Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

24 sie 2009, 12:54

Ja tez poprosze :ico_kawa:
moje dziecko już w łóżeczku, sam zarządził, ze już czas, ale teraz słyszę, ze okropnie się tłucze, więc nie wiem czy uśnie.
Ja się oczywiście od rana urobiłam. Musiałam isc do pracy, opróżnić sale. Dobrze, że mamę do pomocy wzięłam, ale i tak okazaiło się, żę przez siedem lat nagromadziłam potworną masę rzeczy. Część od razu wywaliłam, część zostawiłam, moze komuś się przyda. A i tak musałyśmy z mamą na 2 razy obrócić :ico_noniewiem: tylko gdzie ja to teraz pomeszczę

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

24 sie 2009, 13:54

Ja się oczywiście od rana urobiłam. Musiałam isc do pracy, opróżnić sale. Dobrze, że mamę do pomocy wzięłam, ale i tak okazaiło się, żę przez siedem lat nagromadziłam potworną masę rzeczy.
To prawda, ja też mam sporo już "szkolnych rzeczy", weż to spakuj w kartony i zaklej taśmą, a potem do garażu, nigdy nie wiadomo co się jeszcze przyda.

A co do drugiego dziecka, to nie martw się na zapas, będzie dobrze, ja mam dwie dziewczynki i cieszę się ze już są na świecie, a Zuzka nie jest jedynaczką. Pracy mam tyle samo, może na początku trzeba troszke się zorganizować. Dzisiaj gotowałam obiad, a moje córki siedziały przy stole i jadły jabłka pokrojone w plasterki jak dwie przyjaciółeczki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

24 sie 2009, 15:44

kilolek ty to usiedzieć spokojnie nie możesz :ico_sorki: :ico_sorki: odpoczywaj póki możesz :ico_sorki:
Dzisiaj gotowałam obiad, a moje córki siedziały przy stole i jadły jabłka pokrojone w plasterki jak dwie przyjaciółeczki
to musiało super wyglądać :ico_brawa_01: fajnie,że siostrzyki od małęgo razem czas spędzają,to zaowocuje w przyszłości :-D

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

24 sie 2009, 20:59

kilolek ty to usiedzieć spokojnie nie możesz :ico_sorki: :ico_sorki: odpoczywaj póki możesz :ico_sorki:
taa jakbym mogła to bym chętnie odpoczęła :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

24 sie 2009, 21:26

akbym mogła to bym chętnie odpoczęła
zawsze można jak się chce :ico_oczko: zostało ci ledwo ponad 2 miesiące a ty tak sie zamęczasz :ico_sorki: zrób sobie jeden dzień domowego spa :-D albo takiego zwykłego leniuchowania :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

24 sie 2009, 22:03

no nie da się poleniuchować z prawie dwulatkiem, zwłaszcza moim. Do tego w poniedziałek kończy mi się umowa i muszę wszystkie sprawy w pracy pozamykać

[ Dodano: 2009-08-24, 22:04 ]
zawsze można jak się chce :ico_oczko:
wierz mi! ja chę bardzo!!

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

24 sie 2009, 23:02

wierz mi! ja chę bardzo!!
wierzę ci :ico_sorki: ja z Hanią to mogę leżeć i nic nie robić,bo ona sama się sobą zajmuje,ale czasem to jak się "uczepi nogi" to cały dzień muszę z nią spędzić :ico_oczko: jak chcesz to podrzuc mi Kubę na jeden dzień i wtedy sobie poleniuchujesz :ico_oczko:

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

25 sie 2009, 07:56

hej ja z :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
kilolek, rozumiem Cie ,ze nie masz czasu odpoczywać,przy mojej córci nie ma szans a przy Kubie to 100% też się nie da.
A my wczoraj zaliczyliśmy morze byliśmy w ustce.Zaraz wstawie foty
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

25 sie 2009, 08:16

myszka super :ico_brawa_01: fajnie, ze mozecie sobie tak na chwilkę nad morze wyskoczyć :ico_brawa_01: Ode mnie na mierzeję sie jedzie 6 godzin :ico_noniewiem:

Ja się chętnie :ico_kawa: napiję, bo 8,16 a ja już zrobiłam i rozwiesiłam pranie i odkurzyłam całe mieszkanie :ico_noniewiem: - trzeba było poranny cukier zbić :ico_zly:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

25 sie 2009, 15:22

witam się :-D

dzisiaj już włozyłam sobie śliweczki do słoików :-D ale nie obyło się bez przygody :ico_sorki: jak zbieralismy śliwki to Hania chodziła na boso po podwórku jak zwykle i wlazła w jakąś sliwkę i żądło jej się wbiło w stópkę :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale szybko dałam jej wapno i okładam nóżkę wodą z octem i na razie na szczęście nic się nie dzieje :ico_sorki: :ico_sorki: minęło już 4 godz od tego momentu więc myślę,że będzie ok :ico_sorki: teraz sobie śpi a potem idziemy na spacerek :-)w razie jak będzie mocno puchło to od razu jadę z nią do szpitala na zastzyk :ico_sorki:

poza tym dzień jak co dzień
mąż do pracy pojechał,a ja się będę znowu obijać :-D

myszka105 super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja w Ustce ostatni raz byłam jak byłamw ciąży :ico_placzek: a przedtem jakoś jak do szkoły chodziłam i miałam tam 3 tygodnie praktyk w hotelu "Perła" :-)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość