zostają sami z dzieckiem bo moga sobie z Nelcią robić wszytsko bez naszych zakazów, czytaj rozpieszczać do bólu...
Życze wam udanego odpoczynku!!!!

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

14 sie 2009, 15:22

Sylwia wszystkiego NAJ NAJ z okazji rocznicy :ico_prezent:

my nie patrzymy czy dziadkowie chcą czy nie chcą zająć się dzieciakami :-) jak mamy ochotę albo potrzebę ich zostawić, to podrzucamy dzieciaki z bagażem i już...jak kukułki :-D ..... mąz mnie tak nauczył i baaardzo dobrze :-D

Marta super tym mieszkaniem :ico_brawa_01: będziesz wroclawianka :ico_brawa_01: :-D

policzyłam ząbki u Julki :ico_szoking: jeszcze nawet 5 nie ma a co dopiero 6 :ico_olaboga:
Julia jest takim uparciuszkiem i się zaparła i nie możemy ze smoka zrezygnować... co teraz robić :ico_noniewiem: próbowałam położyć ją spać bez smoka ale trzy godziny wyła :ico_szoking: :ico_szoking: zanim usnęła....

[ Dodano: 2009-08-14, 15:23 ]
Anitka trzymam kciuki, żeby się ułożyło pomyśli....

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

14 sie 2009, 15:57

my nie patrzymy czy dziadkowie chcą czy nie chcą zająć się dzieciakami :-) jak mamy ochotę albo potrzebę ich zostawić, to podrzucamy dzieciaki z bagażem i już...jak kukułki :-D
Aga własnie to chciałam napisać... :-D

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

14 sie 2009, 16:56

U nas raczej bagaż w postaci dziecka. Amelia jest cały czas z nami. Niby by zostali, ale jak przychodzi co do czego, to już nie. Moi rodzice prędzej niż teściowie.
Aga spróbuj marketingu. Nie zabierania, ale wymiany. Ja Amelię inwigilowała przez tydzień z wróżką i prezentami. W efekcie była przygotowana na sobotę. Potem rozmowa ze mną i ojcem i pół godziny pożegnania z dudusiem i wrzucenie do torebki na prezent. Marcin zabrał ją na dwór, ja wymieniłam na prezenty i doszłam nim się zorientowała. Wyła w ciągu dnia, ale wieczorem zasnęła sama i bez wspomagacza. Tak więc dobry marketing i przejdzie. Chciała, żeby M wrzucił do torebki za nią, ale nie przeszło. Teraz jeszcze wspomina dudusia, ale już jest po fakcie. Wyrzuciła szybko i szybko ją zabraliśmy, żeby się nie rozmyśliła. A prezent to kredki, blok, kreda i podusia do zasypiania. Szybko zapomniała. Najgorzej jak nie wyrzuci, a ty zabierzesz, bo się buntuje, a tak to kto oddał dudusia - ja, to go nie ma.

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

14 sie 2009, 21:03

Witajcie:)
Ja tez wam tego " podrzucania " zazdroszcze...
Yvon dobry pomysl z smokiem wyprobujemy :ico_oczko:
Sylwia milej rocznicy.Milego wypoczynku.
Jak tam spedzacie wekend? nas czeka troche nudy bo oszczedzamy bo kiepsko z kasa dopuki Rysiek nie zacznie pracowac...

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

14 sie 2009, 22:15

u nas cycus tez na spanie na noc i na drzemki, mamplan zeby od drugich urodzin ja oduczac :ico_noniewiem: zobaczymy, bo ona musi miec cycusia :ico_olaboga:

a z tymi zebami to ja wiem ze kazde dziecko inaczej ale czytalam ze te szostki to dopiero jak maja nawet 6 lat wiec nie wiem :ico_olaboga:

u nas tez krucho z pieniazkami ale coz jest drugie autko to trzeba odcierpiec :ico_oczko:

jutro cos wam napisze wiecej :ico_oczko: teraz to film i lulu, wlasnie ogladamy na kompie anioly i demony :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

16 sie 2009, 20:14

Hej Kochane,
u mnie sie dzialo przez weekend, ze hoho...
Poklocilam sie z R. (jeszcze nie do konca jestesmy pogodzeni, ale wieczor przed nami) :ico_oczko: Pojechalam sama z Szymkiem na 85-te urodziny mojej babci. Cala rodzina sie pytala dlaczego go nie ma... ale mi bylo przykro. Ale trudno. Pokazalam mu, ze nie jest bogiem a ja nie jestem od niego uzalezniona. wiec troche nosa mu utralam. :ico_haha_01:
Fajna imprezka byla, cala moja rodzinka sie zebrala. Super.
Teraz wrocilismy do wawy i od razu pogonilam Ryska do roboty. :ico_oczko: od razu znalazl zapal do pracy i zrobil listewki i brakujace polki w szafie. :ico_brawa_01: wiec klotnia nie poszla calkiem na marne, hihi
dietkuje nadal. Juz 5 kg mniej mnie jest. bardzo sie ciesze.

Anita, super ze zaczyna sie u was ukladac. :ico_brawa_01: oby tak dalej.

Sylwia, wszystkiego naj i spelnienia marzen.

Aga, wykorzystaj pomysl Eli, jest super. :ico_brawa_01:

Buziaki wam przesylam i do synka zmykam.

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

17 sie 2009, 02:14

Sylwia wszystkiego najlepszego , 1100 buziakow :ico_buziaczki_big:
Ale u was sie dziele dziewczyny, chciala bym, ale w ten weekend siedzialam na tylku i nic wielkiego sie nie dzialo.
Mam nadzieje ze przyjdzie do mnie wena, bo obecnie jestem bardzo przybita, jakas chandra mnie bierze.
Milego dzionka !!! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

17 sie 2009, 12:46

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Dla wszystkich dwulatków, znow nie mam kompa - ah to zycie z informatykiem. Powiem wam ze jest niezle poki co, mam nadzieje ze sie nie zmieni :-) My nie mamy jak podrzucac Lenki, ale jak jestesmy w Sosnowcu i mała idzie spac to sobie uciekamy :-D mama nie ma nic przeciwko, bo wie ze Lenka spi.
A dzis mi sie nudzi bo Marek wzial Lenke, pojechali o 9rano, poszedl sie z matka pogodzic bo ostatnio jak bylismy byla straszna awantura.

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

18 sie 2009, 14:26

Ela pomysł ze smoczkiem jest super- spróbuję ...muszę się tylko odważyć :-)

Ula brawo za utracone kg :ico_brawa_01: mobilizujesz mnie żebym nie podjadała :ico_wstydzioch: ja mam 3 stracone i małą motywację do dalszej pracy :ico_wstydzioch:

od dzisiaj będę miała wagę to może mnie to trochę zmobilizuje a mama przestanie na mnie dziwnie patrzyć, bo teraz co do niej pójdę to odrazu lecę do łazienki :-D (mają wagę :-D )

jeszcze dwa tygodnie i dzieciaki pójda do przedszkola, więc muszę coś dla siebie poszukać do roboty :ico_noniewiem: w sumie to muszę do przedszkola pójść już teraz i dowiedzieć się czy oby na pawno Julia jest przyjeta

coś ostatnio nie mam werwy i jestem taka ospała :ico_spanko: tyle rzezcy bym chciała zrobić, a chodzę i się obijam i łudzę się, że ktoś za mnie coś zrobi :ico_puknij:

[ Dodano: 2009-08-18, 14:28 ]
a mam pytanie; co myślicie o operacjach plastycznych, np powiększanie biustu, korekcja nosa itp?????

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość