Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

31 sie 2009, 09:26

witam i ja :-)

SHOO - jak fajnie, że sie zameldowałaś z tak abstrakcyjnego dla nas miejsca ;-)
Współczuję cięzkiego lotu, ale teraz Jasper nie ma juz powodów do płaczu - słońce, plaża, woda... żyć nie umierać ;)

Rób dużo fotek, żebyśmy pękły z zazdrości ;)

IWONKA - no tak, zapomniałam, że się dożynaliście :ico_puknij:

wiecie co? Byłam wczoraj wieczorem z Zuzia u znajomych - gadaliśmy o czyms tam i ja wspomnialam, ze czytam "Zmierzch", a moj kolega na to, ze ma sciagniety film :ico_noniewiem: Bilam sie z myslami, ale w koncu poprosilam, zeby mi zrzucil na pendrive'a i obejrzałam wczoraj wieczorem - oczywiście - tak jak przewidywałam - nijak się ma do książki, tzn. generalnie idea jest w miarę zachowana, ale wszystko jest skrócone do minimum, mnostwo sytuacji i watkow kompletnie pominietych, no i generalnie srednio mi sie podobalo - gdybym obejrzala film, pewnie nie miałabym juz ochoty na książkę... Ale ciekawość mnie zżerała - jak będzie wyglądał Edward i musze przyznać, że aktor... całkiem całkiem... intrygujący... Wiem już niestety jak się skończy książka, ale z drugiej strony ona się tak różni od filmu, że może jeszcze po drodze się coś wydarzy niespodziewanego - no i nie ma jak książka...

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

31 sie 2009, 11:09

Gie, tak zachwalasz "Zmierzch" to chyba i ja dziś wybiorę się do biblioteki :ico_oczko:
nijak się ma do książki, tzn. generalnie idea jest w miarę zachowana, ale wszystko jest skrócone do minimum
normalne
dlatego ja wolę najpierw przeczytać książkę a później ewentualnie zobaczyć film

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

31 sie 2009, 11:21

IWONKA - naprawdę polecam... nie na darmo ksiązka nosi miano bestselleru :-D

ja uważam, że jak się przeczyta książkę, to już nie ma po co oglądać filmu, bo można się tylko wkurzyć, ale tego byłam ciekawa...

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

31 sie 2009, 11:47

dzień dobry :-)

no normalnie chyba i ja dzisiaj pójdę do biblioteki :ico_noniewiem:
ostatnio czytałam kod leonarda da vinci - boska lektura :DD

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

31 sie 2009, 12:01

witaj Margarita - jesli chodzi o D. Browna - mi bardziej podobały się "Aioły i demony"

a moja ulubiona ksiazka, to "Tytan" (Fred Stewart Mustard)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

31 sie 2009, 17:27

Witaski:):)


nie mam ostatnio weny na pisanie... :ico_noniewiem: w ogóle na nic nie mam ochoty...

dzisiaj byłam po ksiazki...
dla mlodszego kupilam jeszcze w czerwcu po okazjonalnej cenie...musialam tylko dokupic ksiazke do angielskiego...za 53 zł :ico_szoking: (oszaleli)

a dla mojego piecioklasisty kupilam dopiero polowe wyprawki i zaplacilam 250 zł :ico_szoking: szok!!!!!!!!!


do tego plecaki,piorniki,dlugopisy....etc.

kupe kasy poszlo sie.... :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-08-31, 17:29 ]
12 wrzesnia idziemy na wesele...kolejny wydatek...ja normalnie nie wiem ,kiedy na prosta wyjdziemy...tym bardziej ze K. teraz ma tak mało zlecen... :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-08-31, 17:30 ]
a wy gdzie???????????????????????????

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

31 sie 2009, 18:47

ja jestem, jestem...

JAGNA - nooo, ogladalam ostatnio w tv jak liczyli wyprawke dla dziecka do szkoly... z podrecznikami jest kosmos :ico_olaboga: - wspolczuje...

ja dzisiaj za to sie mile zaskoczylam, bo weszlam na konto Pana, patrze, a On dostal 3700 zl pensji :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

jutro pewnie pojedziemy na jakies ciuchowe zakupy...

wiecie co??

nie wiem skad, ale Zuzia nauczyla sie przytulac do misia :ico_szoking: nigdy nie palala entuzjazmem do roznego rodzaju maskotek, az tu dzisiaj wrocilam z pracy, mala lazila sobie po dywanie, znalazla jakiegos miska i zaczela sie do niego tulic... ciekawe skad jej sie to wzielo - musze zapytac tesciowa czy jej pokazywala... Potem jak mowilam do Zuzi "przytul misia", to ona to robila...

Obrazek

Obrazek

a tak Zuzia spala przedwczoraj :-D

Obrazek

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

31 sie 2009, 19:00

ja dzisiaj za to sie mile zaskoczylam, bo weszlam na konto Pana, patrze, a On dostal 3700 zl pensji
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

co do misiów,lalek...Emi jeszcze nie tuli pluszakow...pobawi sie chwilke i tyle...

dzisiaj kupilam jej pierwszy wozeczek(pozniej wkleje zdjecie)ale to ciut za wczesnie na tego typu zabawki...młoda nie wi o co kaman...

poruszylyscie temat nocnikow...Emi ma juz swoj od jakiegos czasu,ale podobnie jak Paulinka ucieka z niego...
takze dałam sobie narazie spokoj...

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

31 sie 2009, 19:12

Zuz NIGDY nawet nie byla zainteresowana pluszakami - więc dzisiaj zaskoczyła mnie potwornie... ale miło oczywiście, bo to takie słodkie...

czekamy na fotki wózeczka - ja się na razie staram ograniczac w tego typu zabawkach, już i tak mam mieszkanie zawalone... :ico_olaboga: bosh, kiedy ten dom... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ja niedlugo bede wyprobowywac nocniczek, chociaz jeszcze nie mamy...

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

31 sie 2009, 19:18

ja się na razie staram ograniczac w tego typu zabawkach, już i tak mam mieszkanie zawalone... bosh, kiedy ten dom...
hehhheh...u mnie to samo... :ico_noniewiem: wszedzie pełno zabawek
a dom...no coz,u nas to kwestia kilku lat...3-4 -ech
w tej chwili buduje sie moj brat...za sama dzialke zaplacil 100 tys. :ico_noniewiem:

nie wiem jak to sie ma do cen nieruchomosci w W-awie... :ico_noniewiem:

ale to i tak kupe kasy.....

[ Dodano: 2009-08-31, 19:25 ]
zreszta ja juz mam upatrzonych kilka projektow....domy do 100 m. kw.
bo po co mi wiekszy :ico_noniewiem:

tylko mamy odmienne zdanie co do miejscowosci...z moim K.
on chcialby blizej swoich rodzicow,a ja niekoniecznie :ico_noniewiem: :ico_zly:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości