Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

05 wrz 2009, 22:03

witam dziewczyny!
na początku :ico_tort: i dużo zdrówka na 10 miesięcy Filipka i 11 Ninki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: \
yoanna supoer zdjęcia a Ninka super dziewczynka,super to zdjęcie w szafie-taka słodka! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dziewczyny dostaliśmy kredyt na dom :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
jestem przeszczęśliwa wkońcu swój własny dom! w poniedziałek idziemy podpisać wszystkie papiery,i bierzemy sie za remont naszego domku! :ico_brawa_01: normmalnie wiecie co cały czas mysle ze to sen ze to nie prawda a jednak! bede miała swoją kuchnie :ico_brawa_01: i w ogólel jestem happy!!!!!! :ico_brawa_01: :-D
a teraz idę już spać bo byłam w pracy i dziś sie narobiłam,za dużo wrażen mam ostatnio :-D miłej nocki :ico_spanko:

[ Dodano: 2009-09-05, 22:08 ]
a jeszcze wklejam dwa zdjęcia mojego rozrabiak
DJ Nicuś ,hahhaaaaa :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2009-09-06, 11:25 ]
witam witam

:ico_kawusia: stawiam ,u mnie juz dziś 2 wypite,całe rano zrypane,masakra,nie mam juz sił nie wiem co sie dzieje z moim dzieckiem,budzi sie o 6 i wyje spac nie chce i nam nie da :ico_placzek: nie wiem juz o co chodzi czy zeby czy sraczka :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_olaboga: o 9 musielismy z nim wyjsc na spacer ,zeby usnął bo w domu nie chciał a do tego sie darł :ico_olaboga: :ico_noniewiem: mam dość!!!!!! powiem wam że już nigdy żadnych dzieci!!!!! a ja jeszcze chciałam misc jedno za jakies 5 lat!!! no walnieta jestem!!!! :ico_noniewiem: :ico_olaboga: a teraz śpi pod domem sobie smacznie!
a co tu takie pustki,odpoczywacie sobie,miłej niedzielki

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

06 wrz 2009, 11:48

Witam !

Yoanna fotki super a Ninuś jak zwykle jest prze swietna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSIEJSZEGO!!!DLA PRZYSTOJNIACZKAFILIPKAI ŚLICZNOTKININUSI :ico_brawa_01: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
dziewczyny dostaliśmy kredyt na dom
No to supereczek kochana moje gratulacje teraz zeby tylko szybko poszlo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Agusia1982, Maly smieszek super wyglada z suchawami :ico_haha_02:
mam dość!!!!!! powiem wam że już nigdy żadnych dzieci!!!!! a ja jeszcze chciałam misc jedno za jakies 5 lat!!! no walnieta jestem!!!! :ico_noniewiem: :ico_olaboga: a teraz śpi pod domem sobie smacznie!
Kochana to uroki tego macierzynstwa a stawiam ze za 5 lat juz zapomnisz o tych klopocikach i bedziesz chodzila jako :ico_ciezarowka: :ico_oczko:

Wiolus to ja mieszkam tez na slasku blisko wlasnie Katowic dlatego pytalam slonkagdzie ona mieszka bo zawsze mozna by sie umowic i spotkac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

06 wrz 2009, 13:03

Dzien dobry :)

Ja chociazbym miala jechac dwa dni pociagiem, bryczka, albo konno to jestem za tym zeby sie umowic i spotkac!
Gorzej bo teraz robi sie coraz zimniej, a tak milo by bylo posiedziec gdzies w ogrodku albo na tarasie ;) , zapalic grila, i popatrzec jak sie maluchy razem bawia :)))

Agusia fajnie ze dostalas kredyt! Swoj domek to naprawde super sprawa :) taki kawalek Ziemi ktory nalezy do Ciebie i nikt Ci go nie zabierze ;)

A ja chodze w szlafroku, nie chce mi sie gotowac obiadu, zajadam sie winogronami, Nina nie spi a juz 13 - normalnie ma drzemke o 11... dzisiejszy dzien jakis taki powykrecany do gory nogami.

No i jutro chyba pojdziemy do 3 zlobkow...znalazlam tani - 550zl za 100h zlobek .. bo ja chce na karnety godzinowe do prywatnego ja zapisac - chociaz chyba na nastepny wrzesien zapisze ja do panstwowego - bo jednak 1000zl za 200zl miesiecznie to jest duza roznica, a ten kolo nas ma bardzo dobre opinie.. no zobaczymy.

Przegladam nianie ale one chca masakryczne pieniadze!!! I jeszcze super niania dzis w tiwi mowi z Monika Richardson, ze skoro sprzataczce placi sie 15zl za godzine, a opiekunce chce 8 - 10zł za godzine to ktos tu sie pomylil - no masakra!!
Jezeli przecietny Polak zarabia 2000zl miesiecznie na reke.. to ma oddawac cala swoja pensje na nianke?? To lepiej siedziec w domu z dzieckiem - albo nianke wychodzi na to moga brac osoby ze sfer wyzszych dla ktorych 2000zl to tylko niewielka czesc placy - a przeciez Nianki zazwyczaj sa niewyksztalcone w tym kierunku, i pomyslec ze wyksztalcony czlowiek zaczyna prace np w banku od 1200zl na reke... no koszmar! :ico_zly:
I oczywiscie ze powinno sie cenic osoby ktore zajmuja sie Twoim najwiekszym skarbem - no ale jak przy takich niskich w Polsce zarobkach??

No i wymyslilam kilka plusow zlobka:

- wyksztalcona karda a nie jakies babcie ktore przebiegaja z dzieckiem przez ulice i uderzaja o kraweznik bo nie podniosa sobie wozka - ostatnio widzialam taka poraz 3 :/

- kontakt z dziecmi co dla jedynaczki jest duza zaleta

- wykorzystana kazda godzina i zorganizowany czas, a nie dziecko siedzi przypiete pasami do wozka i ma byc grzeczne ze smokiem w buzi - moja sasiadka miala taka nianie ktorej malo tego specjalnie placili wiecej zeby sie dzieckiem zajela dobrze - maly mial wstret do wozkow i zlapala go w takiej pozycji dwukrotnie wracajac z domu wczesniej

- wydaje mi sie ze w zlobkach jak jest kilka pan na sali (u nas jest 1 pani na 4 dzieci) to nie moga robic brzydkich rzeczy, mowic brzydkich rzeczy, krzyczec itd itp co niania sie zdarza...

- w zlobkach ucza dzieci wszystkiego :) a nianka niekoniecznie moze chciec to robic nie??

- no i mikolaj, zabawy andrzejkowe, dzien MAMY!!! I wierszyki, piosenki ktorych sie bedzie uczyc :) to chyba najwspanialsze momenty ze zlobkow i przedszkoli :)))

NO I MINUS ZLOBKA potezny - CHOROBY :((((( podobno kazde dziecko musi odchorowac swoje i pozniej juz jest dobrze, ja chodzilam do zlobka i przedszkola, moj brat tez i jestesmy teraz twardzielami :PPP no ale jak mam swiadomie puszczac dziecko gdzies gdzie czekaja na nia chorobska, po ktorych bedzie siedziec w domu, miec problemy z oddychaniem, zatkany nos i Bog wie jakie inne gorsze rzeczy to mam watpliwosci :(((((((

No nic jutro poogladamy zlobki i pomyslimy - moze przyjdzie nam do glowy jakies dobre rozwiazanie

A teraz zmykam moze pomysele nad tym obiadem - zostal mi w sumie schab w zamrazarce i pstragi, wiec moze albo jedno albo drugie, albo spaghetti i pojde na latwizne ... tak to jest jak maz ma urlop i trzeba codziennie gotowac :D

Ach i jeszcze jeden plus - w zlobkach niektorych przynajmniej ma urozmaicone posilki, codziennie co innego i uczy sie od malego patrzac na inne dzieci ze nalezy pieknie wszystko zjadac ;) jak jest w praktyce tego nie wiem ale moze sie przekonam

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

06 wrz 2009, 13:40

Agusia1982, gratuluje kredytu :ico_brawa_01: teraz spełnia sie wasze marzenia :-D

dana, o fajnie ty tez blisko nas mieszkasz :-)
Ja jestem z Wodzisławia Ślaskiego i fajnie było by sie spotkac, ale tak jak yoanna pisze robi sie zimniej i nie wiem gdzie mozna by isc z dzieciami :ico_noniewiem:

yoanna, no widze ze bardzo powaznie do tego podchodzisz, naszczescie mnie to nie dotyczy, ale sama nie wiedziala bym co zrobic. JEstes dobra mama wiec na pewno zrobisz najlepiej :-)

A własnie mam pytanko???
Moje dziecko robi sie strasznie kaprysne i nieznosne. Jak cos nie jest tak jakby chciał to piszczy złosci sie jak wsciekly, nie wiem jak tego uniknac, bo jakos mnie nie słucha.
Pewnie mnie zlinczujecie, ale uwazam ze dziecku nalezy sie klaps, ale czy juz?? Czy poczekac az bedzie starsze, bo moze teraz nie zrozumie za co go dostał :ico_noniewiem:
A z durgiej strony jak bedzie starszy to dopiero bedzie sobie pozwalal na wiele, a ja nie chce zeby to on rzadzil, bo takie przypadki tez znam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

06 wrz 2009, 19:33

Czesc :))

Ja nie jestem zwolennikiem klapsow - ale w hardcorowych sytuacjach jak dziecko pyskuje np to rozumiem - gorzej jak ktos za byle co wali po pupie to juz gorzej. No i mysle, ze zdecydowanie jest za wczesnie zeby karac nasze dzieci, bo one jeszcze nie rozumieja o co nam chodzi - ja na nia podnosze glos i krzycze tylko NINA! A ta odrazu ucieka jak poparzona i zaczyna plakac bo wie ze zbroila :ico_brawa_01: :D

Ja wciaz mam nadzieje, ze ja przegadam jak bedzie wieksza i wytlumacze wszystko = niech no tylko zacznie rozumiec :)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

06 wrz 2009, 22:24

Agusia1982, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ogromne gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: aler teraz bedzie sie wam dobrze mieszkalo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dana, witaj

yoanna, sa plusy i minusy zlobka jak wszystkiego-ja jestem sympatykiem zlobka ale Igi nie posle bo nie musze.
Tu do 3 roku zycia jest obowiazkowe przeczkole 2,5h dziennie a od 4 szkola 6 godzin +do tego szkola polska 4h tygodniowo wiec sie jeszcze nachodzi na dzieci napatrzy i chorobami pozaraza -bo c sie odwlecze to nie uciecze :ico_oczko:

wiola85, nie naleze do zwolennikow klapsow
moim zdaniem lepiej nagradzac niz karac
mam podobnie jak Yoanna Iga raguje na moj podniesiony glos dodatkowo robie jej czesem oj oj palcem ze sroga mina :ico_oczko:
a to ze on sie tak zmienil to pewnie to ze juz ma swoje zdanie nie chce robic tego co mama chce :-)
my po grilu u znajomych :ico_sorki:
jezu oni maja 2 synow 5 i 9 lat ale jak oni do nich mowia :ico_olaboga: ,,ty debilu,,,,ty grubasie,,,,ty tepoto,, :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: porzykro mi bylo z atych chlopcow :ico_noniewiem:
no i mam jazde ze jestem :ico_ciezarowka: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

07 wrz 2009, 09:13

Dziewczyny rozumiem was i tez nie uwazam ze za byle co go bede klepac w pupe. Oczywiscie jak zasłuzy, ale nie rozumiem czemu mnie tak olewa, przeciez od poczatku staram sie go dobrze wychowywac i nie rozpuszczac.

Obawiam sie ze to moi tesciowie tak z nim zrobili, bo jak idzie Filip do nich na gore to pewnie mu na wszystko pozwalaja jak ja tego nie widze i potem on mnie nie chce słuchac bo mysl ze tak moze robic :ico_olaboga:

:ico_ciezarowka: mmarta81, :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: ojojo jak fajnie daj znac jak bedziesz juz cos wiedziec :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

07 wrz 2009, 10:24

wiola85, jak co to wiadomo dowiecie sie pierwsze :-D
u nas dosc cieplo dzisiaj :ico_brawa_01: wiec szykujemy sie na spacerek :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

07 wrz 2009, 15:40

wiola85, skąd ja to znam....Alex jest tak okropnie nieznośny i nieposłuszny :ico_olaboga: o rany, jak ja tego dziecia rozpuściłam!!!! :ico_olaboga: przy czym u mnie draniowanie objawia sie dodatkowo wzmożoną cycożernością i gryzieniem mnie gdzie popadnie :ico_olaboga: ale bic go nie zamierzam :ico_nienie: krzyczenie się zdarza....
mmarta81, no to czekamy na wieści :ico_ciezarowka: :-D :-D

polecam gorąco
http://www.youtube.com/watch?v=bFH9RFd3 ... PL&index=7

daje do myslenia...i bardzo wzruszające momentami....

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

07 wrz 2009, 17:01

Dzien dobry

Zirca wlasnie sie zbieram i zbieram do ogladniecia ale cos mi nie idzie ...
Marta ja tez mam takie schizy bo nie pamietam kiedy mialam @ i na dodatek odstawilam tabletki na wakacje a po odstawieniu podobno bardzo latwo o zajscie... mam nadzieje, ze jednak przyjdzie ... bo ja tu na drugie studia wracam, pracowac chce zaczac i nie moge spedzic kolejnego roku w domu :(

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości