hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

13 wrz 2009, 20:34

Qanchita, to Ty przeziębiona jesteś??? Bidulko, to rzeczywiście daj spokój z pracą, dbaj o siebie. Teraz taka zakichana pora, wszyscy poprzeziębiani. Ja się trzymam na razie, mam nadzieję że się nie zarażę.
A kierowniczkę masz jakąś okropną?

sylwia.uk,
a kiedy lecisz? Sama czy z rodzinką? i na ile?

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

13 wrz 2009, 22:38

hej hej!
hormiga, no jasne, że pamiętamy...dobrze, że jesteś i wszystko u Was ok!
Qanchita chora? oj walcz, walcz oby się nie rozwinęło nic!!!
sylwia no właśnie, ile jeszcze dni do wylotu???

u mnie cisza...ale niestety tatusiowi nie udało się spokojnie małej położyć, znów mu wymyślała, a to siusiu, a to kupa...hahhaahha
a ja jescze piekę jej....chlebek z orzechami. Chyba mnie pogięło, ale obiecałam to piekę...
jescze 40minut muszę czekać...
spokojnej nocki!

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

13 wrz 2009, 22:45

zborra, a co to za wynalazek?

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

14 wrz 2009, 09:35

Witam
Nie odzywałam się bo nie miałam internetu bu.................
Co do lekarzy to jestem tego zadania ile osób tyle opinii :): jeden powie tak drugi tak hormiga, co u Ciebie jak się czujesz???
Właśnie babki a możecie mi powiedzieć , czy w ciąży można brać jakiś rutinoscorbin czy coś podobnego ??
zborra, co za chlebuś ??
Qanchita wykuruj się kochana nie ma co ryzykować .

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

14 wrz 2009, 09:43

Bry wszystkim :)

Ja lecę 5 pazdziernika i wracam 16 .Mam sporo czasu jeszcze,ale odliczam dni jak dziecko :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: 14 pazdziernika mam wizyte na usg i pozniej po powrocie 20 pazdziernika i na tym koniec wiecej juz mi tu nie zrobią :ico_placzek:

Wczoraj dowiedziałam się ,ze moje kolezanka bedzie majówką przyszła sie pochwalic i zaciągnąć informacji na temat tutejszej opieki :) ciesze się strasznie to jej pierwsze dziecko.Drugiej kolezane,ktora tez sie starała w tym miesiacu sie nie udało,ale moze za miesiac sie uda trzymam za drugą kciuki :ico_brawa_01:

Blask z tego co wiem to nic nie mozna brac a jak juz brac to po konsultacji z lekarzem albo tdo apteki podejdz i powiedz,ze jestes w ciazy i potrzebujesz czegos na przeziebienie.A co chorujesz?

Miłego dnia dziewczynki :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

14 wrz 2009, 09:49

Blask, wit c możesz a rutinoscorbin wydaje mi sie że tez ale najlepiej spytać lekarza

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

14 wrz 2009, 10:13

sylwia.uk, no tak czuje ,że mnie coś bierze smarkam i kicham........od czasu do czasu co prawda , ale jednak się martwię .Wolę chuchać na zimne niż później pluć sobie w brodę :): czemu nie zadziałałam wcześniej .
jagodka24, chyba jednak zapytam sie pani magister w aptece ;-)

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

14 wrz 2009, 10:49

Blask ja biorę witaminy i tez kicham,smarkam to chyba jesień i pierwsze objawy :(

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

14 wrz 2009, 11:11

Blask, słuchaj pani mgr w aptece nie jest lekarzem ale jak wolisz
moja osobista pani mgr (moja mama) zawsze boi sie cokolwiek podać

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

14 wrz 2009, 11:31

Dzień dobry :ico_ciezarowka:

Właśnie wróciłam od lekarza. Dostałam zwolnionko... narazie do środy włącznie (czyli na 3 dni).

Wypytałam co mogę brać a czego nie...
Tak więc: rutinoscorbin podobno można, kropelki do nosa najlepiej homeopatyczne, sok z malin, dzikiej róży, herbatka z lipy, dużo cytryny i inhalacje z solą morską lub najlepiej z dodatkiem olejku ("olbas oil" chyba).
Czoło i okolice nosa mam smarować jakąś maścią rozgrzewającą żeby zatoki jak najszybciej puściły.

A teraz wypoczywam i gotuję sobie pyszny rosołek na kurczaczku i marchewce z kluseczkami... mam nadzieje że pomoże się rozgrzać :ico_brawa_01:
A kierowniczkę masz jakąś okropną?
Nie, kierowniczkę mam bardzo fajną, tylko że zamiast powiedzieć już w piątek, że może mnie nie być (bo już wtedy się źle czułam), to ja czekałam do ostatniej chwili jak się sytuacja rozwinie, bo od 21.09 mam znów cały tydzień urlopu i nie chciałam zostawić zaległości po sobie. No i miałam iść do pracy dziś na 6 rano a na ostatnią chwilę nie jest tak łatwo znaleźć zastępstwo (bo reszta przychodzi na 8). Ale wszystko OK, powiedziała nawet że jak chciałabym przedłużyć do końca tygodnia to mam tylko jej zadzwonić! :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość