Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

21 sie 2009, 16:24

Helol

maly dal po spaniu, dzis wstal o 9, poszedl spac 12.15 i wstal 15.20 ja tez sobie pospalam, bo jakos nie tomna bylam.
Dzisiaj u nas tak swiezo po deszczu, nawet cieplo ale znow upaly maja byc, a wczoraj byla u nas burza :ico_chory:
wstawię fotę i filmik z postrzyżyn ;-)
no koniecznie, czekamy z niecierpliowscia :-D

[ Dodano: 2009-08-21, 18:13 ]
Gdzie Wy sie podziewacie??? :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

21 sie 2009, 18:23

hej hej, meldujemy sie po doktorze :-)

Jasper wazy 10,85 kg i mierzy niecale 80 cm (79,9 czy cos).. takze jest krotszy niz myslalam

widze, ze Wasze dzieciaki tez chca sie wyrwac z wozka, u mnie jest to samo i tez go musze brac na rece i pchac wozek w tym samym czasie... masakra,szczegolnie w 35-stopniowym upale!!

Pati85, zdjecia Erika cudne! mnie tez najbardziej podobalo sie to po przebudzeniu, hehe
teraz fryz ma elegancki :-)

widze, ze tez macie basenik.. lepszy niz nasz, nasz to taki typowo plazowy, szybko-skladany i rozkladany, o taki:

Obrazek

Obrazek

co do zakupow, to nic nie kupilysmy, chociaz widzialam kilka par, ktore mi sie podobaly i ktore pasowaly.. w przyszlym tyg. musze cos kupic, bo w nastepna sobote lecimy sie wakacjowac :ico_brawa_01:

Gie, nie dziwie sie, ze zaskoczyl Cie telefon od mamy.. ja uwazam, ze to byl znak :-)

margarita83, czekamy na fotorelacje ze strzyzenia! :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

21 sie 2009, 18:46

Jasper wazy 10,85 kg i mierzy niecale 80 cm (79,9 czy cos).. takze jest krotszy niz myslalam
o widzisz, ale dobrze wazy

Erik wazy 13 kg :ico_szoking: troche za duzo chyba :ico_noniewiem:
widze, ze Wasze dzieciaki tez chca sie wyrwac z wozka, u mnie jest to samo i tez go musze brac na rece i pchac wozek w tym samym czasie...
no to witaj w klubie, a juz myslalam, ze to tylko Erik tak ma :ico_oczko:
widze, ze tez macie basenik.. lepszy niz nasz
dzieki, kupilismy w PL za 35 zl
nasz to taki typowo plazowy, szybko-skladany i rozkladany
tez fajny, WY mozecie zabrac go na plaze a ja musialabym powietrze spuszczac

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

22 sie 2009, 09:01

hej,hej..hello :-D

no widzę,że naklikałyście troszkę... :ico_brawa_01:

wypad nad jezioro sie wydluzyl z jednego na dwa dni... :ico_brawa_01: nocowalismy u mojego brata...pogoda super...wypluskalam sie i poopalalam :ico_oczko:
dzieci równiez...Emi uwielbia wode... :ico_brawa_01:

Pati85, fity super...Erik ma cudna czuprynke...co nie moge powiedziec o mojej Emi...ale to ma po mnie... :ico_placzek: ja tez mam "trzy wlosy na krzyz"
Erik wazy 13 kg troche za duzo chyba
no troszke duzo...tzn. duzo do naszych maluchów...
ja wazylam mloda wczoraj i wazyla 9,200 g.

shoo, Jasper rozbraja mnie w tym kostiumie... :ico_brawa_01: :ico_oczko:


Margarita-co do obcinania włoskow...ja wiem czy to cos da? :ico_noniewiem: ....ja mialam scinane non stop....ciagle chodzilam w krotkich wloskach..bylam zla na mame ze robi ze mnie chlopczyce...ale ona wlasnie tlumaczyla mi ze im wiecej bedziemy scinac,tym wlosy beda mocniejsze... :ico_puknij:
niestety....u mnie sie nie sprawdzilo...

ja nie zamierzam scinac Emi wloskow...niech sobie rosna...ewentualnie grzyweczke..zeby nie wchodzila do oczu... :ico_oczko: :ico_oczko:

a co do przewijaka...ja równiez uzywam...jest mi tak wygodnie....pod reka mam komode a na niej wszystkie potrzebne rzeczy...

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

22 sie 2009, 12:41

dzien dobry :-)
wpadłam sie przywitać po rannym pływaniu na skuterku wodnym :DD :DD :DD
Teraz Maja zasneła a ja wstawiłam obiad :-)

Lecę do garów :-/

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

22 sie 2009, 22:38

:ico_szoking: :ico_szoking:

a co tu takie pustki...?


ja wrócilam właśnie z pracy....

nie pisałam Wam wczesniej,ale mam problemy z lewa stopa....mam niezła opuchlizne i ciagle mnie boli.. :ico_noniewiem: nie pamietam abym gdzies uderzyla...

jutro do pracy na 12 godzin.,..nie wiem jak to zniose...
a w poniedzialek...ide do lekarza...bo zaczelo mnie to niepokoic.


w poniedzialek tez...moj K. bedzie kladl panele w pokoju...wkoncu :ico_sorki:
juz sie nie moge doczekac...aby wywalic ta stara wykladzine..
ja najchetniej wwszytko bym wywalila...
ta mebloscianke przedpotopowa...lawe...lozko...
niestety....musze byc cierpliwa :ico_placzek:

no nic zmykam....

wlacze jakis film...zrobie drineczka...i wypije z mezusiem...

dobranoc...!

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

23 sie 2009, 10:25

witam z ranka...

wczoraj nie mialam czasu zajrzec, bo od rana przygotowywalam imprezke urodzina Zuzi (impreza byla w mieszkaniu Mamy), jezdzilam jeszcze po sklepach, robilam ostatnie zakupy...
w piatek skonczylam prace o 2:00 w nocy, upieklam Murzynka, zrobilam salatke z tunczyka i salatke z indykiem, ananasem i ravioli.

A teraz foto-relacja (nie bylo mojego tescia-dluga historia i męża mojej siostry, a więc zgrono zmniejszylo sie do 11 osob, nie liczac jubilatki i 2-tygodniowego Arturka siostry Pana)

Torcik (kosztowal mnie w sumie 50,80 zl):

Obrazek

Otwieranie prezentu od chrzestnej (czyli mojej siostry) i śp. Babci (moja mama kupowala na I urodzinki kazdej wnuczce te ksiazeczke edukacyjna Fisher Price-gdyby zyla, Zuzia tez by ja od Niej dostala :ico_placzek: )

Obrazek

Obrazek

z Dziadkiem (moim Tatą)

Obrazek

Pan skreca rowerek, a chrzestny Zuzi (czyli maz siostry Pana) sklada ich prezent, ten "chodzik-tablice"

Obrazek

Obrazek

Zuzia nie chciala przy tym chodzic, tylko stala, albo kleczala... (nauka przed nami)

Obrazek

rowerek:

Obrazek

Obrazek

z chrzestnym:

Obrazek

rodzinka:

koło mojej siostry pod oknem siedzi nasza kaliszanka, czyli Gabrysia :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

mła :-D :ico_oczko:

Obrazek

bukiecik od Mamy:

Obrazek

ja z Zuzkiem, a po prawo - Wiktor, starszy syn siostry Pana:

Obrazek

Obrazek

smiac mi sie chcialo, bo ta rozowa bluzka, ktora mialam na sobie - nie byla w ogole dopasowana, tylko taka rozkloszowana od piersi i jak Tata mnie zobaczyl, to zapytal po cichu moja siostre czy jestem znowu przy nadziei :-D :-D (ja i tak slyszalam) Powiedzialam, ze nie, i ze wiem, ze bluzka wyglada jak ciazowa, ale bardzo mi sie podobala, dlatego ja kupilam - ale usmialam sie strasznie... Przy nadziei... :ico_puknij: :ico_puknij: :-D

Kaliszanka w calej okazalosci:

Obrazek

2-tygodniowy Arturek siostry Pana

Obrazek

relaks u chrzestnego:

Obrazek

Obrazek

Wiktor otwiera szampana dla "młodzieży"

Obrazek

Dziadzius ma extra brode :ico_brawa_01:

Obrazek

... i opowiada straaaasznie smieszne rzeczy:

Obrazek

sto lat, sto lat (rzeczywiście wygladam, jak w ciazy :ico_noniewiem: )

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zuzia nie chciala dmuchac swieczki, dopiero jak my juz dmuchnelismy i zaczelam kroic tort - ona wziela sie za dmuchanie nosem :-D

Obrazek

Obrazek

dalam jej lyzeczke smietany do sprobowania:

Obrazek

smakowalo oczywiscie

Zuzia, ku mojemu zdziwieniu - wybrala obrazek swiety :ico_olaboga:

Obrazek

ja zaczelam mowic: "cccooo?? Zuzia, nie rob mi tego!!! Zlap sie za kase...!!!"

a Ona na to:

Obrazek

:-D :-D :-D :-D :-D :-D

ale i tak liczy sie pierwszy ruch... :ico_noniewiem: mam tylko nadzieje, ze nie zostanie jakas zakonnica... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

piciu:

Obrazek

moja siostra, Zuzu i ja:

Obrazek

i jeszcze z Dziadkiem:

Obrazek

generalnie impreza udana, zaczela sie o 15:00, skonczyla o 21:00

nie bylo wielkiego pijanstwa, moja Tata szedl dzisiaj na rano do pracy, siostra przyjechala samochodem z Gabrysia, Sisotra Pana karmi, Jej maz tez za bardzo nie pil, no bo trojka dzieci na glowie i trzeba pomoc zonie, tesciowa generalnie nie pije, Pan musial pomagac mi, wiec tez nie mogl sie upic, moj wujek (partner mojej mamy) dobil do nas pozniej, bo byl na wyjezdzie, wiec tez nie zdazyl sie upic, a ja prowadzilam samochod, wiec tyle... 3 butle wodki zostaly chyba... Nie zmarnuja sie :-D :-D :-D :-D

Zuzia na urodzinkach wygladala zle, bardziej przypominala maltretowane dziecko, niz szczesliwego roczniaka... Miala siniaka na czole , strupa pod dolna warga (wypadki, kiedy pilnowala jej tesciowa), a do tego chyba w 5-ciu miejscach (oczywiscie glownie na twarzy i rekach) cos ja pogryzlo, nie wiem czy komary, czy co... ma wielkie, czerwone plamy na skorze... :ico_placzek:

trudno, najwazniejsze, ze bardzo jej sie podobalo, wybawila sie, wywsciekala, cieszyla sie z prezentow :)

[ Dodano: 2009-08-23, 11:10 ]
PS. Zuzi wyszla górna lewa 4-ka...

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

23 sie 2009, 12:48

Gie, super fotorelacja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
nie widac, zeby Zuzia wygladala na zmaltretowana, tylko na ostatnim zdjeciu ma czerwone policzki... pewnie te cholerne komary, nas tez tna, mimo, ze mamy wtyczki anykomarowe.. oszalec mozna.

tort sliczny i niedrogi (dobry byl?) :-)

i widze, ze Zuzek tez dostal chodzik grajacy, u nas sie sprawdza, chociaz Jasper tez przy nim nie chodzi, najczesciej kleczy..

a Ty nie wygladasz jakbys byla w ciazy :P takie bluzki sa teraz modne, pelno ich w sklepach (wiem, bo wczoraj caly dzien po nich lazilam) ;-)
tez mam kilka...

wlasnie, my wczoraj caly dzien jezdzilismy po sklepach, trzeba bylo uzupelnic letnia garderobe przed wyjazdem na wakacje (spoko, pod koniec sierpnia kupowac letnie rzeczy :ico_puknij: ..ale przynajmniej nie byly tak drogie, jak na poczatku lata)
kupilam sobie mini spodniczke jeansowa, 2 pary szortow (biale i czarne w krateczke), do tego kilka koszulek.... ogolnie jest git, jeszcze tylko te sandalki i bedzie wszystko mrygalo ;-)

dzisiaj jedziemy na plaze (co za nowosc..), goraco jest niemilosiernie
ide sie szykowac.. zajrze pewnie jutro
shoo, Jasper rozbraja mnie w tym kostiumie...
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dostal go od tesciowki :-)

[ Dodano: 2009-08-23, 12:49 ]
i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Zuzi za kolejnego zebalka!

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

23 sie 2009, 13:51

Gie foty super, widać że imprezka się udała.
Brawa dla Zuzki za wybór "obrazka" ;-)
Fajna masz rodzinkę :-)

shoo to kiedy jedziecie na ten wywczas???

[ Dodano: 2009-08-23, 17:49 ]
No widzę że straszne tu pustki :ico_placzek:
No cóż, wpadłam wstawić kilka fotek i filmik ale się wgrywa :-)

spływ kajakowy
Obrazek

Maja uczy robić się zakupy :DD
Obrazek

a tak zabawia się z mamą ;-)
Obrazek

Postrzyżyny
Obrazek

łysolek :-)
Obrazek

[ Dodano: 2009-08-23, 17:55 ]
a tu łysolek w pełnej okazałości ;-)
Obrazek

[ Dodano: 2009-08-23, 17:59 ]
a tu jeszcze z dzisiejszego spacerku :DD
nad rzeka na moście
Obrazek

[ Dodano: 2009-08-23, 18:12 ]
rany julek jak te filmiki długo sie wgrywają
a mam do wgrania jeszcze dwa :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-08-23, 18:16 ]
pierwszy filmik ze spływu kajakowego :DD :DD :DD
http://pl.tinypic.com/r/ndoajk/3

[ Dodano: 2009-08-23, 20:09 ]
nowa umiejętność mojej córki
http://pl.tinypic.com/r/2zroqhu/3
ale to jest już pikuś, wchodzi dosłownie na wszystko, wczoraj z łóżka wlazła na parapet i chodziła po nim na czterech :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2009-08-23, 20:11 ]
no dobra wgrywam postrzyżynki :DD :DD :DD

ale głupio samemu ze sobą pisać :-/

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

23 sie 2009, 20:27

ja jestem :)

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość