SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

19 wrz 2009, 19:45

hej kochane :ico_haha_02:
wisnia3006, no to ladnie zaplanowalas imprezke :-D heh moj dom ma 90metrow a martwie sie jak 15osob przychodzi w czym przynajmniej 5 to dzieci :ico_oczko: no nie zla jestes :ico_brawa_01: heh
ja dzis aktywnie spedzilam dzien chodz zapowiadal sie kiepsko , od 4 rano sie meczylam z mdlosciami a rano rzygalam jak kot :ico_wstydzioch: ale zebralam sie pojechalam po znajoma , bo ona nie ma autka a mieszka pol godziny drogi od nas samochodem , wiec pojechalam po nia i jej coreczki jedna ma 3 latka i to jest dziewczyna Kuby :-D a 2-ga ma roczek :ico_haha_02: przyjechalysmy do mnie zjadlysmy zupke , i pojechalysmy do funky monkey , pozniej do parku na dluuugi spacer i wrocilysmy Lukasz je przedchwilka odwiozl :-) , chodzilam po parku (mamy cudowny park ogromny zeby go przejsc potrzeba 3godzin :ico_brawa_01: z jeziorem mnustow drzew i zeleni cudo poprostu ) i myslalam sobie jak to bedzie codwnie jak dzidzia sie urodzi na wiosne i bede spacerowala po tym parku z wozeczkiem :):
a jak dzidzia bedzie spala bede grala z Kuba w pilke :-D

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

20 wrz 2009, 17:17

Nio to juz po imprezce:) myslalam ze bedzie gorzej u nas bylo 16 osob doroslych i 6 mlodziezyod 7 do 16 lat:) a ile zmywania bylo.

a w ogole co tu tak cicho???
w srode ide na badania prenatalne juz zaczynam sie bac:(


o i musze sie pochalic jestem 2 kg na plusie a spodni to juz za nic nie dopne a tydz temu robilam to na luzie

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

20 wrz 2009, 17:48

wisnia3006, ja mam juz 3 kg na plusie :ico_noniewiem: strasznie sie boje rozstepow z Kuba przytylam 22kg , a teraz to chyba z 30bedzie :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: a przed ciaza wazylam 48 to prawie jeszcze raz tyle :-D

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

20 wrz 2009, 20:09

dziewczynki tak mnie ten kaszel strasznie wymęczył i az mnie brzuch boli od tego kaszlu i mam takie czarne mysli ze szok..
tak sie boje o moją fasoleczke...
nawet sie wyplakac nie moge bo seba sie drze ze krakam i wogole powinnam zmienic podejscie itd...
zamiast mnie pociszyc to on sie zlosci
a mi objawy dokladnie wszystkie zanikły.nawet piersi nie bolą...
we wtorek ide na usg i chyba kota dostane do tej pory :ico_noniewiem:

SANDRUSIA)), wklej foteczki z parku jak robiliscie :ico_sorki: :ico_sorki:

gratuluje waszych kilogramkow-u mnie narazie pol kilo

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

20 wrz 2009, 20:25

SANDRUSIA)), i z Kuba tez mialas roztepy. Ja mam to gdzies tylko chce aby dzidzia byla zdrowa.

Moj maz juz jakos zmienia zdanie i juz mysli ze bedzie dziewczynka.

lidziasc, mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze:)

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

20 wrz 2009, 20:29

Ja mam to gdzies tylko chce aby dzidzia byla zdrowa.
ja tez i wagę i rozstepy i wogole wszystko znniose..byle by dobrze bylo...
tamta ciaze stracilam prawdopodobnie przez przeziebienie... :ico_noniewiem:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

20 wrz 2009, 22:09

lidziasc, nie martw sie mi tez objawy czasem mijaja piersi czesto przestaja bolec a serducho bije :ico_haha_02: moj lukasz tez tak reaguje jak sie martwie :ico_zly: faceci! wtorek juz niebawem kochana bedzie dobrze zobaczysz!
wisnia3006, z Kuba nie mialam ani jedego na brzuszku kilka na piersiach , i udach ,ale malenko , teraz prawie ich nie widac , ja boje sie rozstepow , oczywiscie ze gdybym miala do wyboru zrowa dzidzie a rostepy , to chyba nie musze pisac co bym wybrala , ale nie chce ich miec dlatego staram sie smarowac widzialam brzuszki moich kolezanek po ciazy , z mega rostepami :ico_placzek: , nie chiala bym miec takiego wiadomo ze czasem nie ma sie na to wplywu , ale jednak mam nadzieje ze znow uda mi sie uniknac :ico_sorki:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

21 wrz 2009, 09:02

SANDRUSIA)), czasami powstanie rozstepow jest czysto genetyczne, wiec nawet jakby kobietka sie smarowala to i tak nie dziala. Ja sie akurat smarowalam bo tez w takim mlodym wieku wolalabym jednak jeszcze zachowac piekne cialo, wiec nawet zeby poprawic skory elastycznosc, to juz troche pomaga, rozstepy pojawily mi sie tylko na tyleczku i na piersiach, wiec ich nie widac pod strojem kapielowym hihihihi a trzy male rozstepy na kilka milimetrow pojawily mi sie nad pepkiem, co z lupa mozna ich dojrzec, juz na sam koniec na dzien przez porodem hhihhihi Mysle ze i tym razem uda mi sie uchowac jak bede sie smarowac :ico_brawa_01:
waga to ja chyba przytylam najwiecej jak narazie ale tez jem strasznie duzo, bardzo czesto ze wzgledu na mdlosci i ochoty, w zeszlym tygodniu mialam 5 na plusie, ale spadlo mi kilo od czasu bycia z Julcia wszpitalu, bardzo sie denerwowalam wtedy. Najgorsze sa moje mdlosci bo po prostu nigdy nie przechodza, trzymaja caly dzien, wszystko przez to ze nie moge nawet zwymiotowac, nieraz mam odruchy i mi sie zdarzy, ale moj glupi organizm woli wszystko trawic i mam zamiast wymiotow okropne rozwolnienie. Strasznie mnie to dobija ze musze wszystko przetrawic i dopiero rozwolnienie mnie uwalnia. Moja lekarka mowi ze niektore kobiety tak wlasnie przezywaja te mdlosci i wtedy dluzej przetrzymuje ten bol w brzuchu, nie chce mi nic przepisac, mowi ze dopiero jakbym chudla i ze mam to przecierpiec. No wiec przecierpuje... :ico_olaboga:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

21 wrz 2009, 09:28

MamciaKochana, ja na samym koncu tez mialam rozwolnienie a teraz zatardzenie. W sumie nie wiem co jest lepsze

Ej dziewczynki kiedy zaczyna sie 2 trymest po 12 tyg czy trzeba miec skonczony 13 bo jedni tak inni tak.

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

21 wrz 2009, 12:17

wisnia3006, ja tez w sumie dokladnie nie wiem kiedy u nas mowia 13 tygodni bo ma wyjsc na koniec 3 miesiaca , a jeden miesiac ma 4,3 tygodnia. :ico_noniewiem: ale tez slyszalam ze od 12? wiec moze i tak i tak :ico_brawa_01:


dzisiaj albo jutro przyjezdzaja pracownicy z Polski, beda juz nam calkiem wykanczac dom :ico_olaboga: czyli za okolo miesiac juz wszystko bedzie gotowe i wyremontowane :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja po prostu nie moge sie doczekac, a tym samym bardzo mnie martwi ich przyjazd bo strasznie nie lubie obcych lduzi w domu. Bardzo cenie swoja prywatnosc, wiec beda to dla mnie ciezkie czasy. Miesiac w domku campingowym wiec niewiem jak bedzie z netem :ico_olaboga: spytam sie brata czy bedzie mogl jakos podlaczyc neta do domku??? :ico_noniewiem: z nudow chyba padne...
bede miala czas na robienie na drutach :ico_brawa_01: juz mam wydziergane 1/5 kocyka :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-09-21, 12:25 ]
Hej kobietki!
Mam propozycje moze zlaczymy kwietniowkowy i majowy wateczek?? Niewiem ile jeszcze kwietnioweczek dojdzie, ale wspolnie byloby nas wieksze grono, a co za tym idzie wiecej pogaduch i rad :ico_brawa_01: w sumie miedzy kwietniem a majem nie ma takiej duzej roznicy w wieku jesli chodzi o urodzone dzieciaczki. Co o tym myslicie???
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość