Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

28 sie 2009, 09:04

Zubelku... widziałam Twoja wiadomość już wczoraj ale nie potrafiłam Ci nic napisać... w sumie nie wiem co :(((
Chciałam Ci tylko powiedzieć, że bardzo mi przykro! Jesteś filarem tego forum! Masz dużo siły wiec na pewno dasz sobie radę!
Trzymam za Ciebie kciuki żeby szczęście jak najszybciej wróciło :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

28 sie 2009, 10:14

Oj,dziewczyny, ja tylko tak zasugrowalam, bo chociaz ja od poczatku ciazy z Lu bylam na tym forum, to czerwcowki znalazlam chyba pod koniec ciazy. Taka mi sie refleksja nasunela. Przeciez jak chcecie to przenoscie. Ale i tak nikt nic nie moze zrobic oprocz hormigi bo to jej temat.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

28 sie 2009, 10:56

Sylwia śliczne maleństwo, gratuluję
Zubelek trzymaj się mała

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

28 sie 2009, 11:51

hej!
jak tam u Was?
u mnie w miarę pozytywnie...ale jednak ciągle myślę o zubelku i aż boję się kolejnej wizyty u gina
idę zaraz dokończyć obiad, jeść i do pracy...
Hania ogląda elmo...
byłyśmy już na dworze itp...teraz czekamy na powrót taty :ico_haha_01:
miłego dnia!

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

28 sie 2009, 11:55

Dziewczyny pomóżcie:((
Co zrobić jak wypadają włosy?
Strasznie mi wypadają w ciąży, aż widzę już plac prześwitującej skóry na samej górze :ico_placzek:
Biorę witaminki dla kobiet w ciąży ale to widocznie za mało.
Może miałyście lub podobny problem ?

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

28 sie 2009, 12:09

hej dziecwzyny przypadkiem zagladnelam do was i widze wiadomosc o Zubelku :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: kochana tak mi przykro jej :ico_placzek: nie wiem co Ci napisac :( trzymaj sie pisz jak bedziesz chciala pogadac :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

28 sie 2009, 14:13

Witam
Byłam dziś u gina ........... wytłumaczył mi dlaczego nie mogłam być wczoraj przyjęta!! :ico_szoking: normalnie szok......wina --> położnej !!Stara i głucha ,a to ona rejestruje....

Dostałam lek na nadciśnienie , bo mam za wysokie . :ico_noniewiem:
I znów spadałam z wagi... to już razem od początku ciąż będzie 3 kg , a dodam ,że nie przytulam muszli ,bynajmniej nie na tyle żeby,aż tak spaść z wagi.
Umówiłam się z nim na usg na ok 15 września ....dostałam L4 jak na razie na 2 tyg.
No zobaczymy .....powiedziałam mu prawdę , zrozumiał......
Zbadał mnie , powiedział ,że wsio ładnie rośnie :-)

Powiem wam ,że na tę wizytę szłam z duszą na ramieniu i tak będę się żyła w niepewności do 15....
Boję sie .....same wiecie........

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

28 sie 2009, 14:33

Blask... czego się boisz?:( Musimy być dobrej myśli... nie można myślec o najgorszym Kochana!!! Wiem co piszę... ja panikara której horrory śnią się po nocach :ico_oczko:

Zazdroszczę Ci tego że nie tyjesz jeszcze.
A ciśnieniem możesz podzielic sie ze mną bo z moim 90/50 to spać mogę 24h/dobę.
Czuję się jak żywy trup z roznącym brzuchem :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

28 sie 2009, 14:41

Blask najważniejsze,że byłas u lekarza i dostałaś L4 :)

ja już chyba 3 kg przytyłam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

28 sie 2009, 15:04

Blask, a tak z ciekawosci to ty prywatnie chodzisz do gina czy na kase? Bo jak prywatnie to dziwi mnie troche, ze tak dziwnie cie przyjmuje i jeszcze sie musisz na USG umawiac. Ja ialam w PL USG na kazdej wizycie jak tylko sobie tego zyczylam.

Qanchita, nie pomoge nic na wypadanie, bo nie mialam problemu. Wiem , ze skrzyp jest na wlosy dobry, ale nie wiem, czy w ciazy mozna.

Ja od poczatku z waga nie ruszylam wogole, co dziwne jest, bo jem duzo, duzo leze i brzuch urosl. W normalne spodnie juz sie nie zapinam. Kupilam sobie trzy pary ciazowek na ebayu i cholerka 2 pary za krotkie :ico_zly: Jakby ktoras chodzila w rozmiarze 14 (to polskie 42 chyba) i miala okolo 160-165 wzrostu to moge wspomoc ciazowami.

Kurde, spac w nocy nie moglam, o Zubelku myslalam :ico_placzek: I coraz berdziej sie stresuje. Ona sie dobrze czula i takie nieszczescie, a ja wlasciwie od poczatku ciazy jakies akcje i ma byc dobrze? :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość