Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

14 wrz 2009, 17:56

margarita83, brawo za kolejny zabek Majki!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

u nas narazie zastoj w zabkowaniu

Jagna30, tak tak, czekamy na fotki :-D


wyobrazcie sobie, ze dzwonilam do tego Madrytu i powiedzieli mi, ze probowali doreczyc ksiazki 19 sierpnia i 4 wrzesnia.... pytam JAKIM CUDEM??? skoro zadnego powiadomienia w skrzynce nie znalazlam :ico_zly:
a sprawdzalam skrzynke codziennie (nawet po kilka razy dziennie)

okazalo sie, ze odeslali te ksiazki z powrotem do Polski :ico_zly:
bede musiala zaplacic temu kolesiowi za zwrot i przesylke tym razem do Polski, na adres moich rodzicow.. odbiore sobie, jak tam przyjade

ale normalnie cala chodze... no jak tak mozna??? ten kraj mnie wpedzi w nerwice, mowie Wam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

14 wrz 2009, 20:42

Witam wieczorowo...

SHOO-no straszna lipa wyszla z tymi ksiazkami- zawsze tak jest, kiedy czlowiekowi na czyms bardzo zalezy... Ja Juz koncze "Ksiezyc w nowiu", ciekawe kiedy dostane nastepna czesc... :ico_noniewiem:

A jak Ci sie podoba Pattison?? Hhhmm... pasuje do tej roli jak ulal...

Ja zmykam spac, dobranoc i do jutra :)

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

14 wrz 2009, 22:55

Dobry wieczor dziewczyny :)

Witaj shoo :) fajnie ze wrocilas - zdjecia cudne - a szczegolnie (poza Wami :) podoba mi sie kolor wody :) no i Twojej opalenizny ;)
A co do Chorwacji to bylismy w Senj - miasteczko portowe na polnocy - fajne, nie za duze, nie za male, sliczne widoki - a zdecydowalismy sie na nie bo to niecale 1000km od nas :) troche zaluje ze nie pojechalismy do Puli - ale wydawalo mi sie,ze to juz za daleko :( moze nastepnym razem

A ja niedawno wrocilam z domu rodzicow - na weselu naprawde super sie wybawilismy :) nam udalo sie wygrac wodeczke w konkursie :D:D:D To chyba najlepsze wesele na jakim bylam :) Nina byla z nami do 21, pozniej pojechala do Tesciow i zostala do poludnia dnia nastepnego a ja wreszcie spalam sobie smacznie tylko telefon mnie obudzil o 10.30 :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Poznalam niesamowicie interesujacych ludzi - z reszta zazdroszcze i mojemu bratu i mojej bratowej bo ona tanczy, on trenuje kajakarstwo i maja mnostwo przyjaciol z niesamowitymi pasjami (jeden z kolegow wlasnie wrocil z Peru gdzie zdobyl dziewiczy odcinek kanionu Colca :O a ich opowiesci moglabym sluchac godzinami :)
Najzabawniej oczywiscie bylo na samym koncu - kiedy starsi sie wykruszyli ;) jeden z kolegow mojego brata stanal na srodku i lekko pijany poustawial wszystkich w kilku rzedach i tanczylismy taniec synchroniczny :D wszyscy to samo co ten na przodzie (a robil to tak zabawnie ze konczylismy sie ze smiechu :-D nawet polubilam wesela ;)

I z tego wszystkiego zapomnialam zrobic zdjecia moich 120 pudeleczek i wizytowek na stol :ico_placzek: :ico_placzek:
Z sukienki bylam bardzo zadowolona :)))) a to najwazniejsze!!
Nina rozrabiala tam i nauczyla sie pieknie tanczyc ;) wychodzila na srodek i ruszala tylkiem - napatrzyla sie chyba bo zadne z nas nie uczylo jej - i teraz jej w tiwi slyszy muzyke to tanczy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wkleje Wam 4 zdjecia, bo ja nie mialam glowy do robienia ich i udalo mi sie kilka zrobic (to z Nina to ja ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Milego wieczoru zycze Wam i Waszym maluchom :ico_oczko:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

15 wrz 2009, 07:32

dzień dobry :-)

jestem nie przytomna - Maja już drugą nockę z rzędu płacze, chyba przez zęby. Wczoraj dostała czopek a i tak bida płacze.
jestem cholernie nie wyspana :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

15 wrz 2009, 08:39

i ja witam z ranka :)

MARGARITA - przykro mi z powodu kiepskich nocek Majki :)

YOANNA - bardzo ladne zdjecia :)

milego dzionka :)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

15 wrz 2009, 08:53

Witam sie i ja.....


Nie wiem czy wiecie,ale wczoraj zmarł Patrick Swayze.... :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-09-15, 09:35 ]
oto kilka obiecanych zdjec z wesela....

para młoda...
Obrazek

hmm,tego zdjecia komentowac nie bede....
mam nadzieje,ze nazbieramy troche zdjec od rodzinki...i bede mogla pochwalic sie lepszymi fotkami...
Obrazek

i poprawiny...
Obrazek




oczywiscie Emilcia jest w czerwonej sukienusi... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

15 wrz 2009, 11:43

hhehhe, JAGNA - wyglądasz na zdjęciu jakbyś była już po kilku głebszych... :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

15 wrz 2009, 12:08

hhehhe, JAGNA - wyglądasz na zdjęciu jakbyś była już po kilku głebszych...
no po kilku juz bylam... :ico_oczko:


dotarłam w końcu do biblioteki....
dostałam 3 czesc..:Przed świtem".. :ico_noniewiem: no trudno...nie pozostaje mi nic innego jak obejrzec filmowa wersje "Ksiezyca w nowiu"....

[ Dodano: 2009-09-15, 12:10 ]
aaa ilosc stron mnie powaliła.... :ico_olaboga: hehhe.....

no nic zbieram sie do pracy...

pa

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

15 wrz 2009, 12:14

JAGNA!! Niieeee, nie zaczynaj czytac od srodka - wszystko straci swoj urok!!! :ico_placzek: Wiem, ze "Zmierzch" juz obejrzalas, ale film oddaje tylko glowna istote fabuly, polowy rzeczy w nim nie ma!! :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

15 wrz 2009, 12:19

JAGNA!! Niieeee, nie zaczynaj czytac od srodka - wszystko straci swoj urok!!! Wiem, ze "Zmierzch" juz obejrzalas, ale film oddaje tylko glowna istote fabuly, polowy rzeczy w nim nie ma!!

hmmm....ale ksiazke juz wypozyczylam :ico_noniewiem:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości