Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

17 wrz 2009, 16:41

asiula ja obstawiam u was sebastiana i lilianne z tych dwóch par imion :ico_haha_01:
my dla dziewczynki mieliśmy Liwię albo Polę a dla chłopca Jędrek, Gabryś albo Tymuś i stanęło na tym ostatnim :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

17 wrz 2009, 16:48

eve.ok, tak tez myslałam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: supcio :ico_sorki:


No Ewciu jeszcze 4 dni u Ciebie i suwaczek wejdzie w 5 miesiąc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

17 wrz 2009, 16:51

jak ten czas szybko leci, no nie? dopiero test robiłam a tu piąty miesiąc zacznie lecieć :ico_olaboga: szybciutko sie dzieje to wszystko :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

17 wrz 2009, 17:05

eve.ok, a nom ja tez czekalam na 2 kreseczki i sie doczekalam a tu juz 5 mies. szok :-D nim sie obejrzymy to juz beda kruszynki na swiecie :ico_sorki:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

17 wrz 2009, 20:50

eve wizytę mam 6.października i nie wiem czy będziemy robili wtedy USG,bo 13.pażdziernika mam genetyczne USG.Może wtedy się dzidzia ujawni :-) chciałabym :-)

Amola85
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 02 sie 2009, 11:53

17 wrz 2009, 21:45

Hej dziewczynki!!
I koniec dobrego! Pisze do Was z laptopa ze szpitala.. ;( przed Wczoraj w nocy poczulam sie dziwnie niedobrze.. potem nudnosci sie zaczely i tak mnie oslabilo ze az pogotowie wzywalismy;(( i jest niedobrze.. problem z lozyskiem, i jakies czeste dziwne ulozenia synka;( a no i bedzie Łukasz Tomas :ico_ciezarowka: z... ;) jak wam sie podoba? Ciesze sie ze u Was wszsytko dobrze ;) bylo za pieknie by moglo byc prawdziwie;( zaczyna sie to przez co przeszlam wczesniej przez co stracilam tamtego synka ;( moze nie dane mi jest miec trojke dzieci;?? Kochane, nie wiem kiedy zajrze to różnie moze byc ... a i eve.ok dlaczego sie na gg nie odzywasz?? mam nowy numer ;D. Najbardziej szkoda mi tej mlodszej Amelki bo w tak waznych dla niej momentach zajmuje sie nia babcia.. wiecie ze tej mojej Meli to juz sie dwa ząbki wyrzynaja :ico_oczko: ?? :ico_oczko: To zajrze w najbliższym czasie, choć nie iwem czy jako lutówka bo tym razem jest poważnie :ico_placzek: Przepraszam ze sie rozpisalam i ... mam nadzieje ze nie zegnajcie ;(

[ Dodano: 2009-09-17, 22:00 ]
koCHANE! mOJE PRZECZUCIA BYŁY słuszne.. pisze to własnie z laptopa ze szpitala! Przed wczoraj dziwnie sie poczulam, potem wymioty, i nagle oslabienie ze sie ruszyc nie moglam.. wezwalismy pogotwie, i tak oto jestem tutaj.. JEst niedobrze, wrecz bardzo zle.. problem z lozsykiem, i jakies bardzo dziwne ulozenia synka(a imionka dla synka to Łukasz Tomasz) jak wam sie podobaja? nisestety, zaczelo sie to przez co raz przeszlam.. zaczelo sie i moze sie zle skonczyc bo tak wlasnie stracilam Mojego TOMCIA(*)... nie wiem moze nie dane jest mi miec trójke dzieci?! Przepraszam ze sie tak rozpisuje ale nie wiem kiedy wejde.. bo moze byc roznie.. moge worcic juz jako nie lutowka :ico_placzek: jejku.. a najbardziej szkoda mi mojej mlodszej Melki.. w tych najwazniejszych dla niej momentach nie ma mnie przy niej;( jest bardzo szybka w rozwoju, ma juz dwa zabki :ico_szoking: :ico_szoking: a ieve.ok co jest dlaczego nie odpisujesz na gg? mam nowy numer ;) Nie wiem kiedy do was worce, nie wiem czy worce, ale mam zle przeczucia.. bardzo sie ciesze ze chociaz u was wszysko ok i dzidzie rosna ;)) mama nadzieje ze nie musze sie zegnac :ico_placzek: pa kochane!

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

18 wrz 2009, 08:41

amola kochana - trzymaj sie dzielnie!! musi być dobrze a Ty musisz w to wierzyć :-) u mnie też bywało niewesoło - do dziś nie wiadomo czy wszystko zażegaliśmy i tez z łożyskiem miałam duże problemy, ale kochana - musi być dobrze! a Ty musisz w to wierzyć :ico_brawa_01:
a na gg nie odzywam sie bo ten nowy nr gg Twoj i przepadł :ico_placzek: odezwij sie jeszcze raz :-)

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

18 wrz 2009, 08:58

czesc dziewczyny :-)
Amola trzymaj się dzielnie kochana,trzymam mocno strasznie kciuki za was :ico_ciezarowka:

ja nadal chora przez 2 ostatnie dni tylko spałam,jadłam,spałam.sorki,ze was nie odwiedzalam ale trudno majac temperature laptopa trzymac na kolanach :ico_chory:
buziaki ciezaroweczki lece dalej w kimono :ico_spanko:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

18 wrz 2009, 09:01

herbaciana kochana - trzymaj się :ico_pocieszyciel: ale nam sie porobiło na tym forum - chorowite wszystkie :ico_placzek:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

18 wrz 2009, 09:54

Amola trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze.Pozdrawiam
herbaciana kuruj się

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], koszulaula i 1 gość